Přečtěte si oficiální popis

Aros je soukromá (reforma) Christian instituce pro vysokoškolské vzdělávání, který vychovává studenty s povolání, která jim umožní vstoupit do vzdělávacího profese nezbytné pravomoci. Vzdělávací scenérie v Jižní Africe, je dynamický s mnoha výzvami a vážný nedostatek pedagogů. Aros proto si klade za cíl vybavit studenty, aby se rozdíl ve vzdělávacím scenérie.

AROS "kampus leží v Waverley, Pretoria. Zhruba 800 studentů, kteří následují víkendové kurzy vychutnat jedinečný studentský život, který je na rozdíl od nic se zkušenostmi na jakémkoliv jiném areálu v Jižní Africe. To je místo, kde budete dělat přátele, poznat kolegy, a tvrdě pracovat.

Aros je akreditována Pro kvalitu vysokého školství výbor (HEQC) Rady pro vysoké školství, To je statutárním akreditační orgán, který pověří programy všech vysokých škol a institucí působících v Jižní Africe.

Programy se vyučují na:
  • Afrikánština

Tato škola dále nabízí:

Bakalář

Aros, A Higher Education Institution

AROS "vzdělávací studijní programy jsou zaměřeny na poskytování studentům s podstatným teoretického základu, zatímco kombinuje cenné praktické zkušenosti s teorií. ... [+]

[afrikánština: Baccalaureusgraad v Grondslagfase Onderwys] (Gr 0-3), umožňuje studentům pochopit principy vzdělávání (konkrétně až do této fáze), a tyto principy aplikovat v praxi. AROS "vzdělávací studijní programy jsou zaměřeny na poskytování studentům s podstatným teoretického základu, zatímco kombinuje cenné praktické zkušenosti s teorií.

Různé specializace v rámci učebního plánu zaměřit se na čtení, psaní, počítání a životních dovedností.

Hladina promoce pro kvalifikaci je NKR level 7 (510 kreditů) a umožňuje absolventům učit v soukromých a veřejných škol (SAQA kvalifikačních no 86167).

[-]
Jihoafrická republika Pretoria
Únor 2020
Afrikánština
Denní studium
Kombinované
Kampus
Přečtěte si více v češtině