Přečtěte si oficiální popis

University of Parma je State University. Jako takový, to je samosprávné a má administrativní, organizační a evidence autonomie, poskytování služeb pro širokou veřejnost. 13. března 962, císař Ottonian jsem svěřena Uberto, biskup z Parmy, zahájení univerzity v "diplom" - dokument, který udělil biskup pravomoc nařídit a zvolit právní vůdce ("eligere et ordinare notarios") , Tento dokument byl základem vytvoření vzdělávací instituce, která by trvala století později, a dodnes je dochována v archivech biskupského v Parmě dnes.

Univerzita má 18 oddělení, 35 bakalářských studijních programů, 6 jeden cyklus studijní obory, 38 sekund studijní obory, Stejně jako mnoho postgraduálních škol, postgraduální Učitelství kurzy, Degrees několika magisterských a doktoráty výzkumu (PhD).

Studenti si mohou vybrat mezi kurzů na: Umění a humanitní vědy, ekonomie, inženýrství a architektury, pro výživu a zemědělství, práva a humanitních věd, Matematické fyzikální a přírodní vědy, lékařství a chirurgii, farmacie, veterinární lékařství.

Ideální velikost univerzity (30.000 studentů, s více než 5000 absolventů ročně, a asi 2000 fakult a zaměstnancům) a životních podmínek ve městě Parma přitahují velké množství studentů z celé Itálie. Více než dvě třetiny našich registrovaných studentů pochází z vnějšku Parma a provincie Parma, který uvádí univerzitu v nejvyšší pozici pro získávání těch studentů-nerezidentů na celostátní úrovni.

Na různých místech univerzity umožňují studentům studovat v pohodlných, efektivních budov poblíž zelených ploch, jako je například Campus: A 77 ha oblast na jih od města pojmout vědeckých deparments, náš areál se skládá z oddělení, moderní a dobře vybavených posluchárnách, komfortní studijních oborů, technologicky vyspělých laboratoře a centra CNR - stejně jako několik sportovních zařízení, konferenční centrum , a jídelna. Tato významná kombinace struktur a lidí je naprosto unikátní v italské univerzity scény.

Druhý University Osada se nachází v centru města s centrální budovou univerzity, který je domovem rektorátu, správními úřady a právním oddělením. V srdci města se nachází také lékařské fakulty, v nemocnici území, Ekonomickou fakultu, umění, dopisy, historie a sociální oddělení věd a antické kultury, filozofie, edukace a moderních jazycích oddělení. Nakonec Veterinární medicína oddělení se nachází v bezprostřední severozápadním okraji města.

V centru města, Centrální budova univerzity domy rektorátu, správní úřady a právo. Medical Škola je také ve městě, který se nachází v nemocnici, zatímco ekonomika a politické vědy jsou vedle Parco Ducale. Umění a filozofie a psychologie mají školní areály v historickém centru města, a veterinární medicína se nachází v bezprostřední severozápadním okraji města.

Aktivity a zařízení z University of Parma přilákat účast neustále rostoucí studentů. K dispozici jsou informační a kariéra poradenské služby, které pomáhají studentům s jejich možnostmi vysokých škol, souvisejících s dobrými vztahy se zahraničními univerzitami, a živou výměnu studentů z hlediska komunitních programů, včetně mnoha dostupných stipendií. Knihovny, počítačové laboratoře a přístupové body k Internetu, kolejích a jídelny, na částečný úvazek zaměstnání, kulturní programy, bezplatné telefonní číslo, a post-promoce kariérového poradenství jsou k dispozici pro studenty - spolu s rozhovory a krátkých kurzů na pomoc našim absolventům při hledání zaměstnání.

Mnoho zařízení jsou k dispozici pro studenty s cílem zvýšit kvalitu svých studií a univerzitního života. Některé z nich jsou volné e-mail a ad hoc služby pro handicapované studenty, jazykových kurzů na jazykové centrum zahraničí. Studenti mohou také přihlásit na zkoušky přes internet, stahovat administrativní formuláře, nebo přístup k osobním e-mailu dodávané ke každému studentovi University, a vytváří tak rychlé a přesné komunikační kanál.

University of Parma webové stránky nabízí studentům pravidelně aktualizované informace a ideální rozhraní pro komunikaci s univerzitou.

Studenti mají i mnoho možností v oblasti sportu běh na University of Parma CUS s kurzy všech disciplínách v rozsahu konstrukcí - našem bazénu, atletická dráha, tenisové kurty, fotbalové hřiště, golf dvoře, basketbalové hřiště, rugby hřiště, atd

Muzea, takový CSAC v Abbazia z Paradigna (www.csacparma.en) S působivou sbírkou italských uměleckých děl (od designu, architektury, ilustrace, reklama, fotografie), botanické zahrady, muzea přírodní vědy a další vědecké sbírky, pak univerzita Chorus: jedná se o kulturní aktivity a také studovat příležitosti ,

Zahraniční studenti budou vítáni v programu Erasmus a Mezinárodní domova v blízkosti kostela San Francesco, v srdci města, a budou využívat italských jazykových kurzů vyučovaných především na pomoc akademické studium.

Dva z II úroveň studijních oborů jsou zcela vyučovány v angličtině, zatímco tam je rostoucí nabídka anglicky vyučovaných předmětů v architektuře Master of Science Course, při inženýrských kurzech a na kurzech humanitních taky.

Programy se vyučují na:
  • Angličtina
  • Italština

Tato škola dále nabízí:

Bakalář

University of Parma

Kulturním a profesionálním cílem studijního oboru v oblasti manažerského inženýrství je vytvořit odborníky, kteří jsou schopni naplnit organizační a manažerské role, pro ... [+]

Kulturním a profesionálním cílem studijního oboru v oblasti manažerského inženýrství je vytvořit odborníky, kteří jsou schopni naplnit organizační a manažerské role, pro které jsou požadovány základní technické dovednosti.

Kulturní profil je charakterizován interdisciplinární, flexibilní a systémovou mentalitou: funkce, které má manažer řízení provádět, se týkají monitorování procesů inovací a změn, které charakterizují obchodní systémy ve svých fyzických komponentách ve stále významnějším rozsahu, organizačním a organizačním způsobem. informativní.

Kurz zároveň poskytuje základ pro přípravu vysoce kvalifikovaných techniků, kteří budou díky pokračování studia schopni podporovat technologické inovace a navrhovat a řídit komplexní systémy. Hlavními oblastmi kompetencí tříletého manažerského inženýra jsou ekonomika podniku, řízení podniku, řízení a organizace výrobních systémů, obchodní logistika (zadávání zakázek, manipulace s materiálem, doprava a distribuce).... [-]

Itálie Parma
Říjen 2019
Angličtina
Denní studium
3 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Parma

Studijní obor v oboru potravinářství a technologie je navržen tak, aby absolventům poskytl dobré základní a praktické znalosti v hlavních odvětvích potravinářské vědy a t ... [+]

Typ: Kurz prvního cykluPromoce: L-26Doba trvání: 3 rokyKredity: 180Přístup: Studijní program je otevřen pro omezený počet studentů. Výběr bude založen výhradně na konečném ročníku a chronologickém pořadí.

Studijní obor v oboru potravinářství a technologie je navržen tak, aby absolventům poskytl dobré základní a praktické znalosti v hlavních odvětvích potravinářské vědy a technologie. Absolventi získají provozní kompetence pro technické a manažerské profesní role a podpůrné činnosti v oblasti kontroly zpracování potravin a výroby v průmyslu, laboratořích a službách v potravinářském průmyslu.

Na konci kurzu získají absolventi v oboru potravinářství a technologie:... [-]

Itálie Parma
Říjen 2019
Angličtina
Denní studium
3 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Parma

Bakalářský studijní program, Potravinové systémy: Udržitelnost, řízení a technologie, připravuje studenty, aby se stali odbornými manažery potravinářských systémů. Progra ... [+]

Bakalářský studijní program, Potravinové systémy: Udržitelnost, řízení a technologie, připravuje studenty, aby se stali odbornými manažery potravinářských systémů. Program poskytuje studentům interdisciplinární znalosti potřebné pro práci v podnikání, životní prostředí a řízení přírodních zdrojů v zemědělsko-potravinářském sektoru. Profesní profil je v souladu se strategií udržitelného rozvoje popsanou ve sdělení Evropské komise „Inovace pro udržitelný růst: biohospodářství pro Evropu“.

Konkrétněji je školení zaměřeno na vybavení studentů funkcemi, které kombinují porozumění dodavatelskému řetězci a ekonomice a dovednostem řízení podniků s technologickým know-how pro dodávky potravin. Výsledkem je interdisciplinární studijní plán zaměřený na metodické aspekty a základní dovednosti, které budou i v budoucnu užitečné.... [-]

Itálie Parma
Říjen 2019
Italština
Denní studium
3 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Parma

Jednostupňové studium práva je zaměřeno především na tzv. Klasické právnické profese, tj. Advokáta, soudce nebo notáře. ... [+]

Oficiální popis programu

Jednorázový titul v oboru Právo

Jednostupňové studium práva je zaměřeno především na tzv. Klasické právnické profese, tj. Advokáta, soudce nebo notáře. Jeho struktura je však taková, že tento kurz je dokonale vhodný i pro ty, kteří usilují o různá povolání, jako jsou pozice ve veřejné službě, v mezinárodních organizacích, v bankovním sektoru, v oblasti nemovitostí, ve specializované žurnalistice a podobně. Tato studijní cesta byla vybudována s ohledem na očekávání právníků, kteří musí čelit mezinárodním otázkám. Některé kurzy se konají v angličtině. Jednorázový studijní obor Právo je pětiletý. Několik ročníků prvního ročníku má historický a / nebo filosofický ohlas, který hodlá poskytnout nebo posílit „kulturní platformu“ potřebnou v následujících letech. Poslední dva roky mají několik předmětů, které si studenti mohou volit, aby se studenti mohli dále zaměřit na otázky a předměty, které považuje za zvláště důležité pro své vzdělání a osobní zájmy.... [-]

Itálie Parma
Říjen 2019
Italština
Denní studium
5 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Parma

Škola PhD ve vědě a technologii materiálů (STM) si klade za cíl poskytnout absolventům MS v oboru materiálových věd, fyziky, chemie a inženýrství dovednosti potřebné k pr ... [+]

Oficiální popis programu

Cíle vzdělávání

Škola PhD ve vědě a technologii materiálů (STM) si klade za cíl poskytnout absolventům MS v oboru materiálových věd, fyziky, chemie a inženýrství dovednosti potřebné k provádění vysoce kvalifikovaného vědeckého a odborného výzkumu v oblasti materiálových věd na univerzitách a na veřejných či veřejných vysokých školách. soukromých agentur. Vysoce interdisciplinární tréninkový program je navržen tak, aby doktorandům poskytl široké znalosti o celém potrubí R

Školicí aktivity

Projekt vzdělávání studentů doktorského studia předpokládá:

... [-]
Itálie Parma
Říjen 2019
Italština
Denní studium
3 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Adresa, 1. řádek
Parma, Emilia-Romagna, Itálie