Přečtěte si oficiální popisZjistěte si, co je ten správný kurz pro vás!

Přijďte a objevte svou budoucnost ve světě módy! Přidejte se k Ferrari módní školu a budovat s námi svou profesní budoucnost. Vyberte si kurz „na míru“ pro vás a vyzkoušet svůj talent a svou kreativitu. Ferrari Fashion School je módní škola, která připravuje nové protagonisty z módy prostřednictvím vysoce specializované školení, které převádí na jeho studenty „vědět“ a „know-how.“

Ferrari Fashion School je módní škola, kde je vášeň, které poskytují stabilní, aby mladí lidé z celého světa, energii a inspiraci, aby se stala nejlepší odborníci zítřka. Ferrari Fashion School udržuje vztahy s konstantní spolupráce s mnoha firem v módním průmyslu a studenty, aktuální a již absolvoval, poskytnout příležitosti k rozvoji a růstu ve všech fázích kariéry. Stát se součástí této módní školy znamená sdílení cestu na vysoké úrovni, a že patří do jedné skupiny, známé a vyhledávané profesionály.

Vyhledávat naše informace místa na odborných kurzech a mistra stylista, módní ilustrace, vzor výrobce, šití, módní fotografie, Pattern Maker CAD 2D a 3D umělec, a tak mnoho dalších!

Kdo jsme

... Ferrari Fashion School, Je módní škola, která má více než 15 let zkušeností v oblasti vzdělávání, příprava a zajištění nové hvězdy módního světa. Výcvik se vyvíjí Odborné kurzy, které mají termíny v rozmezí od 1 do 3 let a hlavní specializace PostgraduálníZaměřený na vytváření vysoce specializované postavy, které působí v odvětví módy a luxusu.

Ferrari Fashion School je zahrnuta v registru hospodářských subjektů akreditovaných pro výcvik pomocí Lombardie Region, Naše kurzy jsou certifikovány Kvalita ISO 9001: 2008Aby byla zajištěna profesionalitu vysoké kvalitě výcviku. Vzdělávací kurzy vzít v úvahu potřebu vysoce odborné přípravy, kde získávání technických dovedností a praxe, se stává primárním cílemA je možné díky přítomnosti řady workshopů, seminářů a workshopů se kromě srovnání s profesionály, kteří pracují v průmyslu a chtějí předat své zkušenosti a profesionalitu ke studentům.

Velká pozornost je věnována všem studentům prostřednictvím vyučovací metody, která poskytuje výuka na individuální charakter a individualizované studijní programy, Blízký vztah mezi vzděláváním a trhem práce znamená, že Ferrari Fashion School připravuje nový módní aktivních hráčů, díky spolupráci s Kamera Nazionale della Moda v Miláněs Módy Platform Training System, Italian Fashion System a to díky přímému kontaktu s firmami, ateliéry, stylistických studií v Itálii, tak v zahraničí. Škola je aktivní v podpoře mladých talentů, navrhuje v rámci osnov víceoborové projekty a workshopy týkající se světem umění, módy, estetiku, fotografování a komunikaceStejně jako nabízí příležitost ke svým studentům podílet se na mezinárodní veletrhy, akce a módní přehlídky během Milan Fashion Week, Z tohoto důvodu Ferrari Fashion School má důležité partnerství se zahraničními školami a podniky, jako je Triennale v Miláně Fashion Training System Platform je Ashcan Studio of Art v New Yorku, Milan Mud Studio, Tiara International Academy a Academy of Communication Milan, AVON Cosmetics, Vibram, Les Hommesa mnoho dalších, které nabízejí studentům mnoho příležitostí pro kariérní a profesní růst.

.... to je „škola“, ale skutečné „módní společnosti“, která školí budoucí odborníky módního světa ....

Módní svět se neustále vyvíjí a mění a stále hledá mladé lidi, kteří získali v průběhu svého vzdělávání nejen znalosti a technické dovednosti na vysoké úrovni, ale také přístup a užší pracovní metodiku svět práce a aile firem.

Z tohoto důvodu „Mysleli jsme, zcela nový způsob, jak dělat školení a odlišný od tradičních norem. Naši studenti jsou umístěny od prvního dne v dynamickém a multi-funkční prostředí, kde nejsou žádné učebny, stoly, učitelé atd .. ale prostředí koncipováno jako skutečný „módní společnost“: z 'Office Style kde Reklamy a návrháři v práci týmu rozvíjet a čerpat další nové a inovativní myšlenky, Laboratoř modelování balíčkuKde expert a ruce pacient vývoje a poskytování vzorků kolekcí navržených našimi designéry, aby módní přehlídka konečné a foto Set kde fotografové, spolu s týmem odborníků (z Vizážista, kadeřník, modely a agentury atd ..), můžete vytvořit skutečný focení na celých sbírek.

Rychlost učení a kvalita kurzů jsou zaručeny několika faktory:

  • Lekce jsou individuální: učitel sleduje každý student individuálně s plným respektem k jeho kreativitu a osobního vkusu.
Zákaznické programy: Podle úrovně studenta přípravy lze nastavit, po konfrontaci s učitelem, studijního programu „na míru“.
<strong>T&#283;lesn&eacute; p&#345;edn&aacute;&scaron;ej&iacute;c&iacute;:</strong> vybr&aacute;ny z t&#283;ch nejlep&scaron;&iacute;ch odborn&iacute;k&#367;, kte&#345;&iacute; se cht&#283;j&iacute; pod&#283;lit o sv&eacute; zku&scaron;enosti a profesionalitu, se p&#345;enese do na&scaron;ich student&#367; d&aacute;le jen &bdquo;s v&#283;dom&iacute;m&ldquo; a &bdquo;know-how&ldquo;.
<strong>Test a pravideln&eacute; kontroly:</strong> zhodnotit pokrok studenta a rychle zas&aacute;hnout v p&#345;&iacute;pad&#283; probl&eacute;m&#367; nebo pozadu.
<strong>Didaktick&eacute; pom&#367;cky:</strong> vylep&scaron;en&aacute; a &uacute;pln&eacute; a aktu&aacute;ln&iacute; obsah, tyto nejnov&#283;j&scaron;&iacute; mezin&aacute;rodn&iacute; trendy a metodik. 
<strong>Pr&aacute;ce v t&yacute;mu:</strong> rozv&iacute;jet dobr&eacute; interperson&aacute;ln&iacute; dovednosti a nab&iacute;zej&iacute; zaj&iacute;mav&eacute; p&#345;&iacute;le&#382;itosti pro diskuzi s profesion&aacute;ly.
<strong>U&#269;eben:</strong> U&#269;ebny jsou vybaveny modern&iacute;m a profesion&aacute;ln&iacute;ch n&aacute;stroj&#367;, kter&eacute; umo&#382;&#328;uj&iacute; studentovi pou&#382;&iacute;t stejn&eacute; vybaven&iacute;, kter&eacute; pak naj&iacute;t ve sv&#283;t&#283; m&oacute;dy.
<strong>Mo&#382;nost z&uacute;&#269;astnit workshop&#367;, semin&aacute;&#345;&#367; a sout&#283;&#382;&iacute;</strong> v&scaron;ichni na&scaron;i studenti maj&iacute; mo&#382;nost p&#345;&iacute;stupu k nahl&eacute;dnut&iacute; &#269;i dovednost&iacute; a &uacute;zce spolupracovat s profesion&aacute;ly.

Učebnice a Učební materiály

Kurz materiál se skládá z učebnice, desetník a týmy je k dispozici zdarma pro všechny naše studenty. Obsahy jsou úplné a aktuální, po nejnovější mezinárodní trendy a metodik.

Kromě toho jsou všichni studenti dána možnost využívat knihovnu školy, kde můžete konzultovat texty a materiály potřebné k vývoji různých projektech v průběhu celého roku.

Události a přehlídky

Milan byla vždy známá jako nesporný hlavního města módy a nabízí kompletní kalendář akcí spojených se světem módy systému, které se konají po celý rok.

Ferrari Fashion School Je to módní škola, která nabízí svým studentům možnost účastnit se akcí a módních přehlídek během Milan Fashion Week a přijíždějí na výstavy a muzea, stejně jako z nejvýznamnějších veletrhů na mezinárodní scéně.

Programy se vyučují na:
  • Angličtina

Tato škola dále nabízí:

Bakalář

Ferrari Fashion School

Kurz detailně ilustruje barvicí a kreslící techniky uvolněním představivosti a vytvořením několika modelů oděvů a doplňků. Kurz je kompletní a umožní studentovi naučit se ... [+]

Časem se postava módního návrháře téměř změnila. Počínaje druhým poválečným obdobím, s industrializací módy, její činnost ovlivnila sociálně-kulturní změnu naší země a přeměnila sociální nálady a návyky.

Dnes módní návrhář není jen někdo, kdo kreslí sbírku, ale ten, kdo vytváří módní trendy a často předpovídá potřeby trhu svým stylistickými intuicemi.

Profesní postavička s velkými technickými znalostmi o materiálech, která často pracuje v poradenských kancelářích nebo firmách v těsném kontaktu s komerční oblastí, prototypování, kontrole kvality a výrobě.

Cíl kurzu

Kurz detailně ilustruje barvicí a kreslící techniky uvolněním představivosti a vytvořením několika modelů oděvů a doplňků. Kurz je kompletní a umožní studentovi naučit se práci a grafickému způsobu sbírky v každé své etapě: od studia trendů až po módní skici, od grafické realizace přes software (Adobe Photoshop a Illustrator), procházející Studium dějin Módy a textilních komodit, technický list a ilustrační techniky; Od studia technik vykreslování až po výrobu portfolia.... [-]

Itálie Milan
Říjen 2019
Angličtina
Denní studium
Kombinované
20 - 36 měsíce
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Ferrari Fashion School

Fotografický kurz se specializací na módní fotografie má za cíl vyškolení profesionální osobnosti, která má hluboké znalosti a dovednosti v oboru móda: autor a umělec, kt ... [+]

Fotografický kurz se specializací na módní fotografie má za cíl vyškolení profesionální osobnosti, která má hluboké znalosti a dovednosti v oboru móda: autor a umělec, který má tvůrčí a projektantské schopnosti spolu s estetickou citlivostí zaměřenou na módu a schopnou Použít fotografický obraz jako kanál vizuální komunikace. Módní profesionální fotograf kombinuje technické kompetence s tvůrčími a estetickými, přičemž věnuje pozornost vnímání a komunikaci životního stylu vztahujícího se k módě.

Profesionální výstupy: Na konci vzdělávací cesty může student pracovat v pracovních sektorech módního prostředí: publikování, my, televize, fotografické agentury, postprodukce, externí, pracujeme jako fotograf, odborník na vydávání módní fotografie, styling fotografie, umění Kupující, správce studia, editor fotografií.... [-]

Itálie Milan
Říjen 2019
Angličtina
Denní studium
3 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Ferrari Fashion School

Hlavním cílem kurzu je připravit odborníky schopné plně řídit celý výrobní cyklus, od myšlenkové koncepce až po konkrétní realizaci, a to prostřednictvím individuální vzd ... [+]

Je to kompletní profesionální osobnost, která má dovednosti potřebné k navrhování a tvorbě módní kolekce, a to především díky schopnosti přeměnit svou představivost na linie a barvy.

Je to hnací síla týmu, ve kterém pracuje, a poskytuje talent pro vytváření inovativních modelů a požadavků trhu.

Módní návrhář pracuje s módními značkami, s těmi, kteří vyvíjejí a budují tkáně, s marketingovými odborníky, se vzorníky a krejčími, s modely, kteří budou nosit sbírku, s osobami zodpovědnými za showroom a fotografy.

Kromě intuice, tvořivosti a přesnosti musí módní návrhář vědět, jak pracovat v týmu, jak splňovat lhůty s přihlédnutím ke standardům kvality a stanovení ceny společnosti, pro kterou pracuje.... [-]

Itálie Milan
Říjen 2019
Angličtina
Denní studium
20 - 36 měsíce
Kampus
Přečtěte si více v češtině