Přečtěte si oficiální popis

Za posledních dvacet let se Vysoká škola práva a podnikání (CLB) věnuje přípravě nové generace izraelských právníků a podnikatelů na výzvy, jimž čelí 21. století. Spojili jsme nejvyšší úrovně akademické dokonalosti se silným zaměřením na sociální a globální dosah na kultivaci vůdců, kteří prosazují hodnoty excelence, profesionalismu a lidských práv.


Společnost CLB uznává význam mezinárodních zkušeností a globální expozice v podnikatelské a právní oblasti a proto nabízí kromě vzdělávacích výměnných programů s partnerskými univerzitami na celém světě jedinečnou řadu programů v angličtině, které jsou zaměřeny na přípravu studentů na řešení vyvíjejících se a dynamických globálních problémů .

Dalším důležitým aspektem je přístup CLB k silnější společnosti s rovnými příležitostmi . Studenti se účastní právních klinik, programů tutoringu a mentorských aktivit, získávají praktické zkušenosti a pozitivně ovlivňují společnost.

CLB se hrdě pyšní multikulturním a rozmanitým studentským tělem, osobní péčí a přátelským a podporujícím prostředím - to vše umožňuje každému studentovi dosáhnout svého osobního úspěchu. V době, kdy studenti opouštějí naše dveře, jsou plně vybráni k získání titulů absolventů nebo na profesionální arénu, kde naši absolventi získají mezi nejvyšší platy v Izraeli.

Členové fakulty CLB jsou lídry ve svých průmyslových odvětvích a získali doktorské tituly a vykonávali své doktorandy na nejlepších univerzitách na světě, včetně Harvard, Stanford, Columbia, NYU, Berkeley, Chicago a Oxford. Jsou nedílnou součástí živé akademické arény v CLB, kde probíhají nejmodernější výzkum, stimulační workshopy, odborné publikace a mezinárodní konference.

Programy se vyučují na:
  • Angličtina

Tato škola dále nabízí:

BA

College of Law & Business

Vysoká škola práva a podnikání (CLB) Business School je odhodlána připravit studenty, aby se stali lídry ve světové ekonomice. Náš přísný studijní program zaměřený na stu ... [+]

Vysoká škola práva a podnikání (CLB) Business School je odhodlána připravit studenty, aby se stali lídry ve světové ekonomice. Náš přísný učební program zaměřený na studenty využívá zkušenosti z učení a reálných případů s cílem rozvíjet dovednosti pro řešení problémů a kritické myšlení pro další generaci vedoucích pracovníků. Naši studenti jsou obklopeni teplým a podporujícím prostředím, který jim umožňuje dosáhnout plného potenciálu.

Studenti CLB studují v srdci "Start-Up Nation", jak se obvykle nazývá Izrael. Vedoucí postavení Izraele v oblasti inovací, R

Proč CLB?"Nástupní" stát

Program CLB se zaměřuje na hnací síly inovací, udržitelnosti a technologie v srdci "Startup Nation". Jako součást programu se studenti setkávají s předními světovými technologickými společnostmi, které působí v Izraeli, jako jsou Intel, Google, ISCAR, Teva a Naan Dan Jain Irrigation. Program zahrnuje společné projekty s "start-up" technologickými společnostmi a příležitosti pro studenty, aby si v posledním roce programu vytvořili vlastní "start-up" v inkubátoru Eco-Hub CLB.... [-]

Izrael Ramat Gan
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
3 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině

College of Law & Business

College of Law and Business Undergrad Biz and Law degrees

Adresa, 1. řádek
Derech Ben Gurion 26, Ramat Gan
5110801 Ramat Gan, Tel Aviv District, Izrael
Website
Telefonní číslo
+972 - 3 - 6000800