The Hong Kong Polytechnic University Department of Industrial and Systems Engineering

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Průmyslová a systémového inženýrství (ISE) je profesionální disciplína, která se zaměřuje na vývoj a implementaci optimální řešení z hlediska systémové úrovni.

Jedná se o lidi, technologie, kvalita, finance, informace a otázky životního prostředí. Hlavní úlohou Industrial Systems Engineer je organizovat a harmonicky spolupracovat s ostatními k zefektivnění provozních postupů, zvýšit produktivitu a celkový výkon systému. Konečným cílem je zvýšit efektivitu, snížit provozní náklady a zvýšit spokojenost zákazníků.

ISE se liší od ostatních tradičních strojírenských oborů, přičemž znalosti a dovednosti jsou aplikovány na konkrétní oblasti. Například tradiční výrobní inženýři obvykle pracují v produkčním prostředí. Naproti tomu ISE vám nabízí možnost pracovat v různých organizací, včetně obou průmyslových a obchodních odvětvích. V této souvislosti, průmyslové a Systems Engineers mít mnohem pružnější profesní dráhu. Absolventi ISE jsou zaměstnáni v organizacích, které jsou ve vývoji nových produktů, doprava, zábavních parků, logistických služeb, banky, veřejných služeb, obchodní rozvoj poradenských podniků, úřadů, atd. Konečným cílem ISE disciplíny je poskytnout vedení při navrhování integrovaných průmyslových a komerčních systémů pro rozvoj a blahobyt společnosti.

Zařízení v oddělení ISE jsou jedinečné v Hongkongu a regionu. Tyto zahrnují:

PolyU Microsoft Enterprise Systems Centre Knowledge Management a Research Centre inovace Microsystems Technology Centre Digitální továrna Partnerským státem Key Laboratoř Ultra-přesné technologie obrábění Advanced Manufacturing Technology Research Centre

Tato zařízení se pohybují od state-of-the-art hardware a software pro vývoj sofistikovaných technologií výroby a logistiky simulace, vývojové systémy nástrojů pro e-business, Computer-Aided Design, k vývoji virtuální produkt.

Ministerstvo se také aktivně podílí na spolupráci s průmyslem prostřednictvím společných výzkumných projektů, poradenské společnosti, a systémů učení společnosti.

Tato silná spolupráce s oběma místními a regionálními průmyslu, spolu s jeho vynikající zařízení a znalostí zaměstnanců, poskytuje studentům možnost, aby se ponoří do tohoto prostředí pro spolupráci, který bude velkým přínosem pro ně jsou po absolvování.

Místa

Hongkong

The Hong Kong Polytechnic University - General Office of Department of Industrial and Systems Engineering

Adresa, 1. řádek
General Office of Department of Industrial and Systems Engineering
Room EF625, 6/F, Core F
The Hong Kong Polytechnic University
11 Yuk Choi Road, Hunghom, Kowloon,
Hong Kong

Hongkong, Hongkong

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium