Swiss School of Management, Rome Italy

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Švýcarská škola managementu, Řím, Itálie

Kouzlo se děje v Římě!

Švýcarská škola managementu je plně akreditovaným soukromým vysokoškolským institutem, který se nachází na kampusu University of Washington v historickém centru Říma. Máme rozmanité studentské tělo z celého světa, které studuje naše akreditované magisterské a bakalářské programy v oboru Business Administration.

Akreditace:

SSM je škola schválená organizací UNESCO / Mezinárodní asociace univerzit

SSM je akreditován IACBE USA.

SSM je vysoká škola s certifikací kvality, certifikovaná společností EduQua

SSM je akreditovanou institucí amerického ministerstva pro záležitosti veteránů

Na švýcarské škole managementu je naším cílem stimulovat vaši touhu po znalostech, budovat vaši důvěru a poskytovat vám inovativní kurzy a aktuální materiály. Nabízíme širokou škálu akademických a odborných kurzů a programů. Úspěšná kariéra vyžaduje solidní základ obchodních znalostí. Proto nejenže účinně učíme základy podnikání, ale i jdeme o krok dále, abychom zajistili rozvoj vašich vůdčích schopností.

Naším cílem je poskytnout studentům skutečný zážitek ve třídě. V SSM budete simulovat skutečné výzvy, kterým čelí obchodní vedoucí, když jste vyzváni, abyste analyzovali data, vyvíjeli alternativy, vytvářeli a bránili svá doporučení a prováděli. V tomto cíli se nám daří nejen pomocí případových studií, ale také s mimořádnými členy mezinárodní fakulty, které obohacují naše kurzy o reálné zkušenosti, které vás připravují na skutečný svět podnikání lépe, než jakýkoli přednáškový program, jaký kdy mohl.

Během naší nabídky kurzů provádíme firemní návštěvy, přednášející a přednášející z oboru nebo studijního oboru. Každý kurz navíc zahrnuje propojení vedoucí, etické a podnikatelské složky, která umožní uchazečům proměnit koncepty v rozhodnutí, znalosti do akce a myšlenek na změnu, které poskytují příležitost aplikovat to, co jste se ve třídě naučili, do skutečného života. V každé třídě otevřeme vaši mysl k tomu, jak svět podnikání skutečně funguje, přispějeme k vašemu profesionálnímu vzhledu a chování.

Naše komplexní osnovy jsou dále podporovány zdůrazňováním praktických dovedností, jako jsou prezentace a přednášky, kulturní citlivost a týmová práce. Po ukončení studia s mezinárodně uznávaným titulem naši studenti; ovládat širokou škálu mezinárodních koncepcí řízení, strategicky myslet, rozumět umění motivace a mít schopnost provádět nezávislé obchodní analýzy a rámová řešení složitých obchodních problémů.

Vítáme vás, abyste si mohli prohlédnout naše webové stránky http: /ssm.swiss, protože jsme přesvědčeni, že zjistíte, že titul SSM vám poskytne jedinečnou a cennou příležitost vzdělávání, která vám pomůže dosáhnout vašich nejvyšších kariérních ambicí.

Místa

Řím

Swiss School of Management, Rome

Adresa, 1. řádek
Swiss School of Management
c/o University of Washington Rome Center
Piazza del Biscione 95

00186 Řím, Lazio, Itálie
Telefonní číslo
+39 338 778 44 37

Akreditace