College of Law & Business

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Za posledních dvacet let se Vysoká škola práva a podnikání (CLB) věnuje přípravě nové generace izraelských právníků a podnikatelů na výzvy, jimž čelí 21. století. Spojili jsme nejvyšší úrovně akademické dokonalosti se silným zaměřením na sociální a globální dosah na kultivaci vůdců, kteří prosazují hodnoty excelence, profesionalismu a lidských práv.


Společnost CLB uznává význam mezinárodních zkušeností a globální expozice v podnikatelské a právní oblasti a proto nabízí kromě vzdělávacích výměnných programů s partnerskými univerzitami na celém světě jedinečnou řadu programů v angličtině, které jsou zaměřeny na přípravu studentů na řešení vyvíjejících se a dynamických globálních problémů .

Dalším důležitým aspektem je přístup CLB k silnější společnosti s rovnými příležitostmi . Studenti se účastní právních klinik, programů tutoringu a mentorských aktivit, získávají praktické zkušenosti a pozitivně ovlivňují společnost.

CLB se hrdě pyšní multikulturním a rozmanitým studentským tělem, osobní péčí a přátelským a podporujícím prostředím - to vše umožňuje každému studentovi dosáhnout svého osobního úspěchu. V době, kdy studenti opouštějí naše dveře, jsou plně vybráni k získání titulů absolventů nebo na profesionální arénu, kde naši absolventi získají mezi nejvyšší platy v Izraeli.

Členové fakulty CLB jsou lídry ve svých průmyslových odvětvích a získali doktorské tituly a vykonávali své doktorandy na nejlepších univerzitách na světě, včetně Harvard, Stanford, Columbia, NYU, Berkeley, Chicago a Oxford. Jsou nedílnou součástí živé akademické arény v CLB, kde probíhají nejmodernější výzkum, stimulační workshopy, odborné publikace a mezinárodní konference.

Místa

Ramat Gan

Adresa, 1. řádek
Derech Ben Gurion 26, Ramat Gan
5110801 Ramat Gan, Okres Tel Aviv, Izrael
Telefonní číslo
+972 - 3 - 6000800