Tel-Hai College

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Tel-Hai College nabízí akademické vysokoškolské a postgraduální studijní programy, které jsou na stejné úrovni s předními univerzitami v zemi a přitahuje talentované studenty a výzkumníky na severní periferii.

Úvod

Tel-Hai College , inspirovaná duchem zakladatelů průkopnické excelence a podnikání, je rostoucím lídrem vysokoškolského vzdělávání a vědeckého bádání v izraelské severní Galileji.

Tel-Hai se nachází v samém srdci velkolepé scenérie a svým jedinečným charakterem Galilee se stal centrem, který láká vynikající vědce a talentované mladé dospělé z celého Izraele i celého světa. Umístění Tel-Hai , sousedící s rozmanitými ekosystémy údolí Hula, zemědělskou oblastí a migračními trasami ptáků podél údolí Velké propasti, přední linie rozptýlené podél nestálých severních hranic Izraele, určuje jeho poslání zkoumat a vytvářet zdroje regionu k vytvoření akademické obce a vědy globálního významu. V roce 1996 uznáván jako nezávislá akademická instituce, Tel-Hai hlavní vlajkové oblasti disciplíny jsou zdraví, životní prostředí a biotechnologie. Hodně z vysoké školy je akademická šířka a vědecká vytrvalost pramení z jeho strategické příslušnosti s MIGAL - Galilee výzkumný ústav lokalizovaný v Kiryat Shemona. Tel-Hai je jediná vysoká škola v Izraeli, která má partnerský výzkumný ústav.

Mise

Vysoká škola využívá rozmanité přírodní zdroje v této oblasti, aby vytvořila vynikající akademickou půdu a inovativní vědecký výzkum, který vytváří růst v komunitách Galileje. Tel-Hai čerpá talentované studenty a vynikající fakultu z Izraele a světa a využívá své akademické činnosti pro strategický a ekonomický rozvoj Galileje.

Vidění

Vysoká škola bude sloužit jako akademický a vědecký vůdce Galileje, který se bude věnovat akademické excelenci, inovacím a průkopnickému duchu svých zakladatelů.

Hodnoty

Tel-Hai vyvíjí a udržuje kulturu spolupráce, kritický diskurz, zvědavost a neustále hledá nové znalosti a vhled. Vedení vysoké školy podporuje akademickou svobodu a svobodu projevu všech jednotlivců v jejím středu.

114155_MaLi20171225-0872.jpg

114162_Galileegoesglobal-advertisment.jpg

Virtuální prohlídka - Tel-Hai College

Místa

Kfar Giladi

Tel-Hai Academic College

Adresa, 1. řádek
road 9977, Upper Galilee, Israel
1220800 Kfar Giladi, Severní okres, Izrael
Telefonní číslo
+972 4 8181785

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Programy

V současné době žádné programy k zobrazení

Upřesněte vyhledávání výše, podívejte se na naše oblíbené níže uvedených kategorií nebo provést vyhledávání podle klíčových slov.


... or simply by choosing your degree: