IMM Graduate School of Marketing

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

O IMM Graduate School of Marketing

Marketing je základem úspěchu každého podnikání, ať už velký nebo malý, a IMM GSM hraje významnou úlohu v podpoře význam marketingu a to nejen jako svou kariéru, ale také jako způsob, jak orientovat podnikání.

Mise

Posláním IMM Graduate School of Marketing (IMM GSM) je neustále věnovat relevantní a kvalitní marketingové dovednosti, znalosti a kompetence, aby svým studentům, a vytváří tak odborně kvalifikovaných a dobře vybavené obchodníkům, kteří jsou plně kvalifikované a schopné efektivně cvičit v podnikatelské prostředí. Tímto způsobem budou absolventi IMM GSM přispívají k celkovému rozvoji zvuku a celosvětově uznal ekonomiku.

Vidění

IMM GSM se snaží být distančního studia, poskytovatel výběru a Centre of Excellence pro marketing a disciplíny související s marketingem v jižní Africe. V naší snahou, aby se stal bod dotyku na marketingových znalostí a informací, bude IMM GSM i nadále poskytovat všechny zúčastněné strany s vynikající a profesionální zákaznický servis a předmětu nejvyšší akademické integrity.

Místa

Johannesburg

Adresa, 1. řádek
Atlas Studios
33 Frost Avenue Cnr Owl St
Braamfontein Werf
(Bordering Milpark)

Johannesburg, Gauteng, Jihoafrická republika

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium