IUBH Killarney Campus

Úvod

Read the Official Description

Skvělá scenérie se setkává se světovou pohostinností

Velkolepá přírodní krajina, historické budovy a slavný irský životní styl - Killarney má mnoho různých aspektů. Jeden z nejmalebnějších měst v jihozápadním Irsku a vrcholnou turistickou destinací pro irské i zahraniční návštěvníky, město se může pochlubit velkolepou nabídkou hotelů, lázní, stejně jako rozmanitého množství hospůdek a restaurací. Vedle akcí a festivalů po celý rok slouží Killarney jako "základna" pro všechny druhy outdoorových aktivit v národním parku Killarney a je vstupní branou do nejznámějšího irského jezera, Ring of Kerry. Žijte a studujte v jedinečné atmosféře na úpatí Macgillycuddy's Reeks, nejvyššího pohoří v Irsku!

Killarney jako irský turistický hotspot

Cestovní ruch je zdaleka největším průmyslem v Killarney. S výjimkou Dublinu je v Killarney více hotelových lůžek než v jakémkoli jiném irském městě. Národní park Killarney s nejvyšší horou v Irsku, fascinující jezera, lesy a Torcův vodopád jsou jen některé z mnoha atrakcí v okolí. Killarney také označuje začátek známého Kerry Way, 214 km dlouhého turistického turné, který vás vede přes nejkrásnější scenérii Irska. Snadnější procházky jsou lesní stezky kolem zámku Ross nebo čtyřhodinové smyčky kolem jezera Muckross. Náš program řízení hotelů a restaurací tak dokonale odpovídá silnému turistickému a pohostinskému zaměření regionu.

Infrastruktura a IT v Killarney
Nejmodernější IT infrastruktura v celém kampusu je pro nás samozřejmostí - od WiFi až po prostředek správy zdrojů kampusu.
Campus WiFi
Na našem kampusu v Killarney mohou studenti přistupovat jak k intranetu, tak k internetu prostřednictvím WiFi. Katalog knihoven je k dispozici v areálu a mimo kampus a nabízí přístup k rozsáhlým databázím výzkumu.
Prostředí pro správu zdrojů kampusu (CARE)
Každý student má svůj vlastní účet v prostředí Campus Administration Resource Environment (CARE). Tento systém řízení kampusu efektivně a pohodlně podporuje všechny procesy v našich areálech, například zápis, rozvrhy, schůzky, zápis do zkoušky, stahování přednášek a mnoho dalšího.
IUBH E-Mailová adresa
Všichni studenti dostanou e-mailovou adresu IUBH, aby podpořili komunikaci mezi fakultou a studenty.
This school offers programs in:
  • Angličtina

Programs
V současné době žádné programy k zobrazení

Upřesněte vyhledávání výše, podívejte se na naše oblíbené níže uvedených kategorií nebo provést vyhledávání podle klíčových slov.


... or simply by choosing your degree:

Videos

Killarney: Fabulous scenery meets world class hospitality | Gintare | IUBH Campus Studies

Killarney: Fabulous scenery meets world class hospitality | Serge | IUBH Campus Studies

Killarney: Fabulous scenery meets world class hospitality | Szabina | IUBH Campus Studies

Killarney: Fabulous scenery meets world class hospitality | Ganesh | IUBH Campus Studies