ALCHIMIA Contemporary Jewellery School

Úvod

Read the Official Description

Moderní židovská škola Alchimia řídí Lucia Massei. Rozsáhlé dvouleté programy BFA a MFA byly vyvinuty v průběhu více než desetileté zkušenosti v úzké spolupráci s týmem mezinárodních učitelů a poradců, kteří jsou všichni vůdci v jejich kreativních oblastech.

Cílem Alchimie je naučit studenty vyjádřit svou kreativitu prostřednictvím současných šperků a vyvíjet vysoce kvalitní technické a teoretické dovednosti. Přijetím technologického vývoje naší doby a nejvíce experimentálních kulturních trendů, Alchimia povzbuzuje své studenty ke zvýšení jejich talentu. Jeho zaměření se zaměřuje na revizi a přijetí tradičních technik a pečlivě vybraných materiálů v kombinaci s experimentálními a průkopnickými přístupy k návrhu, výuku studentů, jak přeměnit myšlenky a výzkumné cesty na šperky a designové objekty a jak přistupovat k pracovnímu kontextu.

Studenti Alchimie jsou mentorováni a tvořeni týmem odborníků na šperky, design a výtvarné umění. Zatímco využívají své vlastní zkušenosti jako referenci, učitelé vyznávají techniky, tendence a vývoj v oblasti současných šperků a objevují se v osobní kreativitě tím, že nabízejí individuální poradenství a hodnocení v průběhu akademických ročníků studentů.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět Bakalář » Vidět Magistr »

Programs

Tato škola dále nabízí:

Bakalář

BFA program v současném designu šperků a šperků

Campus forma Denní studium September 2019 Itálie Florence

Dvouletý program BFA nabízí komplexní uzemnění současných šperků a tělových ornamentů těm, kteří nemají zkušenosti nebo zkušenosti s výrobou šperků v poměrně krátké době. Kurz začíná tradičními technikami a dovednostmi v konstrukci a designu šperků a pak zavádí studenty k novým technologiím, kreativnímu využití zdrojů a materiálním výrazům pro originalitu v designu. [+]

Dvouletý program BFA nabízí komplexní uzemnění současných šperků a tělových ornamentů těm, kteří nemají zkušenosti nebo zkušenosti s výrobou šperků v poměrně krátké době.

Kurz začíná tradičními technikami a dovednostmi v konstrukci a designu šperků a pak studentům přináší nové technologie, kreativní využití zdrojů a materiální výraz pro originalitu v designu.

Program je rozdělen do šesti 14týdenních modulů, které poskytují prostřednictvím náročného, ​​ale organického procesu plného ponoření vyváženou kombinaci praktických a teoretických principů.

V duchu filozofie Alchimie, program přináší přístup k učení, který spojuje teoretické, pragmatické a zkušenostní s cílem rozvíjet důvěru, dovednosti, kreativitu a představivost. Je přizpůsoben každému žákovi individuálně, s učiteli, kteří poskytují osobní koučování, a staví na různých odborných zkušenostech, včetně pečlivě vybraných studijních cest doma iv zahraničí.... [-]


Contact

Adresa, 1. řádek Piazza Piattellina 3/r
50124 Florence, Tuscany, Itálie