Technological and Higher Education Institute of Hong Kong

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

128995_THEi_0002.jpg

Technological and Higher Education Institute of Hong Kong ( THEi ) je vysokoškolskou institucí v Hongkongu s rozdílem. Společnost THEi byla založena v roce 2012 a je členem Rady pro odborné vzdělávání. Se značným vstupem do oboru nabízíme studijní programy, které jsou odborně a profesionálně zaměřeny. Zdůrazňujeme „učení integrované do práce“ a zaměřujeme se na rozvoj studentů na profesionály připravené k práci s dovednostmi a znalostmi, které mohou aplikovat ve skutečném světě.

139496_batch_THEi_0012.jpg

Naše programy mají silná průmyslová propojení. Studenti mají spoustu příležitostí zapojit se do stáží v místních nebo mezinárodních firmách. Skutečná pracovní zkušenost poskytuje studentům nejnovější průmyslové trendy a umožňuje jim být o krok napřed před ostatními absolventy. V oblasti pracovních sil jsou absolventi THEi velmi THEi zaměstnavateli za jejich praktičnost v reálném světě. V důsledku toho THEi absolventi THEi v roce 2017 míru zaměstnanosti 93%.

THEi také řadu partnerství s řadou celosvětově uznávaných univerzit z celého světa. Věříme, že tyto vztahy dále prospívají našim studentům prostřednictvím výměn, studijních zájezdů a učení založeného na projektech. Jsme odhodláni poskytovat studentům různé vzdělávací příležitosti.

128008_THEi_0011.jpg

Pro absolventy středních škol nabízíme přes 20 bakalářských programů. Tyto programy jsou vyvíjeny za úzké průmyslové spolupráce s mnoha oblastmi: Design and Environment, Management and Hospitality and Science and Technology. Absolventi středních škol jsou srdečně zváni, aby prozkoumali své příležitosti k učení a rozvoji s THEi a byli odlišní.

Místa

Hongkong

Adresa, 1. řádek
THEi Chai Wan Campus
133 Shing Tai Road

Hongkong, Hongkong

Hongkong

Adresa, 1. řádek
THEi Kowloon Tong Campus
20A Tsing Yi Road,
Tsing Yi Island, New Territories
Hong Kong

Hongkong, Hongkong

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium