Code Institute

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Kickstart svou kariéru dnes s naším univerzitním kreditním hodnocením boot camp. 88% našich absolventů je zaměstnáno do 6 měsíců.

Přemýšlíte o změně kariéry?

Krok 1: Je kódování pro vás?

Vezměte si naši bezplatnou 5 denní Coding Challenge - jen jednu hodinu video-založené teorie a praktické učení každý den. Podpoříme vás prostřednictvím naší skupiny Facebook a praktického mentoringu.

Krok 2: Získání kvalifikace

Naše na míru šité strukturované časové osy znamenají, že se můžete věnovat studiu na plný úvazek, nebo pokud pracujete, máte k dokončení kurzu až 60 týdnů. Naše studentská podpora nabídne pomoc, kterou potřebujete k tomu, abyste zůstali na cestě a dosáhli svých cílů.

Krok 3: Získejte svou vysněnou práci

Využijte našich úzkých vazeb s technologickými zaměstnavateli a naplánujte si další krok. Po absolvování vám poskytneme průběžnou podporu, poradenství a doučování.

Proč zvolit Code Institute ?

1. Univerzitní kredit

Získání diplomu v oblasti vývoje softwaru úvěrové hodnocení Edinburgh Napier University, když budete absolvovat. Jsme jediným univerzitním bootovacím kempem s hodnocením kreditu v Evropě.

2. Osvědčené výsledky

88% absolventů je zaměstnáno do 6 měsíců. Naše kurzy jsou navrženy tak, aby nastartovaly vaši kariéru a pomohly vám vysadit si vysněnou práci jako vývojář.

3. Zářící recenze

„ Code Institute katapultoval mou kariéru.“ Andres Correa „Jedno z nejlepších rozhodnutí, která jsem kdy udělal.“ Patrick Monks

4. Kariérní připravenost

Vše je uzpůsobeno pro zvýšení vaší zaměstnatelnosti, včetně síťových webových seminářů se zaměstnavateli a ověřování průmyslových technologií v průmyslu, které potvrzují naše technologie a jazyky.

5. Začátečník přátelský

Žádné zkušenosti s kódováním? Náš úvodní modul Stream Zero vás vybaví znalostmi, které potřebujete k tomu, abyste při startu kurzu narazili na zem.

6. Flexibilní učení

Studujte v čase a místě, které vám vyhovuje. Náš přístup na míru znamená, že se můžete věnovat studiu na plný nebo částečný úvazek. Naše studentská podpora poskytne pomoc, kterou potřebujete k tomu, abyste zůstali na cestě a dosáhli svých kariérních cílů v dohodnutém časovém rámci.

Místa

Černý kámen

Adresa, 1. řádek
1st Floor, Block 8 Blackrock Business Park, Carysfort Ave
Černý kámen, Hrabství Dublin, Irsko

Programy

Tato škola dále nabízí: