Read the Official Description

TorVergata101

The University of Rome Tor Vergata byla založena v roce 1982: je proto relativně mladá univerzita. Byla navržena po vzoru anglosaských kampusech: to se rozkládá na 600 hektarech a hostitelé významných výzkumných institucí, jako je CNR a Italian Space Agency - ASI.

Mnoho dalších center se nachází v blízkosti této univerzity, např ENEA ESA ESRIN, Národní institut astrofyziky, Monte Porzio Catone observatoř a Národní institut jaderné fyziky. Hned od začátku jejich přítomnost přispěla k odbočce "Tor Vergata" do dynamického výzkumného pólu.

Kromě toho Campus hostí jeden z nejmodernějších nemocnic v Itálii, tj Fakultní nemocnice Tor Vergata, je péče a výzkumné centrum, které je referenčním bodem pro celý region Lazio a kde náš Medical School působí stejně.

Univerzita se nachází v blízkosti sjezdu 19-20 z římské Grande Raccordo Anulare, to je dobře propojené a snadno dosažitelné. Kromě dopravním spojením (metro, autobusy), bezplatnou kyvadlovou dopravu na nádraží Tor Vergata byl zřízen taky.

TorVergata102

University of Rome Tor Vergata v krátkosti

  • The University of Rome Tor Vergata je rozdělena do 6 škol (ekonomika, právo, inženýrství, humanitní a filozofie, Lékařství a chirurgie, matematiky, fyziky a přírodních vědách), které jsou uspořádány v 18 departementech.
  • Pro akademický rok 2016-2017 Tor Vergata nabízí své současné 39000 studia a post lauream studenty 108 studijní obory (bakalář, magistr a stupně jeden pracovní cyklus) a 31 PhD kurzy.
  • Kromě toho Tor Vergata výuka zahrnuje 150 po lauream kurzy (pokročilá školení, první a druhý LevelVocational master) a 50 specializace škol.
  • Nabízený školení pokrývá více než 200 profesionálních údaje a případné profesní příležitosti
TorVergata103

Poslání a vize

Mise

Posláním University of Rome Tor Vergata je přispět ke vzdělávání a odborné přípravy lidí, aby vědecký výzkum a technologické, organizační a sociální inovace potřebné k dosažení skutečně udržitelného rozvoje v Itálii, Evropě i na celém světě poskytují na základě trvale udržitelnému rozvoji cílů schválených Organizací spojených národů v září 2015. Jako provádění opatření nezbytných k dosažení takového ambiciózního cíle vyžaduje vysokou kvalifikaci a řízení složitých procesů, je nejen University of Rome Tor Vergata pevně rozhodnuta vynikající vzdělání a vědeckého výzkumu, ale také úzce spolupracuje se soukromým sektorem, veřejné instituce a neziskové organizace na národní a mezinárodní úrovni. To si klade za cíl zvýhodnit přijetí politik a chování zaměřených na udržitelnost a to jak z hlediska pohody pro lidi a ekosystémových podmínkách.

Vidění

The University of Rome Tor Vergata si klade za cíl hrát vedoucí úlohu ve výzkumu a vzdělávání, jakož i technologické, ekonomické, organizační a sociální rozvoj, aby se stal nejen "udržitelný University", ale také jeden z nejlepších evropských univerzit do roku 2025 ,

The University of Rome Tor Vergata se zavázala, že otevřený prostor k rozvoji vyspělé a vysoce kvalitní znalosti, celoživotní vzdělávání a školení pro mládež a dospělé, aby vytvořily a experimentovat inovativní řešení, tedy dosažení udržitelného rozvoje. Kromě toho si vysoce cení profesionality a integrity zobrazen na fakultě stejně jako administrativního, technického a zaměstnanci knihovny, poskytovat vhodné pracovní podmínky a minimalizovat její dopad na životní prostředí.

The University of Rome Tor Vergata spolupracuje jak s podobnými národními a mezinárodními orgány a s veřejnými i soukromými výzkumnými ústavy, propagaci internacionalizace výuky a výzkumu, investice do celoživotního vzdělávání pro vyučující a administrativní personál, další rozvíjení stávajících zdrojů, které mají být využívány v nejefektivnějším způsobem. To lze provést i díky neustálému hodnocení dosažených výsledků (měřeno pomocí výkonnostních ukazatelů na základě nejlepší mezinárodní praxe) a přijetí průlomové organizačních struktur a technologické vybavení.

The University of Rome Tor Vergata se zavazuje prokázal svou hodnotu ve vztahu k její pověst mezi italských občanů a potenciálních zahraničních studentů, národní a mezinárodní akademické obce, jakož i zisku a neziskových institucí a firem. The University of Rome Tor Vergata věnuje zvláštní pozornost jeho vztah s městem Římem a jeho území, s cílem přispět ke zlepšení kvality života občanů a budoucích perspektivách firem a institucí žijících a působících tam.

Programs taught in:
Angličtina
V současné době žádné programy k zobrazení

Upřesněte vyhledávání výše, podívejte se na naše oblíbené níže uvedených kategorií nebo provést vyhledávání podle klíčových slov.


... or simply by choosing your degree:

Location address
University of Rome Tor Vergata
Via Orazio Raimondo,18

Rome, Lazio, 00173 IT
Social Media