Přečtěte si oficiální popis

Přehled

University College z Karibiku je soukromá univerzita Vysoká škola nabízející kurzy na diplom, Associate, bakalářských, magisterských a úrovní vzdělání. Naše hlavní oblasti zájmu jsou v obchodních studií, informačních technologií a práva.

historie

V roce 2002, Institut řízení vědy (IMS - est 01. 1992), získal Institut managementu a výroby, (IMP - est 01. 1976) a tvoří největší konsorcium soukromých vysokých školách v Jamajce. Fúze vytvořil University College z Karibiku (UCC). UCC stala mateřská organizace v roce 2004. Nový subjekt ve spolupráci s Florida International University (FIU), University of Florida (UF), a Florida State University (FSU), pak se pustil do velké iniciativy zahájit řadu nových business, informační technologie a strojírenství vzdělávacích programů na Jamajce , který začal v červnu 2005. V květnu 2008, UCC bylo uděleno povolení nabídnout diplomu v oboru práva ve spolupráci s University of London. Dnes, univerzita Londýna Bachelor of Laws, Bachelor of Science v oblasti bankovnictví a financí a Bachelor of Science v oblasti bankovnictví a financí jsou dodávány i / k dispozici na UCC.

Hlavním cílem UCC se zaměřuje na další připravenosti absolventů středních škol a střední odborníci úrovni s určitým stupněm terciárního vzdělávání pro vstup nebo pro vzestupné mobility do obchodu nebo průmyslu. Od svého založení (UCC / IMS / IMP), asi 65.000 osob se úspěšně absolvoval ze svých několika programů. V současné době má organizace každoročně na částečný úvazek a na plný úvazek studentskou populaci (především profesionály) ve výši přibližně 4000 a vysoce kvalifikovaných a zkušených administrativních a akademických pracovníků 192 a 250, respektive podporovat všechny výše uvedené programy.

Registrace

University College z Karibiku je registrována a uznána a několik jeho programů jsou akreditovány univerzity rady Jamajky (UCJ), oficiální akreditační orgán pro terciární vzdělávání v Jamajce a je členem Commonwealthu a OAS konsorcií vysokých škol, Americká rada na vzdělávání (ACE) a Mezinárodní asociace univerzitních prezidentů (IAUP).

Obchodní model

UCC je sídlem 17 Avenue Worthington se satelitními areály v místech staré Hope Road a Oxford Terrace ve městě Kingston a pěti regionálních areály na místech v Montego Bay, Mandeville, Ocho Rios, Savanna-la-Mar a May Pen. UCC začala svou expanzi do východní karibské oblasti přes dodávku svých on-line programy, konkrétně v Antigua a Barbuda, Svatý Vincenc a Grenadiny, Grenada, Dominika a Turks & Caicos.

UCC, prostřednictvím své dceřiné společnosti, IMS, byla založena jako regionální centrum v Karibiku především pro dovoz a vývoz vysokoškolských vzdělávacích služeb a programů (pouze tj. bakalářské a magisterské tituly) nabízené dvou hlavních zahraničních partnerů, Florida International University a University of London. UCC přes IMP je subjekt odpovědný za rozvoj a poskytování místních, domorodých odborných certifikátů, spolupracovník a bakalářských stupňů pro místní jamajský trhu.

správa

UCC pracuje pod předsednictvím Dr. Winston Adams a generální ředitel, paní Geraldine Adams a je řízena náměstkem předsedy a týmem viceprezidentů, ředitelů a manažerů, včetně profesionálů, kteří jsou držiteli doktorské tituly, které jsou kvalifikovány v různých disciplínách. UCC také využívá a neustále rozvíjí systém řízení podle cílů, aby bylo zajištěno, že kvalita jeho výsledků je lepší jako instituce roste, aby bylo zajištěno optimální studentské a zúčastněných stran výsledky.

Konkurenční výhoda

Koncept University College je pevně zakořeněn v filosofie výchovy založené na flexibilitu, profesních standardů a pracovního místa vystavení. UCC je dále vyznačuje svou širokou škálu programů a úrovní, flexibilitu vstupní kvalifikace, jasně definované výstupní standardy, které se stanoví podle odborné praxe, rozlišovací způsobilost absolventů, relevance, spravedlivý přístup, finanční životaschopnost, rozmanitost fakulty, zaměstnanců a programů , vysoce kvalitní místní a zahraniční programy; mezinárodních dohod o partnerství a příkladné vládnutí.

S jeho postavení jako University College, UCC poskytuje studentům ty nejlepší výhody obou systémů s výběrem přísné a včasné domorodé bakalářského titulu a diplomových programů, doplněné stejně relevantní břidlice bakalářského a magisterských programů nabízených jménem svých zámořských partnerů, Florida International University a University of London.

UCC je také v rámci svého rozsahu působnosti a. University College nadace Karibiku , který je obviněn z odpovědnosti nabízet a spravovat stipendia pro studenty UCC. Tím, že nabízí širokou škálu stipendií, maximalizovat příležitosti pro terciární vzdělávání pro studenty v celé Jamajce.

UCC Nadace je také obviněn z provádění fundraisingové aktivity pro UCC podpořit nejen své stipendijní programy, ale také aktivity na modernizaci svých zařízení a rozšíření své programové nabídky. UCC Foundation (USA) Incorporated je registrována ve státě Florida, jako 502 c 3 veřejné dobročinnosti.

Velikost trhu a popis

UCC je hlavní studentská populace čerpá z celé řady průmyslových odvětví. Oni jsou obvykle zaměstnáni na vyšších církevních, dozorčích a řídících pozicích a v hlavním zrají v jejich 30s a 40s. Díky expanzi do které nabízejí plný úvazek programy v areálu Worthington Avenue v New Kingston, UCC nyní vychází vstříc potřebám nedávných absolventů středních škol do značné míry z firemní oblasti, ve věku především z jejich pozdním mladistvém věku na počátku a v polovině dvacátých let.

V polovině roku 2012, UCC založena Mezinárodní úřad, které by nabídlo klíčovou podporu iniciativě univerzity internacionalizace. Tato iniciativa zahrnuje mimo jiné, přitahuje studenty z celého světa, kteří přispějí nejen své znalosti na UCC komunitě, ale také zažít jamajské kultury přes UCC akademického kurikula.

Programy se vyučují na:
  • Angličtina

Tato škola dále nabízí:

BBA

University College Of The Caribbean

Program v oboru Business Administration poskytuje široký přehled o řízení organizace a poskytuje studentům teoretické a praktické znalosti. ... [+]

Bachelor of Science v oboru Business Administration

Program v oboru Business Administration poskytuje široký přehled o řízení organizace a poskytuje studentům teoretické a praktické znalosti v oblastech, jako je organizační chování, průmyslových a zaměstnaneckých vztahů, výrobní a provozní řízení, strategického řízení a malé obchodní podnikání. Tento program umožní absolventům, aby splňovaly požadavky na zaměstnání pro širokou škálu para-profesní volbu povolání, a tím přispět k udržitelnosti podnikatelských subjektů.

[-]
Jamajka Kingston
Kontaktuj školu
Denní studium
Kombinované
4 - 5 roky
Kampus
Online forma
Přečtěte si více v češtině

BSc

University College Of The Caribbean

Tento titul je určen pro studenty s pochopením způsobu, jakým finanční zprostředkovatelé a instituce působí, a struktura a fungování finančních trhů. ... [+]

Bachelor of Science, bankovnictví a financí (University of London) Tento titul je určen pro studenty s pochopením způsobu, jakým finanční zprostředkovatelé a instituce působí, a struktury a fungování finančních trhů; oceňování finančních aktiv a proč a jak se korporace si vybrat a vydávat různé typy aktiv.

[-]
Jamajka Kingston
Kontaktuj školu
Denní studium
Kombinované
3 - 4 roky
Kampus
Online forma
Přečtěte si více v češtině
University College Of The Caribbean

Tento stupeň je navržen tak, aby vybavit studenty dostatečnými znalostmi o mezinárodních vztazích pochopit mezinárodní rozměry svém zvoleném oboru. ... [+]

Bachelor of Science, mezinárodní vztahy (University of London)

Tento stupeň je navržen tak, aby vybavit studenty dostatečnými znalostmi mezinárodních vztahů pochopit mezinárodní rozměr jejich zvoleném oboru, poskytuje rámec pro pochopení mezinárodní aspekty problémů, jako je degradace životního prostředí a ekonomické globalizace, a pomáhají studentům získat kritické chápání základní literatura a hlavní teoretické problémy v oblasti mezinárodních vztahů.

[-]
Jamajka Kingston
Kontaktuj školu
Denní studium
Kombinované
3 - 4 roky
Kampus
Online forma
Přečtěte si více v češtině
University College Of The Caribbean

Tento program seznamuje studenty s operací a řízení hotelového zařízení a obecné odvětví služeb a připravuje absolventy pro uplatnění v cestovním ruchu a pohostinství. ... [+]

Bachelor of Science v cestovním ruchu a pohostinství řízení

Tento program seznamuje studenty s operací a řízení hotelového zařízení a obecné odvětví služeb a připravuje absolventy pro uplatnění v cestovním ruchu a pohostinství.

Studenti jsou vystaveny různé typy hotelů, letovisek a další operace servisní středisko. Zásady řízení vztahů se zákazníky a její dopad na udržení zákazníků a opakují v konkurenčním tržním prostředí jsou také zahrnuty. Složka stáž programu zajišťuje, že všichni studenti jsou upravené v pracovní kultuře průmyslu. Zatímco výzkumná složka rozvíjí kritické myšlení a analytické dovednosti potřebné pro rozhodování a řešení problémů v průmyslu. ... [-]

Jamajka Kingston
Kontaktuj školu
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University College Of The Caribbean

Program je určen k výrobě IT profesionály, kteří jsou schopni uplatnit své rozsáhlé znalosti informačních technologií a obchodních otázkách na návrhu a konstrukci sítí, d ... [+]

Bachelor of Science v oblasti informačních technologií

Program je určen k výrobě IT profesionály, kteří jsou schopni uplatnit své rozsáhlé znalosti informačních technologií a obchodních otázkách na návrhu a konstrukci sítí, databází nebo webových stránek k vyřešení organizačních záležitostí. Stupeň připravuje studenty, aby mohli pochopit dopad informačních systémů v organizacích a poskytovat informační podporu pro rozhodování.

[-]
Jamajka Kingston
Kontaktuj školu
Denní studium
Kombinované
4 - 5 roky
Kampus
Online forma
Přečtěte si více v češtině