ISB International School Of Business Dublin

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Mezinárodní vzdělání je dnes na denním pořádku, jak se svět stává více a více globální vesnice. My v ISB vášnivý nabízet našim zahraničním studentům náročné, smysluplné a relevantní vzdělávací zkušenosti v oblasti Dublin, Jako ISB je státní instituce, uznaný si můžete být jisti, že vynikající akademické standardy.

Naše programy jsou navrženy tak, aby vám poskytl znalostí, dovedností a kompetencí, které zvýší vaši profesní kariéru. Snažíme se poskytovat kontext a materiály, které vám pomohou rozvíjet jako fyzická osoba v multikulturním prostředí.

Studenti z Spojené státy americké a Evropa setkávají každý semestr na ISB sdílet tuto zkušenost. Naše centrum města Zařízení pro zajistí jste v srdci rušného a kosmopolitního města. Náš zkušený a vysoce kvalifikovaný personál a lektorů snaží zajistit, že váš čas v Irsku bude i obohacující a náročná.

ISB Dublin je soukromá obchodní škola, která se specializuje na semestr do zahraničí programy pro zahraniční studenty. Jsme akreditované kvality a kvalifikací Irska (QQI - dříve HETAC). Byli jsme založena v roce 2009 av současné době má přibližně 135 studentů za semestr. Máme na částečný úvazek fakultu 17 lektorů. Úzce spolupracujeme s našimi partnerskými institucemi v Francie, Německo, ŠPANĚLSKO, Rusko, Dánsko, Rakousko, Portugalsko a Lotyšsko.

Jsme také Dublin centrum pro CEA (pro kulturní zkušenosti v zahraničí), americký studia v zahraničí organizace se sídlem ve Phoenixu v Arizoně. Naši američtí programy jsou akreditované University of New Haven, Connecticut. Jsme také členem EAIE (Evropská asociace Institutes of školství), Businet (síť mezinárodních obchodních škol) a fóra pro vzdělávání (se sídlem v USA studovat v zahraničí organizace).

Místa

Dublin

Adresa, 1. řádek
International School of Business,
Wicklow House,
84-88 South Great Georges Street

Dublin, Hrabství Dublin, Irsko

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Programy

Tato škola dále nabízí: