The National Management School

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Národní Management School byla zahájena v Indii, skupina profesorů z různých amerických univerzit, kteří chtěli nabídnout Americký kvalitní vysokoškolské vzdělání v Indii, na cenově poplatky. NMS začal s úmyslem poskytnout manažerské vzdělávání. Následně byly přidány další programy, a dnes Národní Management School je inovátorem v poskytování americký styl vysokoškolské vzdělání v Indii, na obou úrovních bakalářské a magisterské.

NMS nabízí 2 + 2 americké bakalářský studijní program v Indii a je první svého druhu! 2 roky jsou vynakládány studiem v Indii a poté transfer do ANY škola v USA na zbývající 2. 2 + 2 American absolvování bakalářského studijního programu je nabízen v Indii Národní Management School, ve spolupráci s Broward College na Floridě.

Výhody 2 + 2 American bakalářský studijní program:

Studie dva roky v Indii před převedením na zahraniční vysoké škole Ušetřete až 40% nákladů na amerického bakalářského studia Získejte zaručený vstup do Florida státní univerzity * Dostat se do programu Honors, a zvýšit své šance na získání do nejlepších světových univerzit Američan-kvalifikované pedagogické fakultě - americká vzdělávání v Indii

Škola je pevnost vztahy NMS s americkými univerzitami a rozsáhlé síti profesorů.

NMS má sídlo v Chennai, Indie. Máme také školní areál v Bombaji - The National Management School - West Campus.

Místa

Chennai

Adresa, 1. řádek
The National Management School, RR Towers III, TVK Industrial Estate, Guindy,
600 032 Chennai, Tamil Nadu, Indie

Fort Lauderdale

Adresa, 1. řádek
Broward College
7200 Pines Blvd, Pembroke Pines

33024 Fort Lauderdale, Florida, Spojené státy americké

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium