The Chinese University of Hong Kong, Centre for China Studies

Úvod

Read the Official Description

Centrum pro Čínu studií - dříve Centrum pro Dálného východu - Se zavazuje k výuce a výzkumu v čínských studií.

Naše studijní programy - to vše prováděné v angličtině - mají za cíl vybavit studenty znalostmi a dovednostmi k výkonu úspěšnou mezinárodní kariéru zahrnující Čínu. Z našeho bakalářského BA / BSSc v současné Číně studia programu, který má náš absolvent MA, MPhil a PhD programy v čínských studií, jsme se zavázali k hands-on vyučování a učení o Číně. Čínský univerzitní knihovna a Univerzitní centrum služeb uspořádat rozsáhlou sbírku starověké a moderní čínské stipendium, a počítat mezi nejlepší knihoven na světě pro Čínu studií. Kromě toho čínské umělecké sbírky vedeném Ústavem čínských studií poskytuje studentům s up-těsném kontaktu s historickými artefakty a uměleckými díly, pomocí Čínu včerejška k osvětlení Číny dneška.

Věříme, že naše umístění v Hongkongu poskytuje ideální prostředí, ve kterém k výkonu čínské stipendium. Hong Kong je živé město, kde svět globální kultury splnit, promíchá se a pletivo. V Hongkongu, tradiční čínská kultura ožívá v současném čínském velkoměstě.

Kromě toho, Hong Kong je branou k větší Číně: Shenzhen - jedno z prvních měst v Číně pevniny je přivítat světové investice - je krátký 20-ti minut vlakem z naší škole.

Objevíte mnoho zajímavých příležitostí dozvědět se o Číně s námi na čínské univerzitě v Hongkongu. Doufáme, že vás vidím na akademické půdě brzy!

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět Bakalář »

Programs

Tato škola dále nabízí:

Bakalář

Ba / BSSc v současné Číně studia

Campus forma Denní studium 4 let September 2019 Čína Hong Kong Hongkong + 1 více

Tento multidisciplinární a mezifakultní Program vyučován v angličtině si klade za cíl zapojit studenty přemýšlet komplexně o čínské historie, kultury, společnosti, ekonomické a politické situaci a její místo v globalizovaném světě. [+]

Tento multidisciplinární a mezifakultní Program vyučován v angličtině si klade za cíl zapojit studenty přemýšlet komplexně o čínské historie, kultury, společnosti, ekonomické a politické situaci a její místo v globalizovaném světě.

Vlastnosti

1. Non-čínské hlásnou studenti Vítejte

Program je vyučován v angličtině; žádná znalost čínštiny je pro přijetí potřebný. Nicméně, studenti jsou stále zapotřebí splnit podmínky pro přijetí, jak je uvedeno na univerzitě. CUHK Unikátní dvojjazyčné vzdělávání poskytuje ideální prostředí pro studenty učit o Číně bez předchozí znalosti čínského jazyka.

2. Zvládnutí činštiny ... [-]