John Cabot University

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

iJohn Cabot Unalt = "iversalt =" ity, založený alt = "v roce 1972, alt =" je Ameralt = "ican lalt =" iberal arts unalt = "iversalt =" ity offeralt = "ing. Vysokoškolské stupně na Englalt =" ish- Speakalt = "ing studenti z celého světa. Budete walt =" špatně studovat alt = "v srdci Říma, obklopeni kulturou, zastavte =" istory, art, busalt = "iness a polalt =" italt = "ics .

Studenti se učí alt = "v malých třídách od profesorů, kteří jednají jako mentoři, povzbuzující =" ing dalt = "ialog a usalt =" ing calt = "ity Říma jako laboratoř pro učitele =" ing. Budete walt = "nemocný oportunalt =" italt = "ies pro alt =" internshalt = "ips at multalt =" inatalt = "ional companalt =" ies, alt = "internatalt =" ional organalt = "izatalt =" ionty a muzea a také oportunalt = "italt =" pro studium a cestování po celé Evropě i mimo ni.

Absolventi JCU jsou přijímáni do prestižních postgraduálních škol po celém světě, jako je Columbia University, London School of Economics a University of Oxford.

Studenti také začínají kariéru ve velkých nadnárodních společnostech, finanční

instituce, kulturní organizace a mediální organizace, včetně Bloomberg, Price Waterhouse Cooper, IBM, Světový potravinový program, Světová banka a Liga arabských států.

Místa

Řím

John Cabot University

Adresa, 1. řádek
John Cabot University Via della Lungara, 233
00165 Řím, Lazio, Itálie
Telefonní číslo
+39 0668 19121