Triatma Mulya Stenden

Úvod

Read the Official Description

Vítejte na Stenden University

Akreditovaní Holandské BBA Stupně (holandská vzdělání patří mezi nejlepší na světě)

Placený stáže (Worldwide, například, USA, UAE, Lodě), obvykle vede k okamžitému zaměstnání

8 Stenden areály v 5 zemích, studovat jeden rok v Nizozemsku

Mezinárodní studenti a zaměstnanci, osobní trénovat a profesní rozvoj

Mise

Uvolnění potenciálu u studentů, zaměstnanců a okolních obcí

Vidění

Sloužící k vytvořit lepší svět

Stenden

Naším cílem je rozvíjet mladé odborníky, aby se stal autentické vedoucí a řešit problémy, připravené k účasti v multikulturním prostředí a tržištích rychle mění. Osobní vedení a silný důraz na praktické učení hrají důležitou roli ve studijních programech uskutečňovaných na Stenden. Kromě toho budete mít mnoho příležitostí k rozvoji sebe jako jednotlivec, budou moci získat co nejvíce ze sebe a rozšířit svůj obzor.

Stenden University Bali byla založena v roce 2009 a je součástí Stenden University of Applied Sciences, holandské veřejné instituce s více než 100 let zkušeností v oblasti vzdělávání, která vyvinula v globální univerzita s více než 11.000 studentů, s více než 100 různých národností napříč jeho školní areály v Bali, Nizozemsko, Jižní Afrika, Katar a Thajsku. Naše globální síť vám dává mnoho příležitostí ke studiu části programu v zahraničí rozšířit svůj obzor. Na Stenden University Bali všechny předměty jsou vyučovány v angličtině lektorů z různých částí světa. Naši studenti představují mix národností, vytváří skutečně multikulturní studijní prostředí.

12 Důvody pro výrobu Stenden University Bali "Vaše volba" mezinárodního vysokého školství!

Studovat jeden rok v Nizozemsku Studie na Bali - Indonésie je ne. 1 turistickou destinací Cenově dostupné školné Bezpečné a cenově dostupné kvalitní ubytování v blízkosti kampusu Holandský osnovy (plně v angličtině) Vysoce kvalitní praktické výukové prostředí (např; Alila Hotels and Resorts) Akreditovaná Dutch BBA programy (holandská vzdělání patří mezi nejlepší na světě) Osobní trénovat a profesní rozvoj Zaplatil stáže (Worldwide, například USA, UAE, výletní lodě), obvykle vedou k okamžité zaměstnání 8 Campus místa Stenden v 5 různých zemích Zahraniční studenti a zaměstnanci Inovativní problém založené učení koncept

Campus a vybavení

Kampus Stenden University Bali se nachází v jižní části ostrova, hlavní oblasti cestovního ruchu, kde lze najít většina hotelů, restaurací a obchodů. Areál se nachází v klidné části Dalung, ve čtvrti, kde se nachází mnoho vzdělávací instituce. Pláže Seminyak a Canggu jsou pouze 20-30 minut jízdy autem od areálu. V areálu vás přivítá v příjemném a profesionálním studijní prostředí s přátelskou rodinnou atmosférou. Že jsou založeny na Bali vám nejen dává možnost studovat v jednom z nejoblíbenějších turistických destinací po celém světě, ale také nabízí inspirativní prostředí, s jeho ohromující přírodou a unikátní hindského náboženství. Na vrcholu tohoto, Bali je považován za jeden z nejvíce příjemných míst, které budete zkušeností a jsou relativně bezpečné a cenově dostupné místo k životu.

Stenden University Bali má všechny state-of-the-art vybavení, které potřebujete pro profesionální učení:

Hlediště; učebny Konferenční místnost (PBL místnosti) Počítačové učebně Knihovna (a digitální knihovna) Degustace lab Mimo obývací prostor; kantýna meditační místnost

Všechny pokoje jsou klimatizované a tam je bezdrátové připojení k internetu v celém areálu. Naši studenti a zaměstnanci představují mix národností, vytváří skutečně multikulturní studijní prostředí.

Studentský život

Při studiu na Stenden, proč ne rozšířit své zkušenosti a rozvíjet své dovednosti spojením naše mimoškolní aktivity? Staňte se členem Zastupitelstva studentské rady a rozvíjet své organizační a vůdčí schopnosti a organizují nejrůznější aktivity pro své spolužáky (stranám, futsal, exkurze, atd.) Nebo, pokud jste chuť účastnit marketingu a komunikace, proč ne připojit promo tým Stenden, který pomáhá marketingové oddělení v podpoře Stenden přes veletrzích a akcích. Zapojte se do naší mezinárodní studentské i ostatních pracovníků komunity, která má více než 15 různých národností!

Studie První týden

Pro naše nové studenty pořádáme začátku studie týden. To je úvodem týden poznat své spolužáky, kampus a vzdělávacích metod; spojením všelijaké zábavných teambuildingových aktivit, fieldtrips a workshopů. Zavedení týden začíná jeden týden před zahájením programu, takže ujistěte se, že jste se dostali do Bali včas, aby nedošlo k ujít tuto skvělou příležitost! Neexistují žádné dodatečné náklady.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět BA programy » Vidět BSc programy »

Programs

Tato škola dále nabízí:

BA

Bakalář v oboru mezinárodního managementu pohostinství

Campus forma Denní studium 4 let September 2019 Indonésie Denpasar

Baví vás vzrušující, dynamické a mezinárodní prostředí? Dokážete zachovat klid i pod velkým tlakem? Dělat empatie a postoj servis-zlobil se přirozeně k tobě? Pokud se to popisuje tebe a ty se také stát, užít setkání s lidmi z celého světa, zjistíte, že Mezinárodní program Hospitality Management je ideální pro vás! [+]

Baví vás vzrušující, dynamické a mezinárodní prostředí? Dokážete zachovat klid i pod velkým tlakem? Dělat empatie a postoj servis-zlobil se přirozeně k tobě? Pokud se to popisuje ty a ty se také stát, užít setkání s lidmi z celého světa, zjistíte, že Mezinárodní program Hospitality Management je ideální pro vás!

4 Důvody ke studiu IHM na Bali:

Zážitek

Zkušenosti jsou součástí největšího evropského školu hotelového managementu;

5-hvězdičkový

Praktické praxe až do úrovně řízení na učení hotelu Stenden na Bali (5-hvězdičkový majetku);

různé specializace

možnosti různého zaměření: Event Management, Tempomat management, gastronomie, Potraviny a nápoje management a mnoho dalších;... [-]


BSc

Bakalář v oboru mezinárodní obchodní administrativy

Campus forma Denní studium 4 let September 2019 Indonésie Denpasar

Jste rozený organizátor ?, Máte podnikatelské zájmy, nebojí zodpovědnosti a hledáte program pro správu, která poskytuje nepřeberné množství profesních příležitostí? Pak International Business Administration je ideální pro vás! Neuhrazené pracovní vyhlídky v indonéské a mezinárodní pracovního trhu a širokou tréninku, který vás připraví pro celou řadu profesních oblastí. [+]

Jste rozený organizátor ?, Máte podnikatelské zájmy, nebojí zodpovědnosti a hledáte program pro správu, která poskytuje nepřeberné množství profesních příležitostí? Pak Mezinárodní obchodní administrativa je ideální pro vás! Neuhrazené pracovní vyhlídky v indonéské a mezinárodní pracovního trhu a širokou tréninku, který vás připraví pro celou řadu profesních oblastí.

Jeden z nejlepších zařadil programy, obchodní administrativy a řízení podniků (v závislosti na "Keuzegids HBO 2013", vodítko pro nizozemské instituce vyššího vzdělávání pro studenty a rodiči).

Různé specializace možnosti: Marketingová komunikace, E-business, změna a inovace a další. Akvizice praktických zkušeností ve výcvikovém konání Stenden a prostřednictvím pracovní stáže v podniku.... [-]


Contact

Adresa, 1. řádek Triatma Mulya Stenden Jl. KubuGunung, BanjarTegal Jaya, Dalung, Kuta Utara Badung, Bali
80361 Denpasar, Bali, Indonésie