Link Campus University

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Link Campus University je soukromá univerzita v Římě, která je součástí nařízení Italské univerzity. Jeho otisk je mezinárodní vzhledem k jeho historii a volání. V roce 2011 byla univerzita uznána nařízením ministra školství - Univerzity a výzkumu č. 374 ze dne 21. září 2011. Link Campus University kombinuje vzdělávací strategie anglického systému s italskou kulturní a didaktickou metodou. Většina studijních oborů je vyučována v angličtině, s výjimkou některých, které se konají v italštině. Link Campus University má také rozšířenou síť mezinárodních univerzit a společností. Zde jsou zvláštnosti každého studijního oboru Link Campus University :

  • Maximálně 25 studentů v každé třídě je povinné pro usnadnění úzkého vztahu mezi studentem a profesorem.
  • Non-Stop pomoc od školitelů.
  • Mentoring program (odborník z oboru, který bude poskytovat poradenství studentům, kteří jsou blízko k dokončení jejich titulu.)
  • Velká knihovna
  • Srovnávací a interdisciplinární studijní metoda
  • Nejen ex-katedrála, ale i interaktivní výuka
  • Pravidelné lekce obohacené případovými studiemi, semináři a setkáním s posudky z různých profesních oborů, institucí a podniků.
  • Úplný kalendář událostí, na které jsou pozváni mezinárodní hosté ze všech důležitých oblastí, jako je ekonomika, právo, politika a komunikace.
  • Rozšířená síť italských a zahraničních partnerských společností.

Cílem Link Campus University je připravit vedoucí třídu, která může fungovat v různých systémech a zemích tím, že mladým lidem poskytne příležitost uspět v neustále se měnícím globálním trhu.

Proč Link Campus University

Vzhledem k tomu, že vzdělávací model je zaměřen na vytváření profesionálních manažerů a podnikatelů schopných navrhnout a řídit inovační procesy v globálním světě. Vzhledem k tomu, že přidaná hodnota, která dělá nabídku Link Campus University tak pozoruhodnou, tvoří: - integrovaný výcvik mezi univerzitami a firmami - zvláštní pozornost je věnována metodologickému řešení problémů - používání nejmodernějších IT nástrojů - povinná účast - jistota zkoušky dle harmonogramu díky asistenci lektorů - individuální školení zaměřené na harmonický rozvoj osobnosti - spojení se zahraničními univerzitami - sociální péče

Místa

Řím

Università degli Studi Link Campus University

Adresa, 1. řádek
Via del Casale di San Pio V,44
00165 Řím, Lazio, Itálie
Telefonní číslo
+39 06 94800 190