Technion International

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Technion - Israel Institute of Technology je předním střediskem pro vědu, technologii a aplikovaný výzkum a jednou z předních univerzit vědy a techniky na světě. Technion je veřejná univerzita, založená v roce 1912, je nejstarší univerzitou v Izraeli. Areál Technion se nachází na hoře Carmel v Haifě, s výhledem na Středozemní moře.

Univerzita nabízí jedinečné vědecké a inženýrské vysokoškolské a postgraduální programy vyučované v angličtině. Institut je zařazen na 1. místo v Digital Education Worldwide (Times Higher Education), 8. místo na světě pro produkci laureátů Nobelovy ceny a 7. univerzita na světě pro umělou inteligenci (CS Rankings).

Technion je hlavním zdrojem inovací a mozkových schopností, které řídí ekonomiku. Absolventi Technionu představují 70 procent izraelské špičkové pracovní síly. Založili průmyslovou infrastrukturu Izraele, posílili její technologické obranné schopnosti a propagovali své technologické podniky. Tito získali reputaci země jako světový „Startup Nation“. Na moderním kampusu je Technion domovem prominentní fakulty, mezi nimiž jsou tři nedávní laureáti Nobelovy ceny a dlouhý seznam významných absolventů, včetně inženýrů, vědců, lékařů, profesorů a podnikatelů. Institut byl také uznán jako jeden z předních světových podnikatelských ekosystémů a stal se šestým členem prestižní aliance EuroTech Universities Alliance, sítě špičkových univerzit založených na výzkumu, která je známá svou vědeckou dokonalostí a živými inovačními ekosystémy.

Technion se nachází v Haifě, třetím největším městě v Izraeli. To má mnoho restaurací, pláží a kulturních památek, stejně jako multikulturní populace. Haifa je také domovem pro některé z největších technologických společností na světě, včetně Apple (jediné výzkumné a vývojové centrum mimo USA), Microsoft, Amazon a další.

137856_137725_summerschool.jpgTechnion International","author_url":"","source":""}" alt="137856_137725_summerschool.jpg" />

Technion International

Technion International dohlíží na všechny mezinárodní akademické programy Technion a podporuje své mezinárodní iniciativy a akademické dohody se zahraničními partnery po celém světě (čítající více než 200 univerzit a výzkumné rámce). Slouží všem příchozím a aktuálně přihlášeným mezinárodním studentům univerzity a podporuje jejich integraci do komunity Technion jako celku.

Zažijte dokonalost v inženýrství a inovativní myšlení v zahraničí

Připojte se ke studentům z více než 30 zemí a vyberte si z široké nabídky pokročilých inženýrských, vědeckých a podnikatelských a inovačních programů. V rámci studia v zahraničí se připravte na živý studentský život, žijte v moderních kolejích na akademické půdě, využijte vynikající sportovní zařízení Technion, učte se hebrejsky (volitelné) a účastněte se vzrušujících společenských a kulturních aktivit.

Akademické programy a výzkumné příležitosti v angličtině

Různé akademické programy a výzkumné příležitosti akreditované Technionem vyučované výhradně v angličtině jsou nabízeny v široké škále zajímavých oborů. Unikátní kombinace vysoce kvalitních akademiků, interdisciplinárních přístupů a praktického přístupu k výuce, která je usnadněna prostřednictvím špičkových fakultních a špičkových zařízení, umožňuje studentům získat zkušenosti s učením, které připraví studenty k vynikání v jejich budoucí akademické a profesní kariéře.

One-Stop-Shop pro zahraniční studenty

Technion International se stará o všechny mezinárodní studentské služby, včetně přijetí, akademické správy, ubytování, poradenství, orientačních programů a další pomoci. Organizuje také kulturní a společenské aktivity, které zahrnují výlety v Izraeli, přednáškový cyklus o izraelské kultuře a další.

Odchozí studentské výměnné programy

Technion International spravuje všechna akademická partnerství v rámci spolupráce a poskytuje podpůrné služby, které pomáhají studentům Technionu zapsat se nebo se přihlásit do výměnných programů studentů v zahraničí.

Celoživotní příležitost

Připojte se k nám a získejte nezapomenutelnou příležitost naučit se nové způsoby, jak přistupovat k moderním inženýrským a vědeckým problémům a výzvám v Izraeli, bohatým na historii a pro jeho nepřekonatelné vědecké pokroky, známé také jako „Startup Nation“ na světě.

137855_137726_screen.jpgTechnion International","author_url":"","source":""}" alt="137855_137726_screen.jpg" />

Místa

Haifa

Adresa, 1. řádek
Technion - Israel Institute of Technology,
2nd floor Technion City

3200003 Haifa, Okres Haifa, Izrael

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium