RM Milan - International Fashion and Design School

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Škola, která tam nebyla.

Ten, který trh požadoval tak dlouho. Ten, který rozkládá stěny mezi módou a designem, mezi učitelem a studentem, mezi minulostí a budoucností. Ten, který si myslí a mluví v jazyce 14 zemí, ve kterých působí. Ten, který přivedl ty nejlepší studenty, si vybral ty nejlepší šachy.

Škola, která je tady.

Ten, na kterém vás naučí čelit výzvám, o nichž se ještě nikdo nepomyslel. Ten, kde se vyzkoušíte na své hranice a naučíte se hrát na své straně hry ... se smyslem omezení. Ten, kde mluví vaším jazykem ... a další 13! Ten, po čem nikdy nikdo neodejde.

RM Istituto Moda e Design Milano

Nová módní a designová škola v Miláně? Ano, a jeho jméno je RM Istituto Moda e Design Milano . Škola s nekonvenčním duchem a metodou. Škola určená studentům, kteří mají v úmyslu vypadat do budoucnosti přímo do očí. A především, škola, která shromáždila impozantní tým lektorů, v mnoha případech vedla jména na mezinárodním stylu a scéně designu.

Na počátečních blocích jsou naše tříleté kurzy v oblasti designu výrobků, vizuálního designu a designu módy v italštině a angličtině a řady mistrů, kteří se od vedoucích učí.

Síla sítě bez hranic

RM Milano přichází k posílení stávající mezinárodní sítě Raffles Group, založené před více než 25 lety v Singapuru a nyní se rozšiřuje energeticky, s 26 vysokoškolskými institucemi ve 14 zemích.

Rozhodnutí zahrnout název "Milano" ve jménu odráží naši snahu o dokonalost a naši hlubokou souvislost s městem, které je již dlouho uznáno jako světové hlavní město designové kultury.

Škola, která dává mnohem víc

Vzdělávací metoda, kterou využívá Raffles Milano, čerpá inspiraci z praxe renesančního workshopu a jejím cílem je skutečná práce na skutečných projektech pro skutečné klienty.

Od prvního dne jsou lektoři a studenti zapojeni do vztahu bez dělících zdí.

Dialog mezi přednášejícími a studenty, neustálým hledáním nových cest a bezpečnými základy pro proces individuálního a týmového růstu, který připravuje studenty na zítřek, aby je zažili jako přirozenou evoluci dneška. Studenti se naučí měřit sny a aspirace budoucnosti.

Škola, která je již zaměstnáním

RM Milano je škola, která tam nebyla, ale podniky vyžadovaly tak dlouhou dobu, stejně silné v praxi jako v teorii.

Všechny naše projekty mají účel, kontext, zásobu zdrojů, pozadí předchozích zkušeností, řadu důvodů, proč se staly a samozřejmě i řada stěn, které se prolomily. To je to, co naši studenti dýchají s každým krokem.

Základním kamenem našich didaktických stezek je pracovní svět. V našich tříletých kurzech se studenti učí tím, že dosahují nejbližší vazby mezi teorií a praxí, mezi myšlenkou a prováděním. V kurzech magisterského studia se studenti setkávají přímo s předními jmény na trhu v přednáškové místnosti a mají možnost pracovat s nimi vedle sebe.

Místa

Milán

Adresa, 1. řádek
Via Felice Casati, 16
20124 Milán, Lombardie, Itálie