Hong Kong Polytechnic University

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

S 80letou hrdou tradicí je PolyU špičkovou výzkumnou univerzitou, která se řadí mezi 100 nejlepších institucí na světě.

Hong Kong Polytechnic University (PolyU) je domovem pro vzdělávání myslitelů, komunikátorů a objevitelů v oblasti pozitivního dopadu. Zavázali jsme se k výcviku zítřejších vedoucích dnes prostřednictvím profesionálně orientovaného vzdělávání, které poskytuje absolventům bezkonkurenční umístění, aby se jim dařilo v podnicích a průmyslových odvětvích.

Usilujeme o interdisciplinární výzkum a účinné inovace objevů, které řeší výzvy v reálném světě. Naši vědci vyvíjejí průlomové myšlenky, podporují udržitelnost, zvedají ekonomické výsledky a zlepšují životy komunit ve prospěch Hongkongu, národa a světa.

139960_pexels-photo-3773837.jpeg

Naše motto

Učit se a aplikovat ve prospěch lidstva

Výše uvedené je odvozeno z čínského hesla, citovaného z velké čínské klasiky Yijing (Kniha změny) a dvou starověkých pojednání, jedno z dynastie Han a druhé z doby před Qin.

Původní čínský text lze parafrázovat takto: „Naučte se každé pravdě a využijte získané znalosti ke splnění každého úkolu“ a „naučit se; sloužit“.

Naše vize

Staňte se přední univerzitou, která postupuje a předává znalosti a poskytuje nejlepší celostní vzdělávání ve prospěch Hongkongu, národa a světa.

Naše mise

Pokračovat v působivém výzkumu, který prospívá světu.

Vychovávat kritické myslitele, efektivní komunikátory, inovativní řešitele problémů a sociálně odpovědné globální občany.

Podporovat univerzitní komunitu, ve které mohou všichni členové vynikat ve svých aspiracích se silným pocitem sounáležitosti a hrdosti.

139961_pexels-photo-4126759.jpeg

Mezinárodní komunita

Užijte si mezinárodní, obohacující a inkluzivní prostředí kampusu. Prostřednictvím naší rozsáhlé globální sítě získáte přístup k mezinárodním akademickým výměnám a zdokonalíte své chápání a zhodnocení kulturní rozmanitosti a širších sociálních problémů. Všem studentům se doporučuje, aby se účastnili programů mobility studentů mimo Hongkong.

Mezinárodní fakulta

PolyU podporuje internacionalizaci mezi učiteli a zaměstnanci. Aktivně hledáme rozmanitost v těle fakulty prostřednictvím aktivního náboru a udržení.

Naše fakulta a zaměstnanci se účastní mnoha multikulturních aktivit na akademické půdě a aktivně posilují naše globální kontakty prostřednictvím výzkumu, vzdělávání a přenosu znalostí.

Globální perspektivy v akademických programech

PolyU vychovává studenty k sebevědomému fungování v mezinárodním pracovním prostředí ak pozitivním příspěvkům globálních občanů.

Do všech našich programů vkládáme světovou perspektivu a poskytujeme studentům mnoho příležitostí ke zvýšení globálního povědomí a zapojení. Studenti mohou absolvovat úvěrové předměty mimo Hongkong.

Prostřednictvím výměnných pobytů, stáží a servisních vzdělávacích programů se naši studenti dostávají na světovou scénu.

Mezinárodní spolupráce a partnerství

Zařazen mezi 100 nejlepších světových univerzit, PolyU je již světovým lídrem v mnoha oblastech. Mobilizací našich aktiv a talentů, zapojením mezinárodních aliancí, jako je University Social Responsibility Network (USRN) a University Alliance of the Silk Road (UASR), spolupráce a průmyslová partnerství a vytváření strategických platforem pomáháme připravit cestu pro užší globální spojení.

PolyU podporuje interdisciplinární výzkum zejména v rozvíjejících se oblastech, jako je umělá inteligence a robotika, a přispívá k živé inovaci při řešení globálních a / nebo sociálních výzev.

3000+

Realizované výzkumné projekty
(2018/19)

350+

Spolupracující partneři a instituce
(2018/19)

250+

Partneři pro výměnu studentů
(2018/19)

416

Byly podepsány dohody o akademické spolupráci
(od června 2019)

Vytvořte si budoucnost, kterou si představujete

Náš model profesionálního vzdělávání přijímá jedinečný zážitkový přístup k učení, který zahrnuje možnosti stáží, učení se službami a zámořské výměny. Máme širokou škálu místních a mezinárodních programů vedení a rozvoje pro skutečně transformativní vzdělávací zkušenost - vybavujeme studenty těmi správnými dovednostmi, abychom byli společensky odpovědnými globálními vůdci zítřka.

Žebříčky

6.

Top 50 QS pod 50 (2021)

25

Žebříček QS Asia University (2020)

75

Světový žebříček QS World University Rankings (2021)

Ozvěme se našim studentům

„Můj čas na PolyU mě připravil na globální vedení.“

Amanda Putri Wantono, Indonésie
Škola hotelového a turistického managementu (absolvent)

-

„Budete mít úžasnou mezikulturní expozici v kolejích a po celém areálu.“

Maciej Nowakowski, Polsko
Fakulta humanitních studií (absolvent)

-

„Holistické vzdělávání PolyU buduje naše profesionální dovednosti a umožnilo mi změnit svět.“

Madina Kaliyeva, Kazachstán
Obchodní fakulta (absolvent)

-

„Díky PolyU jsem si uvědomil, že je důležité být zodpovědným globálním občanem - za to jsem navždy vděčný.“

YC Wong, Hongkong
Fakulta zdravotnických a sociálních věd (absolvent)

-

„PolyU položil pevný základ mé budoucnosti ve výzkumu zemětřesení.“

Chen Kai-Xin, pevninská Čína
Fakulta stavební a životního prostředí (absolvent)

Místa

Hung Hom

Adresa, 1. řádek
Yuk Choi Road,11
Hung Hom, Kowloon, Hongkong

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Programy

BA
BBA
BSc
Tato škola dále nabízí: