Independent College Dublin

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Proč si vybrat nás

Můžete mít mnoho možností, kterým čelí ti, ale předtím, než se rozhodnete, kam jít k dokončení bakalářském, magisterském nebo odbornou kvalifikaci, zde jsou některé z důvodů, proč byste měli zvolit nezávislého College Dublin:

Vzhledem k tomu, jsme se zavázali k akademické kvality

Jsme odhodláni poskytovat všem našim studentům se odměňování, profesionální a kariérní zaměřené vzdělání nejvyšší kvality. Naše členy fakulty jsou odhodlány k zachování akademické kvality a to nejen díky velkému výuku, ale i přes osobní, individuální podporu.

Protože naše výuka je na špičkové úrovni

Naši lektoři a instruktoři jsou mezi nejvíce respektovaných akademiků ve svých oborech. Velikosti třídy jsou malé, takže každý může přispět k diskusi a diskusi a nikdo nezaostával.

Vzhledem k tomu, naše výsledky jsou jedny z nejlepších v zemi

Studenti nezávislých College Dublin dosáhli nějaké vynikajících výsledků. Například naše Law Society FE1 přípravný kurz se stal největší a nejúspěšnější v Irsku, produkovat 28 individuálních prvním uvedení ceny a vítěze Overend Scholar pro nejvyšších známek v průběhu posledních 5 let (2009/2010/2011/2012/2013) ,

Protože jsme v srdci rušného centra města

Independent College Dublin má ideální polohu pro studentského života v Dublinu: Jsme přímo v samém centru města, obklopené kulturní, akademické a volnočasových atrakcí. College Campus má 22 učeben přes 28.000 čtverečních stop prostoru výuky.

Vzhledem k tomu, to je ideální prostředí k učení

Naše přednáškové sály jsou účelový nabízí nejlepší komfort, styl a technologie: všechny jsou klimatizované a mají bezdrátové vysokorychlostní připojení k internetu a síťové připojení spolu s nejnovější prezentace a videokonferenční zařízení.

Protože vaše kvalifikace bude mezinárodně uznávaná

Nezávislé programy College Dublin jsou ověřeny na nejvyšší úrovni a to jak na národní i mezinárodní úrovni. Vaše nová kvalifikace je zkratka pro studijní výsledky, ale také hlubší porozumění objekt v praxi, a to je vysoce ceněn ve svém oboru.

Protože se vám bude líbit Váš čas zde

Ať předmět a kvalifikace zvolíte, slibujeme, že budete mít zajímavé a podnětné učení, ve které budete se těšit na každé třídě. Váš studentský život bude obohacena nejen o vysoké školy a kurzu, ale novými přáteli, kolegy a nádherné město.

Obchodní fakulty v nezávislých College Dublin

Obchodní fakulty v nezávislých College Dublin se zaměřuje na poskytování nejvyšší kvality vzdělávání a odborné přípravy s cílem umožnit studentům splnit výzvy rychle se měnící a stále více globalizovaném světě podnikání. Studenti jsou nabízeny rozšiřující sortiment akreditovaných bakalářském, magisterském a další profesní rozvoj programů, které jsou navrženy tak, aby splňovaly současné a budoucí akademické a profesní potřeby současné obchodní profesionály.

Tyto programy jsou navrženy tak, aby flexibilní přístup ke studentům a na profesionální obchodníky, kteří chtějí založit pevný základ v obchodních studie oblastech, nebo kteří chtějí zlepšit své možnosti kariérního postupu a zvláštní obchodní dovednosti prostřednictvím přístupu nejvíce teorie up-to-date a praxe v jejich vybraných oblastech podnikání.

Naše obchodní kurzy jsou z velké části k dispozici na našich dobře vybavených prostorách v centru Dublinu, v živé, přátelské, progresivní a kosmopolitní prostředí. Kromě vysoké akademické standardy a relevance, klademe velký důraz na studenta blahobyt, a zajištění na osobní úrovni, že všichni, kteří studují s námi získat maximální hodnotu z učení.

Řada našich programů je stanovena na základě odborných akreditace a osvobození od požadavků a naše Masters rámec kvalifikací nabízí možnost získat představil postgraduální kvalifikaci tempem, vhodné pro každého jednotlivého žáka.

Zatímco naše učení a učení klade důraz na pochopení teorie ekonomických studií jako disciplína, naše obchodní kurzy podpoří to s podstatným použitím akce-střed zážitkové pedagogiky, "real-life" případové studie, team vzdělávacích projektů a individuální "live "výzkumné projekty šité na míru individuálním profesní rozvoj.

Programy v rámci podnikatelské fakulty jsou doplněny o řadu dalších programy na míru, které jsou navrženy k uspokojení potřeb jednotlivých obchodních a komerčního sektoru malých a středních podniků, a jiní v soukromém nebo veřejném sektoru. Jsme rádi, že diskutovat o konkrétní oblasti poskytování účelových přímo při uvádění do provozu klienty.

Místa

Dublin

Independent College Dublin

Adresa, 1. řádek
Independent College Dublin The Steelworks Foley Street Dublin 1
Dublin, Hrabství Dublin, Irsko
Telefonní číslo
+353 1 672 5058