Inscape Education Group

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Inscape věří v nabízení výrobků hodnotou řízený k zajištění různorodé růst tvůrčího odvětví a odvětví jako celek. Máme zavedený institucionální kultury, která je jedinečná Inscape a jeho studenti. Naše kultura je postavena na hodnotového systému, který podporuje kvalitu, pravost a vztahy. Usilujeme o to, aby reflexní ve všech oblastech naší instituce.

Jako organizace jsme se podporovat inkluzivitu a přístupu k vyššímu vzdělání. Za každých dvacet studentů, kteří se zapíší s námi, jsme schopni nabídnout částečné nebo úplné stipendium na pomoc zaslouží kandidátů, kteří by jinak měli možnost pustit na své zvolené kariéře.

Máme přijmout jedinečnou studenta soustředěný vyučovací a formy vzdělávání zaměřené na celoživotní učení. Náš lektor studentů poměr je nízká, aby individuální péči nad rámec bezprostředních akademické potřeby našich studentů. Chápeme dynamiku malé třídy kultury a maximalizovat výkon studenta v rámci tohoto prostředí. Studenti se však očekává, že převzít odpovědnost za své vlastní studium a usilovat o to, aby v konečném důsledku stát se nezávislými studujících.

My vštípit vyučovací přístup, který je založen na principech učení integrovaného do práce (WIL). Absolventi, kteří nás opouštějí jsou přesvědčeni vstoupit do světa podnikání. Máme přijmout obchodní přístup v našich osnov a učebny připravit absolventy pro oba očekávaných příležitosti a výzvy v pracovním světě.

Pokračování učení

Přístup k dalšímu vzdělávání je vysoko na našem seznamu priorit a my jsme hrdí, že více než dvě třetiny našich studentů, kteří vstupují do našich programů Osvědčení o vysokoškolském studiu pokračovat, které mají být přijaty do kvalifikace na obou Inscape nebo jinými akreditovanými a registrovaných vysokých školách.

AKREDITACE

Inscape je registrována u Ministerstva vyššího vzdělávání a odborné přípravy (DHET) jako soukromá vysoká škola. Naše Bakalář designu stupňů, diplomů a vyšší Certifikáty jsou akreditovány Radou pro vysoké školství (CHE), a registrován u jihoafrických kvalifikace Authority (SAQA) na Národní soustavy kvalifikací (NSK).

Místa

Kapské město

Inscape Education Group

Adresa, 1. řádek
Cape Town Campus
408 The Armoury,
Buchanan Square,
160 Sir Lowry Road,
Woodstock

Kapské město, Western Cape, Jihoafrická republika
Telefonní číslo
+27 11 327 2002

Durbane

Adresa, 1. řádek
Durban Campus
106 Montpelier Road
(access via 8th avenue off Florida Road)
Morningside

Durbane, KwaZulu-Natal, Jihoafrická republika

Midrand

Adresa, 1. řádek
Midrand Campus
353 Alexandra Road
Halfway Gardens

Midrand, Gauteng, Jihoafrická republika

Pretoria

Adresa, 1. řádek
Pretoria Campus
193 Corobay Avenue
Waterkloof Glen

Pretoria, Gauteng, Jihoafrická republika

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium