Přečtěte si oficiální popis

Pulzující, multikulturní a dynamický, se University of Johannesburg (UJ) sdílí tempo a energii kosmopolitní Johannesburgu, město jehož jméno nese. Hrdě South African, univerzita je živý až do své africké kořeny, a dobře připraveni na svou roli v actualising potenciál, že vysokoškolské vzdělání platí pro rozvoj tohoto kontinentu.

Fenomenální úspěch univerzity je ten, který překvapil kritiky a získal skeptiky. Být instituci, která je hrdá na své přístupném dokonalosti, po pouhých 11 letech UJ se etabloval jako instituce globální excelence a světové postavy.

V prvních pěti letech existence, UJ zdvojnásobila akreditovaný výstupy výzkumu a zvýšil počet svých významných jihoafrických výzkumných křesla od žádného na sedm. Tento pozoruhodný úspěch bylo dosaženo dobře dopředu cíle stanoveného pro rok 2015. Výzkum výsledek 2010 byl výsledkem UJ touhy, během počátečního období, založit UJ jako vysoké školy zcela zaměřených na výzkum.

UJ je první a jediný africký univerzita přijat na vysoce respektované konsorcium 28 náročných na výzkum univerzit na světě, Universitas 21 - významný potvrzení rostoucího mezinárodního postavy UJ.

UJ se může pochlubit světové úrovni, mezinárodně uznávané akademické programy založené na osnovách informován o špičkových vývoje jak v pregraduální a postgraduální vzdělávání. Programy uj v rámci svých devíti fakult, jsou navrženy tak, aby připravit studenty na svět práce a globální občanství. Univerzita má čtyři školní areály, a to Auckland Park Bunting Road Campus; Campus Auckland Park Kingsway; Campus Doornfontein; a Soweto Campus.

Ty s APS vstřelí rovný a větší než 40 bodů - - o možnostech UJ v Orange Carpet studentů prvního ročníku na bázi stěžejní programy zahrnují: účetnictví; Elektrické a elektronické / Mechanické / Civil / důlní inženýrství; LLB / BA Právo / BCOM právo; Matematika / Aplikovaná matematika; IT / Počítačové vědy; Fyziologie člověka; Optometrie; Finance; Psychologie; a vzdělávání učitelů.

Aby výuky, výzkumu a inovací cíle UJ je realita, UJ má, v posledních osmi letech investovala více než R2 miliardy do modernizace a rozšíření živých a vzdělávacích zařízení na všech svých areálů a na vytvoření bezpečného a bezpečné, world-class vzdělávání a výzkumné prostředí pro zaměstnance a studenty.

UJ také představil kapesní zařízení (tabletu nebo notebooku), do prvního ročníku tříd v roce 2014, ve snaze spojit tyto mladé lidi se světem e-vědomím, že rostou do, a přeměnit jejich schopnost přispívat a soutěžit.

Absolvent úspěšnost UJ je nyní činí 83,4% a celková roční produkce absolvent je více než 11.400 studentů. První rok zkušenosti program univerzity (FYE), iniciativa nabízí akademických dovedností výztuž s důrazem na studenty poradenských spolužáky, je jedním z podpůrných programů, které pomáhají usnadnit přechod ze školy do univerzity. Téměř 1300 studentů lektoři, vybrané z úrovně třetího ročníku a nahoru, působí jako prostředník mezi studenty a pedagogických pracovníků. UJ také představil akademických poradců v univerzitních kolejích a schválila mimo areál ubytovací zařízení. V rámci akademické kvality programu UJ, 250 studentů poradci slouží 2000 studentů prvního ročníku v 25 sídlech.

Pozoruhodný, také, je to, že UJ, s více než 49.500 studentů; 2300 zahraničních studentů; 6700 doktorandů a proslulý akademických pracovníků, je instituce s obdivuhodným maturitní sazby. UJ je domovem 133 hodnocených výzkumných pracovníků, z nichž šest jsou-hodnocené, a má sedm National Research Foundation židle. Kromě toho, že produkuje největší množství černých účetních všech akreditovaných bytových univerzit v zemi.

Zatímco UJ sleduje globální excelence a postavy, univerzity předpokládá, že na národní úrovni reaguje způsobem, že pouze UJ silách. V tomto ohledu patří v Jihoafrické republice šest předních univerzit, jen UJ úspěšně poskytuje přístup k téměř 2000 studentů prvního ročníku, kteří pocházejí z nejchudších komunit, že jim v případě potřeby s top-up NSFAS financování, stipendia a dvě zdravá jídla denně ,

V příštích deseti letech, UJ stanovila šest strategických cílů, a to:

Global Excellence v oblasti výzkumu a inovací.
Global Excellence ve výuce a učení.
Mezinárodní Profile Fit for Global Excellence a postavy.
Zážitek vynikající student.
Active Global Reputation Management, a
Instituce a lidé Fit for Global Excellence a postavy.

Vidění

Mezinárodní University of volby, zakotvená v Africe, dynamicky utváření budoucnosti.

Mise

Inspirovat svou komunitu k transformaci a sloužit lidstvu prostřednictvím inovací a spolupráce snahy o znalosti.

hodnoty

FANTAZIE KONVERZACE REGENERACE etický základ

Utváření budoucnosti

myšlení nezávisle
Rozvoj kosmopolitní identitu
Vystavující ambice a pohon
Přijetím podnikatelské přístupy

Učení dohromady z naší rozmanitosti

Tvorba moudrá rozhodnutí kolektivně

Zapojení smysluplně navzájem
Zobrazení vzájemný respekt
přední consultatively

Rozvoj udržitelným způsobem prostřednictvím tvůrčího přínosu

Prozkoumal pro obnovu

Inovace pro společné dobro
Vytváření pozitivních změn
Využívat přehlíženy příležitostí

Treasuring akademické svobody

Hledá rovnováhu ve snaze o poznání

Čelí problémům s odvahou a vydělávat důvěře
Jednat odpovědně tím, že je spravedlivé, konzistentní a transparentní
Účast v pomáhání a společenství (Ubuntu) *
  • Ubuntu je schopnost vyjádřit soucit, spravedlnost, reciprocita, důstojnost, harmonii a lidstvo v zájmu budování, udržování a posilování komunity. Ubuntu hovoří pro naše vzájemného propojení, naší společné lidskosti a zodpovědnosti vůči každému, která vyplývá z našeho připojení.
Programy se vyučují na:
  • Angličtina

Tato škola dále nabízí:

BA

University of Johannesburg

Účelem bakalářského titulu (právo) je umožnit studentům získat znalosti o jihoafrickém právním systému, soukromém právu, ústavním právu a zvykovém právu. ... [+]

Účelem bakalářského titulu (právo) je umožnit studentům získat znalosti o jihoafrickém právním systému, soukromém právu, ústavním právu a zvykovém právu. Kromě toho bude student schopen absolvovat kurzy v oborech umění a sociálních věd. Dále bude student vystaven jazykům a jazykové struktuře.

Minimální doba studia je tři (3) roky na plný úvazek.

Moduly dokončené v bakalářském (BA) stupni se započítávají do kreditů modulů v následném LLB titulu.

Pracovní příležitosti (bez titulu LLB):Státní právní poradceFiremní právní poradceSoudní zaměstnanciKancelářský personál v advokátní kanceláři

Informace o aplikačních požadavcích pro právnickou fakultu naleznete zde... [-]

Jihoafrická republika Johannesburg
Únor 2020
Angličtina
Denní studium
3 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Johannesburg

S BA ve veřejné správě a správě můžete mít kariéru jako státní manažeři ve státních ministerstvech, provinčních ministerstvech a obcích, ve veřejném, soukromém a nevládní ... [+]

BA ve veřejné správě a správě

* Viz Pravidla a pravidla fakulty týkající se pravidel přístupu k tomuto programu http://www.uj.ac.za/faculties/management/

S BA ve veřejné správě a správě můžete mít kariéru jako státní manažeři ve státních ministerstvech, provinčních ministerstvech a obcích, ve veřejném, soukromém a nevládním sektoru, ve správních a manažerských pozicích.

Požadavky na přijetíMinimální APS:26 s matematikou NEBO28 s matematickou gramotnostíAngličtina: 5 (60%)Matematika: 3 (40%)Matematická gramotnost: 5 (60%)

Splnění minimálních požadavků fakulty na konkrétní program nutně nezaručuje přijetí do tohoto programu, protože mohou být použita specifická kritéria výběru a kvůli prostorovým omezením.... [-]

Jihoafrická republika Johannesburg
Únor 2020
Angličtina
Denní studium
Kombinované
1 - 3 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Johannesburg

S BA v oblasti rozvoje cestovního ruchu, můžete mít kariéru v oblasti rozvoje cestovního ruchu, výkonný, plánovač rozvoje cestovního ruchu, důstojník rozvoje cestovního r ... [+]

BA v rozvoji cestovního ruchu

* Viz Pravidla a pravidla fakulty týkající se pravidel přístupu k tomuto programu http://www.uj.ac.za/faculties/management/

S BA v oblasti rozvoje cestovního ruchu, můžete mít kariéru v oblasti rozvoje cestovního ruchu, výkonný, plánovač rozvoje cestovního ruchu, důstojník rozvoje cestovního ruchu.

Požadavky na přijetíMinimální APS:26 s matematikou NEBO28 s matematickou gramotnostíAngličtina: 4 (50%)Matematika: 3 (40%)Matematická gramotnost: 5 (60%)

Splnění minimálních požadavků fakulty na konkrétní program nutně nezaručuje přijetí do tohoto programu, protože mohou být použita specifická kritéria výběru a kvůli prostorovým omezením.... [-]

Jihoafrická republika Johannesburg
Únor 2020
Angličtina
Denní studium
1 - 3 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Johannesburg

S BA v oblasti řízení lidských zdrojů můžete mít kariéru jako personalista HRM, personalista HRM, manažer školení, nábor a výběrový referent. Návrh a obsah programu BA Ho ... [+]

jeho program bude nahrazen bakaláři v oblasti řízení lidských zdrojů, které čekáme na schválení

BA v řízení lidských zdrojů

S BA v oblasti řízení lidských zdrojů můžete mít kariéru jako personalista HRM, personalista HRM, manažer školení, nábor a výběrový referent.

Požadavky na přijetíMinimální APS:26 s matematikou NEBO28 s matematickou gramotnostíAngličtina: 4 (50%)Matematika: 4 (50%)Matematická gramotnost: 5 (60%)

Splnění minimálních požadavků fakulty na konkrétní program nutně nezaručuje přijetí do tohoto programu, protože mohou být použita specifická kritéria výběru a kvůli prostorovým omezením.

BA Hons v řízení lidských zdrojů... [-]
Jihoafrická republika Johannesburg
Únor 2020
Angličtina
Denní studium
Kombinované
2 - 3 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Johannesburg

Bakalář umění v oboru digitálních médií připravuje studenty, aby vyhověli potřebám digitálního věku, když se návrháři obsahu, systémů a produktů, kde se sblíží text, obrá ... [+]

Bakalář umění v oboru digitálních médií připravuje studenty, aby vyhověli potřebám digitálního věku, když se návrháři obsahu, systémů a produktů, kde se sblíží text, obrázek, video, audio, grafika a animace. Začínajíc zobecněným přístupem se studenti učí specializaci v oblasti interaktivního designu nebo digitálního videa. V rámci projektu Digital Media Design se studenti inovativně zabývají digitálními technologiemi a používají je, aby navrhli produkty, které budou komunikovat a zlepšovat životní zkušenosti.

Řada technologií a produktů, se kterými se studenti zabývají, zahrnuje webové stránky, mobilní aplikace, interaktivní hry, návrhové výstupy, hudební videa, digitální video, pohybovou grafiku, animaci s krátkým formátem, systémy hledající cesty a digitální fotografii. K vybavení katedry patří čtyři komplexní počítačové laboratoře s nejnovějšími špičkovými grafickými počítači, sada zvukových nahrávek, animační studio a studio zelené obrazovky.... [-]

Jihoafrická republika Johannesburg
Únor 2020
Angličtina
Denní studium
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Johannesburg

Program BA Honours (Urban Studies) seznamuje studenty s kritickými pohledy na urbanizaci a rozvoj města. Studenti se seznámí s debatami o politice měst a institucí, nefor ... [+]

Program BA Honours (Urban Studies) seznamuje studenty s kritickými pohledy na urbanizaci a rozvoj města. Studenti se seznámí s debatami o politice měst a institucí, neformálností, spotřebou a způsoby, jakými se lidé účastní a přetvářejí život ve městě. Značný důraz je kladen na vedení studentů k provádění nezávislého kvantitativního výzkumu. Program nabízí teoretické dovednosti, psaní zpráv a řešení problémů. Studenti také získají dovednosti a kompetence SPSS a musí absolvovat 120 hodinovou stáž.

Požadavky na přijetí

Přijímat se bude student, který absolvoval jeden z následujících hlavních předmětů: sociologie, průmyslová sociologie, zeměpis, filozofie, historická studia, rozvojová studia, psychologie, průmyslová psychologie, politika, veřejná správa a sociální práce jako hlavní (do třetího) - roční úroveň) v probíhajícím bakalářském studiu. Pokud student nesplňuje výše uvedené požadavky, může přijímací řízení udělit děkan fakulty na doporučení předsedy katedry.... [-]

Jihoafrická republika Johannesburg
Únor 2020
Angličtina
Denní studium
1 rok
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Johannesburg

Denní studenti se registrují pro pět modulů. Studenti na částečný úvazek se registrují pro všechny moduly kromě specializačních modulů a výzkumné práce v prvním roce. Ve ... [+]

Denní studenti se registrují pro pět modulů. Studenti na částečný úvazek se registrují pro všechny moduly kromě specializačních modulů a výzkumné práce v prvním roce. Ve druhém ročníku se studenti na částečný úvazek přihlašují do specializačních modulů a výzkumné práce. Všechny volitelné moduly nemusí být nutně nabízeny každý rok.

Program Honours se skládá z pěti modulů, z nichž čtyři jsou povinné a jeden je volitelný modul:

Povinné moduly:

Semestr 1 / Semestr 2Teorie komunikaceVýzkumná esejAudiovizuální komunikaceAplikovaná audiovizuální komunikace

Volitelné moduly:

Řízení komunikace a přesvědčováníRozvojová komunikace a identitaNová média a kulturaPožadavky na přijetí... [-]
Jihoafrická republika Johannesburg
Únor 2020
Angličtina
Denní studium
Kombinované
1 rok
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Johannesburg

V tomto otravném programu v afrikánštině (Honneurs, Masters a Doctor) je lidská existence podkopána tím simbolem, roztoči, metaforou a vypracována, co zprostředkovává lid ... [+]

V tomto otravném programu v afrikánštině (Honneurs, Masters a Doctor) je lidská existence podkopána tím simbolem, roztoči, metaforou a vypracována, co zprostředkovává lidskou existenci. Soos ve všech těch dalších humanitních oborech je pochopení toho lidského bytí, že účel. V tomto předmětu je afrikánština jazykem a za tímto účelem to znamená. Za účelem podkopání této osoby a způsobu, jakým tato osoba rozumí světu, studujte jazyk, který tato osoba používá k vyjádření tohoto světa, k sobě samému a ke světu, ve kterém žije.

Tento studijní program nabízí úvodní studium africké lingvistiky a literatury a student by měl být vhledem do africké literární historie, ale také agresivním zázemím pro textovou analýzu konkrétních textů. Tuto schopnost samostatně vyšetřovat lze zjistit.... [-]

Jihoafrická republika Johannesburg
Únor 2020
Afrikánština
Denní studium
1 rok
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Johannesburg

Kurz se skládá z pěti modulů. Moduly 1 (Research Esay), 2 (Gramatika hlavního jazyka) a 3 (Literatura hlavního jazyka) jsou povinné. Student si vybírá dva další moduly ze ... [+]

Kurz se skládá z pěti modulů. Moduly 1 (Research Esay), 2 (Gramatika hlavního jazyka) a 3 (Literatura hlavního jazyka) jsou povinné. Student si vybírá další dva moduly z následujících možností:

Literatura: Poezie, próza, drama, orální uměníLingvistika: Sociolingvistika, fonologie a morfologie, syntaxe a sémantika, překladatelská studiaPožadavky na přijetí

Do programu mohou být zahrnuti studenti, kteří získali vysokoškolskou kvalifikaci na univerzitě Northern Sotho (nebo Sepedi) nebo Zulu (nebo isiZulu) a kteří splňují všeobecné vstupní požadavky na univerzitu pro program Honours.

Studenti, kteří nesplňují požadavek některého z uvedených afrických jazyků jako hlavní, mohou ve vážných případech požádat o přijetí do výboru RPL.... [-]

Jihoafrická republika Johannesburg
Únor 2020
Angličtina
Denní studium
12 - 18 měsíce
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Johannesburg

Program se skládá z povinných a volitelných modulů humanitních věd a humanitních věd v afrických studiích. ... [+]

Program se skládá z pěti modulů.

Povinné moduly:

1. semestr: Příspěvek 1: Metodologie humanitních věd (nabízené katedrou antropologie a rozvojových studií) Příspěvek 2: Statistika pro humanitní vědy (nabízené katedrou matematiky a statistiky)

2. semestr: Výzkumný projekt v jednom ze zúčastněných předmětů, který student úspěšně dokončil jako hlavní předmět pro účely titulu.

Volitelné moduly:

Úvod do prózy a krátkého umění afrického jazykaÚvod do dramatu a poezieZavedení afrického jazyka nebo teorie afrického ústního projevuEkonomické problémy v rozvojových zemích (nabízené ministerstvem hospodářství)Požadavky na přijetí... [-]
Jihoafrická republika Johannesburg
Únor 2020
Angličtina
Denní studium
12 - 18 měsíce
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Johannesburg

Kurz zahrnuje studium literární teorie a literatury v angličtině z Británie, Ameriky, indického subkontinentu a Afriky. Zahrnutá období sahají od středověku do současnost ... [+]

Kurz zahrnuje studium literární teorie a literatury v angličtině z Británie, Ameriky, indického subkontinentu a Afriky. Zahrnutá období sahají od středověku do současnosti.

Studenti mohou v průběhu psaní výzkumné práce sledovat individuální zájmy. K dispozici mohou být také volitelné moduly v odborných tématech, jako je psaní životů, science-fiction a editace textu.

Požadavky na přijetí

Vstup do programu Honors musí být schválen předsedou katedry. (Viz také Všeobecné předpisy univerzity.)

Datum registrace a zahájení

Registrace začíná v lednu a přednášky v únoru pro programy bakalářského i postgraduálního studia.

Všechny výzkumné programy pro magisterské a doktorské studium se mohou registrovat po celý rok.... [-]

Jihoafrická republika Johannesburg
Únor 2020
Angličtina
Denní studium
1 rok
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Johannesburg

Studenti musí absolvovat pět kurzů v programu Antropology Studies Honors. Jedním z těchto kurzů je nezávislý výzkumný referát prováděný pod vedením akademika na katedře. ... [+]

Studenti musí absolvovat pět kurzů v programu Antropology Studies Honors. Jedním z těchto kurzů je nezávislý výzkumný referát prováděný pod vedením akademika na katedře.

V prvním semestru je nabízen povinný kurz metodiky, jehož součástí je úvod do statistiky. V rámci tohoto kurzu se studenti mohou specializovat na sociální a / nebo kulturní antropologii nebo paleoantropologii.

Pokud si studenti vyberou první, mohou si vybrat z kurzů jako „Mládež, Identita a jazyk“, „Antropologie těla“ a „Příroda a společnost“. Volitelné předměty lze vybrat z široké škály kurzů společenských věd.

Pokud je zvolena paleoantropologie, je v nabídce strukturovaný program paleoantropologie, anatomie a archeologie. V tomto proudu je povinný i kurz metod terénního výzkumu v archeologii a paleoantropologii.... [-]

Jihoafrická republika Johannesburg
Únor 2020
Angličtina
Denní studium
1 rok
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Johannesburg

Postgraduální program Aplikovaná lingvistika a literární teorie, zaměřený na znalostní oblasti obou svých oborů, je zaměřen na odborné vzdělávání a přípravu a výzkumné po ... [+]

Postgraduální program Aplikovaná lingvistika a literární teorie, zaměřený na znalostní oblasti obou svých oborů, je zaměřen na odborné vzdělávání a přípravu a výzkumné potřeby jazykových odborníků, jako jsou překladatelé, tlumočníci, textoví editoři, jazykové plánovače, copywritery a jazyk. učitelé. Překlady a tlumočení jsou složité jazykové, kognitivní a textové procesy, které mimo jiné zahrnují také sociokulturní zprostředkování. Vzhledem ke složitosti těchto činností a tím i interdisciplinární povaze jazykové praxe nabízejí tyto programy rovnováhu teoretických, praktických a zážitkových znalostí a dovedností.

Požadavky na přijetí... [-]
Jihoafrická republika Johannesburg
Únor 2020
Angličtina
Denní studium
1 rok
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Johannesburg

Bakalářský titul bakalář umění v designu připravuje studenty na postgraduální studium založené na výzkumu a vstup do kariéry designu tím, že umožňuje studentům vytvářet k ... [+]

Bakalářský titul bakalář umění v designu připravuje studenty na postgraduální studium založené na výzkumu a vstup do kariéry designu tím, že umožňuje studentům vytvářet kreativní řešení složitých problémů v rámci specializované oblasti designu a provádět a hlásit výzkum pod dohledem.

Požadavky na přijetí

Vhodný bakalářský titul s doporučeným minimem 60% pro všechny moduly posledního roku.

Kritéria výběru

Kromě výše uvedených minimálních požadavků na přijetí může být od potenciálních studentů požadováno, aby prezentovali portfolio své práce rozhovoru.

Osnovy

MODUL

Návrh komunikace nebo módní design nebo návrh multimédií nebo šperkyDesignový projektMetodika výzkumuTeorie designuVýzkumná esejStruktura programuMinimální doba trvání: Jeden rok na plný úvazek / dva roky na částečný úvazek.Maximální počet modulů za rok studia:Denní studium: Moduly pěti semestrů.Kombinované studium: Třísemestrální moduly v prvním roce (Metodologie výzkumu, Research Esej); a dva semestrální moduly ve druhém roce (komunikační design / módní design / multimediální design / šperky a designový projekt).Udělení titulu... [-]
Jihoafrická republika Johannesburg
Únor 2020
Angličtina
Denní studium
Kombinované
1 - 2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Johannesburg

Vyučovací program se skládá z pěti povinných modulů. Prvním je výzkumný modul, dlouhý esej o asi 10 000 slovech, jehož téma je sjednáno s vedoucím práce. Dalšími čtyřmi m ... [+]

Vyučovací program se skládá z pěti povinných modulů. Prvním je výzkumný modul, dlouhý esej o asi 10 000 slovech, jehož téma je sjednáno s vedoucím práce. Dalšími čtyřmi moduly jsou kurzy. Jaké kurzy jsou nabízeny v konkrétním roce, bude určeno katedrou a budou vycházet mimo jiné z dostupnosti akademických pracovníků s požadovanou odborností v oboru a zájmů studentů.

Požadavky na přijetí

Aby byli studenti zařazeni do tohoto programu, musí splňovat podmínky přijetí na katedru. Jedná se o následující. Pro svůj první titul musíte udělat filozofii jako hlavní předmět. Musíte mít také průměrnou známku 65% pro všechny moduly, které jste provedli ve filosofii 3.... [-]

Jihoafrická republika Johannesburg
Únor 2020
Angličtina
Denní studium
1 rok
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Johannesburg

Naše BA vyznamenání ve francouzštině podporuje hloubkové studium frankofonu a francouzské literatury. Specializujeme se na studium specifických žánrů, jako je autobiograf ... [+]

Naše BA vyznamenání ve francouzštině podporuje hloubkové studium frankofonu a francouzské literatury. Specializujeme se na studium specifických žánrů, jako je autobiografie a experimentální román, a konkrétních období, jako je francouzské divadlo dvacátého století. Studenti se také mohou zaměřit na studium překladu nebo kombinovat zájmy literatury s překlady (francouzština / angličtina; angličtina / francouzština).

Požadavky na přijetí

Studenti, kteří se chtějí přihlásit do programu Honours ve francouzštině, musí mít alespoň tři roky francouzštiny, z nichž jeden musí být ekvivalentem vysokoškolského studia třetího roku podle kritérií uplatňovaných Senátem. Předseda francouzského ministerstva se musí ujistit, že znalost francouzského jazyka budoucího studenta postačuje k úspěšnému dokončení programu Honours. Znalost latiny je doporučení.... [-]

Jihoafrická republika Johannesburg
Únor 2020
Angličtina
Denní studium
1 rok
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Johannesburg

Vyznamenání pro firemní komunikaci usnadňuje jak teoretickou, tak aplikovanou kompetenci v podnikové komunikaci. Specializovaná znalost teorie podnikové komunikace usnadň ... [+]

Vyznamenání pro firemní komunikaci usnadňuje jak teoretickou, tak aplikovanou kompetenci v podnikové komunikaci. Specializovaná znalost teorie podnikové komunikace usnadňuje kritické přezkoumání, konsolidaci a rozšíření teorie podnikové komunikace za účelem vytvoření vhodných reakcí a řešení abstraktních kontextových problémů firemní komunikace. Rozvoj praktických sad dovedností prostřednictvím zážitkového učení ve formě stáží a školení založeného na portfoliu usnadňuje získávání aplikovaných a reflexivních kompetencí, které podporují schopnost přenášet a aplikovat firemní komunikační dovednosti v různých komunikačních kontextech. Tento kurz také vnáší morální a etickou citlivost potřebnou pro odpovědnou praxi firemní komunikace.... [-]

Jihoafrická republika Johannesburg
Únor 2020
Angličtina
Denní studium
1 rok
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Johannesburg

Teorie vyznamenání v oblasti marketingové komunikace: V dynamickém a neustále se rozvíjejícím oboru marketingové komunikace se současným posunem směrem k integrované znač ... [+]

Teorie vyznamenání v oblasti marketingové komunikace: V dynamickém a neustále se rozvíjejícím oboru marketingové komunikace se současným posunem směrem k integrované značkové komunikaci s rostoucím důrazem na strategickou konceptualizaci se objevila potřeba kurzu, který se zabývá relevantními odvětvovými otázkami.

Cílem tohoto titulu je poskytnout kritickou reflexivní orientaci na teoretické i aplikované principy marketingové komunikace. Následně bude studentovi poskytnuto rozsáhlé teoretické a praktické uplatnění v oblasti marketingové komunikace, což jim umožní pokračovat v integrované kariéře v oboru. Důraz je kladen na zážitkové učení se silným důrazem na značky a zahrnuje přímé vystavení průmyslu. V průběhu celého roku budou dále rozvíjeny profesionální prezentační dovednosti. Teorie marketingové komunikace se zabývá současnými a relevantními současnými problémy v oblasti marketingové komunikace a zabývá se také současnými kontexty marketingové komunikace. Primárním cílem je získat porozumění s ohledem na tyto otázky, jakož i na praxi a zásady odvětví marketingové komunikace obecně.... [-]

Jihoafrická republika Johannesburg
Únor 2020
Angličtina
Denní studium
1 rok
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Johannesburg

Výzkumná esej: Výzkumná esej pokrývá metodologii, teorii a její použití ve skutečné výzkumné eseji. Teorie a historiografie: Zkouška se zabývá teorií a filosofií historie ... [+]

Výzkumná esej: Výzkumná esej pokrývá metodologii, teorii a její použití ve skutečné výzkumné eseji.

Teorie a historiografie: Zkouška se zabývá teorií a filosofií historie, jakož i obecnou a jihoafrickou historiografií

Africká historie: Jsou představena témata vztahující se k historickému vývoji Afriky.

Témata v dějinách Asie: Tato práce nabízí výběr témat v historii velkých rozdílů mezi asijskými civilizacemi a západní civilizací od 15. století; Indie, jihovýchodní Asie, Japonsko a Čína.

Jihoafrické dějiny: Témata v dějinách devatenáctého století před rokem 1865: britská nadvláda, debaty o formaci městské střední třídy, Mfecane, Great Trek, Cape Liberalism, vůdci v interiéru, hospodářské vztahy.... [-]

Jihoafrická republika Johannesburg
Únor 2020
Angličtina
Denní studium
1 rok
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Johannesburg

Cílem kurzu je poskytnout poměrně podrobnou studii o přínosu našeho klasického dědictví západní civilizaci. ... [+]

Cílem kurzu je poskytnout poměrně podrobnou studii o přínosu našeho klasického dědictví západní civilizaci. Zahrnuty jsou oblasti jako klasické umění a architektura, historie, filozofie, poezie, próza, náboženství, rétorika nebo technologie. Při studiu těchto předmětů jsou pokryta fascinující témata, jako jsou archetypy (např. Hrdina), vyprávění mistrů, rodový jazyk, komunikační strategie, pohled na svět a historie obyčejných lidí. Tímto způsobem studenti rozvíjejí kritické porozumění své vlastní kultuře a oceňují bohatství znalostí, které jsme zdědili od Řeků a Římanů. Všechny starověké texty jsou přečteny v překladu.

Požadavky na přijetí... [-]
Jihoafrická republika Johannesburg
Únor 2020
Angličtina
Denní studium
Kombinované
1 - 2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Johannesburg

V tomto kurzu pracujeme s latinským jazykem, literaturou, artefakty, filozofií, historií a náboženstvím. Studenti nejen rozvíjejí své vlastní analytické dovednosti účastí ... [+]

V tomto kurzu pracujeme s latinským jazykem, literaturou, artefakty, filozofií, historií a náboženstvím. Studenti nejen rozvíjejí své vlastní analytické dovednosti účastí v tomto kurzu; také chápou způsoby, kterými my jako lidské bytosti dáváme smysl naší existenci pomocí symbolů a komplexů symbolů, které k nám přicházejí od starověku.

Všechny dokumenty jsou čteny v původním jazyce, což studentům umožňuje rozumně interpretovat nápisy, texty a artefakty. Rozvíjí se také ocenění vlivu latiny na moderní angličtinu.

Požadavky na přijetí

Pro vstup do tohoto programu jsou vyžadovány latinské 3A a 3B. Doporučuje se číst německy a / nebo francouzsky.... [-]

Jihoafrická republika Johannesburg
Únor 2020
Angličtina
Denní studium
Kombinované
1 - 2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Johannesburg

Program Honours může být se zvláštním zaměřením v následujících oblastech specializace nebo v kombinaci ... [+]

Program Honours může být se zvláštním zaměřením v následujících oblastech specializace nebo v kombinaci:

Kritické problémy při studiu náboženství: Boží v náboženství; Náboženství a věda; Metoda a teorie při studiu náboženství; Teologie osvobození v náboženství. Křesťanství: Kontext raného křesťanství; Bible jako literatura; Křesťanská tradice; Křesťanství a současné problémy.

Islám a arabština: Studie v Hadith; Islám a pohlaví; Islámské duchovní tradice; Vybrané arabské texty (Tafsir); Korán a jeho hlavní témata; Shari'ah a ústavní demokracie; Kritické problémy současného islámu

Africká domorodá náboženství: Africká spiritualita; Domorodá náboženství a ekologie; Vliv modernizace na africké domorodé náboženství; Africké domorodé náboženství a další domorodá náboženství světa.... [-]

Jihoafrická republika Johannesburg
Únor 2020
Angličtina
Denní studium
Kombinované
1 - 2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Johannesburg

Zkouška Honours zahrnuje čtyři moduly po třech hodinách a jednu výzkumnou esej. Všechny čtyři moduly představují 20 kreditů a výzkumná práce 40 kreditů. Kurz nabízí dvě m ... [+]

Zkouška Honours zahrnuje čtyři moduly po třech hodinách a jednu výzkumnou esej. Všechny čtyři moduly představují 20 kreditů a výzkumná práce 40 kreditů. Kurz nabízí dvě možnosti, a to zaměření na německou literaturu s jednou složkou studia německého jazyka nebo německý jazyk a lingvistiku s jednou složkou literatury. Povinné jsou tři moduly:

Povinné moduly:

Moduly roku Modul 1: Výzkum eseje o konkrétním žánru nebo o lingvistickém tématu Modul 2: Německá literatura z druhé poloviny 20. století a současná německá literatura Modul 3: Německá syntax a morfologie

Volitelné moduly:

Studenti si mohou vybrat dva moduly z následujícího seznamu:... [-]

Jihoafrická republika Johannesburg
Únor 2020
Angličtina
Denní studium
1 rok
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Johannesburg

BA Honors Politics, s povinným modulem v Research Mythology a mini-výzkumnou zprávou, s možnostmi od jihoafrické politiky; Rod; Oblastní studie; Současné problémy v mezin ... [+]

BA Honors Politics, s povinným modulem v Research Mythology a mini-výzkumnou zprávou, s možnostmi od jihoafrické politiky; Rod; Oblastní studie; Současné problémy v mezinárodních vztazích; Mezinárodní organizace; Analýza politických rizik; Teorie a koncepty v politice a mezinárodních vztazích.

Požadavky na přijetí

Studenti potřebují 65% úspěšnost na úrovni třetího roku. University of Johannesburg neuniverzitní University of Johannesburg píší přijímací test.

Datum registrace a zahájení

Registrace začíná v lednu a přednášky v únoru pro programy bakalářského i postgraduálního studia.

Všechny výzkumné programy pro magisterské a doktorské studium se mohou registrovat po celý rok.... [-]

Jihoafrická republika Johannesburg
Únor 2020
Angličtina
Denní studium
1 rok
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Johannesburg

Cílem kvalifikace je rozvíjet aplikované kompetence studenta v oblasti analýzy, interpretace a porozumění principům a metodám průmyslové psychologie. Dále rozvíjí intelek ... [+]

Cílem kvalifikace je rozvíjet aplikované kompetence studenta v oblasti analýzy, interpretace a porozumění principům a metodám průmyslové psychologie. Dále rozvíjí intelektuální, výzkumné a profesní dovednosti studenta. Tato kvalifikace připravuje studenty, aby významně přispívali k intervencím v oblasti získávání lidských zdrojů, využití a rozvoje lidských zdrojů. Absolvent průmyslové psychologie Honors se bude moci ucházet o post-Honourské tréninkové a stážové programy v psychometrice. Absolvování této stáže jim umožní zaregistrovat se jako psychometrie u Odborné rady pro psychologii Rady zdravotnických profesí Jihoafrické republiky (HPCSA).... [-]

Jihoafrická republika Johannesburg
Únor 2020
Angličtina
Denní studium
Kombinované
1 - 2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Johannesburg

Moduly v programu BA Honours (Industrial Sociology) nabízejí studentům porozumění měnící se povaze globálních pracovišť, průmyslových odvětví, bojů pracovníků a pracovní ... [+]

Moduly v programu BA Honours (Industrial Sociology) nabízejí studentům porozumění měnící se povaze globálních pracovišť, průmyslových odvětví, bojů pracovníků a pracovní dynamiky. Značný důraz je kladen na vedení studentů k provádění nezávislého kvantitativního výzkumu. Program nabízí teoretické dovednosti, psaní zpráv a řešení problémů. Studenti také získají dovednosti a kompetence SPSS a musí absolvovat 120 hodinovou stáž.

Požadavky na přijetí

Vstupné bude považováno za studenta, který ukončil sociologii nebo průmyslovou sociologii jako hlavní (do 3. ročníku) v předchozím bakalářském studiu. Pokud student nesplňuje výše uvedené požadavky, může přijímací řízení udělit děkan fakulty na doporučení předsedy katedry.... [-]

Jihoafrická republika Johannesburg
Únor 2020
Angličtina
Denní studium
1 rok
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Johannesburg

Program Honours in Psychology je nabízen pouze na plný úvazek. Studenti jsou povinni dokončit šest modulů během jednoho roku. Výzkumná složka je jediným povinným modulem ... [+]

Program Honours in Psychology je nabízen pouze na plný úvazek. Studenti jsou povinni dokončit šest modulů během jednoho roku. Výzkumná složka je jediným povinným modulem a běží po celý rok, proto se tento modul počítá jako dva moduly. Studenti jsou povinni vybrat čtyři další moduly z následujícího seznamu: Neuropsychologie; Psychologie osobnosti; Sociální psychologie; Abnormální psychologie; Terapeutická psychologie; Psychologické hodnocení; Kritická vývojová psychologie a psychologie zdraví. Každý z těchto modulů je prezentován odborníkem v oboru a třídy jsou interakční a dynamické. Studenti mají také příležitost dokončit výzkumný projekt s cílem připravit je na další studium. Studenti jsou hodnoceni prostřednictvím testů, úkolů a zkoušek.... [-]

Jihoafrická republika Johannesburg
Únor 2020
Angličtina
Denní studium
1 týden
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Johannesburg

Studenti musí absolvovat pět kurzů v rámci programu Development Studies Honors: tři jsou povinné a dva volitelné. Jedním z těchto kurzů je nezávislý výzkumný referát prov ... [+]

Studenti musí absolvovat pět kurzů v rámci programu Development Studies Honors: tři jsou povinné a dva volitelné. Jedním z těchto kurzů je nezávislý výzkumný referát prováděný pod vedením akademika na katedře.

V programu Honours je pět kurzů:

První kurz, který je nabízen v prvním semestru, je povinným kurzem teorie, který se ponoří do podstoupení rozvojových studií přijetím přístupu založeného na tom, čemu říkáme „historická politická ekonomie“. Kombinuje klasickou sociální teorii a politickou ekonomiku s historií a politickou analýzou, řeší akademické a politické diskurzy, které se v této disciplíně vyvinuly v posledních padesáti letech v jejich globálním politickém a ekonomickém kontextu.... [-]

Jihoafrická republika Johannesburg
Únor 2020
Angličtina
Denní studium
1 rok
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Johannesburg

Moduly v programu BA Honours (Sociologie) nabízejí studentům porozumění současným společenským debatám a obavám. Studenti prozkoumají sociální identity a společenské stru ... [+]

Moduly v programu BA Honours (Sociologie) nabízejí studentům porozumění současným společenským debatám a obavám. Studenti prozkoumají sociální identity a společenské struktury, globální a místní vazby, sociální změny a strategie sociální intervence. Značný důraz je kladen na vedení studentů k provádění nezávislého kvantitativního výzkumu. Program nabízí teoretické dovednosti, psaní zpráv a řešení problémů. Studenti také získají dovednosti a kompetence SPSS a musí absolvovat 120 hodinovou stáž.

Požadavky na přijetí

Vstupné bude považováno za studenta, který dokončil sociologii nebo průmyslovou sociologii jako hlavní (do 3. ročníku) v předchozím bakalářském studiu. Pokud student nesplňuje výše uvedené požadavky, může přijímací řízení udělit děkan fakulty na doporučení předsedy katedry.... [-]

Jihoafrická republika Johannesburg
Únor 2020
Angličtina
Denní studium
1 rok
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Johannesburg

Účelem tohoto programu je prozkoumat širokou škálu forem lidské komunikace z různých perspektiv, které spojují místní a globální a mají kořeny v afrických kontextech a zk ... [+]

Účelem tohoto programu je prozkoumat širokou škálu forem lidské komunikace z různých perspektiv, které spojují místní a globální a mají kořeny v afrických kontextech a zkušenostech. Naše osnovy rozvíjejí inovativní přístup ke studiím participace, který se zaměřuje na konkrétní komunikační, kulturní a sociální kontexty, ve kterých působíme. Jako přirozeně interdisciplinární a flexibilní program BA Hons in Communication Studies protíná řadu oborů a oblastí humanitních a sociálních věd a nabízí příležitost prozkoumat jejich komplementaritu a vzájemnou provázanost.

Tato kvalifikace zahrnuje pět modulů: Komunikace, Média a Společnost; Metodologie výzkumu; Současné problémy v komunikaci; Komunikace pro sociální změny; a Výzkumná esej. Každý modul je navržen tak, aby studentovi představil řadu relevantních starostí současné společnosti. Modul Současné problémy studuje kontext, ve kterém se nová média vyvíjí, fungování nových médií a jejich dopad na společnost. Komunikace pro sociální změnu zkoumá rozvinutý vývoj jihoafrické společnosti, protože se používá v různých komunikačních kontextech. Komunikace, média a společnost poskytují teoretické pozadí, na kterém jsou studovány, a Metodologie výzkumu připravuje studenta na jeho výzkumnou složku (výzkumná esej).... [-]

Jihoafrická republika Johannesburg
Únor 2020
Angličtina
Denní studium
1 rok
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Johannesburg

V tomto kurzu pracujeme s řeckým jazykem, literaturou, artefakty, filozofií, historií a náboženstvím. Studenti nejen rozvíjejí své vlastní analytické dovednosti účastí v ... [+]

V tomto kurzu pracujeme s řeckým jazykem, literaturou, artefakty, filozofií, historií a náboženstvím. Studenti nejen rozvíjejí své vlastní analytické dovednosti účastí v tomto kurzu; také chápou způsoby, kterými my jako lidské bytosti dáváme smysl naší existenci pomocí symbolů a komplexů symbolů, které k nám přicházejí od starověku. Všechny dokumenty jsou čteny v původním jazyce, což studentům umožňuje rozumně interpretovat nápisy, texty a artefakty.

Studenti mohou zaměřit svůj program buď na klasickou řečtinu, nebo na moderní řečtinu.

Požadavky na přijetí

Pro vstup do tohoto programu jsou požadovány řecké 3A a 3B nebo moderní řecké 3A a 3B. Doporučuje se číst německy a / nebo francouzsky.... [-]

Jihoafrická republika Johannesburg
Únor 2020
Angličtina
Denní studium
Kombinované
1 - 2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Johannesburg

Denní studenti se registrují pro pět modulů. Studenti na částečný úvazek se registrují pro všechny moduly kromě specializačních modulů a výzkumné práce v prvním roce. Ve ... [+]

Denní studenti se registrují pro pět modulů. Denní studenti se registrují pro všechny moduly kromě specializačních modulů a výzkumné práce v prvním roce. Ve druhém ročníku se studenti na částečný úvazek přihlašují do specializačních modulů a výzkumné práce. Všechny volitelné moduly nemusí být nutně nabízeny každý rok.

Program Honours se skládá z pěti modulů, z nichž čtyři jsou povinné a jeden je volitelný modul:

Povinné moduly:

Semestr 1 / Semestr 2

Teorie komunikaceVýzkumná esejŽurnalistikaAplikovaná žurnalistická komunikace

Volitelné moduly:

Řízení komunikace a přesvědčováníRozvojová komunikace a identitaNová média a kultura... [-]
Jihoafrická republika Johannesburg
Únor 2020
Angličtina
Denní studium
Kombinované
1 rok
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Johannesburg

Toto je první formativní kvalifikace. Úspěšný student získá intelektuální kompetence a praktické dovednosti pro diskusi, problematiku a vyšetřování lidského chování a int ... [+]

Toto je první formativní kvalifikace. Úspěšný student získá intelektuální kompetence a praktické dovednosti pro diskusi, problematiku a vyšetřování lidského chování a interakce, zejména v jihoafrickém kontextu.

V tomto programu jsou k dispozici čtyři různé klastry nebo možnosti specializace. Tyto možnosti jsou uvedeny níže.

BA se specializací na komunikaci a jazyky

Učební plán pro bakalářský studijní program se specializací na komunikaci a jazyky se skládá z 22 semestrálních modulů sestavených následovně:

První rok

Mistři: Komunikace (* nebo Teorie filmových a televizních studií za podmínky, že nedochází ke střetům s rozvrhem) a jazyk (afrikánština, angličtina, francouzština, řečtina, isiZulu, latina, lingvistika, moderní řečtina a Sepedi.)Volitelné: Jazyk (afrikánština, angličtina, francouzština, řečtina, isiZulu, latina, lingvistika, moderní řečtina, severní Sotho 1A)Alternativní volitelné předměty: Filozofie a náboženství. (Tyto moduly lze vybrat pouze v případě, že nedojde ke střetu s rozvrhem.)** Studenti, kteří dosáhli A nebo B pro angličtinu v matici, mohou nahradit angličtinu 1C... [-]

Jihoafrická republika Johannesburg
Únor 2020
Angličtina
Denní studium
3 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Johannesburg

Účelem programu BA Fashion Design je vývoj módních návrhářů, vyhledávačů problémů a řešitelů problémů, kteří mají pravomoc samostatně pracovat jako podnikatelští módní ná ... [+]

Účelem programu BA Fashion Design je vývoj módních návrhářů, vyhledávačů problémů a řešitelů problémů, kteří mají pravomoc samostatně pracovat jako podnikatelští módní návrháři. Cílem tohoto titulu je:

Aplikujte integrované znalosti a pokročilé dovednosti koncepčního myšlení k inovativnímu řešení složitých problémů s módním designem;Kompetentně používat řadu metod, postupů a technik navrhování k vytváření, prezentaci a argumentaci pro profesionální módní návrhy;Umožnit studentům prokázat znalosti historie a teorie designu v širších souvislostech a historii a teorii módního designu v disciplíně specifickém kontextu a provádět kritiku designu a výzkum.Kariérní možnostiProgram vám poskytne potřebné znalosti a dovednosti pro kariéru v designu v módním průmyslu, včetně:Řešení problémů prostřednictvím designuMódní podnikatelMódní návrhářVzorový inženýrStylistaPožadavky na přijetíVrchní osvědčení nebo rovnocenná kvalifikace s minimálním skóre APS nebo M-skóreÚčast na vstupním posouzení a předložení portfolia po zpracování přihláškyUkončení národního testovacího testu (NBT) pro akademickou a kvantitativní gramotnost (AQL)Povinný školní předmět: angličtina... [-]
Jihoafrická republika Johannesburg
Únor 2020
Angličtina
Denní studium
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Johannesburg

Sportovní komentátor, sportovní novinář, sportovní kotva, výzkumný pracovník, specializace v oboru biokinetika, vyznamenání ve sportu nebo managementu sportu, trenér, cvi ... [+]

Kariéra

Sportovní komentátor, sportovní novinář, sportovní kotva, výzkumný pracovník, specializace v oboru biokinetiky, vyznamenání ve sportu nebo managementu sportu, trenér, cvičební vědec.

Požadavky na přijetíMinimální APS:23 Matematika NEBO24 s matematickou gramotnostíJazyk výuky a učení - angličtina: 5 (60%)Matematika: 3 (40%)Matematická gramotnost: 4 (50%)Další předmět 1: 4 (50%) *Další předmět 2: 4 (50%)Další předmět 3: 4 (50%)Další předmět 4: 3 (40%)

* Doporučeno pro další rozpoznaný jazyk.

Přijetí pro mezinárodní uchazeče je podmíněno splněním požadavků na splnění požadavků stanovených imigračním zákonem č. 13 z roku 2002, nařízeními přijatými v rámci politiky univerzity.Splnění minimálních požadavků fakulty na konkrétní program nutně nezaručuje přijetí do tohoto programu z důvodu prostorových omezení. Všichni uchazeči musí před přijetím absolvovat NBT (National Benchmark Test). Výsledek NBT bude informovat o rozhodnutích o umístění žadatele. Při výpočtu APS není zahrnuta funkce Life Orientation.... [-]

Jihoafrická republika Johannesburg
Únor 2020
Angličtina
Denní studium
3 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Johannesburg

Vyznamenání v oboru biokinetika, sportovní věda nebo sportovní management, trenér, specializace v psychologii, výzkumný pracovník, cvičitel. ... [+]

Kariéra

Specializace v oboru biokinetika, sportovní věda nebo vyznamenání sportu, trenér, specializace v psychologii, výzkumný pracovník, cvičitel.

Požadavky na přijetíMinimální APS:23 Matematika NEBO24 s matematickou gramotnostíJazyk výuky a učení - angličtina: 5 (60%)Matematika: 3 (40%)Matematická gramotnost: 4 (50%)Další předmět 1: 4 (50%) *Další předmět 2: 4 (50%)Další předmět 3: 4 (50%)Další předmět 4: 3 (40%)

* Doporučeno pro další rozpoznaný jazyk.

Přijetí pro mezinárodní uchazeče je podmíněno splněním požadavků na splnění požadavků stanovených imigračním zákonem č. 13 z roku 2002, nařízeními přijatými v rámci politiky univerzity.Splnění minimálních požadavků fakulty na konkrétní program nutně nezaručuje přijetí do tohoto programu z důvodu prostorových omezení. Všichni uchazeči musí před přijetím absolvovat NBT (National Benchmark Test). Výsledek NBT bude informovat o rozhodnutích o umístění žadatele. Při výpočtu APS není zahrnuta funkce Life Orientation.... [-]

Jihoafrická republika Johannesburg
Únor 2020
Angličtina
Denní studium
3 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Johannesburg

Stupeň BA Strategická komunikace (Marketingová komunikace) je jedinečná kvalifikace, která byla vyvinuta tak, aby vás zmocnila znalostmi, které jsou nezbytné pro úspěch v ... [+]

Současná éra se vyznačuje přechodem na strategickou komunikaci, což je dynamické a vyvíjející se pole. Zatímco dříve byly firemní komunikace, marketingová komunikace, vztahy s veřejností a management komunikace považovány za samostatné oblasti, strategická komunikace se pokusila překonat tyto rozdíly. Prostředí, ve kterém většina organizací a podniků působí, vyžaduje schopnost přizpůsobit se tempu změn, ekonomické nestabilitě, přesunu moci od tradiční autority a dopadu technologie na všechny aspekty lidské existence.

Stupeň BA Strategická komunikace (Marketingová komunikace) je jedinečná kvalifikace, která byla vyvinuta tak, aby vás zmocnila znalostmi, které jsou nezbytné pro úspěch v oboru. Tento titul poskytuje praktické i teoretické znalosti týkající se role komunikačního lékaře při dosahování organizačních cílů a usnadňování vztahů se zúčastněnými stranami, řízení reputace, řízení změn, zapojení zaměstnanců a vztahy s médii. Tyto dimenze jsou zkoumány v širším globálním, vládním, obchodním, společenském i individuálním kontextu.... [-]

Jihoafrická republika Johannesburg
Únor 2020
Angličtina
Denní studium
3 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Johannesburg

Titul BA Strategic Communication (Corporate Communication) je jedinečná kvalifikace, která byla vyvinuta tak, aby studentovi poskytla znalosti, které jsou nezbytné pro ús ... [+]

Současná éra se vyznačuje přechodem na strategickou komunikaci, což je dynamické a vyvíjející se pole. Zatímco dříve byly firemní komunikace, marketingová komunikace, vztahy s veřejností a management komunikace považovány za samostatné oblasti, strategická komunikace se pokusila překonat tyto rozdíly. Prostředí, ve kterém se většina organizací a podniků nachází, vyžaduje schopnost přizpůsobit se tempu změn, ekonomické nestabilitě, přesunu moci od tradiční autority a dopadu technologie na všechny aspekty lidské existence.

Titul BA Strategic Communication (Corporate Communication) je jedinečná kvalifikace, která byla vyvinuta tak, aby studentovi poskytla znalosti, které jsou nezbytné pro úspěch v oboru. Tento titul poskytuje praktické i teoretické znalosti týkající se role komunikačního lékaře při dosahování organizačních cílů a usnadňování vztahů se zúčastněnými stranami, řízení reputace, řízení změn, zapojení zaměstnanců a vztahy s médii. Tyto dimenze jsou zkoumány v širším globálním, vládním, obchodním, společenském i individuálním kontextu.... [-]

Jihoafrická republika Johannesburg
Únor 2020
Angličtina
Denní studium
3 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Johannesburg

Účelem bakalářského studia (vizuální umění) je rozvíjet tvůrčí, imaginativní a kritické znalosti, dovednosti a schopnosti akademického výzkumu studentů, aby mohli pracova ... [+]

Účelem bakalářského studia (vizuální umění) je rozvíjet tvůrčí, imaginativní a kritické znalosti, dovednosti a schopnosti akademického výzkumu studentů, aby mohli pracovat jako umělci v doménách vizuálního kulturního průmyslu a / nebo se zapojit do postgraduálního studia v oboru vizuální umění.

Program BA (vizuální umění) poskytne studentům důkladnou znalost praktik vizuálního umění, diskursů, teorií a metodik výzkumu. Program usnadňuje vytváření smyslu prostřednictvím umění; výzkum dějin umění a kritiky; současná umělecká produkce7 občanská agentura; vizuální identita a vizuální technologie. Program se zaměří na kreativní a kritické myšlení podle etických a profesních standardů, aby prozkoumal experimentální, transformativní a interdisciplinární přístupy k tvorbě, přijímání a analýze umění v rámci panafrického a mezinárodního kontextu.... [-]

Jihoafrická republika Johannesburg
Únor 2020
Angličtina
Denní studium
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Johannesburg

Důstojník pro sportovní rozvoj, výzkumný pracovník, specializace v oblasti biokinetiky, vyznamenání v oblasti sportu nebo sportu, trenér, cvičební vědec ... [+]

Kariéra

Důstojník pro sportovní rozvoj, výzkumný pracovník, specializace v oblasti biokinetiky, vyznamenání v oblasti sportu nebo sportu, trenér, cvičební vědec

Požadavky na přijetíMinimální APS:23 Matematika NEBO24 s matematickou gramotnostíJazyk výuky a učení - angličtina: 5 (60%)Matematika: 3 (40%)Matematická gramotnost: 4 (50%)Další předmět 1: 4 (50%) *Další předmět 2: 4 (50%)Další předmět 3: 4 (50%)Další předmět 4: 3 (40%)

* Doporučeno pro další rozpoznaný jazyk.

Přijetí pro mezinárodní uchazeče je podmíněno splněním požadavků na splnění požadavků stanovených imigračním zákonem č. 13 z roku 2002, nařízeními přijatými v rámci politiky univerzity.Splnění minimálních požadavků fakulty na konkrétní program nutně nezaručuje přijetí do tohoto programu z důvodu prostorových omezení. Všichni uchazeči musí před přijetím absolvovat NBT (National Benchmark Test). Výsledek NBT bude informovat o rozhodnutích o umístění žadatele. Při výpočtu APS není zahrnuta funkce Life Orientation.... [-]

Jihoafrická republika Johannesburg
Únor 2020
Angličtina
Denní studium
3 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Johannesburg

Komunikační návrháři jsou kreativní myslitelé a řešitelé problémů, kteří používají řadu metod návrhu, procesů a technik k vytváření profesionálních komunikačních návrhů, ... [+]

Komunikační návrháři jsou kreativní myslitelé a řešitelé problémů, kteří používají řadu metod, postupů a technik navrhování k vytváření profesionálních komunikačních návrhů, jako jsou plakáty, knihy, časopisy, programy firemní identity, obaly a webové stránky, jednotlivě i jako členové týmů.

Katedra grafického designu nabízí titul bakaláře umění se specializací na komunikační design. K vybavení katedry patří řada studií a centrálně umístěné počítačové studio Apple Macintosh.

Kariérní možnosti

Absolventi budou moci vstoupit do kariéry v oblasti komunikačního designu tím, že budou pracovat v designérských studiích, marketingových poradnách, značkových a reklamních agenturách a pro noviny, časopisy a vydavatele knih jako:... [-]

Jihoafrická republika Johannesburg
Únor 2020
Angličtina
Denní studium
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Johannesburg

Praktická kompetence: Jazykové znalosti ve vybraných jazycích. Psaní a produktivní dovednosti. Překlady, tlumočení a editace textu. Terminologie a dovednosti v oblasti sp ... [+]

Praktická kompetence: Jazykové znalosti ve vybraných jazycích. Psaní a produktivní dovednosti. Překlady, tlumočení a editace textu. Terminologie a dovednosti v oblasti správy dokumentů. Základní jazykové, textové a diskurzní výzkumné dovednosti. Podpůrná lingvistická, textová a diskursní, psycholingvistická, sociolingvistická, socio-pragmatická, pragma-lingvistická a mezikulturní kompetence.Fundační kompetence: Znalost a pochopení teoretického základu lingvistiky, vybraných jazyků a komunikace. Reflexní kompetence: Strategické a kritické aplikace teorie v lingvistice a komunikaci s ohledem na praktické, akademické a profesní situace.

Osnovy pro program BA (Language Practice) se skládají z 22 semestrálních modulů sestavených následovně:... [-]

Jihoafrická republika Johannesburg
Únor 2020
Angličtina
Denní studium
3 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Johannesburg

Primárním účelem této kvalifikace je rozvíjet studenty, aby se stali vedoucími komunitního rozvoje při usnadňování procesů, technik a principů při iniciaci, plánování, im ... [+]

Primárním účelem této kvalifikace je rozvíjet studenty, aby se stali vedoucími komunitního rozvoje při usnadňování procesů, technik a principů při iniciaci, plánování, implementaci, monitorování, hodnocení a udržování rozvojových projektů a programů na základě aktiv participativní teoretické přístupy k řešení nerovnosti, chudoby a nespravedlnosti. Další studenti budou schopni usnadnit zakládání a řízení komunitních organizací v kontextu komunitního ekonomického rozvoje.

Učební plán pro BA (Community Development and Leadership) se skládá z 22 semestrálních modulů sestavených následovně:

První rok Datum registrace a zahájení... [-]
Jihoafrická republika Johannesburg
Únor 2020
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Johannesburg

Hlavním účelem této kvalifikace je poskytnout kvalifikovaným studentům výzkumné dovednosti; teoretické a intelektuální znalosti, schopnosti kritického uvažování, dovednos ... [+]

Hlavním účelem této kvalifikace je poskytnout kvalifikovaným studentům výzkumné dovednosti; teoretické a intelektuální znalosti, schopnosti kritického uvažování, dovednosti při řešení problémů, porozumění normativním rozměrům politiky a ekonomiky, včetně dodržování lidských práv a otevřené a odpovědné vlády, obhajitelné bezpečnostní a hospodářské politiky; a normativní limity výkonu moci a autority v politických ekonomických řádech.

Osnovy pro program BA (Politika, filozofie a ekonomie) se skládají z modulů 24 semestru sestavených takto:

První rok

Volitelné: Jazyk (francouzský, řecký nebo moderní řecký), klasická kultura a mytologie, vývojová studia nebo náboženství.** Studenti, kteří dosáhli A nebo B pro angličtinu v matici, mohou nahradit angličtinu 1C... [-]

Jihoafrická republika Johannesburg
Únor 2020
Angličtina
Denní studium
3 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Johannesburg

Cílem této kvalifikace je rozvíjet aplikované kompetence studentů ve filmových a televizních studiích. Aplikovaná kompetence znamená získání, analýzu, interpretaci a apli ... [+]

Cílem této kvalifikace je rozvíjet aplikované kompetence studentů ve filmových a televizních studiích. Aplikovaná kompetence znamená získání, analýzu, interpretaci a aplikaci komunikačních principů souvisejících s filmovými a televizními studiemi v příslušných odvětvích elektronických médií a odvětví vysílání. Studenti dále rozvíjí schopnost internacionalizovat, reflektovat a komunikovat strategická rozhodnutí a aplikace pomocí správného a vhodného použití vědeckého jazyka a technické terminologie spojené s filmovými a televizními studiemi. Tato kvalifikace usnadní efektivní učení prostřednictvím vystavení a používání vhodných stylů učení, čímž studentovi umožní navigovat a komplexně řídit dynamický kontext filmových a televizních studií.... [-]

Jihoafrická republika Johannesburg
Únor 2020
Angličtina
Denní studium
3 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Johannesburg

Hlavním účelem této kvalifikace je poskytnout kvalifikovaným studentům výzkumné dovednosti; teoretické a intelektuální znalosti; schopnosti kritického uvažování; a dovedn ... [+]

Hlavním účelem této kvalifikace je poskytnout kvalifikovaným studentům výzkumné dovednosti; teoretické a intelektuální znalosti; schopnosti kritického uvažování; a dovednosti při řešení problémů; porozumění normativním rozměrům politiky, včetně: dodržování lidských práv, otevřené a odpovědné vlády, kompetentní správy věcí veřejných, obhajitelné bezpečnostní a hospodářské politiky a normativních limitů pro výkon moci a autority v politickém pořádku.

Osnovy pro program BA (Politika a mezinárodní vztahy) se skládají z 22 semestrálních modulů sestavených následovně:

První rok

Major: Druhý major je vybrán z rozvojových studií, historických studií a veřejné správy a řízení (3A, 3B, 3C)Volitelné: Jazyk (francouzský a moderní řecký), rozvojová studia, ekonomie, historická studia, veřejná správa a správa, náboženství a sociologie.** Studenti, kteří dosáhli A nebo B pro angličtinu v matici, mohou nahradit angličtinu 1C... [-]

Jihoafrická republika Johannesburg
Únor 2020
Angličtina
Denní studium
3 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Johannesburg

Hlavním účelem této kvalifikace je poskytnout kvalifikujícím studentům: široce založený, silný a soudržný znalostní základ pro další studium psychologie; znalostní základ ... [+]

Hlavním účelem této kvalifikace je poskytnout kvalifikujícím studentům: široce založený, silný a soudržný znalostní základ pro další studium psychologie; znalostní základ pro aplikovaný a základní výzkum v psychologii; analytické, interpretační a integrační dovednosti, které mají praktickou hodnotu pro společnost jako celek; a schopnost reflektovat psychologii a mít ucelený pohled na psychologii a její aplikace v různých kontextech.

Osnovy se skládají z minimálně 22 semestrálních modulů sestavených následovně:

První rok * Pokud byl tento modul vybrán jako součást hlavního předmětu, nelze jej vybrat jako volitelnou psychologii * Pokud byl tento modul vybrán jako součást hlavního předmětu, nelze jej vybrat jako volitelnou psychologii ... [-]
Jihoafrická republika Johannesburg
Únor 2020
Angličtina
Denní studium
3 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Johannesburg

Tento stupeň je zaměřen na pochopení problémů chudoby, nerovnosti, nespravedlnosti a měnících se společností. Studenti získají znalosti i praktické a akademické dovednost ... [+]

Tento stupeň je zaměřen na pochopení problémů chudoby, nerovnosti, nespravedlnosti a měnících se společností. Studenti získají znalosti i praktické a akademické dovednosti s ohledem na pokusy řešit tyto výzvy pomocí rozvojových projektů, programů a politik. To zahrnuje řízení a hodnocení intervencí, jakož i relevantní souvislosti. Rozvojové studie jsou prezentovány jako multidisciplinární a holistické. Jako jeden z mála vysokoškolských programů v oblasti rozvojových studií v zemi je tato kvalifikace silným základem pro kariéru v oblasti rozvoje nebo dalšího studia v rozvojových studiích.

Učební plán pro BA (Development Studies) sestává z 22 semestrálních modulů sestavených následovně:... [-]

Jihoafrická republika Johannesburg
Únor 2020
Angličtina
Denní studium
3 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Johannesburg

Cílem kvalifikace je rozvíjet aplikované kompetence studentů v žurnalistice. Aplikovaná kompetence znamená získání, analýzu, interpretaci a aplikaci komunikačních princip ... [+]

Cílem kvalifikace je rozvíjet aplikované kompetence studentů v žurnalistice. Aplikovaná kompetence znamená získání, analýzu, interpretaci a aplikaci komunikačních principů souvisejících s kontextem žurnalistiky v příslušných odvětvích elektronických a tiskových médií a odvětví vysílání. Studenti dále rozvíjí schopnost internalizovat, reflektovat a komunikovat strategická rozhodnutí a aplikace pomocí správného a vhodného použití vědeckého jazyka a technické terminologie spojené s žurnalistikou. Tato kvalifikace usnadní efektivní učení prostřednictvím vystavení a používání vhodných stylů učení, což jim umožní orientovat se a komplexně řídit dynamický kontext žurnalistiky.... [-]

Jihoafrická republika Johannesburg
Únor 2020
Angličtina
Denní studium
3 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Johannesburg

Propagace studentů rozšířeného stupně studia do každého následujícího akademického roku rozšířeného stupně humanitních věd BA se obecně řídí stejnými pravidly, která plat ... [+]

Toto je první formativní kvalifikace. Úspěšný student získá intelektuální kompetence a praktické dovednosti pro diskusi, problematiku a vyšetřování lidského chování a interakce, zejména v jihoafrickém kontextu.

Propagace studentů rozšířeného stupně studia do každého následujícího akademického roku rozšířeného stupně humanitních věd BA se obecně řídí stejnými pravidly, která platí pro studenty řádného titulu BA. MAPS pro humanitní obory však musí být dokončeny během prvních 2 let studia, v opačném případě; studentovi nebude povoleno pokračovat v programu.

BA Rozšířeno se zaměřením na jazykovou praxi

Osnovy pro bakalářský studijní program se zaměřením na jazykovou praxi se skládají z 24 semestrálních modulů sestavených následovně:... [-]

Jihoafrická republika Johannesburg
Únor 2020
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině

BSc

University of Johannesburg

Tato kvalifikace je primárně navržena tak, aby poskytla všestranné a široké vzdělání, které absolventům vybaví znalostní základnou, teorií a metodologií informačních tech ... [+]

BSc v informačních technologiích

AUCKLAND PARK KINGSWAY CAMPUS

Tato kvalifikace je primárně navržena tak, aby poskytla všestranné a široké vzdělání, které absolventům vybaví znalostní základnou, teorií a metodologií informačních technologií. Účelem programu BSc Information Technology je rozvoj kvalifikovaných vědců, kteří dokážou identifikovat, vyhodnotit a vyřešit problémy spojené s informačními technologiemi a být schopni převzít a prokázat iniciativu a odpovědnost v souvisejících akademických a profesních kontextech v Jižní Africe i v mezinárodním měřítku svět. Se zaměřením programu na principy, teorii a praxi informačních technologií získávají studenti odpovídající kompetence a výzkumné schopnosti, které slouží jako základ pro vstup na trh práce a řadu profesních školení, praxe i možnosti postgraduálního studia spojené s informačními technologiemi.... [-]

Jihoafrická republika Johannesburg
Únor 2020
Angličtina
Denní studium
Kombinované
1 - 2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Johannesburg

Primárním účelem kvalifikace BSc Honors je upevnění a prohloubení znalostí a odborných znalostí studentů v chemii a rozvoj výzkumných kapacit v metodice a technikách. BSc ... [+]

Primárním účelem kvalifikace BSc Honors je upevnění a prohloubení znalostí a odborných znalostí studentů v chemii a rozvoj výzkumných kapacit v metodice a technikách. BSc Honours je v podstatě titulem kurzu, z čehož nejméně 25% (30) kreditů je věnováno na výzkumný projekt a podává zprávy pod dohledem.

Titul vyžaduje vysokou úroveň teoretické angažovanosti a intelektuální nezávislosti a slouží jako počáteční vědecká postgraduální specializační kvalifikace, která poskytuje studentům podrobné vědecké znalosti a dovednosti, které je připravují na výzkumné postgraduální vědecké studium.

Vedoucí katedry musí schválit přijetí do programu Honors in Chemistry. Tento program se skládá z osmi modulů . Vyžaduje se bakalářský titul s titulem v chemii a nejméně 60% v chemii třetího roku.... [-]

Jihoafrická republika Johannesburg
Únor 2020
Angličtina
Denní studium
Kombinované
1 - 2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Johannesburg

Primárním účelem kvalifikace BSc Honors je upevnit a prohloubit znalosti a odborné znalosti studentů v oblasti informatiky a rozvíjet výzkumné kapacity v metodice a techn ... [+]

Primárním účelem kvalifikace BSc Honors je upevnit a prohloubit znalosti a odborné znalosti studentů v oblasti informatiky a rozvíjet výzkumné kapacity v metodice a technikách. BSc Honours je v podstatě titulem kurzu, z čehož nejméně 25% (30) kreditů je věnováno na výzkumný projekt a podává zprávy pod dohledem.

Titul vyžaduje vysokou úroveň teoretické angažovanosti a intelektuální nezávislosti a slouží jako počáteční vědecká postgraduální specializační kvalifikace poskytující studentům podrobné vědecké znalosti a dovednosti, které je připravují na výzkumné postgraduální vědecké studium.

Titul Honors in Computer Science se skládá z modulů semestru SEVEN a praktického ročníku projektu IT00287 (2 moduly):... [-]

Jihoafrická republika Johannesburg
Únor 2020
Angličtina
Denní studium
Kombinované
1 - 2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Johannesburg

Vyznamenání BSc v energetických studiích ... [+]

Primárním účelem kvalifikace BSc Honors je upevnit a prohloubit znalosti a odborné znalosti studentů v energetických studiích a rozvíjet výzkumné kapacity v metodice a technikách. BSc Honours je v podstatě titulem kurzu, z čehož nejméně 25% (30) kreditů je věnováno na výzkumný projekt a podává zprávy pod dohledem.

Titul vyžaduje vysokou úroveň teoretické angažovanosti a intelektuální nezávislosti a slouží jako počáteční vědecká postgraduální specializační kvalifikace, která poskytuje studentům podrobné vědecké znalosti a dovednosti, které je připravují na výzkumné postgraduální vědecké studium.

Vstup do programu vyžaduje schválení programovým koordinátorem energetických studií a vedoucím katedry geografie, environmentálního managementu a energetických studií a podléhá příslušným bakalářským studiím a zkušenostem v energetickém průmyslu.... [-]

Jihoafrická republika Johannesburg
Únor 2020
Angličtina
Kombinované
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Johannesburg

Hlavním účelem kvalifikace BSc Honors je upevnit a prohloubit znalosti a odborné znalosti studentů v geografii a rozvinout výzkumné kapacity v metodice a technikách. BSc ... [+]

Hlavním účelem kvalifikace BSc Honors je upevnit a prohloubit znalosti a odborné znalosti studentů v geografii a rozvinout výzkumné kapacity v metodice a technikách. BSc Honours je v podstatě titulem kurzu, z čehož nejméně 25% (30) kreditů je věnováno na výzkumný projekt a podává zprávy pod dohledem.

Titul vyžaduje vysokou úroveň teoretické angažovanosti a intelektuální nezávislosti a slouží jako počáteční vědecká postgraduální specializační kvalifikace, která poskytuje studentům podrobné vědecké znalosti a dovednosti, které je připravují na výzkumné postgraduální vědecké studium.

Pro přijetí do programu Honours je vyžadován bakalářský titul v oboru geografie jako jeden hlavní (průměr 65% za 3. rok). Vedoucí katedry schvaluje přijetí do programu Honours.... [-]

Jihoafrická republika Johannesburg
Únor 2020
Angličtina
Denní studium
Kombinované
1 - 2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Johannesburg

Primárním účelem kvalifikace BSc Honors je upevnění a prohloubení znalostí a odborných znalostí studentů v Aplikované matematice BSc Honors a rozvoj výzkumných kapacit v ... [+]

Primárním účelem kvalifikace BSc Honors je upevnění a prohloubení znalostí a odborných znalostí studentů v Aplikované matematice BSc Honors a rozvoj výzkumných kapacit v metodice a technikách této bakalářské práce. BSc Honours je v podstatě titulem kurzu, z čehož nejméně 25% (30) kreditů je věnováno na výzkumný projekt a podává zprávy pod dohledem.

Titul vyžaduje vysokou úroveň teoretické angažovanosti a intelektuální nezávislosti a slouží jako počáteční vědecká postgraduální specializační kvalifikace, která poskytuje studentům podrobné vědecké znalosti a dovednosti, které je připravují na výzkumné postgraduální vědecké studium.... [-]

Jihoafrická republika Johannesburg
Únor 2020
Angličtina
Denní studium
Kombinované
1 - 2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Johannesburg

Hlavním účelem kvalifikace BSc Honors je upevnění a prohloubení znalostí a odborných znalostí studentů v botanice a rozvoj výzkumných kapacit v metodice a technikách této ... [+]

Hlavním účelem kvalifikace BSc Honors je upevnění a prohloubení znalostí a odborných znalostí studentů v botanice a rozvoj výzkumných kapacit v metodice a technikách této práce. BSc Honours je v podstatě titulem kurzu, z čehož nejméně 25% (30) kreditů je věnováno na výzkumný projekt a podává zprávy pod dohledem.

Titul vyžaduje vysokou úroveň teoretické angažovanosti a intelektuální nezávislosti a slouží jako počáteční vědecká postgraduální specializační kvalifikace, která poskytuje studentům podrobné vědecké znalosti a dovednosti, které je připravují na výzkumné postgraduální vědecké studium.

Vstup do programu Honoures podléhá schválení ministerstva. Potenciální uchazeč musí mít minimální průměrnou známku nejméně 60% pro botaniku na úrovni třetího roku.... [-]

Jihoafrická republika Johannesburg
Únor 2020
Angličtina
Denní studium
Kombinované
1 - 2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Johannesburg

Vyznamenání BSc ve fyzice ... [+]

Hlavním účelem kvalifikace BSc Honors je upevnění a prohloubení znalostí a odborných znalostí studentů ve fyzice a rozvoj výzkumných kapacit v metodice a technikách této fyziky. BSc Honours je v podstatě titulem kurzu, z čehož nejméně 25% (30) kreditů je věnováno na výzkumný projekt a podává zprávy pod dohledem.

Titul vyžaduje vysokou úroveň teoretické angažovanosti a intelektuální nezávislosti a slouží jako počáteční vědecká postgraduální specializační kvalifikace, která poskytuje studentům podrobné vědecké znalosti a dovednosti, které je připravují na výzkumné postgraduální vědecké studium.

Vstup do programu Honoures podléhá souhlasu vedoucího katedry. Minimální souhrnná známka 60% ve fyzice na úrovni NQF 6 (třetí rok) plus 50% v matematice na úrovni NQF 5 (druhý rok) je standardní vstupní požadavek.... [-]

Jihoafrická republika Johannesburg
Únor 2020
Angličtina
Denní studium
Kombinované
1 - 2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Johannesburg

Hlavním účelem kvalifikace BSc Honors je upevnění a prohloubení znalostí a odborných znalostí studentů v geologii a rozvoj výzkumných kapacit v metodice a technikách této ... [+]

Hlavním účelem kvalifikace BSc Honors je upevnění a prohloubení znalostí a odborných znalostí studentů v geologii a rozvoj výzkumných kapacit v metodice a technikách této práce. BSc Honours je v podstatě titulem kurzu, z čehož nejméně 25% (30) kreditů je věnováno na výzkumný projekt a podává zprávy pod dohledem.

Titul vyžaduje vysokou úroveň teoretické angažovanosti a intelektuální nezávislosti a slouží jako počáteční vědecká postgraduální specializační kvalifikace, která poskytuje studentům podrobné vědecké znalosti a dovednosti, které je připravují na výzkumné postgraduální vědecké studium.

Aby získal titul Honors v oboru geologie, musí student úspěšně dokončit všech devět modulů uvedených níže nebo některé z nich, plus ekvivalentní moduly úrovně z jiných souvisejících oborů vědy o Zemi nebo materiálů (podle uvážení vedoucího katedry), aby se sčítal. minimálně 170 kreditů. Minimálně 60% ve všech základních geologických modulech a pro všechny tři terénní školy (studenti UJ) je požadováno, aby mohli být přihlášeni do programu Geologie Honors.... [-]

Jihoafrická republika Johannesburg
Únor 2020
Angličtina
Denní studium
Kombinované
1 - 2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Johannesburg

Primárním účelem kvalifikace BSc Honors je upevnit a prohloubit znalosti a odborné znalosti studentů v oblasti informatiky a rozvíjet výzkumné kapacity v metodice a techn ... [+]

Primárním účelem kvalifikace BSc Honors je upevnit a prohloubit znalosti a odborné znalosti studentů v oblasti informatiky a rozvíjet výzkumné kapacity v metodice a technikách. BSc Honours je v podstatě titulem kurzu, z čehož nejméně 25% (30) kreditů je věnováno na výzkumný projekt a podává zprávy pod dohledem.

Titul vyžaduje vysokou úroveň teoretické angažovanosti a intelektuální nezávislosti a slouží jako počáteční vědecká postgraduální specializační kvalifikace poskytující studentům podrobné vědecké znalosti a dovednosti, které je připravují na výzkumné postgraduální vědecké studium.

Vyznamenání v oboru INFORMATICS se skládá ze semestrálních modulů SEVEN a praktického ročníku projektu IT00287 (2 moduly).... [-]

Jihoafrická republika Johannesburg
Únor 2020
Angličtina
Denní studium
1 - 2 týdny
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Johannesburg

Hlavním účelem kvalifikace BSc Honors je upevnit a prohloubit znalosti a odborné znalosti studentů v oblasti matematiky a rozvinout výzkumné kapacity v metodice a technik ... [+]

Hlavním účelem kvalifikace BSc Honors je upevnit a prohloubit znalosti a odborné znalosti studentů v oblasti matematiky a rozvinout výzkumné kapacity v metodice a technikách. BSc Honours je v podstatě titulem kurzu, z čehož nejméně 25% (30) kreditů je věnováno na výzkumný projekt a podává zprávy pod dohledem.

Titul vyžaduje vysokou úroveň teoretické angažovanosti a intelektuální nezávislosti a slouží jako počáteční vědecká postgraduální specializační kvalifikace, která poskytuje studentům podrobné vědecké znalosti a dovednosti, které je připravují na výzkumné postgraduální vědecké studium.

Program Honours se skládá z 9 semestrových modulů a krátce napsaného projektu. Projekt je realizován pod dohledem člena katedry a musí být prezentován jako přednáška. Má váhu jednoho předmětu a je interně zkoumán. Moduly jsou vybírány po konzultaci s oddělením a mohou být vyměněny s moduly z jiných oddělení; například z aplikované matematiky, statistiky a ekonomiky a ekonometrie.... [-]

Jihoafrická republika Johannesburg
Únor 2020
Angličtina
Denní studium
Kombinované
1 - 2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Johannesburg

Program Honours in Psychology je nabízen pouze na plný úvazek. Studenti jsou povinni dokončit šest modulů během jednoho roku. Výzkumná složka je jediným povinným modulem ... [+]

Program Honours in Psychology je nabízen pouze na plný úvazek. Studenti jsou povinni dokončit šest modulů během jednoho roku. Výzkumná složka je jediným povinným modulem a běží po celý rok, proto se tento modul počítá jako dva moduly.

Studenti jsou povinni vybrat čtyři další moduly z následujícího seznamu: Neuropsychologie; Psychologie osobnosti; Sociální psychologie; Abnormální psychologie; Terapeutická psychologie; Psychologické hodnocení; Kritická vývojová psychologie a psychologie zdraví. Každý z těchto modulů je prezentován odborníkem v oboru a třídy jsou interakční a dynamické. Studenti mají také příležitost dokončit výzkumný projekt s cílem připravit je na další studium. Studenti jsou hodnoceni prostřednictvím testů, úkolů a zkoušek.... [-]

Jihoafrická republika Johannesburg
Únor 2020
Angličtina
Denní studium
1 rok
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Johannesburg

Vyznamenání BSc v zoologii ... [+]

Primárním účelem kvalifikace BSc Honors je upevnění a prohloubení znalostí a odborných znalostí studentů v zoologii a rozvoj výzkumných kapacit v metodice a technikách. BSc Honours je v podstatě titulem kurzu, z čehož nejméně 25% (30) kreditů je věnováno na výzkumný projekt a podává zprávy pod dohledem.

Titul vyžaduje vysokou úroveň teoretické angažovanosti a intelektuální nezávislosti a slouží jako počáteční vědecká postgraduální specializační kvalifikace, která poskytuje studentům podrobné vědecké znalosti a dovednosti, které je připravují na výzkumné postgraduální vědecké studium.

BSc Hons: Zoologie (HBS003) zahrnuje 11 modulů složených z modulů ZOO0017, ZOO0027, ZOO0037, ZOO0047, ZOO0057, ZOO0067, ZOO0077, ZOO0097, ZOO0098, ZOO0127 a ZOO0157.... [-]

Jihoafrická republika Johannesburg
Únor 2020
Angličtina
Denní studium
Kombinované
1 - 2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Johannesburg

Tato kvalifikace je primárně navržena tak, aby poskytla všestranné a široké vzdělání, které absolventům vybaví znalostní základnou, teorií a metodologií fyzikálních věd. ... [+]

AUCKLAND PARK KINGSWAY CAMPUS

Tato kvalifikace je primárně navržena tak, aby poskytla všestranné, široké vzdělání, které absolventům vybaví znalostní základnou, teorií a metodologií fyzikálních věd. Účelem BSc Physical Sciences je rozvíjet kvalifikované vědce, kteří dokážou identifikovat, vyhodnotit a vyřešit problémy spojené s fyzikálními vědami a být schopni převzít a prokázat iniciativu a odpovědnost v souvisejících akademických a profesních kontextech v Jižní Africe i v mezinárodním světě .

Se zaměřením programu na principy a teorii fyzikálních věd a jejich možné aplikace získají studenti odpovídající kompetence a výzkumné schopnosti, které slouží jako základ pro vstup na trh práce a řadu odborných školení a praxe stejně jako příležitosti postgraduálního studia spojené s fyzikálními vědami.... [-]

Jihoafrická republika Johannesburg
Únor 2020
Angličtina
Denní studium
3 - 4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Johannesburg

Primárním účelem kvalifikace BSc Honors je upevnit a prohloubit znalosti a odborné znalosti studentů v oblasti matematické statistiky a rozvíjet výzkumné kapacity v metod ... [+]

Primárním účelem kvalifikace BSc Honors je upevnit a prohloubit znalosti a odborné znalosti studentů v oblasti matematické statistiky a rozvíjet výzkumné kapacity v metodice a technikách této metody. BSc Honours je v podstatě titulem kurzu, z čehož nejméně 25% (30) kreditů je věnováno na výzkumný projekt a podává zprávy pod dohledem.

Titul vyžaduje vysokou úroveň teoretické angažovanosti a intelektuální nezávislosti a slouží jako počáteční vědecká postgraduální specializační kvalifikace poskytující studentům podrobné vědecké znalosti a dovednosti, které je připravují na výzkumné postgraduální vědecké studium.

Matematická statistika 3A10 a 3B10 jsou povinné předpoklady. Studenti, kteří tento požadavek nesplní, mohou být přijati na základě rozhodnutí předsedy katedry. Tito studenti mohou být požádáni, aby vykonávali další práci, jak stanoví předseda katedry. Student potřebuje 40% semestrální známku, aby získal vstup do příležitosti závěrečného hodnocení. Hmotnost semestru a závěrečného hodnocení je 50:50. K úspěšnému absolvování modulu musí student získat známku 50%. Výsledek doplňkového hodnocení rovněž přispívá známka za semestr. Konečný výsledek doplňkového hodnocení je omezen na 50%.... [-]

Jihoafrická republika Johannesburg
Únor 2020
Angličtina
Denní studium
Kombinované
1 - 2 týdny
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Johannesburg

Tato kvalifikace je primárně navržena tak, aby poskytla všestranné, široké vzdělání, které absolventům poskytuje znalostní základnu, teorii a metodologii matematických vě ... [+]

AUCKLAND PARK KINGSWAY CAMPUS

Tato kvalifikace je primárně navržena tak, aby poskytla všestranné, široké vzdělání, které absolventům poskytuje znalostní základnu, teorii a metodologii matematických věd. Účelem BSc Mathematical Sciences je rozvíjet kvalifikované vědce, kteří dokážou identifikovat, vyhodnotit a vyřešit problémy spojené s matematickými vědami a být schopni převzít a prokázat iniciativu a odpovědnost v souvisejících akademických a profesních kontextech v Jižní Africe i v mezinárodním světě .

Se zaměřením na principy a teorii matematických věd s jejich možnými aplikacemi získají studenti odpovídající kompetence a výzkumné schopnosti, které slouží jako základ pro vstup na trh práce a řadu odborných školení a praxe stejně jako příležitosti postgraduálního studia spojené s matematickými vědami.... [-]

Jihoafrická republika Johannesburg
Únor 2020
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Johannesburg

Tato kvalifikace je primárně navržena tak, aby poskytla všestranné a široké vzdělání, které absolventům vybaví znalostní základnou, teorií a metodologií věd o životě a ži ... [+]

AUCKLAND PARK KINGSWAY CAMPUS

Tato kvalifikace je primárně navržena tak, aby zajistila všestranné a široké vzdělání, které absolventům vybaví znalostní základnou, teorií a metodologií věd o životě a životním prostředí.

Účelem BSc Life and Environmental Sciences je rozvoj kvalifikovaných vědců, kteří mohou identifikovat, hodnotit a řešit problémy spojené se životními, zemskými a environmentálními vědami a být schopni převzít a prokázat iniciativu a odpovědnost v souvisejících akademických a profesních kontextech v Jižní Africe jako stejně jako v mezinárodním světě. Se zaměřením programu na principy a teorii věd o životě a životním prostředí s jejich možnými aplikacemi získají studenti odpovídající kompetence a výzkumné schopnosti, které slouží jako základ pro vstup na trh práce a řadu odborných školení. a procvičovat i postgraduální studium.... [-]

Jihoafrická republika Johannesburg
Únor 2020
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině

Bakalář

University of Johannesburg

Účelem těchto kvalifikací je rozvoj intelektuálních kompetencí a praktických dovedností při získávání, analýze, interpretaci a uplatňování účetních, auditorských, finančn ... [+]

BAccHons

Účelem této kvalifikace je rozvoj intelektuálních kompetencí a praktických dovedností při získávání, analýze, interpretaci a uplatňování účetních, auditorských, finančních řízení a daňových principů v účetních a obchodních kontextech na postgraduální úrovni a také příprava na kariéru. v oboru účetnictví nebo dalšího vzdělávání v této oblasti. Student by měl být schopen přemýšlet o svých manažerských rozhodovacích procesech a aplikacích založených na svých profesních hodnotách a základních znalostech a porozumění zásadám účetnictví, auditu, finančního řízení a daní, posoudit jejich účinek v holistickém kontextu účetní profese. .... [-]

Jihoafrická republika Johannesburg
Únor 2020
Angličtina
Denní studium
1 týden
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Johannesburg

Obsah kurzu pro program Honours zahrnuje Metodiku výzkumu, Praxi v oblasti řízení sportů, Facility a Event Management, Marketing v oblasti sportu, Financování sportu, Říz ... [+]

Obsah předmětu pro program Honours zahrnuje Metodiku výzkumu, Praxe v oblasti řízení sportu, Facility a Event Management, Sport Marketing, Sport Finance, Řízení lidských zdrojů ve sportu a Strategický management ve sportu.

Požadavky na přijetí

Tříletý titul, nejlépe ve studiích lidského hnutí.

Kontaktní údaje

Název: Prof Willem Hollander Tel: 011 559 1090 / E-mail: whollander@uj.ac.za

Kariéra

Sport Manager, Sport Marketer, Sport Administrator, Organizátor sportovních akcí, Sportovní promotér, Trenér nebo Specializace v Biokinetice, Vyznamenání ve sportu nebo Sport Management, Výzkumný pracovník, Vědec

Doba trvání

BA Hons: 1 rok na plný úvazek BCom: 3 roky na plný úvazek... [-]

Jihoafrická republika Johannesburg
Únor 2020
Angličtina
Denní studium
1 - 3 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Johannesburg

Účelem této kvalifikace je poskytnout dobře zaokrouhlené, technicky zaměřené vzdělávání, které absolventům poskytuje technickou znalostní základnu, odborné znalosti a všu ... [+]

Bakalář v účetnictví

Účelem této kvalifikace je poskytnout dobře zaokrouhlené, technicky zaměřené vzdělávání, které absolventům poskytuje technickou znalostní základnu, odborné znalosti a všudypřítomné dovednosti, které jim umožní prokázat iniciativu a odpovědnost a které umožní rozvoj vůdčích schopností.

Program je navržen po konzultaci s Jihoafrickým institutem autorizovaných účetních (SAICA) a uznává se jako požadavek praxe jako autorizovaný účetní. Tato kvalifikace vyžaduje důkladné zakládání znalostí, teorií, zásad a dovedností dané profese nebo kariéry a schopnost je uplatnit v profesním nebo kariérním kontextu. Program také slouží jako základ pro vstup do několika postgraduálních studijních příležitostí.... [-]

Jihoafrická republika Johannesburg
Únor 2020
Angličtina
Denní studium
3 - 4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Johannesburg

Katedra architektury nabízí bakaláře architektury, který má bezpodmínečné ověření ze strany architektonické profese (SACAP) a Společenství společenství pro architekturu ( ... [+]

Architekti se podílejí na utváření stavěného prostředí. Jejich úsilí je zřejmé všude, od jednoduché výstavby levného bytového projektu až po sofistikovanou montáž mrakodrapů. Architektoničtí profesionálové jsou zaměstnáni při navrhování, technologickém řešení a řízení stavebních projektů.

Katedra architektury nabízí bakaláře architektury, který má bezpodmínečné ověření ze strany architektonické profese (SACAP) a Společenství společenství pro architekturu (CAA).

Kariérní možnosti

Architektonická profese nabízí širokou škálu specializací, od managementu po technologii a design. Absolventi se budou moci registrovat v následujících profesních orgánech nebo ústavech:... [-]

Jihoafrická republika Johannesburg
Únor 2020
Angličtina
Denní studium
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Johannesburg

Poznámka: Tento program bude nabízen v roce 2017 po schválení regulační radou v roce 2016 ... [+]

Poznámka: Tento program bude nabízen v roce 2017 po schválení regulační radou v roce 2016

Kariéra

Environmental Health Practitioner bude působit jako člen multidisciplinárního týmu profesionálů v souladu s rozsahem profese. Tato osoba bude jako taková schopna efektivně komunikovat, podporovat podnikání, podporovat profesní etiku a etiku v oblasti životního prostředí a řídit lidské, finanční a fyzické zdroje v rámci oboru.

Požadavky na přijetíMinimální APS: 24Jazyk výuky a učení - angličtina: 4 (50%)Matematika: 4 (50%)Matematická gramotnost: NepřijatoFyzikální vědy: 4 (50%)Vědy o životě: 4 (50%)Další předmět 1: 4 (50%)Další předmět 2: 4 (50%)... [-]
Jihoafrická republika Johannesburg
Únor 2020
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Johannesburg

S generálním bakalářem obchodu můžete mít kariéru jako manažer školení, HRD manažer, manažer zaměstnaneckých vztahů, manažer vývoje produktů, pobočkový manažer, generální ... [+]

S generálním bakalářem obchodu můžete mít kariéru jako školicí manažer, HRD manažer, manažer zaměstnaneckých vztahů, manažer vývoje produktů, pobočkový manažer, generální ředitel, zprostředkovatel změn, konzultant řízení, podnikatel, obchodní inovátor.

Požadavky na přijetíMinimální APS: 26Angličtina: 4 (50%)Matematika: 4 (50%)Matematická gramotnost: nepřijato

Splnění minimálních požadavků fakulty na konkrétní program nutně nezaručuje přijetí do tohoto programu, protože mohou být použita specifická kritéria výběru a kvůli prostorovým omezením.

Datum registrace a zahájení

Registrace začíná v lednu a přednášky v únoru pro programy bakalářského i postgraduálního studia.... [-]

Jihoafrická republika Johannesburg
Únor 2020
Angličtina
Denní studium
3 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Johannesburg

Bakalář vzdělávání v mezifázové výuce připravuje studenty k výuce studentů od 4. do 7. ročníku. Účelem kvalifikace je poskytnout profesionálně kvalifikované začátečníky p ... [+]

Bakalář vzdělávání v mezifázové výuce připravuje studenty k výuce studentů od 4. do 7. ročníku. Účelem kvalifikace je poskytnout profesionálně kvalifikované začátečníky pro střední fázi. Toho se dosahuje tím, že studentům učitelů poskytujeme dobře oblé vzdělání, které je vybavuje požadovanou znalostní základnou obsahu předmětu, učitelskou kompetencí, spolehlivým a jemným porozuměním integrované povaze teorie a praxe ve vzdělávání a kontextu učitelské profese v Jižní Afrika.

Výsledky programuStudenti, kteří absolvují tento program, budou schopni:Vyučujte angličtinu jako první a další jazyk a komunikujte buď v Sotho, nebo Zulu.Vyučujte alespoň tři školní předměty z následujících oborů: matematika, věda a technika, sociální vědy, životní dovednosti a Zulu / Sotho, v souladu s potřebami žáků a požadavky školních osnov.Podpora a podpora učení a rozvoje v různých vzdělávacích kontextech.Naučte se základní matematické pojmy, které jsou základem učebních osnov střední fáze.Identifikovat a řešit překážky učení ve třídě.Formulovat osobní filozofii výuky a kriticky přemýšlet o jejich filozofii výuky a o tom, jak to souvisí s vyučovacím chovánímPožadavky na přijetí... [-]
Jihoafrická republika Johannesburg
Únor 2020
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Johannesburg

Účelem kvalifikace je poskytnout profesionálně kvalifikované začátečníky učitele ve fázi založení. Toho se dosahuje tím, že studentům učitelů poskytujeme dobře oblé vzděl ... [+]

Účelem kvalifikace je poskytnout profesionálně kvalifikované začátečníky učitele ve fázi založení. Toho se dosahuje tím, že studentům učitelů poskytujeme dobře oblé vzdělání, které je vybavuje požadovanou znalostní základnou obsahu předmětu, učitelskou kompetencí, spolehlivým a jemným porozuměním integrované povaze teorie a praxe ve vzdělávání a kontextu učitelské profese v Jižní Afrika. Program se zaměřuje konkrétně na vývoj dítěte, gramotnost, matematiku a znalosti, které jsou základem životních dovedností.

Výsledky programu

Studenti, kteří absolvují tento program, budou schopni:

Učit základní osnovy osnovy (počítání, gramotnost a životní dovednosti)K výuce používejte pokročilé dovednosti v oblasti gramotnostiPodpora a podpora učení a rozvoje v různých vzdělávacích kontextech.Identifikovat a řešit překážky učení v prvních letech školní docházkyUčit gramotnost v angličtině a Sotho nebo IsiZulu (jako první jazyk a další jazyk).Formulovat osobní filozofii výuky a kriticky přemýšlet o jejich filozofii výuky a o tom, jak souvisí s vyučovacím chováním.Požadavky na přijetí... [-]
Jihoafrická republika Johannesburg
Únor 2020
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Johannesburg

Účelem výuky bakalářského vzdělávání ve vyšších fázích (SP) a dalšího vzdělávání a odborné přípravy (FET) je poskytovat profesionálně kvalifikované začínající učitele pro ... [+]

Účelem výuky bakalářského vzdělávání ve vyšších fázích (SP) a dalšího vzdělávání a odborné přípravy (FET) je poskytovat profesionálně kvalifikované začínající učitele pro fázi vzdělávání seniorů a FET. To se provádí tak, že studentům učitelů poskytneme dobře oblé vzdělání, které je vybaví specializovanými pedagogickými schopnostmi alespoň ve třech specializacích: (jeden předmět SP a dva předměty FET nebo jeden předmět SP, jeden předmět FET a jedna podpůrná role) a porozumění integrovanému charakteru teorie a praxe ve vzdělávání a kontextu učitelské profese v Jižní Africe.

Výsledky programuNaučte tři specializace (jeden předmět SP a dva předměty FET nebo jeden předmět SP, jeden předmět FET a jednu podpůrnou roli) spojené s následujícími doménami předmětů a specializacemi podpory učení.Předmětové doményHumanitní oboryVěda a technikaJazykyObchod a řízeníSpecializace podpory učeníŠkolní poradenství a podporaTělesná výchovaŠkolní specialista podpory ICTPodpora školní knihovny a informačního centraPodpora a podpora učení a rozvoje v různých vzdělávacích kontextech.Identifikovat a řešit překážky učení ve třídě.Formulovat osobní filozofii výuky a kriticky přemýšlet o jejich filozofii výuky a o tom, jak souvisí s vyučovacím chovánímPožadavky na přijetí... [-]
Jihoafrická republika Johannesburg
Únor 2020
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Johannesburg

Účelem této kvalifikace je vybavit studenty znalostmi, dovednostmi a (získáním) hodnot pro výkon sociální práce v Jižní Africe a v měnícím se regionálním a globálním kont ... [+]

Účelem této kvalifikace je vybavit studenty znalostmi, dovednostmi a (získáním) hodnot pro výkon sociální práce v Jižní Africe a v měnícím se regionálním a globálním kontextu. Úspěšné dokončení kvalifikace vám umožní se zaregistrovat u Rady SA pro profese sociálních služeb a praxe jako sociální pracovník.

Studenti, kteří se chtějí zaregistrovat jako sociální pracovník, musí absolvovat čtyřletý bakalářský titul v sociální práci.

Učební plán pro B (sociální práce) sestává z 35 semestrálních modulů sestavených následovně:

První rok

Doporučená druhá hlavní možnost: Studie rozvoje, psychologie a sociologie.... [-]

Jihoafrická republika Johannesburg
Únor 2020
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Johannesburg

Bakalář titulů vyznamenání (Bed Honours) ... [+]

BEd Hons ve vedení a vedení vzděláváníPožadavky na přijetí

Potenciální student by měl mít:

Čtyřletý profesní učitelský titul NEBOVhodný bakalářský titul a uznávaná odborná učitelská kvalifikace NEBOČtyřletá odborná (é) kvalifikace (y) výuky, jakož i pokročilý diplom v příbuzném oboru vzdělávání

Do programu je povoleno průměrně 65% za předchozí stupeň. Studenti, kteří se ucházejí o tento titul, mohou absolvovat výběrové řízení, které zahrnuje osobní pohovory, panelové pohovory a písemné příspěvky.

BEd Hons ve výuce jazykových literatur a literaturyPožadavky na přijetí

K získání přístupu ke vzdělávání BEd Hons (Jazykové gramotnosti a gramotnost) by potenciální student měl mít:... [-]

Jihoafrická republika Johannesburg
Únor 2020
Angličtina
Denní studium
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Johannesburg

Návrháři interiérů se zabývají řadou vnitřních prostorů a vytvářejí inovativní prostorová řešení s důkladnými znalostmi technologie budov, materiálů a potřeb lidského pro ... [+]

Bakalářský design interiéru

Návrháři interiérů se zabývají řadou vnitřních prostorů a vytvářejí inovativní prostorová řešení s důkladnými znalostmi technologie budov, materiálů a potřeb lidského prostředí.

Katedra interiérového designu nabízí bakalářský a čtvrtý ročník bakalářského studia v oboru interiérového designu.

Kariérní možnosti

Absolventi mají kvalifikaci pro kariéru interiérového designu v:

Maloobchodní interiéryRestauraceHotely a zábavní průmyslKancelářské komplexyVýstavní stánkyDomácí interiéryPožadavky na přijetí

pro BA (interiérový design) (B8BA6Q)

Vrchní osvědčení nebo rovnocenná kvalifikace s minimálním skóre APS nebo M-skóreÚčast na vstupním posouzení po zpracování přihláškyPředložení portfolia s deseti díly, které bude předloženo při vstupním hodnoceníUkončení národního testovacího testu (NBT) pro akademickou a kvantitativní gramotnost (AQL)... [-]
Jihoafrická republika Johannesburg
Únor 2020
Angličtina
Denní studium
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Johannesburg

Průmysloví návrháři používají výkresy, modely a počítačové programy ke zlepšení estetiky, ergonomie a funkčnosti široké škály produktů, od jednorázových kusů nábytku po m ... [+]

Bakalář umění v průmyslovém designu

Průmysloví návrháři používají výkresy, modely a počítačové programy ke zlepšení estetiky, ergonomie a funkčnosti široké škály produktů, od jednorázových kusů nábytku po masově vyráběné zboží, jako jsou herní konzole, kuchyňské spotřebiče a mobilní telefony.

Katedra průmyslového designu nabízí bakaláře umění v průmyslovém designu.

Katedra nabízí také bakalářský titul v oboru průmyslového designu pro ty, kteří již úspěšně ukončili bakalářský titul v oboru průmyslového designu.

Součástí katedry je komplexní dílna, která umožňuje studentům vyrábět téměř jakýkoli prototyp.... [-]

Jihoafrická republika Johannesburg
Únor 2020
Angličtina
Denní studium
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Johannesburg

Účelem titulu BCom (Právo) je umožnit studentům získat znalosti o jihoafrickém právním systému, soukromém právu, právu obchodních společností, pracovním právu a zvykovém ... [+]

Účelem titulu BCom (Právo) je umožnit studentům získat znalosti o jihoafrickém právním systému, soukromém právu, právu obchodních společností, pracovním právu a zvykovém právu. Kromě toho bude student schopen absolvovat kurzy z hlediska ekonomických a manažerských věd.

Minimální doba studia je tři (3) roky na plný úvazek.

Moduly dokončené v BCom (Law) stupni se budou započítávat do kreditů modulů v následném LLB stupni.

Pracovní příležitosti (bez titulu LLB):Firemní právní poradceStátní právní poradceSoudní zaměstnanciKancelářský personál v advokátní kanceláři

Informace o aplikačních požadavcích pro právnickou fakultu naleznete zde... [-]

Jihoafrická republika Johannesburg
Únor 2020
Angličtina
Denní studium
3 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Johannesburg

Účelem BCom in Finance je poskytnout studentům aplikované kompetence v oblasti masteringu, analýzy, interpretace a aplikace finančního řízení, řízení investic, finančního ... [+]

BCom in Finance

Účelem této kvalifikace je poskytnout studentům aplikované kompetence v oblasti masteringu, analýzy, interpretace a aplikace finančního řízení, řízení investic, finančního plánování a účetnictví při přípravě na kariéru ve finančním řízení, řízení investic, finanční plánování a účetnictví. a poskytnout základ pro další vzdělávání. Studenti by měli být schopni uvažovat o svém finančním řízení, správě investic, finančním plánování a účetních rozhodnutích a aplikacích a posoudit jejich dopad v holistickém kontextu financí jako praxe.

Možná kariéraFinanční manažerMakléřÚčetníFinanční konzultantChartered Management AccountantInvestiční poradceObchodník s cennými papírySprávce portfoliaCertifikované finančníPlánovačWealth ManagerSoukromý bankéř.Požadavky na přijetíMinimální APS: 28Angličtina: 4Matematika: 4... [-]
Jihoafrická republika Johannesburg
Únor 2020
Angličtina
Denní studium
3 - 4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Johannesburg

S BCom v oblasti marketingového managementu můžete mít kariéru v oblasti reklamy, správy značky, řízení vztahů se zákazníky, marketingového manažera, marketingového výzku ... [+]

BCom v marketingovém řízení

S BCom v oblasti marketingového managementu můžete mít kariéru v oblasti reklamy, správy značky, řízení vztahů se zákazníky, marketingového manažera, marketingového výzkumníka, zákaznických služeb, marketingového poradenství, mediálního plánování, obchodního manažera.

Požadavky na přijetíMinimální APS: 26Angličtina: 4 (50%)Matematika: 4 (50%)Matematická gramotnost: nepřijato

Splnění minimálních požadavků fakulty na konkrétní program nutně nezaručuje přijetí do tohoto programu, protože mohou být použita specifická kritéria výběru a kvůli prostorovým omezením.

BCom Hons v oblasti marketingového managementu... [-]
Jihoafrická republika Johannesburg
Únor 2020
Angličtina
Denní studium
Kombinované
1 - 3 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Johannesburg

S BCom v oblasti správy informací můžete mít kariéru jako Information Manager, Knowledge Manager, Researcher. V BCom Honours rozvíjejí studenti aplikované dovednosti při ... [+]

BCom v oblasti správy informací

* Viz Pravidla a pravidla fakulty týkající se pravidel přístupu k tomuto programu http://www.uj.ac.za/faculties/management/

S BCom v oblasti správy informací můžete mít kariéru jako Information Manager, Knowledge Manager, Researcher.

Požadavky na přijetíMinimální APS:26 s matematikou NEBO28 s matematickou gramotnostíAngličtina: 4 (50%)Matematika: 4 (50%)Matematická gramotnost: 6 (70%)

Splnění minimálních požadavků fakulty na konkrétní program nutně nezaručuje přijetí do tohoto programu, protože mohou být použita specifická kritéria výběru a kvůli prostorovým omezením.

BCom Hons v oblasti správy informací... [-]
Jihoafrická republika Johannesburg
Únor 2020
Angličtina
Denní studium
Kombinované
1 - 3 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Johannesburg

S BCom v průmyslové psychologii můžete mít kariéru specializovaného personalisty zabývajícího se problémy nebo výzvami vyplývajícími ze vztahu zaměstnanců k pracovnímu pr ... [+]

BCom v průmyslové psychologii

* Viz Pravidla a pravidla fakulty týkající se pravidel přístupu k tomuto programu http://www.uj.ac.za/faculties/management/

S BCom v průmyslové psychologii můžete mít kariéru specializovaného personalisty zabývajícího se problémy nebo výzvami vyplývajícími ze vztahu zaměstnanců k pracovnímu prostředí

Požadavky na přijetíMinimální APS: 26Angličtina: 4 (50%)Matematika: 4 (50%)Matematická gramotnost: nepřijato

Splnění minimálních požadavků fakulty na konkrétní program nutně nezaručuje přijetí do tohoto programu, protože mohou být použita specifická kritéria výběru a kvůli prostorovým omezením.

BCom Hons v průmyslové psychologii... [-]
Jihoafrická republika Johannesburg
Únor 2020
Angličtina
Denní studium
Kombinované
1 - 3 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Johannesburg

S BCom v logistickém managementu můžete mít kariéru jako vedoucí logistiky, konzultant, vedoucí výroby. Program Honors se zaměřuje na hlavní aspekty správy logistiky, sys ... [+]

BCom v řízení logistiky

S BCom v logistickém managementu můžete mít kariéru jako vedoucí logistiky, konzultant, vedoucí výroby.

Požadavky na přijetíMinimální APS: 26Angličtina: 4 (50%)Matematika: 4 (50%)Matematická gramotnost: nepřijato

Splnění minimálních požadavků fakulty na konkrétní program nutně nezaručuje přijetí do tohoto programu, protože mohou být použita specifická kritéria výběru a kvůli prostorovým omezením.

BCom Hons v logistickém managementu

Tento program se zaměřuje na hlavní aspekty řízení logistiky, systémy podpory rozhodování logistiky, řízení dodavatelského řetězce a systémy plánování obchodních zdrojů. Studenti mají také na výběr moduly ke studiu, jakož i kvantitativní logistiku a řízení projektů. Studenti jsou povinni použít Metodiku výzkumu, aby jim pomohli při provádění výzkumu pro úkoly v každém předmětu. Odvětvové poradní sbory zajišťují relevanci předmětu. Studenti, kteří absolvovali tento kurz, jsou často zaměstnáni v soukromém sektoru, lodních společnostech, spedičních a zúčtovacích agentech, ve výrobním, maloobchodním a velkoobchodním sektoru hospodářství, jakož i v dovozu a vývozu.... [-]

Jihoafrická republika Johannesburg
Únor 2020
Angličtina
Denní studium
Kombinované
1 - 3 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Johannesburg

Účelem BCom v ekonomii a ekonometrii je vybavit studenty nezbytnými teoretickými a kvantitativními ekonomickými a ekonometrickými znalostmi a dovednostmi, aby mohli účinn ... [+]

BCom v oboru ekonomie a ekonometrie

Účelem programu je vybavit studenty nezbytnými teoretickými a kvantitativními ekonomickými a ekonometrickými znalostmi a dovednostmi, aby mohli účinně vykonávat své povinnosti ekonomů / ekonometrů v soukromém a veřejném sektoru ekonomiky.

Možná kariéraEkonomEkonometrikHospodářskýAnalytikForecasterEkonomický plánovačPožadavky na přijetíMinimální APS: 28Angličtina: 4Matematika: 4

POZNÁMKA:

Programy jsou uvedeny pouze v angličtině.Úroveň úspěchu (hodnocení) získaná pro orientaci v životě NENÍ zahrnuta do výpočtu skóre přístupových bodů (APS).BCom rozšířeno v ekonomii a ekonometrii

Program BCom v oboru ekonomie a ekonometrie poskytuje alternativní přístup pro uchazeče, kteří nesplňují minimální požadavky pro vstup do pravidelného programu BCom na University of Johannesburg .... [-]

Jihoafrická republika Johannesburg
Únor 2020
Angličtina
Denní studium
3 - 4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Johannesburg

Účelem této kvalifikace je rozvíjet aplikované kompetence studenta na pokročilé úrovni v analýze, interpretaci a aplikaci ekonomických principů a metod. Tento program při ... [+]

Účelem této kvalifikace je rozvíjet aplikované kompetence studenta na pokročilé úrovni v analýze, interpretaci a aplikaci ekonomických principů a metod. Tento program připraví studenty k zamyšlení nad jejich vlastními ekonomickými aplikacemi k posouzení jejich dopadu v holistickém kontextu ekonomiky jako společenské vědy. Nakonec je připraví na další studium ekonomie jako vědy.

Požadavky na přijetí: Potenciální student musí být držitelem bakalářského nebo postgraduálního ekonomického diplomu s průměrem 65% pro ekonomiku 3 (nová úroveň NQF 7 / stará úroveň NQF 6) a průměrně 65% pro každou ekonometrii. 3 (nová úroveň NQF 7 / stará úroveň NQF 6) nebo statistika 3 (nová úroveň NQF 7 / stará úroveň NQF 6), za vstup do programu Honours.... [-]

Jihoafrická republika Johannesburg
Únor 2020
Angličtina
Denní studium
Kombinované
1 - 2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Johannesburg

Účelem tohoto programu je posílit znalosti studentů o disciplíně oceňování investic a správy portfolia. Program se skládá ze širokého vzdělávacího programu, který student ... [+]

Účelem tohoto programu je posílit znalosti studentů o disciplíně oceňování investic a správy portfolia. Program se skládá ze širokého vzdělávacího programu, který studenta připraví na širokou škálu specialit souvisejících s investicemi. Osnovy zahrnují osm tematických oblastí od kapitálových investic, úrokových investic, správy portfolia a penzijního financování. Zvládnutí kurikula poskytne studentům schopnost syntetizovat složité investiční principy a profesionálně aplikovat finanční nástroje. Získají se základní znalosti globálních investičních principů, které umožní kvalifikovanému studentovi pracovat v dnešním světě profesionálního investování. Program zdůrazňuje kompetence, integritu a uplatňování etiky v profesionálním prostředí.... [-]

Jihoafrická republika Johannesburg
Únor 2020
Angličtina
Denní studium
Kombinované
1 - 2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Johannesburg

Účelem této kvalifikace je rozvíjet intelektuální a praktické dovednosti v oblasti analýzy, interpretace a uplatňování pokročilých účetních, správních, kontrolních a daňo ... [+]

Účelem této kvalifikace je rozvíjet intelektuální a praktické dovednosti v oblasti analýzy, interpretace a uplatňování pokročilých účetních, správních, kontrolních a daňových zásad. Tento program připraví studenty k identifikaci a řešení pokročilých účetních, správních, kontrolních a daňových zásad v praxi. Nakonec tento program připraví studenty na další studium účetnictví, auditu a daní jako vědy.

Požadavky na přijetí: Potenciální student musí být držitelem BCom nebo pokročilého diplomu a měl by mít odpovídající znalosti z oblasti účetnictví, daní a správy a kontroly na nové úrovni NQF 7 / Staré úrovni NQF 6. Katedra může vyžadovat dokončení přemostění program by studenti neměli dodržovat pravidla přístupu týkající se specifických znalostí modulu v účetnictví, zdanění a správě a kontrole. Požadavky na konečné přijetí budou čas od času stanoveny katedrou.... [-]

Jihoafrická republika Johannesburg
Únor 2020
Angličtina
Denní studium
1 rok
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Johannesburg

Program má dva hlavní témata: dopravní plánování a dopravní politika. Cílem těchto předmětů je spolu s řadou možností výběru modulů a řízení logistiky vybavit studenty po ... [+]

Program má dva hlavní témata: dopravní plánování a dopravní politika. Cílem těchto předmětů je spolu s řadou možností výběru modulů a řízení logistiky vybavit studenty potřebnými znalostmi a dovednostmi, aby mohli smysluplně přispívat v oblasti řízení dopravy. Studenti jsou povinni použít Metodiku výzkumu, aby jim pomohli při provádění výzkumu pro úkoly v každém předmětu. Odvětvové poradní sbory zajišťují relevanci předmětu. Studenti, kteří absolvovali tento kurz, jsou často zaměstnáni ve státní správě, v parastatálech, v dopravních službách v soukromém i veřejném sektoru a začínají podnikat.

Požadavky na přijetí

Studentský přístup bude poskytnut studentovi, který je držitelem maturitní zkoušky na úrovni 7 NQF, která zahrnovala relevantní předmět jako hlavní. BTech studenti by měli mít průměrný roční průměr 65% a BCom studenti konečný průměr 60%, a Logistics jako hlavní.... [-]

Jihoafrická republika Johannesburg
Únor 2020
Angličtina
Denní studium
1 - 2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Johannesburg

Účelem této kvalifikace je rozvíjet aplikované kompetence studenta na pokročilé úrovni v analýze, interpretaci a aplikaci ekonomických principů a metod. Tento program při ... [+]

Účelem této kvalifikace je rozvíjet aplikované kompetence studenta na pokročilé úrovni v analýze, interpretaci a aplikaci ekonomických principů a metod.

Tento program připraví studenty k zamyšlení nad jejich vlastními ekonomickými aplikacemi k posouzení jejich účinku v holistickém kontextu ekonomie a ekonometrie. Nakonec je připraví na další studium ekonomie a ekonometrie jako vědy.

Podmínky pro přijetí: Potenciální student musí mít bakalářský titul s průměrem 65% pro ekonomiku 3 (nová úroveň NQF 7 / stará úroveň NQF 6) a průměrně 65% pro ekonometriku 3 (nová úroveň NQF 7) / OldNQF úroveň 6) nebo matematika 3 (nová úroveň NQF 7 / stará úroveň NQF 6) nebo statistika 3 (nová úroveň NQF 7 / stará úroveň NQF 6), které se považují za vstup do programu Honours.... [-]

Jihoafrická republika Johannesburg
Únor 2020
Angličtina
Denní studium
Kombinované
1 - 2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Johannesburg

Účelem kvalifikace je rozvoj aplikované kompetence a prohloubení odborných znalostí studentů v oblasti analýzy, interpretace a aplikace principů finančního plánování a vý ... [+]

Účelem kvalifikace je rozvoj aplikované kompetence a prohloubení odborných znalostí studentů v oblasti analýzy, interpretace a aplikace principů finančního plánování a výzkumné kapacity v ekonomickém prostředí na pokročilé úrovni. Žáci jsou také připraveni na kariéru v praxi finančního plánování a dalšího učení v postgraduálním studiu založeném na výzkumu v této oblasti rozvíjením dovedností v oblasti výzkumu a podávání zpráv. Studenti by měli být schopni přemýšlet o svých rozhodnutích a žádostech o posouzení jejich dopadu v holistickém kontextu finančního plánování jako praxe na pokročilé úrovni.

Požadavky na přijetí: Potenciální student musí být držitelem BCom a měl by mít odpovídající znalosti o finančním plánování (hodnoceno na úrovni NQF 7 / Starý NQF na úrovni 6) nebo příslušném pokročilém diplomu. Katedra může vyžadovat absolvování překlenovacího programu, pokud studenti nedodržují pravidla přístupu týkající se znalostí konkrétních předmětů ve finančním plánování. Požadavky na konečné přijetí budou čas od času stanoveny katedrou.... [-]

Jihoafrická republika Johannesburg
Únor 2020
Angličtina
Denní studium
Kombinované
1 - 2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Johannesburg

Účelem tohoto programu je poskytnout studentům potřebné znalosti pro výkon vysoce kvalifikované odborné práce v oborech manažerského účetnictví a financí. Program se sklá ... [+]

Účelem tohoto programu je poskytnout studentům potřebné znalosti pro výkon vysoce kvalifikované odborné práce v oborech manažerského účetnictví a financí. Program se skládá ze širokého vzdělávacího programu, který připraví postgraduálního studenta na širokou škálu specializací souvisejících s financováním. Program klade důraz na aplikaci, analýzu a hodnocení v každé tematické oblasti, jakož i na uplatňování integrity a etiky v profesionálním prostředí. Zvládnutí kurikula poskytne studentům dovednosti syntetizovat komplexní principy řízení, financí, výkonu a rizika, aby mohli řídit a přidávat hodnotu subjektům, které je zaměstnávají. Úspěšný student získá celkovou finanční a obchodní perspektivu, která jim poskytne konkurenční výhodu v zaměstnání. Kromě toho bude student připraven na další studium v oboru rozvíjením dovedností v oblasti výzkumu a podávání zpráv prostřednictvím dokončení výzkumného projektu pod dohledem v oblasti finančního řízení.... [-]

Jihoafrická republika Johannesburg
Únor 2020
Angličtina
Denní studium
1 rok
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Johannesburg

Studenti by měli rozvíjet aplikované kompetence a praktické dovednosti v organizaci, analýze, interpretaci a aplikaci základních a pokročilých principů strategického říze ... [+]

Studenti by měli rozvíjet aplikované kompetence a praktické dovednosti v organizaci, analýze, interpretaci a aplikaci základních a pokročilých principů strategického řízení. Student by měl být schopen uvažovat o strategických manažerských rozhodnutích a být schopen posoudit jejich dopad v holistickém kontextu řízení jako praxe.

Požadavky na přijetí

Potenciální student by měl být držitelem BCom nebo ekvivalentní kvalifikace na NQF Level 7 s Business Management jako jeden z hlavních modulů na NQF Level 7, s průměrem 65% pro hlavní moduly. Kvalifikace potenciálního studenta by také měla zahrnovat alespoň 16 kreditů strategického managementu na úrovni NQF 7.... [-]

Jihoafrická republika Johannesburg
Únor 2020
Angličtina
Denní studium
Kombinované
1 - 2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Johannesburg

Účelem tohoto programu je posílit znalosti a porozumění studentům v oborech oceňování a správy majetku. Program zahrnuje široce založené učební osnovy pro přípravu postgr ... [+]

Účelem tohoto programu je posílit znalosti a porozumění studentům v oborech oceňování a správy majetku. Program zahrnuje široce založené učební osnovy pro přípravu postgraduálního studenta na širokou škálu specialit souvisejících s nemovitostmi. Učební plán zahrnuje tematické oblasti od oceňování majetku a majetkového práva až po financování nemovitostí a správu nemovitostí.

Program klade důraz na aplikaci, analýzu a hodnocení v každé tematické oblasti, jakož i na uplatňování integrity a etiky v profesionálním prostředí. Zvládnutí kurikula poskytne studentům dovednosti kombinovat komplexní oceňovací, řídící, finanční a právní principy, aby přidaly hodnotu subjektům, které je zaměstnávají. Úspěšný student získá celkovou perspektivu oceňování nemovitostí a správy nemovitostí, která jim poskytne konkurenční výhodu v zaměstnání a připraví je na další studium v této oblasti.... [-]

Jihoafrická republika Johannesburg
Únor 2020
Angličtina
Denní studium
Kombinované
1 - 2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Johannesburg

Účelem této kvalifikace je rozvíjet intelektuální a praktické dovednosti v oblasti analýzy, interpretace a uplatňování pokročilého účetnictví, řízení a kontroly a zásad i ... [+]

Účelem této kvalifikace je rozvíjet intelektuální a praktické dovednosti v oblasti analýzy, interpretace a uplatňování pokročilého účetnictví, řízení a kontroly a zásad interního auditu. Tento program připraví studenty k identifikaci a řešení pokročilého řízení a kontroly účetnictví a interního auditu v praxi. Nakonec tento program připraví studenty na další studium účetnictví a interního auditu jako vědy.

Požadavky na přijetí: Potenciální student musí být držitelem BCom nebo pokročilého diplomu a měl by mít odpovídající znalosti z oblasti účetnictví, daní a interního auditu (nová úroveň NQF 7 / stará úroveň NQF 6). Katedra může vyžadovat dokončení překlenovacího programu, pokud studenti nedodržují pravidla přístupu týkající se specifických znalostí modulu v účetnictví, zdanění a interním auditu. Požadavky na konečné přijetí budou čas od času stanoveny katedrou.... [-]

Jihoafrická republika Johannesburg
Únor 2020
Angličtina
Denní studium
1 rok
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Johannesburg

Účelem programu je poskytnout studentům potřebné teoretické a praktické školení potřebné k pochopení a implementaci matematických finančních modelů. ... [+]

Účelem programu je poskytnout studentům potřebné teoretické a praktické školení potřebné k pochopení a implementaci matematických finančních modelů. Program je nezbytnou kvalifikací potřebnou pro vstup do odborné praxe nebo řídících pozic v odvětví kvantitativních finančních služeb. Kurikulum obsažené v programu poskytuje důkladné základy pro další vzdělávání a specializaci v oblasti finančního inženýrství a pokročilého kvantitativního financování. Poskytování sebereflexních, vědecky vyškolených odborníků pro odvětví jihoafrických finančních služeb vytváří naši národní, intelektuální a ekonomickou infrastrukturu.

Požadavky na přijetí: Vhodný bakalářský titul s minimálním průměrem 65%, získaný v modulech posledního roku. Studenti jsou povinni absolvovat následující v rámci svého bakalářského titulu:... [-]

Jihoafrická republika Johannesburg
Únor 2020
Angličtina
Denní studium
1 rok
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Johannesburg

Student by měl rozvíjet intelektuální kompetence a praktické dovednosti při získávání, interpretaci, porozumění a aplikaci principů řízení informačních technologií. ... [+]

Student by měl rozvíjet intelektuální kompetence a praktické dovednosti při získávání, interpretaci, porozumění a aplikaci principů řízení informačních technologií. Student by měl být schopen přijímat strategická rozhodnutí v souvislosti s řízením informačních technologií nebo funkcí řízení informačních technologií v organizaci.

Student by měl být schopen posoudit veškerá externí a interní rozhodnutí ovlivňující řízení informačních technologií. Student by měl být rovněž schopen uvažovat o svých manažerských rozhodnutích a aplikacích a posoudit jejich dopad v holistickém kontextu řízení informačních technologií.

Požadavky na přijetí... [-]
Jihoafrická republika Johannesburg
Únor 2020
Angličtina
Denní studium
Kombinované
1 - 2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Johannesburg

Primárním účelem BCom Hons (Treasury Management) je rozvíjet znalosti studentů o disciplíně oceňování a správy pokladny společnosti. ... [+]

Primárním účelem BCom Hons (Treasury Management) je rozvíjet znalosti studentů o disciplíně oceňování a správy pokladny společnosti. Program se skládá z cílených osnov, které připraví studenta na kariéru v řízení podnikové pokladny. Učební plán zahrnuje osm tematických oblastí od kvantitativní investiční analýzy, řízení likvidity po řízení rizik a finanční inženýrství. Zvládnutí kurikula poskytne studentům schopnost syntetizovat komplexní principy správy pokladny a profesionálně aplikovat finanční nástroje. Budou získány základní znalosti o globálních investicích a treasury principech umožňujících kvalifikovanému studentovi pracovat v dnešním světě profesionálního řízení treasury společnosti. Program zdůrazňuje kompetence, integritu a uplatňování etiky v profesionálním prostředí.... [-]

Jihoafrická republika Johannesburg
Únor 2020
Angličtina
Denní studium
1 rok
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Johannesburg

S BCom v informačních systémech můžete mít kariéru jako webdesignér, internetový programátor, IT projektový manažer, síťový specialista ... [+]

S BCom v informačních systémech můžete mít kariéru jako webdesignér, internetový programátor, IT projektový manažer, síťový specialista.

Požadavky na přijetíMinimální APS: 26Angličtina: 4 (50%)Matematika: 4 (50%)Matematická gramotnost: nepřijato

Splnění minimálních požadavků fakulty na konkrétní program nutně nezaručuje přijetí do tohoto programu, protože mohou být použita specifická kritéria výběru a kvůli prostorovým omezením.

Datum registrace a zahájení

Registrace začíná v lednu a přednášky v únoru pro programy bakalářského i postgraduálního studia.

Všechny výzkumné programy pro magisterské a doktorské studium se mohou registrovat po celý rok.... [-]

Jihoafrická republika Johannesburg
Únor 2020
Angličtina
Denní studium
3 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Johannesburg

S BCom v Intrapreneurial Management, může absolvent pracovat ve svém vlastním podnikání, Marketing Management, Management Consultant, Business Management, Finanční řízení ... [+]

S BCom v Intrapreneurial Management, může absolvent pracovat ve svém vlastním podnikání, Marketing Management, Management Consultant, Business Management, Finanční řízení

Požadavky na přijetíMinimální APS: 26Angličtina: 4 (50%)Matematika: 4 (50%)Matematická gramotnost: nepřijato

Splnění minimálních požadavků fakulty na konkrétní program nutně nezaručuje přijetí do tohoto programu, protože mohou být použita specifická kritéria výběru a kvůli prostorovým omezením.

S BCom v Intrapreneurial Management, můžete mít kariéru ve vlastním podnikání, Marketing Management, Management Consultant, Business Management, Finanční Management

Datum registrace a zahájení... [-]
Jihoafrická republika Johannesburg
Únor 2020
Angličtina
Denní studium
3 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Johannesburg

Účelem kvalifikace je vyvinout inženýrského intelektuála, který dokáže identifikovat, posoudit a formulovat technické potřeby společnosti jako celku a výzkum a řešit zjiš ... [+]

Účelem kvalifikace je vyvinout inženýrského intelektuála, který dokáže identifikovat, posoudit a formulovat technické potřeby společnosti jako celku a výzkum a řešit zjištěné technické problémy kreativně a inovativně pomocí vědeckých, matematických, inženýrských, ekonomických a jiných relevantní principy a metody. Tato kvalifikace připravuje studenty na inženýrskou vědu, design a projektovou kariéru prostřednictvím základního porozumění, používání a vhodného uplatňování inženýrských metod, dovedností, nástrojů a informačních technologií. Tato kvalifikace také poskytuje platformu pro celoživotní učení.

Výsledky

Student by měl být schopen:... [-]

Jihoafrická republika Johannesburg
Únor 2020
Angličtina
Denní studium
4 týdny
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Johannesburg

Účelem kvalifikace je vyvinout inženýrského intelektuála, který dokáže identifikovat, posoudit a formulovat technické potřeby společnosti jako celku a výzkum a řešit zjiš ... [+]

Účelem kvalifikace je vyvinout inženýrského intelektuála, který dokáže identifikovat, posoudit a formulovat technické potřeby společnosti jako celku a výzkum a řešit zjištěné technické problémy kreativně a inovativně pomocí vědeckých, matematických, inženýrských, ekonomických a jiných relevantní principy a metody. Tato kvalifikace připravuje studenty na inženýrskou vědu, design a projektovou kariéru prostřednictvím základního porozumění, používání a vhodného uplatňování inženýrských metod, dovedností, nástrojů a informačních technologií. Tato kvalifikace také poskytuje platformu pro celoživotní učení.

Výsledky

Student bude schopen:... [-]

Jihoafrická republika Johannesburg
Únor 2020
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Johannesburg

BTech / BCom titul je navržen tak, aby vystavil studenty strategickým otázkám v rámci organizace zaměřením na pokročilé strategické řízení, pokročilé průmyslové vztahy, p ... [+]

BTech v oblasti řízení lidských zdrojů

BTech titul je navržen tak, aby vystavil studenty strategickým otázkám v rámci organizace zaměřením na pokročilé strategické řízení, pokročilé průmyslové vztahy, pokročilé řízení školení, pokročilé řízení zaměstnanců, organizační chování a metodologii výzkumu.

Požadavky na přijetí

Národní diplom v oblasti řízení lidských zdrojů nebo rovnocenná kvalifikace na úrovni NQF 6, s řízením lidských zdrojů jako hlavním tématem, jak je stanoveno Statutárním výborem, v průměru 65%.

BCom v oblasti řízení lidských zdrojůKariéra

Human Resource Practitioners, zabývající se problematikou zaměstnanců v organizacích... [-]

Jihoafrická republika Johannesburg
Únor 2020
Angličtina
Denní studium
Kombinované
2 - 3 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Johannesburg

Student, který získal tuto kvalifikaci, bude způsobilý aplikovat teoretické znalosti, praktické zkušenosti a dovednosti získané ve specializované oblasti stavebnictví na ... [+]

BTech ve stavebnictví

Po úspěšném absolvování národního diplomu se mohou uchazeči v souladu s platnými programovými předpisy přihlásit k bakalářskému studiu v oboru technologie (Baccalaureus Technologiae –BTech). BTech vyžaduje minimálně jeden rok dalšího studia.

Po úspěšném splnění všech teoretických požadavků bude uchazečům udělen titul BTech v příslušném oboru.

Student, který získal tuto kvalifikaci, bude způsobilý aplikovat teoretické znalosti, praktické zkušenosti a dovednosti získané ve specializované oblasti stavebnictví na úrovni profesionálního strojírenského technologa interpretací, správou a aplikací současné technologie na komplexní specializovanou inženýrskou činnost v rámci kódů nebo úpravou standardů a kódů pod minimálním dohledem.... [-]

Jihoafrická republika Johannesburg
Únor 2020
Angličtina
Denní studium
Kombinované
1 - 4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Johannesburg

Studenti, kteří získali tuto kvalifikaci, budou schopni samostatně integrovat principy strojírenství, aplikovat je při určování vhodných způsobů přístupu k činnostem a st ... [+]

BTech ve strojírenství

Po úspěšném absolvování národního diplomu se mohou uchazeči v souladu s platnými programovými předpisy přihlásit k bakalářskému studiu v oboru technologie (Baccalaureus Technologiae –BTech). BTech vyžaduje minimálně jeden rok dalšího studia.

Po úspěšném splnění všech teoretických požadavků bude uchazečům udělen titul BTech v příslušném oboru.

Studenti, kteří získali tuto kvalifikaci, budou schopni samostatně integrovat principy strojírenství, aplikovat je při určování vhodných způsobů přístupu k činnostem a stanovit a používat kritéria k posuzování procesů a výsledků. Tato kvalifikace je určena technickým odborníkům v oboru a úspěšní studenti se budou moci registrovat u ECSA jako profesionální technologové.... [-]

Jihoafrická republika Johannesburg
Únor 2020
Angličtina
Denní studium
Kombinované
1 - 4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Johannesburg

Hlavním účelem těchto kvalifikací je upevnit a prohloubit znalosti a odborné znalosti studentů v oblasti biochemie a rozvinout výzkumné kapacity v metodice a technikách. ... [+]

Vyznamenání BTech v biochemii

DOORNFONTEINOVÝ KAMPUS

Absolventi tohoto programu jsou schopni navrhnout a aplikovat specializované strategie a relevantní principy řízení v oblasti kontroly kvality (QC) a výzkumu a vývoje (R

Mohou fungovat jako supervizní technici a technologové ve vývoji produktů a procesů a při kontrole kvality. Zaměstnání může být v laboratoři nebo ve výrobním nebo prodejním prostředí.

Výstupy na úrovni výstupu

Studenti by měli být schopni:

Identifikujte problém, formulovejte vhodnou hypotézu, generujte experimentální data, provádějte správné interpretace a příslušné dedukce.Harmonicky pracovat se spolupracovníky ve stejném pracovním prostředí - pracovat ve skupinách s ostatními na řešení problémů a provádění projektů.Pracujte nezávisle na zvládnutí obsahu modulu, provádění praktických projektů a sestavování zpráv.Najděte, vyhodnoťte a integrujte technickou literaturu, používejte vhodný a správný technický jazyk a terminologii ve zprávách.Provádějte praxi vědy a technologie efektivně a odpovědně, aniž byste ohrozili životní prostředí nebo pohodu spolupracovníků.Použijte různé techniky k asimilaci a analýze dat čtením, diskusí, reportováním a prezentací projektů a seminářů.Zúčastněte se zodpovědně na činnostech, které zasahují do kvality života společnosti.Prozkoumejte další možnosti školení a zaměstnání.Prokázat schopnost propojit studijní obor se společností, a tak vědět, kde se tyto dovednosti budou pravděpodobně vyžadovat.Kritéria hodnocení... [-]
Jihoafrická republika Johannesburg
Únor 2020
Angličtina
Denní studium
Kombinované
1 - 2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Johannesburg

Tato kvalifikace je určena studentům specializujícím se na oblast stavebního managementu. Studenti, kteří získali tuto kvalifikaci, budou schopni samostatně vykonávat slu ... [+]

Po úspěšném absolvování národního diplomu se mohou uchazeči v souladu s platnými programovými předpisy přihlásit k bakalářskému studiu v oboru technologie (Baccalaureus Technologiae –BTech). BTech vyžaduje minimálně jeden rok dalšího studia.

Po úspěšném splnění všech teoretických požadavků bude uchazečům udělen titul BTech v příslušném oboru.

Tato kvalifikace je určena studentům specializujícím se na oblast stavebního managementu. Studenti, kteří získali tuto kvalifikaci, budou schopni samostatně vykonávat služby související se správou plánování smluv a vývojem nemovitostí.

Výsledky

Výstupy na úrovni výstupu:... [-]

Jihoafrická republika Johannesburg