Kalinga University

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

O Kalinga

Kalinga University , přední instituce výuky a výzkumu v zemi, je založena v roce 2005 podle zákonů Chhattisgarh Private Universities (Establishment and Operations) a podle § 2 písm. F) zákona UGC z roku 1956.

Vaše studium bude náročné. Nabízíme nejkvalitnější akademické zkušenosti a očekáváme, že vyniknete s důrazem na originalitu. Naše vynikající a vnímavé podpůrné služby vám budou aktivně dostupné od začátku přechodu na univerzitní život až do konce svého oboru.

Naše akademické standardy jsou vysoké. Náš nádherný listnatý areál, který je bezpochyby bezkonkurenční v zemi, poskytuje pozadí každodennímu životu a studiu. Programy univerzity se zaměřují na budování hloubky porozumění, schopnosti interdisciplinárního učení a výzkumu, analytických dovedností, kritického myšlení a komunikace v atmosféře akademické svobody a integrity.

Mise

Primárním cílem Kalinga University je poskytnout vzdělávací prostředí, v němž mohou fakulty, zaměstnanci a studenti objevovat, kriticky zkoumat, uchovávat a předávat poznatky, moudrost a hodnoty, které zajistí přežití budoucích generací a zlepší kvalitu života pro všechny . Univerzita se snaží pomáhat studentům rozvíjet pochopení a ocenění pro složitý kulturní a fyzický svět, ve kterém žijí, a realizovat svůj nejvyšší potenciál intelektuálního, fyzického a lidského rozvoje.

Vidění

Kalinga University má být vynikající institucí pro rozvoj talentů a vytváření znalostí pro živou a inkluzivní společnost.

Proč Kalinga University ?

Infrastruktura

 • Rozsáhlý 35 akrů wi-fi areál
 • Dobře vybavená laboratoř IT, inženýrství, vědy, informatiky
 • Dobře skladem Knihovna
 • Pokoje třídy Multimédia
 • Prostorné parkovací místo
 • Hostel
 • Samostatné společenské místnosti pro dívky a chlapce

Studentská zařízení

 • Jídelna
 • Vnitřní a venkovní hry
 • Webové a mobilní akademické informace
 • Univerzitní doprava128666_rsz_javier-trueba-iqpr1xkf5f0-unsplash.jpg

Za učebnou

K holistickému růstu - jít na univerzitu není jen získání titulu. Je to o zkoumání nových věcí a učení se o nových dovednostech.

KU věří v celkový růst svých studentů. Nabízí nesčetné mimoškolní zařízení a poskytuje studentům různé platformy, aby se učil, cvičil, bavil, užíval si, hrál, konkuroval a plodně využil svého času. U Kalingy je učení rozhovor, nikoliv jen přednáška. Vaše univerzitní zkušenost zahrnuje mnohem víc než váš titul.

Nabízíme mnoho příležitostí k rozvoji dovedností a přijímání nových zkušeností a výzev mimo svůj kurz. Studenti se mohou zapojit do skupin, společností a dobrovolnické činnosti, aby se mohli bavit, něco dosáhnout a změnit. Existují také další výhody pro vstup do skupin a dobrovolnictví, z nichž mnohé mohou zvýšit váš životopis. Zkušenosti, které doplňují vaši akademickou studii, zvýší vaši akademickou úroveň, zvýší vaše šance na zaměstnání a rozvíjí dovednosti, které budou užitečné po celý život.

Výhoda Kalinga

Život a učení se v Kalingě úzce propojují. Společné aktivity, představení, konference, workshopy, semináře, sportovní akce jsou nedílnou součástí života studentů. Poskytujeme studentům nesrovnatelnou svobodu k překročení hranic oddělení a objevování intelektuální a osobní vášeň. Kreativní myšlení, řešení problémů a výzkum jsou základem akademických programů.

Spolupracujeme s cílem zajistit, aby každý student měl co nejlepší vzdělání a nepřetržitě přijímáme zdroje a zdroje, které obohacují studenty o akademické zkušenosti v Kalingě, rozvíjejí rozmanitost, připravují vůdce a řadí Kalingu na popředí inovací v oblasti vysokoškolského vzdělávání.

Stlačeme hranice znalostí

 • Formujeme budoucnost: nabízíme vám spoustu příležitostí k rozvoji dovedností a přijímání nových zkušeností a úkolů mimo svůj kurz, abyste byli připraveni pro Průmysl. Získáte vynikající vzdělávací zkušenost zde.
 • Nabízíme nejkvalitnější výuku: Přednášky jsou místem, kde můžete poslouchat odborníky, kteří sdílejí své znalosti a objevy v náročných a myšlenkových provokativních cestách. Jako student KU budete součástí akademické elity a učíte se od předních odborníků. Vaše studie budou náročné a inspirativní. Naše fakulty zajistí, že učení je konverzace, nikoliv pouze přednáška.
 • Poskytujeme příležitost pro nejlepší mozky: vítáme studenty z široké škály společenského a kulturního prostředí a věříme v prosazování původních myslitelů, výchově a stimulaci zvědavých myslí, abychom vytvořili studenty s inovativními myšlenkami, perspektivami a přístupy.

Místa

Naya Raipur

Adresa, 1. řádek
Kalinga University Kotni Near Mantralaya
SLT Water Front First Floor 301-303
Naya Raipur– 492101 (CG) India

Naya Raipur, Chhattisgarh, Indie