Ferrari Fashion School

Úvod

Přečtěte si oficiální popisPřijďte se podívat, jaká bude vaše budoucnost ve světě módy! Připojte se k Ferrari Fashion School a vytvořte s námi svou profesionální budoucnost. Vyberte si kurz „na míru“ a otestujte svůj talent a kreativitu. Ferrari Fashion School je módní akademie, která formuje nové protagonisty módy prostřednictvím vysoce specializovaného vzdělávání, které svým studentům poskytuje „znalosti“ a „know-how“. Ferrari Fashion School je módní akademie, v níž je vášeň neustálým zdrojem energie a inspirace pro mladé lidi z celého světa, aby se stali nejlepšími profesionály budoucnosti. Ferrari Fashion School udržuje partnerské vztahy s mnoha společnostmi ve světě módy a se studenty, současnými i absolventy, aby jim nabídla pracovní, rozvojové a růstové příležitosti pro všechny fáze jejich kariéry. Vstup do této módní školy znamená, že budete součástí vysoké vzdělávací cesty a budete patřit k jedinečné skupině vážených a vážených profesionálů.

Podívejte se na naše webové stránky, kde najdete informace o profesionálních kurzech a mistrech: stylista, módní ilustrace, návrhář, krejčovství, módní fotografie, návrhář Cad, 2D a 3D umělec a mnoho dalších! V Miláně, městě, které bylo vždy známé jako hlavní město módy, ikona stylu a designu excelence, má Ferrari Fashion School své nové sídlo v Via Savona 97, v srdci nové módní čtvrti města, která v současné době hostí nejvíce významné mezinárodní módní domy a showroomy, mezi nimiž Armani, Canali, Fendi, Diesel, Elisabetta Franchi a mnoho dalších. Je to právě tady, pár kroků od těchto důležitých realit, kde Ferrari Fashion School provádí svou práci, kde definuje nové styly a trendy, a je to také pódium pro největší mezinárodní události související s Módou.

Nejen škola, ale skutečná „módní společnost“, která vytváří budoucí profesionály ve světě módy.

Svět módy se neustále vyvíjí a mění a vždy hledá mladé lidi, kteří během své vzdělávací cesty dosáhli nejen špičkových technických dovedností a technik, ale také přístupu a pracovní metody, která je blíže světu práce a společnosti.

Rychlost učení a kvalita našich kurzů je zaručena mnoha faktory:

  • Individuální dispoziční třídy: Učitel samostatně sleduje každého studenta tím, že plně respektuje jeho kreativitu a osobní vkus.
  • Vlastní studijní plány: V závislosti na úrovni znalostí studenta je možné po rozhovoru s učitelem sestavit „vlastní“ studijní plán.
  • Rada učitelů: Byla vybrána mezi nejlepšími profesionály v oboru, kteří se chtějí podělit o své zkušenosti a profesionalitu tím, že našim studentům poskytnou „znalosti“ a „know-how“.
  • Pravidelné testy a zkoušky: Zhodnotit vylepšení studenta a okamžitě jednat v případě problémů nebo nevyřízených otázek ohledně studijního plánu.
  • Vzdělávací materiál: Řezné hrany a kompletní a neustále aktuální obsah podle nejnovějších mezinárodních trendů a metod.
  • Týmová práce: Rozvíjet dobré vztahové schopnosti a nabízet zajímavé příležitosti, jak se vypořádat s profesionálními osobnostmi oboru.
  • Učebny: Učebny jsou vybaveny moderními a profesionálními nástroji, které umožňují studentům využívat stejné vybavení, jaké najdou ve světě práce v budoucnosti.
  • Možnost zapojit se do workshopů, seminářů a soutěží: Všichni naši studenti mají příležitost získat podrobnou analýzu nebo specializace a pracovat v úzkém kontaktu s profesionály z oboru.

Učebnice a vzdělávací materiály

Výukový materiál složený z učebnic, šablon a čtverců je našim studentům poskytován zdarma. Obsah je úplný a vždy aktuální podle nejnovějších mezinárodních trendů a metod.
Navíc dáváme všem našim studentům přístup do školní knihovny, kde mohou konzultovat knihy a materiály, aby v průběhu roku vytvořili několik projektů.

Ferrari Fashion Lab

Učebny jsou vybaveny kompletním a neustále špičkovým vybavením, které je pro naše studenty zcela k dispozici a umožňuje jim využívat nástroje a materiály, které najdou znovu ve světě práce. Není to typické „učebny“, ale multifunkční prostředí : od Style Office , kde stylisté a návrháři rozvíjejí své sbírky a dávají průchod své kreativitě, která spolupracuje s Laboratořem modelování a krejčovství , kde se odehrává návrh a výroba celých sbírek. Škola, koncipovaná jako skutečná módní společnost , kde můžete pracovat v týmu a přímo se srovnávat s několika profesionálními osobnostmi, a je možné plánovat a rozvíjet skutečnou identitu značky sledováním celého cyklu designu a výroby kolekce , od početí po finální produkt .

Události a dráhy

Milan byl vždy známý jako nesporný módní kapitál a má kalendář plný událostí souvisejících se světem módního systému, probíhající po celý rok. Ferrari Fashion School je módní akademie, která svým studentům dává příležitost připojit se k akcím a přehlídkám během Milan Fashion Week a navštívit výstavy a muzea, stejně jako nejdůležitější módní přehlídky mezinárodního přehledu.

Workshopy a semináře

V průběhu roku mají naši studenti možnost účastnit se workshopů a seminářů o tématech souvisejících s módním světem, designem a krejčovstvím, setkávat se s profesionály z oboru a být součástí akcí, výstav a přehlídkových drah.

Místa

Milán

Adresa, 1. řádek
Via Savona 97
20144 Milán, Lombardie, Itálie

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Programy

Tato škola dále nabízí: