University of Johannesburg

Úvod

Read the Official Description

Pulzující, multikulturní a dynamický, se University of Johannesburg (UJ) sdílí tempo a energii kosmopolitní Johannesburgu, město jehož jméno nese. Hrdě South African, univerzita je živý až do své africké kořeny, a dobře připraveni na svou roli v actualising potenciál, že vysokoškolské vzdělání platí pro rozvoj tohoto kontinentu.

Fenomenální úspěch univerzity je ten, který překvapil kritiky a získal skeptiky. Být instituci, která je hrdá na své přístupném dokonalosti, po pouhých 11 letech UJ se etabloval jako instituce globální excelence a světové postavy.

V prvních pěti letech existence, UJ zdvojnásobila akreditovaný výstupy výzkumu a zvýšil počet svých významných jihoafrických výzkumných křesla od žádného na sedm. Tento pozoruhodný úspěch bylo dosaženo dobře dopředu cíle stanoveného pro rok 2015. Výzkum výsledek 2010 byl výsledkem UJ touhy, během počátečního období, založit UJ jako vysoké školy zcela zaměřených na výzkum.

UJ je první a jediný africký univerzita přijat na vysoce respektované konsorcium 28 náročných na výzkum univerzit na světě, Universitas 21 - významný potvrzení rostoucího mezinárodního postavy UJ.

UJ se může pochlubit světové úrovni, mezinárodně uznávané akademické programy založené na osnovách informován o špičkových vývoje jak v pregraduální a postgraduální vzdělávání. Programy uj v rámci svých devíti fakult, jsou navrženy tak, aby připravit studenty na svět práce a globální občanství. Univerzita má čtyři školní areály, a to Auckland Park Bunting Road Campus; Campus Auckland Park Kingsway; Campus Doornfontein; a Soweto Campus.

Ty s APS vstřelí rovný a větší než 40 bodů - - o možnostech UJ v Orange Carpet studentů prvního ročníku na bázi stěžejní programy zahrnují: účetnictví; Elektrické a elektronické / Mechanické / Civil / důlní inženýrství; LLB / BA Právo / BCOM právo; Matematika / Aplikovaná matematika; IT / Počítačové vědy; Fyziologie člověka; Optometrie; Finance; Psychologie; a vzdělávání učitelů.

Aby výuky, výzkumu a inovací cíle UJ je realita, UJ má, v posledních osmi letech investovala více než R2 miliardy do modernizace a rozšíření živých a vzdělávacích zařízení na všech svých areálů a na vytvoření bezpečného a bezpečné, world-class vzdělávání a výzkumné prostředí pro zaměstnance a studenty.

UJ také představil kapesní zařízení (tabletu nebo notebooku), do prvního ročníku tříd v roce 2014, ve snaze spojit tyto mladé lidi se světem e-vědomím, že rostou do, a přeměnit jejich schopnost přispívat a soutěžit.

Absolvent úspěšnost UJ je nyní činí 83,4% a celková roční produkce absolvent je více než 11.400 studentů. První rok zkušenosti program univerzity (FYE), iniciativa nabízí akademických dovedností výztuž s důrazem na studenty poradenských spolužáky, je jedním z podpůrných programů, které pomáhají usnadnit přechod ze školy do univerzity. Téměř 1300 studentů lektoři, vybrané z úrovně třetího ročníku a nahoru, působí jako prostředník mezi studenty a pedagogických pracovníků. UJ také představil akademických poradců v univerzitních kolejích a schválila mimo areál ubytovací zařízení. V rámci akademické kvality programu UJ, 250 studentů poradci slouží 2000 studentů prvního ročníku v 25 sídlech.

Pozoruhodný, také, je to, že UJ, s více než 49.500 studentů; 2300 zahraničních studentů; 6700 doktorandů a proslulý akademických pracovníků, je instituce s obdivuhodným maturitní sazby. UJ je domovem 133 hodnocených výzkumných pracovníků, z nichž šest jsou-hodnocené, a má sedm National Research Foundation židle. Kromě toho, že produkuje největší množství černých účetních všech akreditovaných bytových univerzit v zemi.

Zatímco UJ sleduje globální excelence a postavy, univerzity předpokládá, že na národní úrovni reaguje způsobem, že pouze UJ silách. V tomto ohledu patří v Jihoafrické republice šest předních univerzit, jen UJ úspěšně poskytuje přístup k téměř 2000 studentů prvního ročníku, kteří pocházejí z nejchudších komunit, že jim v případě potřeby s top-up NSFAS financování, stipendia a dvě zdravá jídla denně ,

V příštích deseti letech, UJ stanovila šest strategických cílů, a to:

Global Excellence v oblasti výzkumu a inovací.
Global Excellence ve výuce a učení.
Mezinárodní Profile Fit for Global Excellence a postavy.
Zážitek vynikající student.
Active Global Reputation Management, a
Instituce a lidé Fit for Global Excellence a postavy.

Vidění

Mezinárodní University of volby, zakotvená v Africe, dynamicky utváření budoucnosti.

Mise

Inspirovat svou komunitu k transformaci a sloužit lidstvu prostřednictvím inovací a spolupráce snahy o znalosti.

hodnoty

FANTAZIE KONVERZACE REGENERACE etický základ

Utváření budoucnosti

myšlení nezávisle
Rozvoj kosmopolitní identitu
Vystavující ambice a pohon
Přijetím podnikatelské přístupy

Učení dohromady z naší rozmanitosti

Tvorba moudrá rozhodnutí kolektivně

Zapojení smysluplně navzájem
Zobrazení vzájemný respekt
přední consultatively

Rozvoj udržitelným způsobem prostřednictvím tvůrčího přínosu

Prozkoumal pro obnovu

Inovace pro společné dobro
Vytváření pozitivních změn
Využívat přehlíženy příležitostí

Treasuring akademické svobody

Hledá rovnováhu ve snaze o poznání

Čelí problémům s odvahou a vydělávat důvěře
Jednat odpovědně tím, že je spravedlivé, konzistentní a transparentní
Účast v pomáhání a společenství (Ubuntu) *
  • Ubuntu je schopnost vyjádřit soucit, spravedlnost, reciprocita, důstojnost, harmonii a lidstvo v zájmu budování, udržování a posilování komunity. Ubuntu hovoří pro naše vzájemného propojení, naší společné lidskosti a zodpovědnosti vůči každému, která vyplývá z našeho připojení.
This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět BA programy » Vidět BSc programy » Vidět Bakalář » Vidět Online Advanced Diplomas » Vidět Online Bakalář » Vidět Online Magistr » Vidět Health BAs » Vidět Health BScs » Vidět Health Kurzy » Vidět Health Diplomy » Vidět Health PhDs » Vidět Health Magistr » Vidět Health Bakalář » Vidět Advanced Diplomas » Vidět Doktorské diplomy » Vidět Certifikáty na magisterském stupni » Vidět Certifikáty » Vidět Law Kurzy » Vidět Law PhD » Vidět Law LLB » Vidět Diplomy » Vidět Kurzy » Vidět MA » Vidět MSc » Vidět PhD » Vidět Law LLM » Vidět Magistr »

Programs

Tato škola dále nabízí:

BA

Ba (zákon)

Campus forma Denní studium 3 let February 2019 Jihoafrická republika Johannesburg

Účelem BA (zákon) míra je umožnit studentovi získat znalosti o jihoafrickém právního systému, soukromého práva, ústavního práva a zvykové právo. [+]

Účelem BA (zákon) míra je umožnit studentovi získat znalosti o jihoafrickém právního systému, soukromého práva, ústavního práva a zvykové právo. Kromě toho bude student schopen absolvovat kurzy v aspektech umění a společenských věd. Kromě toho bude student vystaven jazyků a jazykové konstrukce.

Minimální doba studia na stupně je tři (3) roky na plný úvazek.

Moduly dokončené v BA (zákon) stupněm bude započítávat modulů úvěrů v pozdějším LLB míry.

Kariérní příležitosti (bez diplomu LLB): Státní právní poradce Firemní právní poradce pracovníci Court Pracovníci kanceláře v advokátní kanceláři

Informace o požadavcích na uplatnění na fakultě práva naleznete zde... [-]


Ba / ba Hons ve veřejné správě a vládnutí

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 3 let February 2019 Jihoafrická republika Johannesburg + 1 více

S BA ve veřejném řízení a správě můžete mít kariéru jako veřejné manažerů ve státních úřadů, provinčního departementů a obcí, veřejného, ​​soukromého a neziskového sektoru, administrativních a manažerských pozicích. Ve veřejném řízení a správě Honours stupňů, student se specializuje na pěti samostatných dílčích disciplín. Tyto subdisciplíny odrážet různé rozměry generic řízení včetně Advanced Management veřejného pořádku, Advanced řízení lidských zdrojů, a Advanced řízení veřejných financí. [+]

BA ve veřejné řízení a správě

* Viz fakultě řádem pro pravidla přístupu, které se týkají tohoto programu http://www.uj.ac.za/faculties/management/~~HEAD=dobj

S BA ve veřejném řízení a správě můžete mít kariéru jako veřejné manažerů ve státních úřadů, provinčního departementů a obcí, veřejného, ​​soukromého a neziskového sektoru, administrativních a manažerských pozicích.

Požadavky na přijetí Minimální APS: 26 s matematiky OR 28 s matematické gramotnosti Anglicky: 5 (60% +) Matematiky: 3 (40% +) Matematická gramotnost: 5 (60% +)

Plnění minimálních požadavků na Fakultě pro konkrétní program nezaručuje vstup do tohoto programu jako specifická výběrová kritéria mohou být použita, a vzhledem k omezenému místu.... [-]


Ba / ba Hons v oblasti řízení lidských zdrojů

Campus forma Denní studium Kombinované 2 - 3 let February 2019 Jihoafrická republika Johannesburg + 1 více

S BA v řízení lidských zdrojů můžete mít kariéru jako HRM personální manažer, HRM personální důstojník, Training Manager, náboru a výběru důstojník. BA Hons v oblasti řízení lidských zdrojů programu design a obsah zajišťují kombinaci teoretického hloubky a pokročilého praktického uplatnění, stejně jako honovací specifické interpretační schopnost vylepšení. [+]

Jeho program bude nahrazen bakaláře v řízení lidských zdrojů jsme se čeká na schválení

ba v oblasti řízení lidských zdrojů

S BA v řízení lidských zdrojů můžete mít kariéru jako HRM personální manažer, HRM personální důstojník, Training Manager, náboru a výběru důstojník.

Požadavky na přijetí Minimální APS: 26 s matematiky OR 28 s matematické gramotnosti Anglicky: 4 (50% +) Matematiky: 4 (50% +) Matematická gramotnost: 5 (60% +)

Plnění minimálních požadavků na Fakultě pro konkrétní program nezaručuje vstup do tohoto programu jako specifická výběrová kritéria mohou být použita, a vzhledem k omezenému místu.... [-]


Ba / ba Hons v rozvoji cestovního ruchu

Campus forma Denní studium 1 - 3 let February 2019 Jihoafrická republika Johannesburg

S BA v rozvoji cestovního ruchu můžete mít kariéru v rozvoji cestovního ruchu, Executive, rozvojové politiky cestovního ruchu pro plánování, rozvoje cestovního ruchu Officer. Účelem ctí kvalifikace je rozvíjet schopnost studenta pochybovat, analyzovat a interpretovat problematiku rozvoje cestovního ruchu v globálním kontextu. [+]

BA v oboru rozvoje cestovního ruchu

* Viz fakultě řádem pro pravidla přístupu, které se týkají tohoto programu http://www.uj.ac.za/faculties/management/~~HEAD=dobj

S BA v rozvoji cestovního ruchu můžete mít kariéru v rozvoji cestovního ruchu, Executive, rozvojové politiky cestovního ruchu pro plánování, rozvoje cestovního ruchu Officer.

Požadavky na přijetí Minimální APS: 26 s matematiky OR 28 s matematické gramotnosti Anglicky: 4 (50% +) Matematiky: 3 (40% +) Matematická gramotnost: 5 (60% +)

Plnění minimálních požadavků na Fakultě pro konkrétní program nezaručuje vstup do tohoto programu jako specifická výběrová kritéria mohou být použita, a vzhledem k omezenému místu.... [-]


Bachelor of Arts (se čtyřmi Specilisations)

Campus forma Denní studium 3 let February 2019 Jihoafrická republika Johannesburg

Jedná se o první formativní kvalifikace. Úspěšný student získaly intelektuální schopnosti a praktické dovednosti k diskusi, problematise a zkoumat lidské chování a interakce, zejména v Jihoafrické kontextu [+]

Jedná se o první formativní kvalifikace. Úspěšný student získaly intelektuální schopnosti a praktické dovednosti k diskusi, problematise a zkoumat lidské chování a interakce, a to zejména v jihoafrickém kontextu.

Existují čtyři různé shluky nebo specializace možnosti tohoto programu z čeho vybírat. Tyto možnosti jsou uvedeny níže.

BA se zaměřením na komunikace a jazyků

Vzdělávací program pro BA se zaměřením na komunikace a jazyků programu se skládá z 22 semestrálních modulů sestavených takto:

První rok Druhý rok Třetí rok Semestrální moduly Komunikace nebo * Teorie filmové a televizní studia 1A a 1B Komunikace nebo * Teorie filmové a televizní studia 2A a 2B Komunikace nebo * Teorie filmové a televizní studia 3A a 3B 6 Jazyk hlavní 1A a 1B Jazyk hlavní 2A a 2B Jazyk hlavní 3A a 3B 6 Volitelný 1A a 1B Volitelný 2A a 2B Volitelný 2A a 2B 6 ** English 1C a 1D Volitelný 1A a 1B 4 8 semestr modulů 8 semestr modulů 6 semestr moduly 22 Majors: Komunikace (* nebo Teorie filmových a televizních studií pod podmínkou, že neexistují žádné střety harmonogram) a jazyk (afrikánštiny, anglicky, francouzsky, řecky, isiZulu, latina, lingvistika, Moderní Řek a sepedi). Volitelné: Jazykem (afrikánštiny, anglicky, francouzsky, řecky, isiZulu, latina, lingvistika, novořečtiny, severní sotština 1A a 1B, sepedi nebo Zulu 1A a 1B) a klasické kultury a mytologie. Alternativní Volitelné: Filozofie a náboženství. (Tyto moduly lze zvolit pouze tehdy, pokud neexistují žádné střety rozvrh). ** Studentům, kteří dosáhli ve skupině A nebo B pro angličtinu v matric může... [-]

Ba design digitálních médií

Campus forma Denní studium February 2019 Jihoafrická republika Johannesburg

Bakalář umění v Digital Media designu připravuje studenty, aby vyhovovaly potřebám digitálního věku konstruktérů obsahu, systémů a výrobků, kde je text, obrázek, video, zvuk, grafika a animace konvergují. Počínaje že všeobecný přístup, se studenti učí specializace v designu interakce nebo digitálního videa. V Digital Media Design, studenti zapojit a používat digitální technologie inovativně, aby pak mohl navrhnout produkty pro komunikaci a zlepšení životních zkušeností. [+]

Bakalář umění v Digital Media designu připravuje studenty, aby vyhovovaly potřebám digitálního věku konstruktérů obsahu, systémů a výrobků, kde je text, obrázek, video, zvuk, grafika a animace konvergují. Počínaje že všeobecný přístup, se studenti učí specializace v designu interakce nebo digitálního videa. V Digital Media Design, studenti zapojit a používat digitální technologie inovativně, aby pak mohl navrhnout produkty pro komunikaci a zlepšení životních zkušeností.

Řada technologií a výrobků, které studenti na setkáních s představiteli obsahovat webové stránky, mobilní aplikace, interaktivní hry, design výstupy, hudební videa, digitální video, grafiku pohybu, krátké Formát animace, wayfinding systémy a digitální fotografie. Oddělení je zařízení patří čtyři komplexní počítačové učebny s nejnovějšími high-end grafických počítačů, zvukový záznam s vlastním animační studio a zelená obrazovka studio.... [-]


Ba do komunitního rozvoje a vedení

Campus forma Denní studium 4 let February 2019 Jihoafrická republika Johannesburg

Primárním účelem této kvalifikace je rozvíjet studenty, aby se vůdce komunitního rozvoje v zjednodušení procesů, technik a principů v zahájení, plánování, implementace, sledování, vyhodnocování a udržování vývojových projektů a programů, založených na lidi-střed, majetek založené participační teoretické přístupy k řešení nerovnosti, chudoby a nespravedlnosti. Dále budou studenti schopni usnadnit zakládání a řízení organizací založených komunitních v rámci komunitního ekonomického rozvoje. [+]

Primárním účelem této kvalifikace je rozvíjet studenty, aby se vůdce komunitního rozvoje v zjednodušení procesů, technik a principů v zahájení, plánování, implementace, sledování, vyhodnocování a udržování vývojových projektů a programů, založených na lidi-střed, majetek založené participační teoretické přístupy k řešení nerovnosti, chudoby a nespravedlnosti. Dále budou studenti schopni usnadnit zakládání a řízení organizací založených komunitních v rámci komunitního ekonomického rozvoje.

Vzdělávací program pro BA (společenství pro rozvoj a vedení) se skládá z 22 semestrálních modulů sestavených takto:

První rok Druhý rok Třetí rok Semestrální moduly Komunitní rozvoj a vedení 1A a 1B Komunitní rozvoj a vedení 2A a 2B Komunitní rozvoj a vedení 3A a 3B 6 Public Management a správa 1A a 1B Public Management a správa 2A a 2B Public Management a správa 3A a 3B 6 Development Studies 1A a 1B Development Studies 2A a 2B Internship 3000 6 Angličtina 1C a 1D Politika 1A a 1B 4 8 semestr modulů 8 semestr modulů 6 semestr moduly 22 [-]

BA Hons in Afrikaans

Campus forma Denní studium 1 rok February 2019 Jihoafrická republika Johannesburg

In die nagraadse programme in Afrikaans (Honneurs, Meestersgraad en Doktorsgraad) word menslike bestaan ondersoek deur te kyk na die simbole, mites, metafore en tekste wat die menslike bestaan medieer. Soos in al die ander geesteswetenskappe is begrip van die menslike bestaan die doel. In die vak Afrikaans is taal en tekste die middel tot hierdie doel. Om die mens en die manier waarop die mens die wêreld verstaan, te ondersoek, word die taal wat die mens gebruik om uitdrukking te gee aan hierdie wêreld, om sin te gee aan sigself en aan die wêreld waarin hy/sy leef, bestudeer. [+]

In die nagraadse programme in Afrikaans (Honneurs, Meestersgraad en Doktorsgraad) word menslike bestaan ondersoek deur te kyk na die simbole, mites, metafore en tekste wat die menslike bestaan medieer. Soos in al die ander geesteswetenskappe is begrip van die menslike bestaan die doel. In die vak Afrikaans is taal en tekste die middel tot hierdie doel. Om die mens en die manier waarop die mens die wêreld verstaan, te ondersoek, word die taal wat die mens gebruik om uitdrukking te gee aan hierdie wêreld, om sin te gee aan sigself en aan die wêreld waarin hy/sy leef, bestudeer.

Die honneurskursus bied ‘n inleidende oorsig tot die Afrikaanse taalen letterkunde en ‘n student behoort ‘n oorsig te hê oor Afrikaanse literatuurgeskiedenis, maar ook ‘n agtergrond oor die deeglike ontleding van spesifieke tekste. Die vaardighede om verder onafhanklik te kan navorsing doen, word aangeleer.... [-]


BA Hons v afrických jazycích

Campus forma Denní studium 12 - 18 měsíců February 2019 Jihoafrická republika Johannesburg

Kurz se skládá z pěti modulů. Moduly 1 (Research esej), 2 (Grammar hlavního jazyka) a 3 (literatura hlavního jazyka) jsou povinné. Student vybere další dva moduly z twopossibilities: a) Literatura: Poezie, próza, drama, Oral umění a b) lingvistika: Sociolingvistika, fonologie a morfologie, syntax a sémantika, translatologie [+]

Kurz se skládá z pěti modulů. Moduly 1 (Research esej), 2 (Grammar hlavního jazyka) a 3 (literatura hlavního jazyka) jsou povinné. Student vybere dva další moduly z následujících možností:

Literatura: Poezie, próza, drama, Oral Art Lingvistika: Sociolingvistika, fonologie a morfologie, syntaxe a sémantika, translatologie Požadavky na přijetí

Studenti, kteří získali bakalářský kvalifikaci s severní sotština (nebo jazycích sepedi) nebo Zulu (nebo isiZulu) jako major a kteří splňují obecné požadavky na přijetí na vysokou školu pro program ctí lze uvažovat o programu.

Studenti, kteří nesplňují požadavek jednoho ze zadaných afrických jazyků jako hlavní mohou být v zasloužilých případech použijí i pro výbor RPL, které mají být přijaty.... [-]


BA Hons v afrických studií

Campus forma Denní studium 12 - 18 měsíců February 2019 Jihoafrická republika Johannesburg

Program se skládá z povinných a volitelných modulů týkajících se humanitních a humanitních věd v afrických studií. [+]

Program se skládá z pěti modulů.

Povinné moduly:

Semestr 1: Papír 1: Metodologie humanitních oborů (nabízené na Katedře antropologie a rozvojových studií Paper 2: Statistika pro lidských věd (nabízených katedry matematiky a statistiky)

Semestr 2: Výzkumný projekt v jedné ze zúčastněných subjektů, která byla úspěšně dokončena student jako hlavní téma pro účely stupňů.

Volitelné moduly:

Úvod do prózy a krátký Art of afrického jazyka Úvod do dramatu a poezie Zavedení afrického jazyka nebo Theory of African Oral Ekonomické problémy v rozvojových zemích (nabízené odboru ekonomického) Požadavky na přijetí ... [-]

BA Hons v anglické

Campus forma Denní studium 1 rok February 2019 Jihoafrická republika Johannesburg

Tento kurz zahrnuje studium literární teorii a literaturu v angličtině od Británie, Ameriky, indickém subkontinentu av Africe. Období, na které se vztahuje rozsah od středověku až po současnost. [+]

Tento kurz zahrnuje studium literární teorii a literaturu v angličtině od Británie, Ameriky, indickém subkontinentu av Africe. Období, na které se vztahuje rozsah od středověku až po současnost.

Studenti mohou sledovat individuální zájmy v průběhu psaní výzkumné esej. Volitelné moduly v odborných tématech, jako je životní psaní, sci-fi a editaci textu mohou být k dispozici také.

Požadavky na přijetí

Přijetí do programu ctí musí schválit předseda odboru. (Viz též Všeobecné předpisy univerzity.)

Kontaktní údaje

Název: Prof Karen Scherzinger Tel: 011 559 2493 / E-mail: kscherzinger@uj.ac.za

[-]

BA Hons v antropologii

Campus forma Denní studium 1 rok February 2019 Jihoafrická republika Johannesburg

Studenti musí absolvovat pět kursů v programu Antropologie studie ctí. Jeden z těchto kurzů je nezávislá výzkumná papír prováděny pod dohledem akademického v oddělení. [+]

Studenti musí absolvovat pět kursů v programu Antropologie studie ctí. Jeden z těchto kurzů je nezávislá výzkumná papír prováděny pod dohledem akademického v oddělení.

Povinné metodika Samozřejmě, jehož součástí je úvod do statistiky, je nabízen v prvním pololetí. Na tomto kurzu jako základ, studenti mohou rozhodnout se specializují na sociální a / nebo kulturní antropologie, nebo Paleoanthropology.

Pokud si studenti vybírají V prvním případě mohou vybrat z kurzů jako "mládež, identita a jazyk", "antropologie Těla" a "přírody a společnosti". Volitelné předměty lze vybrat z nejrůznějších sociálních věd kurzů.

Je-li zvolena Paleoanthropology, strukturovaný program Paleoanthropology, anatomie a archeologie je v nabídce. Kurz terénních výzkumných metod v archeologii a Paleoanthropology je také povinné v tomto proudu. ... [-]


BA Hons v aplikované lingvistiky

Campus forma Denní studium 1 rok February 2019 Jihoafrická republika Johannesburg

Postgraduální program aplikované lingvistiky a literární teorie, při přípravě na znalostech polí obou svých disciplín, je zaměřen na odborné vzdělávání a odborné přípravy a výzkumné potřeby jazykových praktiky, jako překladatele, tlumočníky, textové editory, jazykové projektanty, textaři a jazyk učitelů. Překlad a tlumočení jsou komplexní jazykové, kognitivní a textové procesy, které, mimo jiné, také za následek socio-kulturní mediace. [+]

Postgraduální program aplikované lingvistiky a literární teorie, při přípravě na znalostech polí obou svých disciplín, je zaměřen na odborné vzdělávání a odborné přípravy a výzkumné potřeby jazykových praktiky, jako překladatele, tlumočníky, textové editory, jazykové projektanty, textaři a jazyk učitelů. Překlad a tlumočení jsou komplexní jazykové, kognitivní a textové procesy, které, mimo jiné, také za následek socio-kulturní mediace. Vzhledem ke složitosti těchto činností a tím i interdisciplinární charakter jazykové praxe, tyto programy nabízejí rovnováhu mezi teoretickou, praktickou a zkušenostní znalosti a dovednosti.

Požadavky na přijetí ... [-]

BA Hons v designu

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let February 2019 Jihoafrická republika Johannesburg + 1 více

Bachelor of Arts vyznamenáním v designu připravuje studenty pro výzkum založený postgraduální studium a vstup do designu kariéru tím, že umožňuje studentům vytvářet kreativní řešení složitých problémů v odborném oblasti designu a provést a oznámit výzkum pod dohledem. [+]

Bachelor of Arts vyznamenáním v designu připravuje studenty pro výzkum založený postgraduální studium a vstup do designu kariéru tím, že umožňuje studentům vytvářet kreativní řešení složitých problémů v odborném oblasti designu a provést a oznámit výzkum pod dohledem.

Požadavky na přijetí

Vhodná míra Bakalářské s doporučeným minimem 60% pro všechny poslední rok modulů.

Kritéria pro výběr

Kromě minimálních požadavků pro přijetí, jak je uvedeno výše, může být požadováno budoucí studenti předložit portfolio svých prací na rozhovor panel.

Osnovy

MODUL

Komunikační design nebo módní design, nebo multimediální design nebo šperku design Project Metodologie výzkumu Teorie designu Výzkum Esej Struktura programu Minimální doba trvání: Jeden rok na plný úvazek / dva roky na částečný úvazek. Maximální počet modulů za rok studia: Denní studium: Pět semestr moduly. Částečný úvazek: Tři semestr modulů v prvním roce (Research metodologie, výzkum Esej); a dva semestr moduly v druhém roce (Communication Design / Fashion Design / Multimedia Design / Šperky Practice and Design Project). Udělení stupně ... [-]

BA Hons ve filmových a televizních studií

Campus forma Denní studium Kombinované 1 rok February 2019 Jihoafrická republika Johannesburg + 1 více

Full-time studenti zaregistrovat pěti modulů. Part-time studenti registrovat pro všechny moduly s výjimkou specializačních modulů a výzkumné esej v prvním roce. Ve druhém ročníku na částečný úvazek studenti registrovat pro specializační moduly a výzkumného esej. Všechny volitelných moduly nejsou nutně nabízeny každý rok. [+]

Full-time studenti zaregistrovat pěti modulů. Part-time studenti registrovat pro všechny moduly s výjimkou specializačních modulů a výzkumné esej v prvním roce. Ve druhém ročníku na částečný úvazek studenti registrovat pro specializační moduly a výzkumného esej. Všechny volitelných moduly nejsou nutně nabízeny každý rok.

Program se skládá z pěti vyznamenání modulů, z nichž čtyři jsou povinné a jedna je volitelný modul:

Povinné moduly:

Semestr 1 / semestr 2 Teorie sdělování Výzkum Esej Audiovizuální komunikace Applied Communication audiovizuální

Volitelné moduly:

Management komunikace a přesvědčování Rozvoj komunikace a identita Nová média a kultura Požadavky na přijetí ... [-]

BA Hons ve filozofii

Campus forma Denní studium 1 rok February 2019 Jihoafrická republika Johannesburg

Osnovy vyznamenání se skládá z pěti povinných modulů. Prvním z nich je výzkumný modul, dlouhý esej asi 10.000 slov, jejímž tématem bude projednán s nadřízeným. Další čtyři moduly jsou kurzy. Které kurzy jsou nabízeny v konkrétním roce bude určena oddělení a budou založeny na, mezi jinými úvahami, dostupnost akademických pracovníků s požadovanými odbornými znalostmi v oboru a zájmy studentů. [+]

Osnovy vyznamenání se skládá z pěti povinných modulů. Prvním z nich je výzkumný modul, dlouhý esej asi 10.000 slov, jejímž tématem bude projednán s nadřízeným. Další čtyři moduly jsou kurzy. Které kurzy jsou nabízeny v konkrétním roce bude určena oddělení a budou založeny na, mezi jinými úvahami, dostupnost akademických pracovníků s požadovanými odbornými znalostmi v oboru a zájmy studentů.

Požadavky na přijetí

Chcete-li být přijat do tohoto programu, studenti musí splňovat požadavky pro přijetí ministerstva. Jedná se o následující. Musíte udělat filozofii jako hlavní předmět svého prvního stupně. Musíte mít také průměrnou známku 65% pro všechny moduly, které jste udělali ve filozofii 3. ... [-]


BA Hons ve strategické komunikace (firemní komunikace)

Campus forma Denní studium 1 rok February 2019 Jihoafrická republika Johannesburg

Corporate Communication Úspěchy usnadňuje teoretických i aplikovaných kompetence v korporátní komunikaci. Specializované znalosti z teorie podnikové komunikace usnadňuje schopnost kriticky hodnocení, upevnit a rozšířit firemní komunikační teorie vytvořit odpovídající zásahy a pro řešení abstraktních kontextové problémy korporátní komunikace. Rozvoj praktických dovedností nastaví pomocí zážitkové pedagogiky ve formě stáží a školení portfolia vychází usnadnit získání aplikovaného a reflexivní kompetence, které podporují schopnost přenášet a používat firemní komunikační dovednosti nastavuje v rozmezí komunikačních kontextů. Tento kurz je také vštěpuje morální a etickou citlivost požadovanou pro odpovědnou praxi firemní komunikace. [+]

Corporate Communication Úspěchy usnadňuje teoretických i aplikovaných kompetence v korporátní komunikaci. Specializované znalosti z teorie podnikové komunikace usnadňuje schopnost kriticky hodnocení, upevnit a rozšířit firemní komunikační teorie vytvořit odpovídající zásahy a pro řešení abstraktních kontextové problémy korporátní komunikace. Rozvoj praktických dovedností nastaví pomocí zážitkové pedagogiky ve formě stáží a školení portfolia vychází usnadnit získání aplikovaného a reflexivní kompetence, které podporují schopnost přenášet a používat firemní komunikační dovednosti nastavuje v rozmezí komunikačních kontextů. Tento kurz je také vštěpuje morální a etickou citlivost požadovanou pro odpovědnou praxi firemní komunikace.... [-]


BA Hons ve strategické komunikace (marketingová komunikace)

Campus forma Denní studium 1 rok February 2019 Jihoafrická republika Johannesburg

Marketingová komunikace Vyznamenání Teorie: V dynamické a neustále se rozvíjejícím oboru marketingové komunikace s moderním krok směrem k integrované komunikace značky s rostoucím důrazem na strategické konceptualizace, třeba se objevil na kurz, který se zabývá důležitých otázkách souvisejících s průmyslem. [+]

Marketingová komunikace Úspěchy Teorie: V dynamické a neustále se rozvíjejícím oboru marketingové komunikace s moderním krok směrem k integrované komunikace značky s rostoucím důrazem na strategické konceptualizace, třeba se objevil na kurz, který se zabývá důležitých otázkách souvisejících s průmyslem.

Cílem tohoto stupně je poskytnout kritické reflexivní orientace na obou teoretické a aplikované principy marketingové komunikace. V důsledku toho budou za předpokladu, že student s rozsáhlou teoretickou a praktickou aplikaci v oblasti marketingové komunikace, která jim umožní pokračovat v integrovaném kariéru v oboru. Důraz je kladen na zkušenostní učení se silným důrazem brandingu a zahrnuje přímou expozici vůči průmyslu. Kromě toho v průběhu celého roku budou vyvinuty profesionální prezentační dovednosti. Marketingová komunikace Teorie zkoumá aktuální a relevantní současné problémy v oblasti marketingové komunikace a zabývá se současnými kontextu marketingové komunikace také. Primárním cílem je vytvářet porozumění s ohledem na tyto otázky, jakož i postupů a principů marketingové komunikace průmyslu obecně.... [-]


BA Hons v francouzsky

Campus forma Denní studium 1 rok February 2019 Jihoafrická republika Johannesburg

Naše BA Honours ve francouzštině podporuje hloubkovou studii frankofonních a francouzské literatury. Specializujeme se na studium specifických žánrů, jako je autobiografie a experimentální román, a konkrétních obdobích, jako je francouzského divadla dvacátého století. Studenti mohou rovněž zaměřit na translatologie nebo kombinovat zájmy v literatuře s překladem (francouzský / anglický; anglický / francouzský) zájmy. [+]

Naše BA Honours ve francouzštině podporuje hloubkovou studii frankofonních a francouzské literatury. Specializujeme se na studium specifických žánrů, jako je autobiografie a experimentální román, a konkrétních obdobích, jako je francouzského divadla dvacátého století. Studenti mohou rovněž zaměřit na translatologie nebo kombinovat zájmy v literatuře s překladem (francouzský / anglický; anglický / francouzský) zájmy.

Požadavky na přijetí

Studenti, kteří chtějí zapsat do programu vyznamenání ve francouzštině musí absolvovat nejméně tři roky ve francouzštině, z nichž jeden musí být ekvivalent třetího ročníku vysokoškolským vzděláním v souladu s kritérii, která uplatnil Senátu. Předseda francouzského departementu musí být přesvědčen, že znalost případného budoucího studenta francouzštiny je dostatečné, aby umožnily úspěšné dokončení programu ctí. Znalost latiny je doporučením.... [-]


BA Hons v historických studií

Campus forma Denní studium 1 rok February 2019 Jihoafrická republika Johannesburg

Výzkum Esej: Výzkum esej pokrývá metodologii, teorii a jejich uplatňování v skutečném výzkumné eseje. Teorie a historiografie: Zkouška papírové obaly teorii a filozofii dějin, stejně jako obecné a jihoafrický historiografie [+]

Výzkum Esej: Výzkum esej pokrývá metodologii, teorii a jejich uplatňování v skutečném výzkumné eseje.

Teorie a historiografie: Vyšetření papírové obaly teorii a filozofii dějin, stejně jako obecné a Jihoafrické republiky historiografie

Historie Afriky: jsou prezentovány témata vztahující se na historický vývoj Afriky.

Témata v historii Asie: Tento článek nabízí výběr témat v historii velkého rozdílu mezi asijských civilizací a západní civilizace od patnáctého století; Indie, jihovýchodní Asie, Japonsko a Čína.

Jihoafrický Historie: Témata v historii devatenáctého století před 1865: Britský pravidlo, debaty na tvorbu městské střední třídy, difaqane, Velké Trek, Cape Lieralism, vedoucí v interiéru, ekonomické vztahy. ... [-]


BA Hons v klasickém kultuře

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let February 2019 Jihoafrická republika Johannesburg + 1 více

Kurz si klade za cíl dodat poměrně podrobnou studii o přínosu našeho klasického dědictví k západní civilizaci. [+]

Kurz si klade za cíl dodat poměrně podrobnou studii o přínosu našeho klasického dědictví k západní civilizaci. Oblastech, jako klasického umění a architektura, historie, filozofie, poezie, próza, náboženství, Rétorika nebo technologie jsou pokryty. Při studiu těchto předmětů, fascinující témata, jako archetypů (např The Hero), v mistrovských příběhů, genderová jazyk, strategie komunikace, pohledu na svět a dějiny obyčejných lidí jsou pokryty. Tímto způsobem studentům rozvíjet kritické chápání vlastní kultury, jakož i zhodnocení bohaté znalosti jsme zdědili od Řeků a Římanů. Všechny starověké texty jsou čteny v překladu.

Požadavky na přijetí ... [-]

BA Hons v latin

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let February 2019 Jihoafrická republika Johannesburg + 1 více

V tomto kurzu pracujeme s latinského jazyka, literatury, artefaktů, filozofie, historie a náboženství. Nejen, že studentům rozvíjet své analytické schopnosti účastí v tomto kurzu; oni také pochopit, jakým způsobem my jako lidské bytosti dát smysl naší existence pomocí symbolů a komplexů symbolů, které k nám přicházejí z dávných dob. [+]

V tomto kurzu pracujeme s latinského jazyka, literatury, artefaktů, filozofie, historie a náboženství. Nejen, že studentům rozvíjet své analytické schopnosti účastí v tomto kurzu; oni také pochopit, jakým způsobem my jako lidské bytosti dát smysl naší existence pomocí symbolů a komplexů symbolů, které k nám přicházejí z dávných dob.

Všechny dokumenty jsou čteny v původním jazyce, dodávat studentům možnost interpretovat nápisů texty a artefakty v odůvodněném způsobem. Zhodnocení vlivu latiny na moderní angličtině je také rozvíjet.

Požadavky na přijetí

Latin 3A a 3B jsou nutné pro přijetí do tohoto programu. Doporučuje se znalost čtení německého a / nebo ve francouzštině.... [-]


BA Hons v náboženství

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let February 2019 Jihoafrická republika Johannesburg + 1 více

Program Vyznamenání lze užívat s konkrétním zaměřením v následujících oblastech specializace nebo v kombinaci [+]

Program Vyznamenání lze užívat s konkrétním zaměřením v následujících oblastech specializace nebo v kombinaci: kritické problémy v studium náboženství: Božského v náboženství; Náboženství a věda; Metoda a teorie v studium náboženství; Osvobozenecká teologie v náboženstvích. Křesťanství: Kontext raného křesťanství; Bible jako literatura; Křesťanská tradice; Křesťanství a současné problémy. Islám a arabský: Studies in hadísů; Islám a pohlaví; Islámští duchovní tradice; Vybraná arabské texty (tafsír); Korán a jeho hlavních témat; Shari'ah a konstituční demokracie; Kritické problémy v současném islámu Africké domorodé Náboženství: Africká duchovnost; Domorodé náboženství a ekologie; Vliv modernizace na africké domorodé náboženství; Africký domorodý Náboženství a jiné domorodé náboženství světa. Hebrejština - aramejština a Judaica Podobné Témata: Biblické texty; Mishnah a Talmud; Targums a interpretační texty; Judaismus a současné problémy.... [-]


BA Hons v němčině

Campus forma Denní studium 1 rok February 2019 Jihoafrická republika Johannesburg

Zkouška Vyznamenání se skládá ze čtyř modulů po třech hodinách a jeden výzkumný esej. Čtyři moduly představují každý 20 kreditů a výzkum esej představuje 40 kreditů. Kurz poskytuje dvě možnosti, a to zaměřit se na německé literatury s jednou ze součástí německého jazyka studii, nebo německém jazyce a jazykovědě s jednou složkou literatury. [+]

Zkouška Vyznamenání se skládá ze čtyř modulů po třech hodinách a jeden výzkumný esej. Čtyři moduly představují každý 20 kreditů a výzkum esej představuje 40 kreditů. Kurz poskytuje dvě možnosti, a to zaměřit se na německé literatury s jednou ze součástí německého jazyka studii, nebo německém jazyce a jazykovědě s jednou složkou literatury. Tři moduly jsou povinné:

Povinné moduly:

rok moduly Modul 1: Výzkum esej o určitý žánr nebo na lingvistické téma Modul 2: německá literatura z druhé poloviny 20. století a současnou německou literaturu Modul 3: Německá syntaxe a morfologie

Volitelné moduly:

Studenti si mohou vybrat ze dvou modulů z následujícího seznamu: Rok moduly Modul 4: německá literatura z 17. a 18. století Modul 5: německá literatura z 19. století Modul 6: německá literatura z první poloviny 20. století Modul 7: Praktický překlad Modul 8: teorie překladu... [-]


BA Hons v politice politiky a mezinárodních vztahů

Campus forma Denní studium 1 rok February 2019 Jihoafrická republika Johannesburg

BA Honours Politika, s povinným modulem v oblasti výzkumu bájesloví a mini výzkumná zpráva, s možnostmi od jihoafrické politiky; žen a mužů; Teritoriální studia; Současné problémy v mezinárodních vztazích; Mezinárodní organizace; Politická analýza rizik; Teorií a konceptů v politice a mezinárodních vztahů. [+]

BA Honours Politika, s povinným modulem v oblasti výzkumu bájesloví a mini výzkumná zpráva, s možnostmi od jihoafrické politiky; žen a mužů; Teritoriální studia; Současné problémy v mezinárodních vztazích; Mezinárodní organizace; Politická analýza rizik; Teorií a konceptů v politice a mezinárodních vztahů.

Požadavky na přijetí

Studenti potřebují 65% míry průchodu na úrovni třetího ročníku. Non-University of Johannesburg studentů psát vstupní test.

Kontaktní údaje

Název: Prof Deon Geldenhuys Tel: 011 559 2894 / E-mail: deong@uj.ac.za

[-]

BA Hons v průmyslové psychologie

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let February 2019 Jihoafrická republika Johannesburg + 1 více

Cílem této kvalifikace je rozvíjet aplikovaný kompetence studenta v analýze, interpretaci a pochopení principů průmyslové psychologie a metod. To dále rozvíjí intelektuální, vědecké a odborné dovednosti studenta. [+]

Cílem této kvalifikace je rozvíjet aplikovaný kompetence studenta v analýze, interpretaci a pochopení principů průmyslové psychologie a metod. To dále rozvíjí intelektuální, vědecké a odborné dovednosti studenta. Kvalifikace připravuje studenty smysluplně přispět k lidskému získávání zdrojů, využívání a rozvojových intervencí organizací. Průmyslový psychologie Úspěchy absolvent bude moci požádat o školení a stáží po vyznamenáním v psychometrics. Dokončení takové praxe jim umožní zaregistrovat jako psychometriky s odbornou radou pro psychologii rady zdravotnických profesí jižní Afriky (HPCSA).

Požadavky na přijetí

Potenciální student by měl mít k dispozici přijatelné Baccalaureus Studijní kvalifikaci na NSK úrovni 6 s průmyslovou psychologie jako hlavní předmět (tj Industrial psychologie 1, 2 a 3), nebo ekvivalent této částky. V průměru 65% umožní potenciální student požádat o kurzu ctí. Expozice formální výzkumný modul na bakalářské úrovni je zásadní. Exposureto formální modul (y) v řízení lidských zdrojů a / nebo psychologie a / nebo Business Management bude doporučení.... [-]


BA Hons v průmyslové sociologii

Campus forma Denní studium 1 rok February 2019 Jihoafrická republika Johannesburg

Moduly v programu BA Honours (Industrial Sociologie) nabídnout studentům porozumění měnící se povaze světových pracovišť, průmyslu, pracovníka bojích a pracovních dynamiky. [+]

Moduly v programu BA Honours (Industrial Sociologie) nabídnout studentům porozumění měnící se povaze světových pracovišť, průmyslu, pracovníka bojích a pracovních dynamiky. Značný důraz je kladen na vedení studentů, aby provedla nezávislý kvantitativního výzkumu. Program nabízí dovednosti v oblasti teorie, psaní zpráv a řešení problémů. Získají SPSS dovednosti a kompetence, a musí absolvovat 120 hodin praxe.

Požadavky na přijetí

Vstupné budou považovány za studenty, kteří dokončili sociologii nebo průmyslové sociologii jako hlavní (až po úroveň třetí rok) v předchozím BA Udělen. Pokud student nesplňuje výše uvedené požadavky, může být vstupné uděluje děkan fakulty, na doporučení předsedy oddělení.... [-]


BA Hons v psychologii

Campus forma Denní studium 1 týden February 2019 Jihoafrická republika Johannesburg

Honours v psychologii program je nabízen pouze na plný úvazek. Studenti jsou nutné k dokončení šesti modulů ve lhůtě jednoho roku. Výzkum složka je jediná povinná modul a běží za celý rok, jako například tento modul se počítá jako dva moduly. Studenti jsou povinni vybrat čtyři další moduly ven z následujícího seznamu: Neuropsychology; Psychologie osobnosti; Sociální psychologie; Abnormální psychologie; Terapeutická psychologie; Psychologické vyšetření; Kritická Vývojová psychologie a psychologie zdraví. Každý z těchto modulů je uveden odborníkem v dané oblasti a třídy jsou interakční a dynamické. Studenti jsou také dána možnost dokončit výzkumný projekt s cílem je připravit žáky pro další studium. Studenti jsou hodnoceni pomocí zkoušek, úkoly a zkoušky. [+]

Honours v psychologii program je nabízen pouze na plný úvazek. Studenti jsou nutné k dokončení šesti modulů ve lhůtě jednoho roku. Výzkum složka je jediná povinná modul a běží za celý rok, jako například tento modul se počítá jako dva moduly. Studenti jsou povinni vybrat čtyři další moduly ven z následujícího seznamu: Neuropsychology; Psychologie osobnosti; Sociální psychologie; Abnormální psychologie; Terapeutická psychologie; Psychologické vyšetření; Kritická Vývojová psychologie a psychologie zdraví. Každý z těchto modulů je uveden odborníkem v dané oblasti a třídy jsou interakční a dynamické. Studenti jsou také dána možnost dokončit výzkumný projekt s cílem je připravit žáky pro další studium. Studenti jsou hodnoceni pomocí zkoušek, úkoly a zkoušky.... [-]


BA Hons v rozvojových studií

Campus forma Denní studium 1 rok February 2019 Jihoafrická republika Johannesburg

Studenti musí absolvovat pět kurzů v rámci programu rozvojových studií Úspěchy: tři jsou povinné a dva jsou volitelné. Jeden z těchto kurzů je nezávislá výzkumná papír prováděny pod dohledem akademického v oddělení. [+]

Studenti musí absolvovat pět kurzů v rámci programu rozvojových studií Úspěchy: tři jsou povinné a dva jsou volitelné. Jeden z těchto kurzů je nezávislá výzkumná papír prováděny pod dohledem akademického v oddělení.

Existuje pět kurzy v rámci programu ctí:

První kurz, nabídl v prvním pololetí, je povinný teorie kurz, který se ponoří do pod girding rozvojových studií přijetím přístupu založeného na to, co nazýváme "historické politické ekonomie". To kombinuje klasickou sociální teorii a politickou ekonomii s historií a politických analýz, řešení akademické a politické diskurzy, které se vyvinuly v této disciplíně v posledních padesáti letech v rámci své globální politické a ekonomické souvislosti.... [-]


BA Hons v sociologii

Campus forma Denní studium 1 rok February 2019 Jihoafrická republika Johannesburg

Moduly v programu BA Honours (sociologie) nabídnout studentům porozumění současných společenských debat a obavy. Studenti prozkoumat sociální identity a společenské struktury, globální a lokální vazby, stejně jako sociální změny a strategie pro sociální intervence. Značný důraz je kladen na vedení studentů, aby provedla nezávislý kvantitativního výzkumu. Program nabízí dovednosti v oblasti teorie, psaní zpráv a řešení problémů. Získají SPSS dovednosti a kompetence, a musí absolvovat 120 hodin praxe. [+]

Moduly v programu BA Honours (sociologie) nabídnout studentům porozumění současných společenských debat a obavy. Studenti prozkoumat sociální identity a společenské struktury, globální a lokální vazby, stejně jako sociální změny a strategie pro sociální intervence. Značný důraz je kladen na vedení studentů, aby provedla nezávislý kvantitativního výzkumu. Program nabízí dovednosti v oblasti teorie, psaní zpráv a řešení problémů. Získají SPSS dovednosti a kompetence, a musí absolvovat 120 hodin praxe.

Požadavky na přijetí

Vstupné budou považovány za studenty, kteří dokončili sociologie nebo průmyslová sociologie jako major (až na úroveň třetího ročníku) v předchozím BA Udělen. Pokud student nesplňuje výše uvedené požadavky, může být vstupné uděluje děkan fakulty, na doporučení předsedy oddělení.... [-]


BA Hons v teorii komunikace

Campus forma Denní studium 1 rok February 2019 Jihoafrická republika Johannesburg

Účelem tohoto programu je prozkoumat širokou škálu forem lidské komunikace z různých perspektiv, které spojují lokální a globální a mají kořeny v afrických kontextech a zkušeností. Náš vzdělávací program vyvíjí inovativní účast studií se obecně blíží, který řeší specifické komunikační, kulturní a společenské kontexty, v nichž působíme. Jako ze své podstaty interdisciplinární a flexibilním programem, BA Hons v komunikační studia protíná množinu oborů a oblastí v humanitních a společenských věd a nabízí možnost prozkoumat jejich vzájemného doplňování a propojenost. [+]

Účelem tohoto programu je prozkoumat širokou škálu forem lidské komunikace z různých perspektiv, které spojují lokální a globální a mají kořeny v afrických kontextech a zkušeností. Náš vzdělávací program vyvíjí inovativní účast studií se obecně blíží, který řeší specifické komunikační, kulturní a společenské kontexty, v nichž působíme. Jako ze své podstaty interdisciplinární a flexibilním programem, BA Hons v komunikační studia protíná množinu oborů a oblastí v humanitních a společenských věd a nabízí možnost prozkoumat jejich vzájemného doplňování a propojenost.

Tato kvalifikace se skládá z pěti modulů: komunikace, média a společnost; Metodologie výzkumu; Současné problémy v komunikaci; Komunikace pro sociální změny; a výzkum esej. Každý modul je navržen tak, aby seznámit studenta s celou řadou příslušných obavy v současné společnosti. Modul Současné problémy zkoumá kontext, ve kterém nová média vyvíjel a fungování nových médií a její dopad na společnost. Komunikace pro sociální změny vyšetřuje vyvinula se rozvíjející povahu jihoafrickou společnost, jak je aplikovat na různé komunikační kontexty. Komunikace, média a společnost poskytuje teoretický pozadí, na němž jsou tyto studoval, a Metodologie výzkumu připravuje studenta pro své výzkumné složky (výzkum esej).... [-]


BA Hons v urbanistických studií

Campus forma Denní studium 1 rok February 2019 Jihoafrická republika Johannesburg

Program BA Honours (Urban Studies) seznamuje studenty s kritickými pohledy na urbanizace a rozvoje měst. Studenti se seznámí s diskusí o politice měst a institucí, neformálnost, spotřeby, a způsoby, jakými lidé účastní a přetvářet městského života. Značný důraz je kladen na vedení studentů, aby provedla nezávislý kvantitativního výzkumu. Program nabízí dovednosti v oblasti teorie, psaní zpráv a řešení problémů. Získají SPSS dovednosti a kompetence, a musí absolvovat 120 hodin praxe. [+]

Program BA Honours (Urban Studies) seznamuje studenty s kritickými pohledy na urbanizace a rozvoje měst. Studenti se seznámí s diskusí o politice měst a institucí, neformálnost, spotřeby, a způsoby, jakými lidé účastní a přetvářet městského života. Značný důraz je kladen na vedení studentů, aby provedla nezávislý kvantitativního výzkumu. Program nabízí dovednosti v oblasti teorie, psaní zpráv a řešení problémů. Získají SPSS dovednosti a kompetence, a musí absolvovat 120 hodin praxe.

Požadavky na přijetí

Vstupné budou považovány za studenty, kteří dokončili jednu z následujících hlavních předmětů: sociologie, průmyslová sociologie, zeměpis, filozofie, historické studie, rozvojových studií, psychologie, průmyslové psychologie, politika, veřejnou správu a sociální práci jako hlavní (až třetí -rok úrovni) v precxeeding BA Udělen. Pokud student nesplňuje výše uvedené požadavky, může být vstupné uděluje děkan fakulty, na doporučení předsedy oddělení.... [-]


BA Hons v řečtině

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let February 2019 Jihoafrická republika Johannesburg + 1 více

V tomto kurzu pracujeme s řeckým jazyka, literatury, artefaktů, filozofie, historie a náboženství. Nejen, že studentům rozvíjet své analytické schopnosti účastí v tomto kurzu; oni také pochopit, jakým způsobem my jako lidské bytosti dát smysl naší existence pomocí symbolů a komplexů symbolů, které k nám přicházejí z dávných dob. Všechny dokumenty jsou čteny v původním jazyce, dodávat studentům možnost interpretovat nápisů texty a artefakty v odůvodněném způsobem. [+]

V tomto kurzu pracujeme s řeckým jazyka, literatury, artefaktů, filozofie, historie a náboženství. Nejen, že studentům rozvíjet své analytické schopnosti účastí v tomto kurzu; oni také pochopit, jakým způsobem my jako lidské bytosti dát smysl naší existence pomocí symbolů a komplexů symbolů, které k nám přicházejí z dávných dob. Všechny dokumenty jsou čteny v původním jazyce, dodávat studentům možnost interpretovat nápisů texty a artefakty v odůvodněném způsobem.

Studenti se mohou zaměřit svůj program buď na klasický Řek nebo novořečtiny.

Požadavky na přijetí

Řecký 3A a 3B nebo Novořecký 3A a 3B jsou nutné pro přijetí do tohoto programu. Doporučuje se znalost čtení německého a / nebo ve francouzštině.... [-]


BA Hons v žurnalistice

Campus forma Denní studium Kombinované 1 rok February 2019 Jihoafrická republika Johannesburg + 1 více

Full-time studenti registrovat po dobu pěti modules.Part-time studenti registrovat pro všechny moduly s výjimkou specializačních modulů a výzkumné esej v prvním roce. Ve druhém ročníku na částečný úvazek studenti registrovat pro specializační moduly a výzkumného esej. Všechny volitelných moduly nejsou nutně nabízeny každý rok. [+]

Full-time studenti registrovat po dobu pěti modules.Part-time studenti registrovat pro všechny moduly s výjimkou specializačních modulů a výzkumné esej v prvním roce. Ve druhém ročníku na částečný úvazek studenti registrovat pro specializační moduly a výzkumného esej. Všechny volitelných moduly nejsou nutně nabízeny každý rok.

Program se skládá z pěti vyznamenání modulů, z nichž čtyři jsou povinné a jedna je volitelný modul:

Povinné moduly:

Semestr 1 / semestr 2

Teorie sdělování Výzkum Esej žurnalistika Applied Komunikace Žurnalistika

Volitelné moduly:

Management komunikace a přesvědčování Rozvoj komunikace a identita Nová média a kultura ... [-]

Ba ve filmových a televizních studií

Campus forma Denní studium 3 let February 2019 Jihoafrická republika Johannesburg

Cílem této kvalifikace je rozvinout aplikovaný kompetence studentů ve filmech a televizních studií. Applied kompetence znamená získávání, analýzu, výklad a použití komunikačních principů týkajících se filmových a televizních studií v rámci příslušných odvětvích elektronických médií a vysílání průmyslu. Kromě toho budou studenti rozvíjet schopnost internalizovat, reflektovat, a efektivně komunikovat strategická rozhodnutí a aplikací přes správné a vhodné využití vědeckých jazyka a odborné terminologie spojené s filmového a televizního studia. [+]

Cílem této kvalifikace je rozvinout aplikovaný kompetence studentů ve filmech a televizních studií. Applied kompetence znamená získávání, analýzu, výklad a použití komunikačních principů týkajících se filmových a televizních studií v rámci příslušných odvětvích elektronických médií a vysílání průmyslu. Kromě toho budou studenti rozvíjet schopnost internalizovat, reflektovat, a efektivně komunikovat strategická rozhodnutí a aplikací přes správné a vhodné využití vědeckých jazyka a odborné terminologie spojené s filmového a televizního studia. Kvalifikace umožní efektivní učení prostřednictvím vystavení a použití vhodných učebních stylů, což umožňuje studentovi procházet a holisticky řídí dynamický kontext filmových a televizních studií. ... [-]


Ba ve sportovním komunikaci

Campus forma Denní studium 3 let February 2019 Jihoafrická republika Johannesburg

Sportovní komentátor, sportovní novinář, Sport Anchor, výzkumník, Specializace na Biokinetics, sport věda či vyznamenání Sportovní management, trenér, cvičení Scientist [+]

Kariéra

Sportovní komentátor, sportovní novinář, Sport Anchor, výzkumník, Specializace na Biokinetics, sport věda či vyznamenání Sportovní management, trenér, cvičení Scientist.

Požadavky na přijetí Minimální APS: 23 Mathematics OR 24 s matematické gramotnosti Jazyk výuky a učící se anglicky: 5 (60% +) Matematiky: 3 (40% +) Matematická gramotnost: 4 (50% +) Další předmět 1: 4 (50% +) * Další Předmět 2: 4 (50% +) Další Předmět 3: 4 (50% +) Dodatečné Téma 4: 3 (40% +)

* Doporučené pro další uznávané jazyka.

Vstupné pro zahraniční žadatele podléhá splnění požadavků na dodržování jak je stanoveno v imigrační zákon č.13 z roku 2002, nařízením přijatým existuje v rámci politiky univerzity. Plnění minimálních požadavků na Fakultě pro konkrétní program nezaručuje vstup do tohoto programu z důvodu prostorových omezení. Všichni žadatelé musí dokončit NBT (Národní srovnávacích testů) před přijetím do nemocnice. Výsledek NBT bude informovat rozhodnutí přijatá na umístění žadatele. Život orientace není zahrnuta při výpočtu APS.... [-]


Ba ve sportovním vývoji

Campus forma 3 let February 2019 Jihoafrická republika Johannesburg

Sport Development Officer, výzkumník, Specializace na Biokinetics, sport věda či vyznamenání Sportovní management, trenér, cvičení Scientist [+]

Kariéra

Sport Development Officer, výzkumník, Specializace na Biokinetics, sport věda či vyznamenání Sportovní management, trenér, cvičení Scientist

Požadavky na přijetí Minimální APS: 23 Mathematics OR 24 s matematické gramotnosti Jazyk výuky a učící se anglicky: 5 (60% +) Matematiky: 3 (40% +) Matematická gramotnost: 4 (50% +) Další předmět 1: 4 (50% +) * Další Předmět 2: 4 (50% +) Další Předmět 3: 4 (50% +) Dodatečné Téma 4: 3 (40% +)

* Doporučené pro další uznávané jazyka.

Vstupné pro zahraniční žadatele podléhá splnění požadavků na dodržování jak je stanoveno v imigrační zákon č.13 z roku 2002, nařízením přijatým existuje v rámci politiky univerzity. Plnění minimálních požadavků na Fakultě pro konkrétní program nezaručuje vstup do tohoto programu z důvodu prostorových omezení. Všichni žadatelé musí dokončit NBT (Národní srovnávacích testů) před přijetím do nemocnice. Výsledek NBT bude informovat rozhodnutí přijatá na umístění žadatele. Život orientace není zahrnuta při výpočtu APS.... [-]


Ba ve strategické komunikace ve firemní komunikaci

Campus forma Denní studium 3 let February 2019 Jihoafrická republika Johannesburg

Stupeň BA strategické komunikace (Corporate Communication) je jedinečný kvalifikace, která byla vyvinuta na základě kterého by studenta s vědomím, že je nezbytné k dosažení úspěchu v průmyslu. Tento stupeň poskytuje jak praktické a teoretické znalosti týkající se role komunikačního odborníka v dosahování cílů organizace a usnadňování vztahů zúčastněných stran, vedení pověsti, řízení změn, zapojení zaměstnanců a vztahy s médii. Tyto rozměry jsou zkoumány v rámci širší globální, vládní, obchodní, společnost a individuální kontextu. [+]

Současná éra se vyznačuje přechodem na strategické komunikace, která je dynamická a rozvíjející pole. Vzhledem k tomu, předtím, korporátní komunikace, marketingové komunikace, Public Relations a řízení komunikace byly vnímány jako samostatná pole, strategické komunikace se pokusila překonat tyto rozdíly. Prostředí, ve kterém se většina organizací a podniky ocitnou vyžaduje schopnost přizpůsobit se: tempu změn, ekonomické nestability, přesunu moci od tradiční autority a vlivu technologií na každý aspekt lidské existence.

Stupeň BA strategické komunikace (Corporate Communication) je jedinečný kvalifikace, která byla vyvinuta na základě kterého by studenta s vědomím, že je nezbytné k dosažení úspěchu v průmyslu. Tento stupeň poskytuje jak praktické a teoretické znalosti týkající se role komunikačního odborníka v dosahování cílů organizace a usnadňování vztahů zúčastněných stran, vedení pověsti, řízení změn, zapojení zaměstnanců a vztahy s médii. Tyto rozměry jsou zkoumány v rámci širší globální, vládní, obchodní, společnost a individuální kontextu. ... [-]


Ba ve strategické komunikace v marketingové komunikaci

Campus forma Denní studium 3 let February 2019 Jihoafrická republika Johannesburg

Stupeň BA strategické komunikace (Marketing Communication) je jedinečný kvalifikace, která byla vyvinuta cílem je pomoci vám s vědomím, že je nezbytné k dosažení úspěchu v průmyslu. Tento stupeň poskytuje jak praktické a teoretické znalosti týkající se role komunikačního odborníka v dosahování cílů organizace a usnadňování vztahů zúčastněných stran, vedení pověsti, řízení změn, zapojení zaměstnanců a vztahy s médii. Tyto rozměry jsou zkoumány v rámci širší globální, vládní, obchodní, společnost a individuální kontextu. [+]

Současná éra se vyznačuje přechodem na strategické komunikace, která je dynamická a rozvíjející pole. Vzhledem k tomu, předtím, korporátní komunikace, marketingové komunikace, Public Relations a řízení komunikace byly vnímány jako samostatná pole, strategické komunikace se pokusila překonat tyto rozdíly. Prostředí, ve kterém se většina organizací a podniky fungují vyžaduje schopnost přizpůsobit se: tempu změn, ekonomické nestability, přesunu moci od tradiční autority a vlivu technologií na každý aspekt lidské existence.

Stupeň BA strategické komunikace (Marketing Communication) je jedinečný kvalifikace, která byla vyvinuta cílem je pomoci vám s vědomím, že je nezbytné k dosažení úspěchu v průmyslu. Tento stupeň poskytuje jak praktické a teoretické znalosti týkající se role komunikačního odborníka v dosahování cílů organizace a usnadňování vztahů zúčastněných stran, vedení pověsti, řízení změn, zapojení zaměstnanců a vztahy s médii. Tyto rozměry jsou zkoumány v rámci širší globální, vládní, obchodní, společnost a individuální kontextu. ... [-]


Ba ve výtvarném umění

Campus forma Denní studium February 2019 Jihoafrická republika Johannesburg

Účelem BA (výtvarných umění) Stupeň je rozvíjet studentů kreativní, nápadité a kritické znalosti, dovednosti a akademické výzkumné kapacity do praxe jako umělci v rámci domén vizuálních-kulturního průmyslu, a / nebo aby se zapojily do postgraduální studium v vizuálního umění. [+]

Účelem BA (výtvarné umění) Stupeň je rozvíjet studentů kreativní, nápadité a kritické znalosti, dovednosti a akademické výzkumné kapacity do praxe jako umělci v rámci domén vizuálních-kulturní odvětví, a / nebo aby se zapojily do postgraduální studium ve výtvarném umění.

BA (výtvarné umění) Program Stupeň vybaví studenty s důkladnou znalost výtvarnými postupy, diskurzů, teorie a metodologie výzkumu. Program usnadňuje tvorbu což znamená, prostřednictvím umění; výzkum v rámci dějin umění a kritiky; soudobé umělecké production7 občanské agentury; vizuální identita a vizuální technologie. Program bude zaměřen na kreativní a kritické myšlení podle etických a profesních standardů, s cílem prozkoumat experimentální, transformační a interdisciplinární přístupy k rozhodování, přijímání a analýzu umění v pan-afrických a mezinárodních souvislostech. ... [-]


Ba v grafickém (komunikace) Design

Campus forma Denní studium February 2019 Jihoafrická republika Johannesburg

Komunikační návrháři jsou kreativní myslitelé a řešit problémy, kteří používají celou řadu metod návrhu, postupů a technik k vytvoření profesionální komunikační vzory, jako jsou plakáty, knihy, časopisy, programy corporate identity, balení a webových stránek, a to jednotlivě i jako členové týmů. Oddělení grafického designu nabízí bakalářský titul v designu se specializuje na komunikačního designu. Oddělení je zařízení patří řada studií a centrálně umístěný Apple Macintosh počítače studio. [+]

Komunikační návrháři jsou kreativní myslitelé a řešit problémy, kteří používají celou řadu metod návrhu, postupů a technik k vytvoření profesionální komunikační vzory, jako jsou plakáty, knihy, časopisy, programy corporate identity, balení a webových stránek, a to jednotlivě i jako členové týmů.

Oddělení grafického designu nabízí bakalářský titul v designu se specializuje na komunikačního designu. Oddělení je zařízení patří řada studií a centrálně umístěný Apple Macintosh počítače studio.

Pracovní příležitosti

Absolventi budou moci vstoupit konstrukční dráhu komunikační tím, že pracuje v designérských studií, marketingové poradenské společnosti, značkování a reklamní agentury a pro noviny, časopisy a knihy nakladatelství, jako jsou:... [-]


Ba v jazykové praxi

Campus forma Denní studium 3 let February 2019 Jihoafrická republika Johannesburg

Praktická kompetence: Jazykové znalosti ve vybraných jazycích. Psaní a produktivní dovednosti. Překlady, tlumočení a editace textu dovednosti. Terminologie a správu dokumentů dovednosti. Základní jazyk, text a diskurz výzkumné dovednosti. Podpůrná jazykové, textu a diskurzu, psycholingvistický, sociolingvistická, socio-pragmatické, Pragma-lingvistické a cross-cultural competence.Foundational kompetence: Znalosti a vhled do teoretické pod vypichování lingvistiky, zvolené jazyků a komunikace. Reflexní kompetence: strategické a kritické aplikace teorie v lingvistice a komunikace s ohledem na praktické, akademických a profesních situacích. [+]

Praktická kompetence: Jazykové znalosti ve vybraných jazycích. Psaní a produktivní dovednosti. Překlady, tlumočení a editace textu dovednosti. Terminologie a správu dokumentů dovednosti. Základní jazyk, text a diskurz výzkumné dovednosti. Podpůrná jazykové, textu a diskurzu, psycholingvistický, sociolingvistická, socio-pragmatické, Pragma-lingvistické a cross-cultural competence.Foundational kompetence: Znalosti a vhled do teoretické pod vypichování lingvistiky, zvolené jazyků a komunikace. Reflexní kompetence: strategické a kritické aplikace teorie v lingvistice a komunikace s ohledem na praktické, akademických a profesních situacích.

Vzdělávací program pro BA (Language Practice) program se skládá z 22 semestrálních modulů sestavených takto:... [-]


BA v oboru psychologie

Campus forma Denní studium 3 let February 2019 Jihoafrická republika Johannesburg

Primárním účelem této kvalifikace je poskytnout kvalifikační studentům: znalostech nadace široce pojatého, silné a soudržné pro další studium v ​​psychologii; vědomostní základ pro aplikovaný a základní výzkum v oblasti psychologie; analytické, interpretační a integrační dovednosti, které mají praktickou hodnotu pro společnost jako celek; a schopnost přemýšlet o psychologii a mají ucelený pohled na psychologie a její aplikace v různých souvislostech. [+]

Primárním účelem této kvalifikace je poskytnout kvalifikační studentům: znalostech nadace široce pojatého, silné a soudržné pro další studium v ​​psychologii; vědomostní základ pro aplikovaný a základní výzkum v oblasti psychologie; analytické, interpretační a integrační dovednosti, které mají praktickou hodnotu pro společnost jako celek; a schopnost přemýšlet o psychologii a mají ucelený pohled na psychologie a její aplikace v různých souvislostech.

Učební plán se skládá z minimálně 22 semestrálních modulů sestavených takto:

První rok Druhý rok Třetí rok Semestrální moduly Psychologie 1A & B Semestr 1: Psychologie 2A (Developmental Psychology) Semestr 2: * Psychologie 2D (pozitivní psychologie) OR * psychologie 2F (Současná psychologie) OR * psychologie 2H (psychologie osobnosti) OR Sport Psychology 2B (SPS2B21) Semestr 1: Psychologie 3A (Research psychologie) Semestr 2: * Psychologie 3D (Psychopathology) OR psychologie 3F (psychoterapie: Teorie a modely) 6 Semestr 1: Psychologie 2C (Social Psychology) Semestr 2: * Psychologie 2D (pozitivní psychologie) OR * psychologie 2F (Současná psychologie) OR * psychologie 2H (psychologie osobnosti) OR * Sport Psychology 2B (SPS2B21) * Je-li tento modul byl vybrán jako součást hlavní předmět, nemůže být vybrán jako psychologie volitelný Semestr 1: Psychologie 3C (Child and Family Psychology) OR psychologie 3E (psychologie společenství) OR psychologie 3G (Kognitivní psychologie) Semestr 2: Psychologie 3D (Psychopathology) * OR psychologie 3F (psychoterapie: Teorie a modely) * Je-li tento modul byl vybrán jako součást hlavní předmět, nemůže být vybrán jako psychologie volitelný 4 Druhým významným 1A & B Druhým významným 2A & B Druhým významným 3A & B 6 Volitelný 1A & B... [-]

BA v oděvního návrhářství

Campus forma Denní studium February 2019 Jihoafrická republika Johannesburg

Účelem programu BA módní design je vyvinout módních návrhářů, problem nálezci a při řešení problémů, které mají pravomoc samostatně pracovat jako podnikatelských módních návrhářů. [+]

Účelem programu BA módní design je vyvinout módních návrhářů, problem nálezci a při řešení problémů, které mají pravomoc samostatně pracovat jako podnikatelských módních návrhářů. Cílem tohoto stupně je:

Použít integrované znalosti a pokročilé koncepční myšlení, aby inovativně řešit složité problémy módní design; Využívat řadu návrhových metod, postupů a technik kvalifikovaně vytvořit, prezentovat a argumentovat pro profesionální módní návrhy; Umožnit studentům prokázat znalost historie designu a teorie v širších souvislostech a módy historie designu a teorie v disciplíně specifickém kontextu, a provádět konstrukční kritiku a výzkum. Kariérní možnosti Tento program vám vybaví potřebnými znalostmi a dovednostmi pro návrh kariéru v módním průmyslu, včetně: Řešení problémů přes návrh Fashion podnikatel Módní návrhář vzor inženýr Stylista Požadavky na přijetí Senior osvědčení nebo rovnocennou kvalifikaci s minimálním APS nebo M-score Účast posouzení vstupní a předložení portfolia, jakmile přihláška byla zpracována Dokončení národního Benchmarking Test (NBT) pro akademické a kvantitativní gramotnosti (AQL) Povinný školní předmět: angličtina ... [-]

Ba v politice, filosofii a ekonomii

Campus forma Denní studium 3 let February 2019 Jihoafrická republika Johannesburg

Primárním účelem této kvalifikace je poskytnout kvalifikované studenty s výzkumnými dovednostmi; teoretické a intelektuální poznání, kritické uvažování schopnosti, dovednosti potíží, chápání normativních rozměrů politiky a ekonomiky, včetně dodržování lidských práv a otevřené a odpovědné vlády, udržitelnou bezpečnost a hospodářských politik; a normativní limity na výkonu moci a autority v politických ekonomických objednávek. [+]

Primárním účelem této kvalifikace je poskytnout kvalifikované studenty s výzkumnými dovednostmi; teoretické a intelektuální poznání, kritické uvažování schopnosti, dovednosti potíží, chápání normativních rozměrů politiky a ekonomiky, včetně dodržování lidských práv a otevřené a odpovědné vlády, udržitelnou bezpečnost a hospodářských politik; a normativní limity na výkonu moci a autority v politických ekonomických objednávek.

Vzdělávací program pro BA (politika, filozofie a ekonomie) program se skládá z 24 semestrálních modulů sestavených takto:

První rok Druhý rok Třetí rok Semestrální moduly Politika 1A a 1B Politika 2A a 2B Politika 3A a 3B 6 Ekonomika 1A a 1B Ekonomika 2A a 2B Ekonomika 3A a 3B 6 Filozofie 1A a 1B Filozofie 2A a 2B Filozofie 3A a 3B 6 Volitelný 1A a 1B Volitelný 1A a 1B nebo 2A a 2B 4 ** English 1C a 1D 2 10 semestr moduly 8 semestr modulů 6 semestr moduly 24 Volitelné: Jazyk (francouzsky, řecky, nebo Modern Řek), klasické kultury a mytologií, rozvojových studií, nebo náboženství. ** Studentům, kteří dosáhli ve skupině A nebo B pro angličtinu v matric může nahradit anglické 1C & 1D s jiným volitelný. [-]

Ba v politice a mezinárodních vztahů

Campus forma Denní studium 3 let February 2019 Jihoafrická republika Johannesburg

Primárním účelem této kvalifikace je poskytnout kvalifikované studenty s výzkumnými dovednostmi; teoretické a intelektuální poznání; kritické uvažování schopnosti; a řešení problémů dovednosti; chápání normativních rozměrů politiky, včetně: dodržování lidských práv, otevřené a odpovědné vlády, kompetentní vládnutí, udržitelnou bezpečnost a hospodářských politik a normativních omezení na výkonu moci a autority v politickém pořadí. [+]

Primárním účelem této kvalifikace je poskytnout kvalifikované studenty s výzkumnými dovednostmi; teoretické a intelektuální poznání; kritické uvažování schopnosti; a řešení problémů dovednosti; chápání normativních rozměrů politiky, včetně: dodržování lidských práv, otevřené a odpovědné vlády, kompetentní vládnutí, udržitelnou bezpečnost a hospodářských politik a normativních omezení na výkonu moci a autority v politickém pořadí.

Vzdělávací program pro BA (politiky a mezinárodních vztahů) Program se skládá z 22 semestrálních modulů sestavených takto:

První rok Druhý rok Třetí rok Semestrální moduly Politika 1A a 1B Politika 2A a 2B Politika 3A a 3B 6 Politika 2C a 2D Politika 3C a 3D 4 Druhý major 1A a 1B Druhý major 2A a 2B Druhý major 3A a 3B 6 Volitelný 1A a 1B Volitelný 2A a 2B 4 ** English 1C a 1D 2 8 semestr modulů 8 semestr modulů 4 semestr moduly 22 Major: Druhá hlavní je vybrán z rozvojových studií, historických studií a veřejné správy a správy věcí veřejných (3A, 3B, 3C a 3D). Volitelné: Jazyk (francouzština a moderní Řek), rozvojová studia, ekonomika, historické studie, Public Management a správa, náboženství a sociologie. ** Studentům, kteří dosáhli ve skupině A nebo B pro angličtinu v matric může nahradit anglické 1C & 1D s jiným volitelný. [-]

Ba v psychologii sportu

Campus forma Denní studium 3 let February 2019 Jihoafrická republika Johannesburg

Specializace na Biokinetics, sport věda či vyznamenání Sportovní management, trenér, Obory psychologie, výzkumník, cvičení Scientist. [+]

Kariéra

Specializace na Biokinetics, sport věda či vyznamenání Sportovní management, trenér, Obory psychologie, výzkumník, cvičení Scientist.

Požadavky na přijetí Minimální APS: 23 Mathematics OR 24 s matematické gramotnosti Jazyk výuky a učící se anglicky: 5 (60% +) Matematiky: 3 (40% +) Matematická gramotnost: 4 (50% +) Další předmět 1: 4 (50% +) * Další Předmět 2: 4 (50% +) Další Předmět 3: 4 (50% +) Dodatečné Téma 4: 3 (40% +)

* Doporučené pro další uznávané jazyka.

Vstupné pro zahraniční žadatele podléhá splnění požadavků na dodržování jak je stanoveno v imigrační zákon č.13 z roku 2002, nařízením přijatým existuje v rámci politiky univerzity. Plnění minimálních požadavků na Fakultě pro konkrétní program nezaručuje vstup do tohoto programu z důvodu prostorových omezení. Všichni žadatelé musí dokončit NBT (Národní srovnávacích testů) před přijetím do nemocnice. Výsledek NBT bude informovat rozhodnutí přijatá na umístění žadatele. Život orientace není zahrnuta při výpočtu APS.... [-]


Ba v rozvojových studií

Campus forma Denní studium 3 let February 2019 Jihoafrická republika Johannesburg

Tento stupeň je zaměřen na pochopení problematiky chudoby, nerovnosti, křivdy a měnící se společnosti. Studenti získají znalosti i praktické a akademických dovedností s ohledem na pokusy o řešení těchto problémů prostřednictvím rozvojových projektů, programů a politik. To zahrnuje řízení a vyhodnocování zásahů, jakož i kontexty, které jsou relevantní. Vývojové studie je prezentován jako multidisciplinární a holistické. Jako jeden z mála vysokoškolských programů v rozvojových studií v zemi, musí tento předpoklad je silný základ pro kariéru v oblasti vývoje nebo další studium v ​​rozvojových studií. [+]

Tento stupeň je zaměřen na pochopení problematiky chudoby, nerovnosti, křivdy a měnící se společnosti. Studenti získají znalosti i praktické a akademických dovedností s ohledem na pokusy o řešení těchto problémů prostřednictvím rozvojových projektů, programů a politik. To zahrnuje řízení a vyhodnocování zásahů, jakož i kontexty, které jsou relevantní. Vývojové studie je prezentován jako multidisciplinární a holistické. Jako jeden z mála vysokoškolských programů v rozvojových studií v zemi, musí tento předpoklad je silný základ pro kariéru v oblasti vývoje nebo další studium v ​​rozvojových studií.

Vzdělávací program pro BA (rozvojová studia) se skládá z 22 semestrálních modulů sestavených takto: ... [-]


Ba v žurnalistice

Campus forma Denní studium 3 let February 2019 Jihoafrická republika Johannesburg

Cílem této kvalifikace je rozvíjet aplikovaný kompetence studentů žurnalistiky. Applied kompetence znamená získávání, analýzu, výklad a použití komunikačních principů týkajících se kontextu žurnalistiky v rámci příslušných odvětví elektronických a tištěných médií a vysílání průmyslu. Kromě toho budou studenti rozvíjet schopnost internalizovat, reflektovat a efektivně komunikovat strategická rozhodnutí a aplikací přes správné a vhodné využití vědeckých jazyka a odborné terminologie spojená s žurnalistiky. [+]

Cílem této kvalifikace je rozvíjet aplikovaný kompetence studentů žurnalistiky. Applied kompetence znamená získávání, analýzu, výklad a použití komunikačních principů týkajících se kontextu žurnalistiky v rámci příslušných odvětví elektronických a tištěných médií a vysílání průmyslu. Kromě toho budou studenti rozvíjet schopnost internalizovat, reflektovat a efektivně komunikovat strategická rozhodnutí a aplikací přes správné a vhodné využití vědeckých jazyka a odborné terminologie spojená s žurnalistiky. Kvalifikace umožní efektivní učení prostřednictvím vystavení a používání vhodných učebních stylů, čímž se jim umožní procházet a holisticky řídí dynamický kontext žurnalistiky. ... [-]


Rozšířená Bachelor of Arts (se třemi specializace)

Campus forma Denní studium 4 let February 2019 Jihoafrická republika Johannesburg

Podpora rozšířených studijních studentů, aby každý následující akademický rok prodloužené BA humanitních stupni následuje zpravidla stejná pravidla týkající se studenty pravidelně BA míře. Nicméně, Mapy pro humanitní obory musí být dokončeny během prvních 2 let studia, v opačném případě; student nebude povoleno pokračovat dále v programu. [+]

Jedná se o první formativní kvalifikace. Úspěšný student získaly intelektuální schopnosti a praktické dovednosti k diskusi, problematise a zkoumat lidské chování a interakce, a to zejména v jihoafrickém kontextu.

Podpora rozšířených studijních studentů, aby každý následující akademický rok prodloužené BA humanitních stupni následuje zpravidla stejná pravidla týkající se studenty pravidelně BA míře. Nicméně, Mapy pro humanitní obory musí být dokončeny během prvních 2 let studia, v opačném případě; student nebude povoleno pokračovat dále v programu.

BA Extended se zaměřením na jazykové praxe

Osnovy pro BA Extended Studijní program se zaměřením na jazykové praxi se skládá z 24 semestrálních modulů sestavených takto: ... [-]


BSc

BSC / BSC Hons v oblasti informačních technologií

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let February 2019 Jihoafrická republika Johannesburg + 1 více

Tato kvalifikace je primárně navržen tak, aby dobře zaoblené, široké vzdělání, které vybavuje absolventy se znalostí, teorie a metodologie informačních technologií. Účelem programu BSC Informační technologie je vyvinout kvalifikované vědce, kteří mohou určovat, hodnotit a řešit problémy spojené s informačními technologiemi a být schopen zaujmout a prokázat iniciativu a zodpovědnost v souvisejících akademických a odborných souvislostech v Jihoafrické republice, stejně jako v mezinárodním svět. [+]

BSc v oblasti informačních technologií

AUCKLAND PARK KINGSWAY CAMPUS

Tato kvalifikace je primárně navržen tak, aby dobře zaoblené, široké vzdělání, které vybavuje absolventy se znalostí, teorie a metodologie informačních technologií. Účelem programu BSC Informační technologie je vyvinout kvalifikované vědce, kteří mohou určovat, hodnotit a řešit problémy spojené s informačními technologiemi a být schopen zaujmout a prokázat iniciativu a zodpovědnost v souvisejících akademických a odborných souvislostech v Jihoafrické republice, stejně jako v mezinárodním svět. Díky zaměření programu je na principy, teorie a praxe informačních technologií, studenti získají odpovídající kvalifikací a výzkumnou schopnost, která slouží jako základ pro vstup na trh práce a řadu odborných školení, praxe, stejně jako postgraduální studie příležitosti spojené s informačními technologiemi.... [-]


BSC Hons do energetických studií

Campus forma Kombinované 2 let February 2019 Jihoafrická republika Johannesburg

BSC Úspěchy v oblasti energetiky studia [+]

Primárním účelem BSC ctí kvalifikace je upevnit a prohloubit znalosti a odborné znalosti studentů v oblasti energetiky studia, a rozvíjet výzkumné kapacity v metodice a techniky ní. BSC Vyznamenání je v podstatě celoroční míra z nichž nejméně 25% (30) z úvěrů jsou věnovány na výzkumném projektu a podávání zpráv pod dohledem.

Stupeň vyžaduje vysoký stupeň teoretického angažovanosti a intelektuální nezávislosti, a slouží jako počáteční věda postgraduální specializace kvalifikaci poskytnout studentům do hloubky vědecké poznatky a dovednosti jejich přípravu pro výzkum založený postgraduální studium přírodních věd.

Vstup do programu vyžaduje schválení programového koordinátora energetických studií a vedoucí katedry geografie, ochrany životního prostředí a energetických studií a je předmětem příslušných studií vysokoškoláka a zkušeností v energetice.... [-]


BSC Hons v aplikované matematiky

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let February 2019 Jihoafrická republika Johannesburg + 1 více

Primárním účelem BSC ctí kvalifikace je upevnit a prohloubit znalosti a odborné znalosti studentů v bakalářských Úspěchy aplikované matematiky a rozvíjet výzkumné kapacity v metodice a techniky ní. BSC Vyznamenání je v podstatě celoroční míra z nichž nejméně 25% (30) z úvěrů jsou věnovány na výzkumném projektu a podávání zpráv pod dohledem. [+]

Primárním účelem BSC ctí kvalifikace je upevnit a prohloubit znalosti a odborné znalosti studentů v bakalářských Úspěchy aplikované matematiky a rozvíjet výzkumné kapacity v metodice a techniky ní. BSC Vyznamenání je v podstatě celoroční míra z nichž nejméně 25% (30) z úvěrů jsou věnovány na výzkumném projektu a podávání zpráv pod dohledem.

Stupeň vyžaduje vysoký stupeň teoretického angažovanosti a intelektuální nezávislosti, a slouží jako počáteční věda postgraduální specializace kvalifikaci poskytnout studentům do hloubky vědecké poznatky a dovednosti jejich přípravu pro výzkum založený postgraduální studium přírodních věd.... [-]


BSC Hons v botanice

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let February 2019 Jihoafrická republika Johannesburg + 1 více

Primárním účelem BSC ctí kvalifikace je upevnit a prohloubit znalosti a odbornost studentů v botanice a rozvíjet výzkumné kapacity v metodice a techniky ní. BSC Vyznamenání je v podstatě celoroční míra z nichž nejméně 25% (30) z úvěrů jsou věnovány na výzkumném projektu a podávání zpráv pod dohledem. [+]

Primárním účelem BSC ctí kvalifikace je upevnit a prohloubit znalosti a odbornost studentů v botanice a rozvíjet výzkumné kapacity v metodice a techniky ní. BSC Vyznamenání je v podstatě celoroční míra z nichž nejméně 25% (30) z úvěrů jsou věnovány na výzkumném projektu a podávání zpráv pod dohledem.

Stupeň vyžaduje vysoký stupeň teoretického angažovanosti a intelektuální nezávislosti, a slouží jako počáteční věda postgraduální specializace kvalifikaci poskytnout studentům do hloubky vědecké poznatky a dovednosti jejich přípravu pro výzkum založený postgraduální studium přírodních věd.

Přijetí do programu ctí podléhá schválení ze strany Departm ENT. Případný kandidát musí mít minimální průměrnou známku nejméně 60% pro botaniky na třetí úrovni roku. ... [-]


BSC Hons v chemii

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let February 2019 Jihoafrická republika Johannesburg + 1 více

Primárním účelem BSC ctí kvalifikace je upevnit a prohloubit znalosti a odbornost studentů v oboru chemie a rozvíjet výzkumné kapacity v metodice a techniky ní. BSC Vyznamenání je v podstatě celoroční míra z nichž nejméně 25% (30) z úvěrů jsou věnovány na výzkumném projektu a podávání zpráv pod dohledem. [+]

Primárním účelem BSC ctí kvalifikace je upevnit a prohloubit znalosti a odbornost studentů v oboru chemie a rozvíjet výzkumné kapacity v metodice a techniky ní. BSC Vyznamenání je v podstatě celoroční míra z nichž nejméně 25% (30) z úvěrů jsou věnovány na výzkumném projektu a podávání zpráv pod dohledem.

Stupeň vyžaduje vysoký stupeň teoretického angažovanosti a intelektuální nezávislosti, a slouží jako počáteční věda postgraduální specializace kvalifikaci poskytnout studentům do hloubky vědecké poznatky a dovednosti jejich přípravu pro výzkum založený postgraduální studium přírodních věd.

Vedoucí oddělení musí schválit přijetí do programu ctí v chemii. Tento program se skládá z osm modulů, Je zapotřebí BSC stupeň se zaměřením na chemii a nejméně 60% v třetím ročníku chemie.... [-]


BSC Hons ve fyzice

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let February 2019 Jihoafrická republika Johannesburg + 1 více

BSC Úspěchy ve fyzice [+]

Primárním účelem BSC ctí kvalifikace je upevnit a prohloubit znalosti a odbornost studentů ve fyzice, a rozvíjet výzkumné kapacity v metodice a techniky ní. BSC Vyznamenání je v podstatě celoroční míra z nichž nejméně 25% (30) z úvěrů jsou věnovány na výzkumném projektu a podávání zpráv pod dohledem.

Stupeň vyžaduje vysoký stupeň teoretického angažovanosti a intelektuální nezávislosti, a slouží jako počáteční věda postgraduální specializace kvalifikaci poskytnout studentům do hloubky vědecké poznatky a dovednosti jejich přípravu pro výzkum založený postgraduální studium přírodních věd.

Přijetí do programu ctí podléhá souhlasu vedoucího katedry. Minimální Sumativní známka 60% ve fyzice na NSK úrovni 6 () plus třetí rok 50% matematiky na NSK úrovně 5) (druhý rok je standardní vstup požadavek. ... [-]


BSC Hons v geografii

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let February 2019 Jihoafrická republika Johannesburg + 1 více

Primárním účelem BSC ctí kvalifikace je upevnit a prohloubit znalosti a odbornost studentů geografie a rozvíjet výzkumné kapacity v metodice a techniky ní. BSC Vyznamenání je v podstatě celoroční míra z nichž nejméně 25% (30) z úvěrů jsou věnovány na výzkumném projektu a podávání zpráv pod dohledem. [+]

Primárním účelem BSC ctí kvalifikace je upevnit a prohloubit znalosti a odbornost studentů geografie a rozvíjet výzkumné kapacity v metodice a techniky ní. BSC Vyznamenání je v podstatě celoroční míra z nichž nejméně 25% (30) z úvěrů jsou věnovány na výzkumném projektu a podávání zpráv pod dohledem.

Stupeň vyžaduje vysoký stupeň teoretického angažovanosti a intelektuální nezávislosti, a slouží jako počáteční věda postgraduální specializace kvalifikaci poskytnout studentům do hloubky vědecké poznatky a dovednosti jejich přípravu pro výzkum založený postgraduální studium přírodních věd.

Pro přijetí do programu ctí, je zapotřebí bakalářský titul s geografie jako jeden hlavní (65% průměru v 3. ročníku). Vedoucí katedry schvaluje vstup do programu ctí.... [-]


BSC Hons v geologii

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let February 2019 Jihoafrická republika Johannesburg + 1 více

Primárním účelem BSC ctí kvalifikace je upevnit a prohloubit znalosti a odbornost studentů v geologii a rozvíjet výzkumné kapacity v metodice a techniky ní. BSC Vyznamenání je v podstatě celoroční míra z nichž nejméně 25% (30) z úvěrů jsou věnovány na výzkumném projektu a podávání zpráv pod dohledem. [+]

Primárním účelem BSC ctí kvalifikace je upevnit a prohloubit znalosti a odbornost studentů v geologii a rozvíjet výzkumné kapacity v metodice a techniky ní. BSC Vyznamenání je v podstatě celoroční míra z nichž nejméně 25% (30) z úvěrů jsou věnovány na výzkumném projektu a podávání zpráv pod dohledem.

Stupeň vyžaduje vysoký stupeň teoretického angažovanosti a intelektuální nezávislosti, a slouží jako počáteční věda postgraduální specializace kvalifikaci poskytnout studentům do hloubky vědecké poznatky a dovednosti jejich přípravu pro výzkum založený postgraduální studium přírodních věd.

Vydělat Čestný titul v oboru geologie, student musí úspěšně dokončit všechny devět modulů je uvedeno níže, nebo někteří z těch, plus odpovídající moduly úrovni z dalších příbuzných oborů zeminou nebo materiálních věd (podle uvážení vedoucího katedry) přidat až minimálně 170 kreditů. Minimálně 60% všech geologie základních modulů a pro všechny tři polních škol (UJ studentů) je zapotřebí, aby se vztahují na považovat za program geologie ctí.... [-]


BSC Hons v informatice

Campus forma Denní studium 1 - 2 týdnů February 2019 Jihoafrická republika Johannesburg

Primárním účelem BSC ctí kvalifikace je upevnit a prohloubit znalosti a odbornost studentů v informatiky a rozvíjet výzkumné kapacity v metodice a techniky ní. BSC Vyznamenání je v podstatě celoroční míra z nichž nejméně 25% (30) z úvěrů jsou věnovány na výzkumném projektu a podávání zpráv pod dohledem. [+]

Primárním účelem BSC ctí kvalifikace je upevnit a prohloubit znalosti a odbornost studentů v informatiky a rozvíjet výzkumné kapacity v metodice a techniky ní. BSC Vyznamenání je v podstatě celoroční míra z nichž nejméně 25% (30) z úvěrů jsou věnovány na výzkumném projektu a podávání zpráv pod dohledem.

Stupeň vyžaduje vysoký stupeň teoretického angažovanosti a intelektuální nezávislosti, a slouží jako počáteční věda postgraduální specializace kvalifikaci poskytnout studentům do hloubky vědecké poznatky a dovednosti jejich přípravu pro výzkum založený postgraduální studium přírodních věd.

Honours programy v informatice se skládá z SEDM semestr modulů a praktický projekt roku IT00287 Project (2 moduly). ... [-]


BSC Hons v informatice

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let February 2019 Jihoafrická republika Johannesburg + 1 více

Primárním účelem BSC ctí kvalifikace je upevnit a prohloubit znalosti a odbornost studentů v oboru počítačových věd, a rozvíjet výzkumné kapacity v metodice a techniky ní. BSC Vyznamenání je v podstatě celoroční míra z nichž nejméně 25% (30) z úvěrů jsou věnovány na výzkumném projektu a podávání zpráv pod dohledem. [+]

Primárním účelem BSC ctí kvalifikace je upevnit a prohloubit znalosti a odbornost studentů v oboru počítačových věd, a rozvíjet výzkumné kapacity v metodice a techniky ní. BSC Vyznamenání je v podstatě celoroční míra z nichž nejméně 25% (30) z úvěrů jsou věnovány na výzkumném projektu a podávání zpráv pod dohledem.

Stupeň vyžaduje vysoký stupeň teoretického angažovanosti a intelektuální nezávislosti, a slouží jako počáteční věda postgraduální specializace kvalifikaci poskytnout studentům do hloubky vědecké poznatky a dovednosti jejich přípravu pro výzkum založený postgraduální studium přírodních věd.

Honours titul v oboru informatiky se skládá z SEDM semestr moduly a praktický rok projektu IT00287 Project (2 moduly):... [-]


BSC Hons v matematice

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let February 2019 Jihoafrická republika Johannesburg + 1 více

Primárním účelem BSC ctí kvalifikace je upevnit a prohloubit znalosti a odbornost studentů z matematiky a rozvíjet výzkumné kapacity v metodice a techniky ní. BSC Vyznamenání je v podstatě celoroční míra z nichž nejméně 25% (30) z úvěrů jsou věnovány na výzkumném projektu a podávání zpráv pod dohledem. [+]

Primárním účelem BSC ctí kvalifikace je upevnit a prohloubit znalosti a odbornost studentů z matematiky a rozvíjet výzkumné kapacity v metodice a techniky ní. BSC Vyznamenání je v podstatě celoroční míra z nichž nejméně 25% (30) z úvěrů jsou věnovány na výzkumném projektu a podávání zpráv pod dohledem.

Stupeň vyžaduje vysoký stupeň teoretického angažovanosti a intelektuální nezávislosti, a slouží jako počáteční věda postgraduální specializace kvalifikaci poskytnout studentům do hloubky vědecké poznatky a dovednosti jejich přípravu pro výzkum založený postgraduální studium přírodních věd.

Program Vyznamenání se skládá z 9 semestrálních modulů a krátkého písemného projektu. Projekt probíhá pod dohledem člena katedry a musí být předložena jako přednáška. Má hmotnost jednoho předmětu modulu a je zkoumáno interně. Moduly jsou vybrány po konzultaci s oddělením a mohou být vyměněny s moduly z jiných oddělení; například z aplikované matematiky, statistiky a ekonomie a ekonometrie.... [-]


BSC Hons v psychologii

Campus forma Denní studium 1 rok February 2019 Jihoafrická republika Johannesburg

Honours v psychologii program je nabízen pouze na plný úvazek. Studenti jsou nutné k dokončení šesti modulů ve lhůtě jednoho roku. Výzkum složka je jediná povinná modul a běží za celý rok, jako například tento modul se počítá jako dva moduly. [+]

Honours v psychologii program je nabízen pouze na plný úvazek. Studenti jsou nutné k dokončení šesti modulů ve lhůtě jednoho roku. Výzkum složka je jediná povinná modul a běží za celý rok, jako například tento modul se počítá jako dva moduly.

Studenti jsou povinni vybrat čtyři další moduly ven z následujícího seznamu: Neuropsychology; Psychologie osobnosti; Sociální psychologie; Abnormální psychologie; Terapeutická psychologie; Psychologické vyšetření; Kritická Vývojová psychologie a psychologie zdraví. Každý z těchto modulů je uveden odborníkem v dané oblasti a třídy jsou interakční a dynamické. Studenti jsou také dána možnost dokončit výzkumný projekt s cílem je připravit žáky pro další studium. Studenti jsou hodnoceni pomocí zkoušek, úkoly a zkoušky.... [-]


BSC Hons v zoologii

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let February 2019 Jihoafrická republika Johannesburg + 1 více

BSC Úspěchy v zoologii [+]

Primárním účelem BSC ctí kvalifikace je upevnit a prohloubit znalosti a odbornost studentů zoologie a rozvíjet výzkumné kapacity v metodice a techniky ní. BSC Vyznamenání je v podstatě celoroční míra z nichž nejméně 25% (30) z úvěrů jsou věnovány na výzkumném projektu a podávání zpráv pod dohledem.

Stupeň vyžaduje vysoký stupeň teoretického angažovanosti a intelektuální nezávislosti, a slouží jako počáteční věda postgraduální specializace kvalifikaci poskytnout studentům do hloubky vědecké poznatky a dovednosti jejich přípravu pro výzkum založený postgraduální studium přírodních věd.

BSc Hons: Zoologie () zahrnuje HBS003 11 modulů složený z modulů ZOO0017, ZOO0027, ZOO0037, ZOO0047, ZOO0057, ZOO0067, ZOO0077, ZOO0097, ZOO0098, ZOO0127 a ZOO0157. Oddělení každoročně určuje dostupnost modulů. NSK Úroveň: 7 Kredity: 138 Pravidla přístupu: BSC stupeň se zoologie jako major... [-]


BSC V matematické statistiky

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 týdnů February 2019 Jihoafrická republika Johannesburg + 1 více

Primárním účelem BSC ctí kvalifikací je upevnit a prohloubit znalosti a odbornost studentů v matematické statistiky a rozvíjet výzkumné kapacity v metodice a techniky ní. BSC Vyznamenání je v podstatě celoroční míra z nichž nejméně 25% (30) z úvěrů jsou věnovány na výzkumném projektu a podávání zpráv pod dohledem. [+]

Primárním účelem BSC ctí kvalifikací je upevnit a prohloubit znalosti a odbornost studentů v matematické statistiky a rozvíjet výzkumné kapacity v metodice a techniky ní. BSC Vyznamenání je v podstatě celoroční míra z nichž nejméně 25% (30) z úvěrů jsou věnovány na výzkumném projektu a podávání zpráv pod dohledem.

Stupeň vyžaduje vysoký stupeň teoretického angažovanosti a intelektuální nezávislosti, a slouží jako počáteční věda postgraduální specializace kvalifikaci poskytnout studentům do hloubky vědecké poznatky a dovednosti jejich přípravu pro výzkum založený postgraduální studium přírodních věd.

Matematická statistika 3A10 a 3B10 jsou povinné předpoklady. Studenti, kteří nesplňují tento požadavek může být přijat na základě rozhodnutí předsedy oddělení. Tito studenti mohou dělat další práci, jak je předepsáno předseda odboru potřeby. Student potřebuje semestr značku o 40% získat vstup do konečného příležitost posouzení. Semestr a konečná hmotnost posouzení značka je 50:50. Student potřebuje výslednou známkou 50% projít modul. Semestr značka rovněž přispívá k výsledku doplňkového posouzení. Konečný výsledek z hlediska doplňkového posuzování je omezena na 50%.... [-]


BSC v matematických vědách

Campus forma Denní studium 4 let February 2019 Jihoafrická republika Johannesburg

Tato kvalifikace je primárně navržen tak, aby dobře zaoblené, široké vzdělání, které vybavuje absolventy se znalostí, teorie a metodologie matematických věd. Účelem BSC matematických věd je rozvíjet kvalifikované vědce, kteří mohou určovat, hodnotit a řešit problémy spojené s matematických vědách a být schopen zaujmout a prokázat iniciativu a zodpovědnost v souvisejících akademických a odborných souvislostech v Jihoafrické republice, stejně jako v mezinárodním světě , [+]

AUCKLAND PARK KINGSWAY CAMPUS

Tato kvalifikace je primárně navržen tak, aby dobře zaoblené, široké vzdělání, které vybavuje absolventy se znalostí, teorie a metodologie matematických věd. Účelem BSC matematických věd je rozvíjet kvalifikované vědce, kteří mohou určovat, hodnotit a řešit problémy spojené s matematických vědách a být schopen zaujmout a prokázat iniciativu a zodpovědnost v souvisejících akademických a odborných souvislostech v Jihoafrické republice, stejně jako v mezinárodním světě ,

Díky zaměření programu je na základě principů a teorie matematických věd s jejich možných aplikací, studenti získají odpovídající kvalifikací a výzkumnou schopnost, která slouží jako základ pro vstup na trh práce a řadou odborných školení a praxe jakož i postgraduální studium příležitosti spojené s matematických věd.... [-]


BSC v přírodních věd a ekologie

Campus forma Denní studium 4 let February 2019 Jihoafrická republika Johannesburg

Tato kvalifikace je primárně navržen tak, aby dobře zaoblené, široké vzdělání, které vybavuje absolventy se znalostí, teorie a metodologie přírodních věd a ekologie. [+]

AUCKLAND PARK KINGSWAY CAMPUS

Tato kvalifikace je primárně navržen tak, aby dobře zaoblené, široké vzdělání, které vybavuje absolventy se znalostí, teorie a metodologie přírodních věd a ekologie.

Účelem BSC přírodních věd a ekologie je rozvíjet kvalifikované vědce, kteří mohou určovat, hodnotit a řešit problémy spojené s životem, země a environmentálních věd a být schopen zaujmout a prokázat iniciativu a zodpovědnost v souvisejících akademických a odborných souvislostech v Jižní Africe jako stejně jako v mezinárodním světě. Díky zaměření programu je na principech a teorii života a environmentálních věd se jejich možných aplikací, studenti získají odpovídající kvalifikací a výzkumnou schopnost, která slouží jako základ pro vstup na trh práce a řadu odborných školení a praxe, jakož i postgraduální studium příležitostí.... [-]


BSC v přírodních vědách

Campus forma Denní studium 3 - 4 let February 2019 Jihoafrická republika Johannesburg

Tato kvalifikace je primárně navržen tak, aby dobře zaoblené, široké vzdělání, které vybavuje absolventy se znalostí, teorie a metodologie přírodních věd. Účelem BSC fyzikálních věd je rozvíjet kvalifikované vědce, kteří mohou určovat, hodnotit a řešit problémy spojené s přírodními vědami a být schopen zaujmout a prokázat iniciativu a zodpovědnost v souvisejících akademických a odborných souvislostech v Jihoafrické republice, stejně jako v mezinárodním světě , [+]

AUCKLAND PARK KINGSWAY CAMPUS

Tato kvalifikace je primárně navržen tak, aby dobře zaoblené, široké vzdělání, které vybavuje absolventy se znalostí, teorie a metodologie přírodních věd. Účelem BSC fyzikálních věd je rozvíjet kvalifikované vědce, kteří mohou určovat, hodnotit a řešit problémy spojené s přírodními vědami a být schopen zaujmout a prokázat iniciativu a zodpovědnost v souvisejících akademických a odborných souvislostech v Jihoafrické republice, stejně jako v mezinárodním světě ,

Díky zaměření programu je na principech a teorii přírodních věd a jejich možných aplikací, studenti získají odpovídající kvalifikací a výzkumnou schopnost, která slouží jako základ pro vstup na trh práce a řadou odborných školení a praxe jakož i postgraduální studium příležitosti spojené s přírodními vědami.... [-]


Bakalář

BACC Hons / BCOM Hons v účetnictví

Campus forma Denní studium 1 týden February 2019 Jihoafrická republika Johannesburg

Účelem těchto kvalifikací je rozvíjet intelektuální schopnosti a praktické dovednosti při získávání, analýzu, interpretaci a aplikaci účetních, auditu, finančního řízení a daňové principy v účetních a obchodních kontextech na postgraduální úrovni, stejně jako se připravuje na kariéru v účetní profese nebo dalšího vzdělávání v této oblasti. [+]

BAccHons

Účelem této kvalifikace je rozvíjet intelektuální schopnosti a praktické dovednosti při získávání, analýzu, interpretaci a aplikaci účetních, auditu, finančního řízení a daňové principy v účetních a obchodních kontextech na postgraduální úrovni, stejně jako se připravuje na kariéru v účetní profese nebo dalšího vzdělávání v této oblasti. Student by měl být schopen uvažovat o jejich manažerských rozhodovacích procesů a aplikací na základě svých profesních hodnot a prazákladní poznání a pochopení principů účetnictví, auditu, finančního řízení a daňové, s cílem posoudit účinek této smlouvy ve celostního kontextu účetní profese , ... [-]


Bachelor of Education Honours Degrees (Bed Honours)

Campus forma Denní studium February 2019 Jihoafrická republika Johannesburg

[+]

Fakulta kontaktní údaje

Pro aplikace a další informace o pedagogické fakulty Auckland Park Kingsway Campus Tel. 011 553 3251 Soweto Campus Tel, 011 559 5562 Email eduquiries@uj.ac.za Webové stránky www.uj.ac.za/edu

[-]

Bachelor of Education in Intermediate Phase Teaching

Campus forma Denní studium 4 let February 2019 Jihoafrická republika Johannesburg

Bakalář školství v intermediální fáze uskutečňování studijního programu připravuje studenty k výuce studentů ze stupně 4 až 7. [+]

webová stránka

[-]

Bachelor of Education in Senior Phase and FET Teaching

Campus forma Denní studium 4 let February 2019 Jihoafrická republika Johannesburg

[+]

Zahraniční studenti

Upozorňujeme, že samostatný proces je následován pro zahraniční studenty.

webová stránka

[-]

Ba Hons / BCOM ve sportovním managementu

Campus forma Denní studium 1 - 3 let February 2019 Jihoafrická republika Johannesburg

Obsah kurzu pro program ctí obsahuje metodologii výzkumu, sport praxe management, management budov a události, sport marketing, sport finance, řízení lidských zdrojů ve sportu a strategického řízení ve sportu. [+]

Obsah kurzu pro program ctí obsahuje metodologii výzkumu, sport praxe management, management budov a události, sport marketing, sport finance, řízení lidských zdrojů ve sportu a strategického řízení ve sportu.

Požadavky na přijetí

Tříletý Titul, nejlépe v oblasti lidských pohybových studií.

Kontaktní údaje

Název: Prof Willem Hollander Tel: 011 559 1090 / E-mail: whollander@uj.ac.za

Kariéra

Sportovní manažer, sportovní marketingu, Sport správce, Sportovní události organizéru, Sport Promoter, Zájezdový autobus nebo specializace v Biokinetics, sport věda či vyznamenání Sportovní management, výzkumník, cvičení Scientist

[-]

Bakalář architektury

Campus forma Denní studium February 2019 Jihoafrická republika Johannesburg

Katedrou architektury nabízí bakaláře architektury, která má bezpodmínečné potvrzení od profese architekta (SACAP) a Sdružení Commonwealth for Architecture (CAA). [+]

Architektonické odborníci se podílejí na utváření vystavěného prostředí. Jejich snahy jsou patrné všude, od jednoduchého výstavby projektu bydlení s nízkými náklady na sofistikované stavbu mrakodrapů. Architektonické odborníci se používají v konstrukci, technologické řešení a řízení stavebních projektů.

Katedrou architektury nabízí bakaláře architektury, která má bezpodmínečné potvrzení od profese architekta (SACAP) a Sdružení Commonwealth for Architecture (CAA).

Pracovní příležitosti

Architektonické profese nabízí širokou škálu oborů, od vedení, aby technologie a designu. Absolventi budou moci registrovat s následujícími profesních orgánů nebo institucí:... [-]


Bakalář environmentálního zdraví ve zdravotnictví v oblasti životního prostředí

Campus forma Denní studium 4 let February 2019 Jihoafrická republika Johannesburg

Poznámka: Tento program bude nabízen v roce 2017 podléhá schválení regulačním desce v roce 2016 [+]

Poznámka: Tento program bude nabízen v roce 2017 podléhá schválení regulačním desce v roce 2016

Kariéra

Praktický lékař v oboru ochrany životního prostředí bude fungovat jako člen multidisciplinárního týmu profesionálů v souladu s rozsahem povolání. Jako takový tato osoba bude schopen efektivně komunikovat, podporovat podnikání, prosazovat profesní a životní prostředí Zdravotnická etika a řídit lidské, finanční a fyzické zdroje v rámci profese.

Požadavky na přijetí Minimální APS: 24 Jazyk výuky a učící se anglicky: 4 (50% +) Matematiky: 4 (50% +) Matematická gramotnost: Nepřijali Physical Sciences: 4 (50% +) Vědy o životě: 4 (50% +) Další předmět 1: 4 (50% +) Další Předmět 2: 4 (50% +) ... [-]

Bakalářské / BCOM / BCOM rozšířena v oblasti účetnictví

Campus forma Denní studium 3 - 4 let February 2019 Jihoafrická republika Johannesburg

Účelem této kvalifikace je poskytnout ucelené, technicky zaměřené vzdělávání, které vybavuje absolventy s technickou báze znalostí, odbornosti a neustálým dovednosti, které jim umožní prokázat iniciativu a odpovědnost, a které umožní rozvoj vůdčí schopnosti. [+]

Bakalář v oboru účetnictví

Účelem této kvalifikace je poskytnout ucelené, technicky zaměřené vzdělávání, které vybavuje absolventy s technickou báze znalostí, odbornosti a neustálým dovednosti, které jim umožní prokázat iniciativu a odpovědnost, a které umožní rozvoj vůdčí schopnosti.

Program je určen na základě konzultací s jihoafrického Institutu autorizovaných účetních (SAICA) a jimi uznávány jako požadavek do praxe jako autorizovaný účetní. Tato kvalifikace vyžaduje důkladnou průpravu v poznání, teorie, principy a dovednosti z povolání nebo dotyčného kariéru a schopnost uplatnit tyto profesionálním nebo kariérní kontextech. Program slouží také jako základ pro vstup do několika postgraduálních studijních příležitostí.... [-]


Bakalářské vzdělání v základové fáze učení

Campus forma Denní studium 4 let February 2019 Jihoafrická republika Johannesburg

[+]

webová stránka

[-]

Bakalářský v interiérovém designu

Campus forma Denní studium February 2019 Jihoafrická republika Johannesburg

Interiérové ​​designéry zapojit s řadou vnitřních prostorů pro vytvoření inovativních prostorových řešení s důkladnou znalost stavebních technologií, materiálů a potřeb životního prostředí člověka. [+]

Bakalářský Interior Design

Interiérové ​​designéry zapojit s řadou vnitřních prostorů pro vytvoření inovativních prostorových řešení s důkladnou znalost stavebních technologií, materiálů a potřeb životního prostředí člověka.

Oddělení interiérového designu nabízí vysokoškoláka Bakalářskýá a čtvrtý rok Bachelor of Technology titul v oboru interiérového designu.

Pracovní příležitosti

Absolventi jsou kvalifikovaní pro použití v interiéru kariéru v:

Maloobchodní interiéry restaurace Hotely a zábavní průmysl komplexy kancelářské Výstavní stánky domácí interiéry Požadavky na přijetí pro BA (Interior Design) (B8BA6Q) Senior certifikát nebo ekvivalentní kvalifikace s minimálními APS nebo m-score Účast posouzení vstupní jednou přihláškou bylo zpracováno Předložení portfolia s deseti kusů práce, které mají být prezentovány na posouzení vstupním Dokončení národního Benchmarking Test (NBT) pro akademické a kvantitativní gramotnosti (AQL) ... [-]

Bakalář sociální práce

Campus forma Denní studium 4 let February 2019 Jihoafrická republika Johannesburg

Účelem této kvalifikace je vybavit studenty znalostmi a dovednostmi a (akvizice) hodnot do praxe sociální práce v Jižní Africe a v měnícím se regionálním a globálním kontextu. Úspěšné dokončení kvalifikace vám umožní být registrovány s Radou SA pro povolání v sociálních službách a praxi jako sociální pracovník. [+]

Účelem této kvalifikace je vybavit studenty znalostmi a dovednostmi a (akvizice) hodnot do praxe sociální práce v Jižní Africe a v měnícím se regionálním a globálním kontextu. Úspěšné dokončení kvalifikace vám umožní být registrovány s Radou SA pro povolání v sociálních službách a praxi jako sociální pracovník.

Studenti, kteří chtějí zaregistrovat jako sociální pracovník musí doplnit čtyřletý bakalářský titul v oboru sociální práce.

Vzdělávací program pro B (Sociální práce) se skládá z 35 semestrálních modulů sestavených takto:

První rok Druhý rok Třetí rok čtvrtý ročník Semestrální moduly Sociální práce 1A a 1B Sociální práce 2A-2D Sociální práce 3A a 3E & 3H & J 3 Sociální práce 4A a 4C a 4D & 4H & 4I & 4J *** 15 Sociální práce Internship 1 * Sociální práce Internship 2 * Sociální práce Internship 3 * Sociální práce Internship 4 * 8 Psychologie 1A a 1B Psychologie 2: jakékoliv dva moduly Psychologie 3: jakékoliv dva moduly nebo Sociologie 3A a 3B nebo Development Studies 3A a 3B 6 Sociologie 1A a 1B nebo Development Studies 1A a 1B Sociologie 2A & B nebo Development Studies 2A & B 4 ** English 1C a 1D 2 10 semestr moduly 8 semestr modulů 8 semestr modulů 9 semestr moduly 35 Doporučená druhý major varianta: rozvojová studia, psychologie a sociologie. [-]

Bakalář v oboru průmyslového designu

Campus forma Denní studium February 2019 Jihoafrická republika Johannesburg

Průmysloví návrháři používají kresby, modely a počítačové programy s cílem zlepšit estetiku, ergonomii a funkčnost širokou škálu produktů, od jednou-off kusy nábytku do sériově vyráběných výrobků, jako jsou herní konzole, kuchyňských spotřebičů a mobilních telefonů. Odbor průmyslového designu nabízí bakalářský titul na průmyslový design. Oddělení také nabízí BA Honours na průmyslový design Udělen pro ty, kteří již úspěšně dokončili bakalářský titul na průmyslový design. [+]

Bachelor of Arts v průmyslového designu

Průmysloví návrháři používají kresby, modely a počítačové programy s cílem zlepšit estetiku, ergonomii a funkčnost širokou škálu produktů, od jednou-off kusy nábytku do sériově vyráběných výrobků, jako jsou herní konzole, kuchyňských spotřebičů a mobilních telefonů.

Odbor průmyslového designu nabízí bakalářský titul na průmyslový design.

Oddělení také nabízí BA Honours na průmyslový design Udělen pro ty, kteří již úspěšně dokončili bakalářský titul na průmyslový design.

Oddělení je zařízení patří komplexní servis, který umožňuje studentům, aby vyrábět téměř jakýkoliv prototyp.... [-]


Bcom (zákon)

Campus forma Denní studium 3 let February 2019 Jihoafrická republika Johannesburg

Účelem BCOM (zákon) míra je umožnit studentovi získat znalosti o jihoafrickém právního systému, soukromého práva obchodních společností, pracovní právo a zvykového práva. Kromě toho bude student schopen absolvovat kurzy v oblasti ekonomických a manažerských věd. [+]

Účelem a BCom (právo) Je umožnit studentovi získat znalosti o právním systému v Jižní Africe, soukromém právu, obchodním právu, pracovním právu a obvyklém právu. Kromě toho bude student schopen absolvovat kurzy v aspektech ekonomických a manažerských věd. Minimální doba studia na stupně je tři (3) roky na plný úvazek.

Moduly dokončené v BCOM (zákon) stupněm bude započítávat modulů úvěrů v pozdějším LLB míry.

Kariérní příležitosti (bez diplomu LLB): Firemní právní poradce Státní právní poradce pracovníci Court Pracovníci kanceláře v advokátní kanceláři

Informace o požadavcích na uplatnění na fakultě práva naleznete zde... [-]


BCOM / BCOM Hons v marketingového řízení

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 3 let February 2019 Jihoafrická republika Johannesburg + 1 více

S BCOM v Marketing Management můžete mít kariéru v reklamě, Brand Management, Customer Relationship Management, Marketing Manager, marketingový výzkum, zákaznický servis, poradenství v oblasti marketingu, mediálního plánování, Sales Manager. V programu ctí, by měl student rozvoji aplikovaného kompetence v masteringu, analýzu, interpretaci a aplikaci principů marketingového řízení v rámci přípravy na kariéru v oblasti značení, stejně jako poskytnout základ pro další vzdělávání. [+]

BCOM v Marketing Management

S BCOM v Marketing Management můžete mít kariéru v reklamě, Brand Management, Customer Relationship Management, Marketing Manager, marketingový výzkum, zákaznický servis, poradenství v oblasti marketingu, mediálního plánování, Sales Manager.

Požadavky na přijetí Minimální APS: 26 Anglicky: 4 (50% +) Matematiky: 4 (50% +) Matematická gramotnost: Nepřijali

Plnění minimálních požadavků na Fakultě pro konkrétní program nezaručuje vstup do tohoto programu jako specifická výběrová kritéria mohou být použita, a vzhledem k omezenému místu.

BCOM Hons v Marketing Management

Student by měl rozvíjet aplikované kompetence v masteringu, analýzu, interpretaci a aplikaci principů marketingového řízení v rámci přípravy na kariéru v oblasti značení, stejně jako poskytnout základ pro další vzdělávání. Student musí být schopen uvažovat o manažerských rozhodnutí a aplikací s cílem posoudit účinek této smlouvy ve celostního rámci řízení v praxi. Kvalifikace umožňuje studentům vstoupit do oblasti marketingu ve středních manažerských pozic, jako brand manažerů, výzkumníků trhu, klientské i účet manažery, manažery vztahů, výzkumných pracovníků, jakož i marketingových poradců.... [-]


BCOM / BCOM Hons v oblasti správy informací

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 3 let February 2019 Jihoafrická republika Johannesburg + 1 více

S BCOM v informační management můžete mít kariéru jako Information Manager, znalostní manažer, výzkumník. V BCOM odměňoval, studentům rozvíjet aplikované dovednosti v masteringu, analýzu, interpretaci a aplikaci z charakteristik informační management, jak je používán v kariéře nebo pro další studium v ​​oblasti správy informací. [+]

BCOM v informační management

* Viz fakultě řádem pro pravidla přístupu, které se týkají tohoto programu http://www.uj.ac.za/faculties/management/~~HEAD=dobj

S BCOM v informační management můžete mít kariéru jako Information Manager, znalostní manažer, výzkumník.

Požadavky na přijetí Minimální APS: 26 s matematiky OR 28 s matematické gramotnosti Anglicky: 4 (50% +) Matematiky: 4 (50% +) Matematická gramotnost: 6 (70% +)

Plnění minimálních požadavků na Fakultě pro konkrétní program nezaručuje vstup do tohoto programu jako specifická výběrová kritéria mohou být použita, a vzhledem k omezenému místu.

BCOM Hons v informační management ... [-]

BCOM / BCOM Hons v oblasti řízení logistiky

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 3 let February 2019 Jihoafrická republika Johannesburg + 1 více

S BCOM v oblasti logistiky management můžete mít kariéru jako manažer logistiky, konzultant, Production Manager. Program studijní specializace se zaměřuje na základní aspekty řízení logistiky, systémy pro podporu rozhodování logistiky, řízení dodavatelského řetězce a systémy pro plánování podnikání zdrojů. Studenti mají také možnost výběru modulů ke studiu, jakož i kvantitativní logistiku a řízení projektů. Studenti jsou povinni přijmout Metodologie výzkumu s cílem pomoci jim při provádění výzkumu pro přiřazení v každém předmětu. [+]

BCOM v řízení logistiky

S BCOM v oblasti logistiky management můžete mít kariéru jako manažer logistiky, konzultant, Production Manager.

Požadavky na přijetí Minimální APS: 26 Anglicky: 4 (50% +) Matematiky: 4 (50% +) Matematická gramotnost: Nepřijali

Plnění minimálních požadavků na Fakultě pro konkrétní program nezaručuje vstup do tohoto programu jako specifická výběrová kritéria mohou být použita, a vzhledem k omezenému místu.

BCOM Hons v řízení logistiky

Tento program je zaměřen na základní aspekty řízení logistiky, systémy pro podporu rozhodování logistiky, řízení dodavatelského řetězce a systémy pro plánování podnikání zdrojů. Studenti mají také možnost výběru modulů ke studiu, jakož i kvantitativní logistiku a řízení projektů. Studenti jsou povinni přijmout Metodologie výzkumu s cílem pomoci jim při provádění výzkumu pro přiřazení v každém předmětu. Průmysl poradní orgány zajistit relevanci předmětu. Studenti, kteří absolvovali tento kurz se často používají v soukromém sektoru, společnosti provozující lodní dopravu, spediční a clearingové prostředky, jejichž výroba, maloobchodní a velkoobchodní odvětvích hospodářství, stejně jako v dovozu a vývozu.... [-]


BCOM / BCOM Hons v průmyslové psychologie

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 3 let February 2019 Jihoafrická republika Johannesburg + 1 více

S BCOM v průmyslové psychologie můžete mít kariéru jako specialista HR lékařů zabývajících se problémy nebo problémy vyplývajícími z poměru zaměstnanců s pracovním prostředím. Cílem kvalifikace ctí je rozvinout aplikovaný kompetence studenta v analýze, interpretaci a pochopení principů průmyslové psychologie a metod. [+]

BCOM v průmyslové psychologie

* Viz fakultě řádem pro pravidla přístupu, které se týkají tohoto programu http://www.uj.ac.za/faculties/management/~~HEAD=dobj

S BCOM v průmyslové psychologie můžete mít kariéru jako specialista HR lékařů zabývajících se problémy nebo problémy vyplývajícími z poměru zaměstnanců s pracovním prostředím

Požadavky na přijetí Minimální APS: 26 Anglicky: 4 (50% +) Matematiky: 4 (50% +) Matematická gramotnost: Nepřijali

Plnění minimálních požadavků na Fakultě pro konkrétní program nezaručuje vstup do tohoto programu jako specifická výběrová kritéria mohou být použita, a vzhledem k omezenému místu.... [-]


BCOM / BCOM rozšířena v oblasti ekonomie a ekonometrie

Campus forma Denní studium 3 - 4 let February 2019 Jihoafrická republika Johannesburg

Účelem BCOM v oboru ekonomie a ekonometrie je vybavit studenty potřebné teoretické a kvantitativní hospodářských a ekonometrických znalostí a dovedností, aby mohly účinně vykonávat své povinnosti jako ekonomové / ekonometry v soukromém i veřejném sektoru ekonomiky. BCOM rozšířen v oboru ekonomie a ekonometrie poskytují alternativní přístup pro žadatele, kteří nesplňují minimální požadavky pro vstup pravidelný BCOM program na univerzitě v Johannesburgu. [+]

BCOM v oboru ekonomie a ekonometrie

Cílem tohoto programu je vybavit studenty potřebné teoretické a kvantitativní hospodářských a ekonometrických znalostí a dovedností, aby mohly účinně vykonávat své povinnosti jako ekonomové / ekonometry v soukromém i veřejném sektoru ekonomiky.

MOŽNÉ KARIÉRA Ekonom Econometrician Hospodářský Analytik kdo předpovídá ekonomický plánovač Požadavky na přijetí Minimální APS: 28 Anglicky: 4 Matematika: 4

POZNÁMKA:

Programy jsou prezentovány pouze v angličtině. Hladina úspěch (rating) získané pro životní orientace není zahrnut do výpočtu přijetí bodového ohodnocení (APS). BCOM Rozšířené v oboru ekonomie a ekonometrie ... [-]

BCOM / BCOM rozšířena v oblasti financí

Campus forma Denní studium 3 - 4 let February 2019 Jihoafrická republika Johannesburg

Účelem BCOM v oboru Finance je poskytnout studentům aplikovaných kompetencí v masteringu, analýzy, interpretace a aplikace finančního řízení, řízení investic, finančního plánování a účetními principy v přípravě na kariéru v oblasti finančního řízení, řízení investic, finanční plánování a účetní položky, stejně jako poskytnout základ pro další vzdělávání. BCOM rozšířena v oblasti financí poskytují alternativní přístup pro žadatele, kteří nesplňují minimální požadavky pro vstup pravidelný BCOM program na univerzitě v Johannesburgu. [+]

BCOM v oblasti financí

Účelem této kvalifikace je poskytnout studentům aplikovaných kompetencí v masteringu, analýzy, interpretace a aplikace finančního řízení, řízení investic, finančního plánování a účetními principy v přípravě na kariéru v oblasti finančního řízení, řízení investic, finančního plánování a účetnictví pole stejně jako poskytnout základ pro další vzdělávání. Studenti by měli být schopni uvažovat o jejich finanční řízení, řízení investic, finančního plánování a účetnictví rozhodnutí a aplikací s cílem posoudit účinek této smlouvy ve celostního kontextu financí jako praxe.

MOŽNÉ KARIÉRA Finanční manažer makléř Účetní Finanční poradce Chartered manažerské účetnictví investiční poradce Obchodník s cennými papíry portfolio manager Certified Financial projektant bohatství manažer Privátní bankéř. Požadavky na přijetí Minimální APS: 28 Anglicky: 4 Matematika: 4 ... [-]

BCOM Hons v dopravě ekonomie

Campus forma Denní studium 1 - 2 let February 2019 Jihoafrická republika Johannesburg

Program má dvě základní oblasti: plánování dopravy a dopravní politiky. Tyto subjekty, spolu s řadou možností modulů, jakož i řízení logistiky jsou zaměřeny na vybavit studenty potřebnými znalostmi a dovednostmi, aby smysluplný přínos v oblasti řízení dopravy. [+]

Program má dvě základní oblasti: plánování dopravy a dopravní politiky. Tyto subjekty, spolu s řadou možností modulů, jakož i řízení logistiky jsou zaměřeny na vybavit studenty potřebnými znalostmi a dovednostmi, aby smysluplný přínos v oblasti řízení dopravy. Studenti jsou povinni přijmout Metodologie výzkumu s cílem pomoci jim při provádění výzkumu pro přiřazení v každém předmětu. Průmysl poradní orgány zajistit relevanci předmětu. Studenti, kteří absolvovali tento kurz se často používají ve vládě, s účastí, provozovatelů soukromého i veřejného sektoru dopravních služeb, jakož i začátek vlastního podnikání.

Požadavky na přijetí ... [-]

BCOM Hons ve finančním řízení

Campus forma Denní studium 1 rok February 2019 Jihoafrická republika Johannesburg

Účelem tohoto programu je poskytnout studentům s potřebnými znalostmi, aby provedla vysoce kvalifikované odborné práci v disciplínách manažerského účetnictví a financí. Program se skládá z široce založené osnov připravit doktorand pro širokou škálu specialit finančních souvisejících. [+]

Účelem tohoto programu je poskytnout studentům s potřebnými znalostmi, aby provedla vysoce kvalifikované odborné práci v disciplínách manažerského účetnictví a financí. Program se skládá z široce založené osnov připravit doktorand pro širokou škálu specialit finančních souvisejících. Program klade důraz na aplikace, analýzu a hodnocení v rámci každé tématické oblasti, jakož i aplikaci integrity a etiky v profesionálním prostředí. Zvládnutí učiva poskytne studentům dovednosti syntetizovat komplexní správu, finanční, výkon a principy rizik s cílem řídit a přidanou hodnotu pro subjekty, které je zaměstnávají. Úspěšný Student získá celkový finanční a obchodní perspektivu, která jim poskytne konkurenční výhodu v oblasti zaměstnanosti. Kromě toho bude připraven student na další studium v ​​oblasti rozvíjet výzkum a podávání zpráv dovedností prostřednictvím dokončení pod dohledem výzkumného projektu v oblasti finančního řízení.... [-]


BCOM Hons v ekonometrii

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let February 2019 Jihoafrická republika Johannesburg + 1 více

Účelem této kvalifikace je rozvíjet aplikovaný kompetence studenta na pokročilé úrovni v, analýzu, interpretaci a aplikaci ekonomických principů a metod. Tento program bude připravovat studenty k zamyšlení nad svým vlastním hospodářským aplikací s cílem posoudit účinek této smlouvy ve celostního kontextu ekonomie a ekonometrie. V neposlední řadě se bude připravovat je pro další studium v ​​oboru ekonomie a ekonometrie jako vědy. [+]

Účelem této kvalifikace je rozvíjet aplikovaný kompetence studenta na pokročilé úrovni v, analýzy, interpretace a aplikace ekonomických principů a metod.

Tento program bude připravovat studenty k zamyšlení nad svým vlastním hospodářským aplikací s cílem posoudit účinek této smlouvy ve celostního kontextu ekonomie a ekonometrie. V neposlední řadě se bude připravovat je pro další studium v ​​oboru ekonomie a ekonometrie jako vědy.

Požadavky na přijetí: Potenciální Student musí být držitelem bakalářského stupně, s průměrem 65% za ekonomii 3 (nový úrovni NSK 7 / Starý NSK úroveň 6) a v průměru 65% u obou ekonometrie 3 (nový NSK úrovně 7 / OldNQF úrovni 6), nebo matematika 3 (New NSK úroveň 7 / Starý NSK úroveň 6), nebo Statistika 3 (New NSK úroveň 7 / Starý NSK úroveň 6), je třeba zvážit pro vstup do programu ctí. ... [-]


BCOM Hons v ekonomii

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let February 2019 Jihoafrická republika Johannesburg + 1 více

Účelem této kvalifikace je rozvíjet aplikovaný kompetence studenta na pokročilé úrovni v analýze, výkladu a uplatňování ekonomických principů a metod. Tento program bude připravovat studenty k reflexi vlastních ekonomických aplikací, s cílem posoudit účinek tom celostního kontextu ekonomie jako společenské vědy. V neposlední řadě se bude připravovat je pro další studium v ​​oboru ekonomie jako vědy [+]

Účelem této kvalifikace je rozvíjet aplikovaný kompetence studenta na pokročilé úrovni v analýze, výkladu a uplatňování ekonomických principů a metod. Tento program bude připravovat studenty k reflexi vlastních ekonomických aplikací, s cílem posoudit účinek tom celostního kontextu ekonomie jako společenské vědy. V neposlední řadě to bude připravit pro další studium v ​​oboru ekonomie jako vědy.

Požadavky na přijetí: Potenciální Student musí být držitelem bakalářského titulu nebo Advanced Diploma v oboru ekonomie, s průměrem 65% za ekonomii 3 (nový úrovni NSK 7 / Starý NSK úroveň 6) a v průměru 65% buď ekonometrie 3 (nový úroveň NSK 7 / Starý NSK úroveň 6), nebo Statistika 3 (New NSK úroveň 7 / Starý NSK úroveň 6), je třeba zvážit pro vstup do programu ctí.... [-]


BCOM Hons ve zdanění

Campus forma Denní studium 1 rok February 2019 Jihoafrická republika Johannesburg

Účelem této kvalifikace je rozvíjet intelektuální a praktické dovednosti v analýze, interpretace a aplikace pokročilých účetnictví, správy a kontroly a daňové principy. Tento program bude připravovat studenty identifikovat a řešit pokročilé účetnictví, správu a kontrolu a daňové principy v praxi. A konečně tento program bude připravovat studenty pro další studium v ​​oblasti účetnictví, auditu a daní jako vědy. [+]

Účelem této kvalifikace je rozvíjet intelektuální a praktické dovednosti v analýze, interpretace a aplikace pokročilých účetnictví, správy a kontroly a daňové principy. Tento program bude připravovat studenty identifikovat a řešit pokročilé účetnictví, správu a kontrolu a daňové principy v praxi. A konečně tento program bude připravovat studenty pro další studium v ​​oblasti účetnictví, auditu a daní jako vědy.

Požadavky na přijetí: Potenciální Student musí být držitelem BCOM nebo Advanced Diploma a měly by mít odpovídající znalosti účetnictví, daně a správu a kontrolu na úrovni New NSK 7 / Starý NSK stupen 6. Oddělení může požadovat ukončení přechodného programu by studenti měli není v souladu s pravidly přístupu týkající se specifických znalostí modulu v oboru účetnictví, daně a správu a kontrolu. Konečné požadavky pro přijetí budou čas od času stanoví oddělení.... [-]


BCOM Hons v hodnocení a správy nemovitostí

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let February 2019 Jihoafrická republika Johannesburg + 1 více

Účelem tohoto programu je posílit znalosti a porozumění studentů v disciplínách oceňování nemovitostí a správu. Program se skládá široce založená učební plán na přípravu doktorand pro širokou škálu specialit v souvislosti s nemovitostmi. Součástí osnov je tématických oblastí v rozmezí od oceňování nemovitostí a práva k nemovitostem, k financování nemovitostí a správy nemovitostí. [+]

Účelem tohoto programu je posílit znalosti a porozumění studentů v disciplínách oceňování nemovitostí a správu. Program se skládá široce založená učební plán na přípravu doktorand pro širokou škálu specialit v souvislosti s nemovitostmi. Součástí osnov je tématických oblastí v rozmezí od oceňování nemovitostí a práva k nemovitostem, k financování nemovitostí a správy nemovitostí.

Program klade důraz na aplikace, analýzu a hodnocení v rámci každé tématické oblasti, jakož i aplikaci integrity a etiky v profesionálním prostředí. Zvládnutí osnov bude poskytnout studentům dovednosti kombinovat složité oceňování, řízení, finanční a právní zásady, aby přidanou hodnotu pro subjekty, které je zaměstnávají. Úspěšný Student získá celkový oceňování nemovitostí a správu nemovitostí perspektivu, což jim poskytne konkurenční výhodu pro zaměstnanost a připravit je pro další studium v ​​této oblasti.... [-]


BCOM Hons v kvantitativním financí

Campus forma Denní studium 1 rok February 2019 Jihoafrická republika Johannesburg

Cílem tohoto programu je poskytnout studentům s požadovanou teoretické a praktické přípravy potřebné k pochopení a realizaci matematické modely financování. [+]

Cílem tohoto programu je poskytnout studentům s požadovanou teoretické a praktické přípravy potřebné k pochopení a realizaci matematické modely financování. Tento program je zásadní kvalifikace potřebné pro vstup do praxe nebo manažerských pozicích odborných v kvantitativním průmyslu financovat služby. Osnovy zahrnuty v programu poskytuje základy do hloubky pro další vzdělávání a specializaci v rámci finančního oboru strojírenství a pokročilé kvantitativní financí. Poskytování sebereflexivního, vědecky vyškolených profesionálů forthe jihoafrického odvětví finančních služeb vytváří naši národní, intelektuální a hospodářské infrastruktury.... [-]


BCOM Hons vnitřního auditu

Campus forma Denní studium 1 rok February 2019 Jihoafrická republika Johannesburg

Účelem této kvalifikace je rozvíjet intelektuální a praktické dovednosti v analýze, interpretace a aplikace pokročilých účetnictví, řízení a kontroly a zásadami vnitřního auditu. [+]

Účelem této kvalifikace je rozvíjet intelektuální a praktické dovednosti v analýze, interpretace a aplikace pokročilých účetnictví, řízení a kontroly a zásadami vnitřního auditu. Tento program bude připravovat studenty identifikovat a řešit pokročilé účetní správy a kontroly a vnitřního auditu v praxi. A konečně tento program bude připravovat studenty pro další studium v ​​oblasti účetnictví a interní audit jako vědy.

Požadavky na přijetí: Potenciální Student musí být držitelem BCOM nebo Advanced Diploma a měly by mít odpovídající znalosti účetnictví, daně a interního auditu (New NSK úrovni 7 / Starý NSK úroveň 6). Oddělení může požadovat ukončení přechodného programu by studenti měli není v souladu s pravidly přístupu týkající se specifických znalostí modulu v oblasti účetnictví, daně a interního auditu. Konečné požadavky pro přijetí budou čas od času stanoví oddělení.... [-]


BCOM Hons v oblasti finančního plánování

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let February 2019 Jihoafrická republika Johannesburg + 1 více

Účelem kvalifikace je rozvoj aplikovaného kompetenci a prohloubit znalosti studenta v analýze, interpretace a aplikace principů finančního plánování a výzkumnou kapacitu ekonomického prostředí na pokročilé úrovni. [+]

Účelem kvalifikace je rozvoj aplikovaného kompetenci a prohloubit znalosti studenta v analýze, interpretace a aplikace principů finančního plánování a výzkumnou kapacitu ekonomického prostředí na pokročilé úrovni. Studenti se také připravují na kariéru v praxi finančního plánování a dalšího vzdělávání ve zkoumané založené postgraduální studium v ​​této oblasti rozvoje výzkumu a vykazování dovednosti. Studenti by měli být schopni uvažovat o svých rozhodnutích a aplikací s cílem posoudit účinek této smlouvy ve celostního kontextu finančního plánování jako praxi na pokročilé úrovni.

Požadavky na přijetí: Potenciální Student musí mít v držení BCOM a měly by mít odpovídající znalosti finančního plánování (hodnocena za New NSK úrovni 7 / Starý NSK úroveň 6), nebo vhodnou Advanced Diploma. Oddělení může požadovat ukončení přechodného programu by studenti měli není v souladu s pravidly přístupu, pokud jde o specifické znalosti v finančního plánování. Konečné požadavky pro přijetí budou čas od času stanoví oddělení.... [-]


BCOM Hons v oblasti strategického řízení

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2  February 2019 Jihoafrická republika Johannesburg + 1 více

Studenti by měli rozvíjet aplikované znalosti a praktické dovednosti v organizaci, analýzu, interpretaci a aplikaci základních a pokročilých principů strategického řízení. Student by měl být schopen uvažovat o strategických manažerských rozhodnutí a musí být schopen posoudit účinek této smlouvy ve celostního kontextu řízení jako praxe. [+]

Studenti by měli rozvíjet aplikované znalosti a praktické dovednosti v organizaci, analýzu, interpretaci a aplikaci základních a pokročilých principů strategického řízení. Student by měl být schopen uvažovat o strategických manažerských rozhodnutí a musí být schopen posoudit účinek této smlouvy ve celostního kontextu řízení jako praxe.

Požadavky na přijetí

Potenciální student měl být držitelem BCOM nebo rovnocennou kvalifikaci na úroveň VRK 7 s Business Management jako jeden ze základních modulů na úroveň VRK 7 s 65% průměrem majoy moduly. Kvalifikace potenciálního studenta by také měly obsahovat alespoň 16 kreditů strategického řízení na úroveň VRK 7.... [-]


BCOM Hons v treasury managementu

Campus forma Denní studium 1 rok February 2019 Jihoafrická republika Johannesburg

Primární účel BCOM Hons (Treasury Management) je rozvinout znalosti studentů z oboru podnikové pokladny oceňování a řízení. [+]

Primární účel BCOM Hons (Treasury Management) je rozvinout znalosti studentů z oboru podnikové pokladny oceňování a řízení. Program se skládá ze zaostřeného osnov připravit studenta pro kariéru v oblasti řízení podnikové pokladny. Osnovy obsahuje osm tematických oblastí v rozmezí od kvantitativní investiční analýzy, řízení likvidity na řízení rizik a finanční inženýrství. Zvládnutí osnov bude poskytnout studentům schopnost syntetizovat složité principy řízení treasury a uplatňovat finanční nástroje v profesionálním způsobem. Základní znalosti globálních investičních principů a pokladniční budou získány umožňující kvalifikační studentovi pracovat v dnešním světě profesionálního řízení podnikové pokladny. Program klade důraz na způsobilost, integritu a uplatnění etiky v profesionálním prostředí. ... [-]


BCOM Hons v řízení investic

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let February 2019 Jihoafrická republika Johannesburg + 1 více

Účelem tohoto programu je posílit znalosti studenta z oboru investic oceňování a řízení portfolia. Program se skládá z široce založené osnov se připravit studenta pro širokou škálu specialit investic souvisejících. [+]

Účelem tohoto programu je posílit znalosti studenta z oboru investic oceňování a řízení portfolia. Program se skládá z široce založené osnov se připravit studenta pro širokou škálu specialit investic souvisejících. Osnovy obsahuje osm tematických oblastí v rozmezí od kapitálové investice, úročeného investic do správy portfolia a financí pro odchod do důchodu. Zvládnutí osnov bude poskytnout studentům schopnost syntetizovat komplexní investiční principy a aplikovat finančních nástrojů v profesionálním způsobem. Základní znalosti globálních investičních zásad bude možné získat umožňující kvalifikační studentovi pracovat v dnešním světě profesionálního investování. Program klade důraz na způsobilost, integritu a uplatnění etiky v profesionálním prostředí. ... [-]


BCOM Hons v řízení it

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let February 2019 Jihoafrická republika Johannesburg + 1 více

Student by měl rozvíjet intelektuální schopnosti a praktické dovednosti při pořízení, interpretaci, pochopení a uplatnění principů řízení v oblasti informačních technologií. [+]

Student by měl rozvíjet intelektuální schopnosti a praktické dovednosti při pořízení, interpretaci, pochopení a uplatnění principů řízení v oblasti informačních technologií. Student by měl být schopen přijímat strategická rozhodnutí v rámci řízení informačních technologií nebo funkce pro správu informačních technologií v rámci organizace. Student by měl být schopen posoudit veškeré vnější i vnitřní rozhodnutí ovlivňující správu informačních technologií. Student by měl být také schopen uvažovat o jeho / jejích manažerských rozhodnutí a aplikací s cílem posoudit účinek této smlouvy ve celostního rámci řízení informačních technologií. ... [-]


BCOM obecné

Campus forma Denní studium 3 let February 2019 Jihoafrická republika Johannesburg

S obecným Bachelor of Commerce můžete mít kariéru jako Training Manager, HRD správce, pracovněprávní vztahy manažer, Product Development Manager, Branch Manager, General Manager, Změna Facilitator, řízení konzultant, podnikatel, Business Innovator [+]

S obecným Bachelor of Commerce můžete mít kariéru jako Training Manager, HRD správce, pracovněprávní vztahy manažer, Product Development Manager, Branch Manager, General Manager, Změna Facilitator, řízení konzultant, podnikatel, obchodní Innovator.

Požadavky na přijetí Minimální APS: 26 Anglicky: 4 (50% +) Matematiky: 4 (50% +) Matematická gramotnost: Nepřijali

Plnění minimálních požadavků na Fakultě pro konkrétní program nezaručuje vstup do tohoto programu jako specifická výběrová kritéria mohou být použita, a vzhledem k omezenému místu.

[-]

BCOM v informačních systémech

Campus forma Denní studium 3 let February 2019 Jihoafrická republika Johannesburg

S BCOM v informačních systémech můžete mít kariéru jako web designer, Internet programátor, IT projektový manažer, specialista síťových [+]

S BCOM v informačních systémech můžete mít kariéru jako web designer, Internet programátor, IT projektový manažer, specialista sítě.

Požadavky na přijetí Minimální APS: 26 Anglicky: 4 (50% +) Matematiky: 4 (50% +) Matematická gramotnost: Nepřijali

Plnění minimálních požadavků na Fakultě pro konkrétní program nezaručuje vstup do tohoto programu jako specifická výběrová kritéria mohou být použita, a vzhledem k omezenému místu.

[-]

BCOM v intrapreneurial řízení

Campus forma Denní studium 3 let February 2019 Jihoafrická republika Johannesburg

S BCOM v Intrapreneurial management absolvent může pracovat ve svém vlastním obchod, marketing, řízení konzultant, Business Management, finanční management [+]

S BCOM v Intrapreneurial management absolvent může pracovat ve svém vlastním obchod, marketing, řízení konzultant, Business Management, finanční management

Požadavky na přijetí Minimální APS: 26 Anglicky: 4 (50% +) Matematiky: 4 (50% +) Matematická gramotnost: Nepřijali

Plnění minimálních požadavků na Fakultě pro konkrétní program nezaručuje vstup do tohoto programu jako specifická výběrová kritéria mohou být použita, a vzhledem k omezenému místu.

S BCOM v Intrapreneurial management můžete mít kariéru ve vlastním podniku, Marketing Management, řízení konzultant, Business Management, Finanční management

[-]

Bing v elektrotechniku ​​a elektroniku s informačními technologiemi

Campus forma Denní studium 4 let February 2019 Jihoafrická republika Johannesburg

Účelem kvalifikace je vyvinout inženýrskou intelektuála, který dokáže identifikovat, vyhodnocovat a formulovat inženýrské potřeby společnosti jako celku, a výzkumu a řešit zjištěné technické problémy kreativně a inovativně, aplikováním vědecké, matematické, inženýrství, ekonomické a další příslušné principy a metody. [+]

Účelem kvalifikace je vyvinout inženýrskou intelektuála, který dokáže identifikovat, vyhodnocovat a formulovat inženýrské potřeby společnosti jako celku, a výzkumu a řešit zjištěné technické problémy kreativně a inovativně, aplikováním vědecké, matematické, inženýrství, ekonomické a další příslušné principy a metody. Kvalifikace připravuje studenty pro inženýrské vědy, design a projektové bázi kariéry přes základní porozumění, používání a příslušné aplikace inženýrských metod, dovedností, nástrojů a informačních technologií. Kvalifikační také poskytuje platformu pro celoživotní učení.

Výsledky

Student bude schopen:... [-]


Bing v elektrotechniky a elektroniky

Campus forma Denní studium 4 týdnů February 2019 Jihoafrická republika Johannesburg

Účelem kvalifikace je vyvinout inženýrskou intelektuála, který dokáže identifikovat, vyhodnocovat a formulovat inženýrské potřeby společnosti jako celku, a výzkumu a řešit zjištěné technické problémy kreativně a inovativně, aplikováním vědecké, matematické, inženýrství, ekonomické a další příslušné principy a metody. [+]

Účelem kvalifikace je vyvinout inženýrskou intelektuála, který dokáže identifikovat, vyhodnocovat a formulovat inženýrské potřeby společnosti jako celku, a výzkumu a řešit zjištěné technické problémy kreativně a inovativně, aplikováním vědecké, matematické, inženýrství, ekonomické a další příslušné principy a metody. Kvalifikace připravuje studenty pro inženýrské vědy, design a projektové bázi kariéry přes základní porozumění, používání a příslušné aplikace inženýrských metod, dovedností, nástrojů a informačních technologií. Kvalifikační také poskytuje platformu pro celoživotní učení.

Výsledky

Student by měl být schopen:... [-]


Btech / BCOM / BCOM Hons v oblasti řízení lidských zdrojů

Campus forma Denní studium Kombinované 2 - 3 let February 2019 Jihoafrická republika Johannesburg + 1 více

Btech / BCOM Titul je navržen tak, aby představit studenty na strategické otázky v rámci organizace se zaměřením na Advanced strategické řízení, Advanced Industrial Relations, Advanced Management vzdělávání, dalšího personálního řízení, organizačního chování a metodologie výzkumu. Program design a obsah Vyznamenání zajišťují kombinaci teoretického hloubky a pokročilého praktického uplatnění, stejně jako honovací specifické interpretační schopnost vylepšení. [+]

Btech v řízení lidských zdrojů

Btech Titul je navržen tak, aby představit studenty na strategické otázky v rámci organizace se zaměřením na Advanced strategické řízení, Advanced Industrial Relations, Advanced Management vzdělávání, dalšího personálního řízení, organizačního chování a metodologie výzkumu.

Požadavky na přijetí

Národní diplom v oboru řízení lidských zdrojů nebo rovnocennou kvalifikaci na úrovni NSK 6, přičemž řízení lidských zdrojů jako hlavní předmět, jak je stanoveno na stavovém výboru s průměrem 65%.

BCOM v řízení lidských zdrojů Kariéra

Lidských zdrojů lékaři zabývající se otázkami zaměstnanců souvisejícími s organizací... [-]


BTech / BIng in Civil Engineering

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 4 let February 2019 Jihoafrická republika Johannesburg + 1 více

[+]

Výsledky

Výsledky na úrovni Exit: Kvalifikace bude student schopen:

Budovat a udržovat v oblasti stavebního inženýrství systémů, v souladu s příslušnými zásadami správné praxe ve svém oboru. Požadavky na přijetí a výběrová kritéria [-]

BTech / BIng in Mechanical Engineering

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 4 let February 2019 Jihoafrická republika Johannesburg + 1 více

[+]

Po úspěšném dokončení National Diploma, kandidáti mohou být v souladu s platnými předpisy programových zaregistrovat bakalářský titul v oboru technologií (Baccalaureus Technologiae -BTech).

Použití a posoudit příslušné výzkumné metody, dovednosti, nástroje a informační technologie efektivně a kriticky v technické praxi, a ukázat pochopení a ochotu přijmout odpovědnost za dopady inženýrské činnosti na společnost a životní prostředí. Proveďte procesní a non-procedurální návrh a syntézu komponent, systémů, stavebních prací, výrobků nebo procesů jako soubor navazujících systémů a posuzovat, případně jejich sociální, právní, zdravotní, bezpečnostní a dopady a přínosy pro životní prostředí. Zaměstnávají různé strategie učení a dovednostmi ke zvládnutí výstupů modulu požadované v základních matematiky, inženýrské vědy, inženýrské konstrukce r e-Search a aspekty řízení, a tím ho připravuje / sebe, aby se zapojily do celoživotního učení, držet krok s znalosti a dovednosti potřebné ve strojírenském oboru. ... [-]

Btech / BSC Hons v biochemii

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let February 2019 Jihoafrická republika Johannesburg + 1 více

Primárním účelem těchto kvalifikací je upevnit a prohloubit znalosti a odbornost studentů v biochemii a rozvíjet výzkumné kapacity v metodice a techniky ní. [+]

Btech Úspěchy biochemie

Doornfontein CAMPUS

Absolventi tohoto programu jsou schopni vymyslet a aplikovat specializované strategie a příslušné zásady řízení v řízení jakosti (QC) a výzkumu a vývoje (R & D).

Mohou pracovat jako dohled techniků a technologů v vývoje produktů a procesů a kontroly kvality. Pracovní poměr může být v laboratoři nebo výrobních nebo prodejních prostředí.

výsledky exit-level

Studenti by měli být schopni:

Identifikovat nějaký problém, formulovat vhodnou hypotézu, generovat experimentálních dat, aby správná interpretace a příslušné odpočty. Práce harmonicky se spolupracovníky ve stejném pracovním prostředí-práce ve skupinách s ostatními na řešení problémů a provádění projektů. Pracují nezávisle na zvládnutí obsahu modul, výkon praktických projektů a sestavování zpráv. Najít, hodnotit a integrovat odbornou literaturu, použijte vhodné a správné technického jazyka a terminologie ve zprávách. Proveďte praxi vědy a techniky efektivně a zodpovědně, aniž by došlo k ohrožení životního prostředí nebo blahobyt spolupracovníků. Používají různé techniky, aby přizpůsobily a analyzovat data, podle čtení, diskuse, vykazování a prezentaci projektů a seminářů. Zapojte se zodpovědně do činností, které mají dopad na společenskou kvalitu života. Zkoumat další možnosti školení a zaměstnání. Prokázat schopnost vztáhnout obor pro společnost, a proto vím, kde je pravděpodobné, že bude zapotřebí tyto dovednosti. Hodnotící kritéria ... [-]

BTech Construction Management

Campus forma Denní studium Kombinované 1 rok February 2019 Jihoafrická republika Johannesburg + 1 více

[+]

Studenti, kteří nesplňují stanovené požadavky mohou být považovány za nejméně dvouleté praxi post-Diploma ve stavebním (stavební / civilní smluvní nebo konstrukce Consulting) průmyslu.

Udělení stupně [-]

BTech Extraction Metallurgy

Campus forma Denní studium Kombinované 1 rok February 2019 Jihoafrická republika Johannesburg + 1 více

[+]

Kvalifikovaná Student bude schopen zaregistrovat se ECSA jako profesionální technolog.

Požadavky na přijetí a výběrová kritéria Národní diplom vedoucí k Btech: Extraction hutnictví, s minimálním vstupním požadavkem na 60% úhrnu za S4 extrakční metalurgii a, na první pokus. [-]

Btech Hons v architektonické technologii

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let February 2019 Jihoafrická republika Johannesburg + 1 více

Tento program se zaměřuje na výrobu kandidáty pro registraci jako Senior architektonické technologové, horní střední úrovně kategorii registraci definované afrického Rada Jihoafrické pro architekty (SACAP). Program nese SACAP, RIBA a CAA část 1 akreditaci. [+]

Btech vyznamenání Architectural Technology (Applied Design)

Tento program se zaměřuje na výrobu kandidáty pro registraci jako Senior architektonické technologové, horní střední úrovně kategorii registraci definované afrického Rada Jihoafrické pro architekty (SACAP). Program nese SACAP, RIBA a CAA část 1 akreditaci.

Program se zaměřuje na architektonické design, design teorie a vývoj designu a je primárně určen pro studenty, kteří během svých diplomových studiích byly zobrazeny talent pro design a kteří se chtějí dále rozvíjet tuto schopnost, s cílem registrovat jako profesionální vyšších architektonické technologové nebo pokračovat ve studiích se kvalifikovat jako profesionálních architektů nebo kteří chtějí vykonávat nezávisle.... [-]


Btech Hons ve výtvarném umění

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let February 2019 Jihoafrická republika Johannesburg + 1 více

Kteří získali tuto kvalifikaci, budou studenti schopni aplikovat kritické kompetence a dovednosti při výrobě uměleckých děl, vizuální výzkum a dokončení pracoviště zkušenosti, které jsou nezbytné pro profesní kariéru ve vizuálním-kulturního průmyslu. [+]

Kteří získali tuto kvalifikaci, budou studenti schopni aplikovat kritické kompetence a dovednosti při výrobě uměleckých děl, vizuální výzkum a dokončení pracoviště zkušenosti, které jsou nezbytné pro profesní kariéru ve vizuálním-kulturního průmyslu.

Požadavky na přijetí

Národní diplom: výtvarné umění nebo ekvivalentní kvalifikace na stejné úrovni, jak bylo stanoveno pomocí Status výbor.

Kritéria pro výběr

Doporučuje se průměrná známka ve výši 60% pro všechny třetího ročníku modulů. Žadatel musí rovněž předložit písemné a praktické práce, jak je stanoveno výběrovou komisi.

Osnovy

MODUL

Teorie umění 4 Studio praxe 4 ... [-]

Btech Hons v multimédiích

Campus forma Denní studium 1 rok February 2019 Jihoafrická republika Johannesburg

Kteří získali tuto kvalifikaci, budou studenti schopni aplikovat kritické schopnosti a dovednosti ve specializované multimediální oblasti, jak je požadováno pro profesionální kariéru v oboru. [+]

Kteří získali tuto kvalifikaci, budou studenti schopni aplikovat kritické schopnosti a dovednosti ve specializované multimediální oblasti, jak je požadováno pro profesionální kariéru v oboru.

Požadavky na přijetí

Národní diplom: Multimedia, nebo ekvivalentní kvalifikace na stejné úrovni, jak bylo stanoveno pomocí Status výbor.

Kritéria pro výběr

Výběr je založen na rozhovoru a předložení portfolia. Doporučuje se průměrná známka ve výši 60% pro všechny třetího ročníku modulů.

Osnovy

MODUL

Multimediální design 4 Multimediální technika 4 Výzkumné metody a techniky 4 Struktura programu Povaha programu: Jeden rok programu. Minimální doba trvání: Jeden rok formální instrukce. Program je nabízen pouze na plný úvazek. Všechny moduly jsou povinné. Počet modulů ročně: 3 roky moduly [-]

Btech Hons v módě

Campus forma Denní studium 1 rok February 2019 Jihoafrická republika Johannesburg

Kteří získali tuto kvalifikaci, budou studenti dělat výzkum přispět k provádění a vyhodnocení stávajících poznatků ve specializované oblasti módního designu nebo oděvní technologie k dalšímu posílení profesní růst a osobní rozvoj. [+]

Kteří získali tuto kvalifikaci, budou studenti dělat výzkum přispět k provádění a vyhodnocení stávajících poznatků ve specializované oblasti módního designu nebo oděvní technologie k dalšímu posílení profesní růst a osobní rozvoj.

Požadavky na přijetí

Národní diplom v módě nebo ekvivalentní módní kvalifikace na stejné úrovni, jak doporučuje stavové výboru a schváleny Fakultní rada.

Kritéria pro výběr

A 60% průměru získané v závěrečném ročníku National Diploma: Móda je doporučeno.

Osnovy

MODUL

Specializované oblečení Technology 4 Obchodní studie 4 Teorie oblečení 4 Struktura programu Povaha programu: Jeden rok programu. Tento program je na plný úvazek. Minimální doba trvání: Jeden rok, na plný úvazek. Všechny moduly jsou povinné. Počet modulů ročně: 3 Rok moduly. [-]

Btech Hons v oděvním řízení

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let February 2019 Jihoafrická republika Johannesburg + 1 více

Kteří získali tuto kvalifikaci, budou studenti schopni zhodnotit oblečení výrobních procesů a zvyšování kvality výrobků za různých provozních podmínek uvažovat o vlivu globálních trendů, se týkají tyto strategicky produktivitu a ziskovost výrobního odvětví, a rozšířit osobní zájmy tím, že provádí výzkum v specializovaná oblast, v oděvním průmyslu [+]

Kteří získali tuto kvalifikaci, budou studenti schopni zhodnotit oblečení výrobních procesů a zvyšování kvality výrobků za různých provozních podmínek uvažovat o vlivu globálních trendů, se týkají tyto strategicky produktivitu a ziskovost výrobního odvětví, a rozšířit osobní zájmy tím, že provádí výzkum v specializovaný prostor v oděvním průmyslu.

Požadavky na přijetí

Národní diplom v oboru oděvní managementu nebo ekvivalentní kvalifikace oblečení řízení na stejné úrovni, jak doporučuje stavové výboru a schváleny Fakultní rada.

Kritéria pro výběr

A 60% průměru získané v závěrečném ročníku National Diploma: Oděv Management je doporučeno.... [-]


Btech Hons v podobě šperku a výrobě

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let February 2019 Jihoafrická republika Johannesburg + 1 více

Poté, co získal svou kvalifikaci, budou studenti kompetentní ve výrobě tvůrčí šperků. Budou schopni předložit strukturovaný skupinu práce, která je syntézou technologie, řešení problémů a aplikace metodiky výzkumu. [+]

Poté, co získal svou kvalifikaci, budou studenti kompetentní ve výrobě tvůrčí šperků. Budou schopni předložit strukturovaný skupinu práce, která je syntézou technologie, řešení problémů a aplikace metodiky výzkumu.

Požadavky na přijetí

Národní diplom: Šperky navrhnout a vyrobit, nebo ekvivalentní kvalifikace na stejné úrovni, jak je stanoveno stavovým výbor a schvaluje Fakultní rada.

Kritéria pro výběr

Výběr je založen na rozhovoru, předložení portfolia a návrh, který indikuje zamýšlenou oblast specializace. Doporučuje se průměrná známka 60% ve všech třetího ročníku modulů.

Osnovy

MODUL

Šperky praxe 4 Teorie Šperky 4 Struktura programu Povaha programu: Jeden rok programu. Program je nabízen jak na plný úvazek a částečný úvazek. Minimální doba trvání: Jeden rok na plný úvazek a dva roky na částečný úvazek. Všechny moduly jsou povinné. Počet modulů za rok: 2 rok-modulů. [-]

BTech in Chemical Engineering

Campus forma Denní studium Kombinované 1 rok February 2019 Jihoafrická republika Johannesburg + 1 více

[+]

Výsledky

Výsledky na úrovni Exit: Kvalifikace student bude mít možnost:

[-]

BTech Industrial Engineering

Campus forma Denní studium Kombinované 1 rok February 2019 Jihoafrická republika Johannesburg + 1 více

[+]

Výsledky

osm Moduly uvedené v předepsaných osnov úspěšně.

[-]

BTech in Electrical Engineering

Campus forma Denní studium Kombinované 1 rok February 2019 Jihoafrická republika Johannesburg + 1 více

[+]

Výběr je založen na akademických zásluhách a osobního pohovoru. Také se odkazovat na fakultě nařízení EB3. Udělení stupně [-]

BTech in Management Services

Campus forma Denní studium Kombinované 1 rok February 2019 Jihoafrická republika Johannesburg + 1 více

[+]

Žadatel musí být držitelem National Diploma: Management Services nebo rovnocennou kvalifikaci v NSK úrovně 6, určí na základě stavu výbor. Také se odkazovat na fakultě nařízení EB3. Udělení stupně [-]

BTech in Mineral Resource Management

Campus forma Denní studium Kombinované 1 rok February 2019 Jihoafrická republika Johannesburg + 1 více

[+]

Také se odkazovat na fakultě nařízení EB3.

Udělení stupně

Baccalaureus Technologiae: Mineral Resource Management bude udělena na studenty, kteří absolvovali všechny předepsané moduly úspěšně.

[-]

BTech in Operations Management

Campus forma Denní studium Kombinované 1 rok February 2019 Jihoafrická republika Johannesburg + 1 více

[+]

Výsledky

Výsledky na úrovni Exit: Kvalifikace bude student schopen:

Prokázat detailní znalost a získal potřebnou knowledgeto aplikovat různé strategie řízení výrobní / servisní a řídicí systémy používané operace v dnešním světě a zároveň uznávají, "konkrétních potřeb" nezbytný pro provozního postupu / systém fungovat optimálně. Požadavky na přijetí a výběrová kritéria [-]

BTech in Quantity Surveying

Campus forma Denní studium Kombinované 1 rok February 2019 Jihoafrická republika Johannesburg + 1 více

[+]

Tato kvalifikace je určena pro studenty se specializací v oboru stavební dozor, ve stavebnictví a nemovitostí průmyslu a stavební dozor profesi.

Výsledky

[-]

BTech in Town and Regional Planning

Campus forma Denní studium Kombinované 1 rok February 2019 Jihoafrická republika Johannesburg + 1 více

[+]

Také se odkazovat na fakultě nařízení EB3. Udělení stupně

Baccalaureus Technologiae: Město a regionální rozvoj bude udělena na studenty, kteří absolvovali všechny předepsané moduly úspěšně.

[-]

BTech Mining Engineering

Campus forma Denní studium Kombinované 1 rok February 2019 Jihoafrická republika Johannesburg + 1 více

[+]

Udělení stupně

Baccalaureus Technologiae: Těžební inženýrství bude udělena na studenty, kteří absolvovali všechny předepsané moduly úspěšně.

[-]

Btech v biotechnologii

Campus forma Denní studium February 2019 Jihoafrická republika Johannesburg

Absolventi tohoto programu jsou schopni vymyslet a aplikovat specializované strategie a příslušné zásady řízení v řízení jakosti (QC) a výzkumu a vývoje (R & D). [+]

Doornfontein CAMPUS

Absolventi tohoto programu jsou schopni vymyslet a aplikovat specializované strategie a příslušné zásady řízení v řízení jakosti (QC) a výzkumu a vývoje (R & D).

Mohou pracovat jako dohled techniků a technologů v vývoje produktů a procesů a kontroly kvality. Pracovní poměr může být v laboratoři nebo výrobních nebo prodejních prostředí.

výsledky exit-level

Studenti by měli být schopni:

Identifikovat nějaký problém, formulovat vhodnou hypotézu, generovat experimentálních dat, aby správná interpretace a příslušné odpočty. Práce harmonicky se spolupracovníky ve stejném pracovním prostředí-práce ve skupinách s ostatními na řešení problémů a provádění projektů. Pracují nezávisle na zvládnutí obsahu modul, výkon praktických projektů a sestavování zpráv. Najít, hodnotit a integrovat odbornou literaturu, použijte vhodné a správné technického jazyka a terminologie ve zprávách. Proveďte praxi vědy a techniky efektivně a zodpovědně, aniž by došlo k ohrožení životního prostředí nebo blahobyt spolupracovníků. Používají různé techniky, aby přizpůsobily a analyzovat data, podle čtení, diskuse, vykazování a prezentaci projektů a seminářů. Zapojte se zodpovědně do činností, které mají dopad na společenskou kvalitu života. Zkoumat další možnosti školení a zaměstnání. Prokázat schopnost vztáhnout obor pro společnost, a proto vím, kde je pravděpodobné, že bude zapotřebí tyto dovednosti. Hodnotící kritéria ... [-]

Btech v hutnictví strojírenství

Campus forma Denní studium Kombinované 1 týden February 2019 Jihoafrická republika Johannesburg + 1 více

Na této úrovni se bude kvalifikační student kompetentní v hutním procesu a design produktů, procesů a vývoje produktů, a musí být schopen prokázat technickou způsobilost řízení, čímž přispívá k potřebám hutnictví a hornictví. [+]

Po úspěšném dokončení National Diploma, kandidáti mohou být v souladu s platnými předpisy programových zaregistrovat bakalářský titul v oboru technologií (Baccalaureus Technologiae -BTech). Btech vyžaduje minimálně jeden rok dalšího studia.

Btech titul v příslušném oboru bude svěřena kandidátů po úspěšném dokončení všech teoretických požadavků.

Na této úrovni se bude kvalifikační student kompetentní v hutním procesu a design produktů, procesů a vývoje produktů, a musí být schopen prokázat technickou způsobilost řízení, čímž přispívá k potřebám hutnictví a hornictví.

Kvalifikovaná Student bude schopen zaregistrovat se ECSA jako profesionální technolog.... [-]


Btech v kvalitě

Campus forma Denní studium Kombinované 1 rok February 2019 Jihoafrická republika Johannesburg + 1 více

Cílem této kvalifikace je vyvinout studenta aplikované a kognitivních kompetencí v nabývání, interpretaci, porozumění a aplikace principů managementu jakosti. [+]

Po úspěšném dokončení National Diploma, kandidáti mohou být v souladu s platnými předpisy programových zaregistrovat bakalářský titul v oboru technologií (Baccalaureus Technologiae -BTech). Btech vyžaduje minimálně jeden rok dalšího studia.

Btech titul v příslušném oboru bude svěřena kandidátů po úspěšném dokončení všech teoretických požadavků.

Cílem této kvalifikace je vyvinout studenta aplikované a kognitivních kompetencí v nabývání, interpretaci, porozumění a aplikace principů managementu jakosti.

Student by měl být schopen analyzovat a vysvětlovat rozhodnutí zajišťování kvality v rámci útvaru zabezpečování jakosti, společnost, stejně jako regulačního prostředí, a zhodnotit a interpretovat vnější vliv rozhodnutí. Student by měl být také schopen uvažovat o jeho / její QA rozhodnutí a aplikací s cílem posoudit účinek této smlouvy ve celostního kontextu zajišťování a zlepšování kvality. Studenti musí mít zkušenosti ve funkci QA, aby se potřebný kontext jejich učení k jejich podnikatelského prostředí, a ocenit vylepšení andinterventions které by mohly mít vliv na jejich pracovní prostředí.... [-]


Btech v logistice

Campus forma Denní studium 3 let February 2019 Jihoafrická republika Johannesburg

Cílem této kvalifikace je vyvinout studenta aplikované a kognitivních kompetencí v nabývání, interpretaci, porozumění a aplikace principů logistiky. Student by měl být schopen analyzovat a vysvětlit strategická rozhodnutí v souvislosti s logistických operací jednotky nebo podniku, a zhodnotit a interpretovat vnější vliv rozhodnutí. [+]

Cílem této kvalifikace je vyvinout studenta aplikované a kognitivních kompetencí v nabývání, interpretaci, porozumění a aplikace principů logistiky. Student by měl být schopen analyzovat a vysvětlit strategická rozhodnutí v souvislosti s logistických operací jednotky nebo podniku, a zhodnotit a interpretovat vnější vliv rozhodnutí. Student by měl být také schopen uvažovat o jeho / jejích manažerských rozhodnutí a aplikací s cílem posoudit účinek této smlouvy ve celostního kontextu logistických operací a managementu. Studenti musí mít zkušenosti v odvětví logistiky, aby se potřebný kontext jejich učení k jejich podnikatelského prostředí, a ocenit vylepšení a zásahy, které mohou ovlivnit jejich pracovních prostředích.... [-]


Btech v managementu pohostinství

Campus forma Denní studium 3 let February 2019 Jihoafrická republika Johannesburg

Cílem kvalifikace Pohostinství řízení Btech je rozvinout studentovy platit, a kognitivní schopnosti v získávání, interpretaci, porozumění a aplikace principů řízení pohostinství. Student by měl být schopen analyzovat a vysvětlit manažerská rozhodnutí v souvislosti s pohostinství jednotky nebo společnosti. [+]

Cílem kvalifikace Pohostinství řízení Btech je rozvinout studentovy platit, a kognitivní schopnosti v získávání, interpretaci, porozumění a aplikace principů řízení pohostinství. Student by měl být schopen analyzovat a vysvětlit manažerská rozhodnutí v souvislosti s pohostinství jednotky nebo společnosti.

Osoby dosažení tohoto cíle kvalifikaci bude kompetentní při uplatňování manažerských dovedností, identifikace, výběr a aplikaci celou řadu výzkumných metod a technik a vyhledejte problémy v oblasti své vlastní a Social Science zaměřením.

Požadavky na přijetí

Národní diplom v oboru Hospitality Management nebo National Diploma (Potraviny a nápoje Management) nebo rovnocennou kvalifikaci v NSK úrovně 6, určí na základě stavu výbor s průměrem 60%. Agregát ze 60% z předepsaných hlavních modulů jejich National Diploma nebo rovnocennou kvalifikaci.... [-]


Btech v marketingu

Campus forma Denní studium 3 let February 2019 Jihoafrická republika Johannesburg

Cílem této kvalifikace je vyvinout studenta aplikované a kognitivních kompetencí v nabývání, interpretaci, porozumění a aplikace marketingových principů. Student by měl být schopen analyzovat a vysvětlit marketing a propagace rozhodnutí v rámci marketingové zásahové jednotce nebo společnosti, a zhodnotit a interpretovat vnější vliv rozhodnutí. Student by měl být také schopen uvažovat o jeho / jejích manažerských rozhodnutí a aplikací s cílem posoudit účinek této smlouvy ve celostního kontextu marketingových a propagačních akcí. [+]

Cílem této kvalifikace je vyvinout studenta aplikované a kognitivních kompetencí v nabývání, interpretaci, porozumění a aplikace marketingových principů. Student by měl být schopen analyzovat a vysvětlit marketing a propagace rozhodnutí v rámci marketingové zásahové jednotce nebo společnosti, a zhodnotit a interpretovat vnější vliv rozhodnutí. Student by měl být také schopen uvažovat o jeho / jejích manažerských rozhodnutí a aplikací s cílem posoudit účinek této smlouvy ve celostního kontextu marketingových a propagačních akcí.

Studenti musí mít zkušenosti v oblasti marketingu, aby se potřebný kontext jejich učení k jejich podnikatelského prostředí, a ocenit vylepšení a zásahy, které mohou mít vliv v jejich pracovním prostředí.... [-]


Btech v oblasti zdraví životního prostředí

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let February 2019 Jihoafrická republika Johannesburg + 1 více

Moduly pro program Btech Environmental Health skládají z metodologie výzkumu IV, bezpečnosti a ochrany zdraví IV přírody Nakládání s odpady IV a manažerské praxe IV. [+]

Moduly pro program Btech Environmental Health skládají z metodologie výzkumu IV, bezpečnosti a ochrany zdraví IV přírody Nakládání s odpady IV a manažerské praxe IV.

Požadavky na přijetí Národní diplom v oboru environmentální zdraví a akademických výsledcích. Minimálně 60% je zapotřebí v rámci programu NDip. Kontaktní údaje

Název: Paní Marta Chadyiwa Tel: 011 559 6239 / E-mail: mchadyiwa@uj.ac.za

[-]

Btech v oblasti řízení dopravy

Campus forma Denní studium 3 let February 2019 Jihoafrická republika Johannesburg

Cílem této kvalifikace je rozvinout studentovy platit, a kognitivní schopnosti v získávání, interpretaci, porozumění a aplikace logistiky a principů řízení dopravy. Student by měl být schopen analyzovat a vysvětlit marketing a propagace rozhodnutí v souvislosti s dopravní společnosti a regulačního prostředí, a zhodnotit a interpretovat vnější vliv rozhodnutí. Student by měl být také schopen uvažovat o jeho / jejích manažerských rozhodnutí a aplikací s cílem posoudit účinek této smlouvy ve celostního souvislosti s dopravním průmyslu. [+]

Cílem této kvalifikace je rozvinout studentovy platit, a kognitivní schopnosti v získávání, interpretaci, porozumění a aplikace logistiky a principů řízení dopravy. Student by měl být schopen analyzovat a vysvětlit marketing a propagace rozhodnutí v souvislosti s dopravní společnosti a regulačního prostředí, a zhodnotit a interpretovat vnější vliv rozhodnutí. Student by měl být také schopen uvažovat o jeho / jejích manažerských rozhodnutí a aplikací s cílem posoudit účinek této smlouvy ve celostního souvislosti s dopravním průmyslu.

Studenti musí mít zkušenosti v odvětví dopravy, aby se potřebný kontext jejich učení k jejich podnikatelského prostředí, a ocenit vylepšení a zásahy, které mohou mít vliv v jejich pracovním prostředí.... [-]


Btech v oboru Business Administration

Campus forma Denní studium 3 let February 2019 Jihoafrická republika Johannesburg

Cílem této kvalifikace je vyvinout studenta aplikované a praktické kompetence v získávání, analýzu, interpretaci, pochopení a uplatňování řídících a principy strategického řízení. [+]

Cílem této kvalifikace je vyvinout studenta aplikované a praktické kompetence v získávání, analýzu, interpretaci, pochopení a uplatňování řídících a principy strategického řízení. Student by měl být schopen analyzovat a vysvětlit strategická rozhodnutí v rámci obchodních operací, a zhodnotit a interpretovat vnější vliv rozhodnutí, vzhledem k celostní souvislosti se správou jako praxe.

Student musí prokázat, že mohou do souvislostí jejich učení k jejich podnikatelského prostředí, a popsat příslušná vylepšení a zásahy, které mohou mít vliv v jejich pracovním prostředí.

Požadavky na přijetí

Jakékoliv s ní spojené obchodní diplom nebo rovnocenná kvalifikace v NSK úrovně 6, určí na základě stavu výbor s průměrem 60%.... [-]


Btech v potravinářské technologie

Campus forma Denní studium February 2019 Jihoafrická republika Johannesburg

Absolventi tohoto programu jsou schopni vymyslet a aplikovat specializované strategie a příslušné zásady řízení v řízení jakosti (QC) a výzkumu a vývoje (R & D). [+]

Doornfontein CAMPUS

Absolventi tohoto programu jsou schopni vymyslet a aplikovat specializované strategie a příslušné zásady řízení v řízení jakosti (QC) a výzkumu a vývoje (R & D).

Mohou pracovat jako dohled techniků a technologů v vývoje produktů a procesů a kontroly kvality. Pracovní poměr může být v laboratoři nebo výrobních nebo prodejních prostředí.

výsledky exit-level

Studenti by měli být schopni:

Identifikovat nějaký problém, formulovat vhodnou hypotézu, generovat experimentálních dat, aby správná interpretace a příslušné odpočty. Práce harmonicky se spolupracovníky ve stejném pracovním prostředí-práce ve skupinách s ostatními na řešení problémů a provádění projektů. Pracují nezávisle na zvládnutí obsahu modul, výkon praktických projektů a sestavování zpráv. Najít, hodnotit a integrovat odbornou literaturu, použijte vhodné a správné technického jazyka a terminologie ve zprávách. Proveďte praxi vědy a techniky efektivně a zodpovědně, aniž by došlo k ohrožení životního prostředí nebo blahobyt spolupracovníků. Používají různé techniky, aby přizpůsobily a analyzovat data, podle čtení, diskuse, vykazování a prezentaci projektů a seminářů. Zapojte se zodpovědně do činností, které mají dopad na společenskou kvalitu života. Zkoumat další možnosti školení a zaměstnání. Prokázat schopnost vztáhnout obor pro společnost, a proto vím, kde je pravděpodobné, že bude zapotřebí tyto dovednosti. [-]

Btech v řízení cestovního ruchu

Campus forma Denní studium 3 let February 2019 Jihoafrická republika Johannesburg

Cílem kvalifikace Btech řízení cestovního ruchu je rozvinout studentovy platit, a kognitivní schopnosti v získávání, interpretaci, porozumění a aplikace principů řízení cestovního ruchu. Student by měl být schopen analyzovat a vysvětlit manažerská rozhodnutí v rámci cestovního ruchu jednotky společnosti. Tato kvalifikace připravuje absolventa pro jakékoliv pozici v odvětví cestovního ruchu, která vyžaduje uplatňování stávajících postupů v oblasti cestovního ruchu v nových souvislostech. [+]

Cílem Btech v řízení cestovního ruchu kvalifikaci je rozvinout studentovy platit, a kognitivní schopnosti v získávání, interpretaci, porozumění a aplikace principů řízení cestovního ruchu. Student by měl být schopen analyzovat a vysvětlit manažerská rozhodnutí v rámci cestovního ruchu jednotky společnosti. Tato kvalifikace připravuje absolventa pro jakékoliv pozici v odvětví cestovního ruchu, která vyžaduje uplatňování stávajících postupů v oblasti cestovního ruchu v nových souvislostech.

Požadavky na přijetí

Národní Diploma (Management cestovního ruchu) nebo rovnocennou kvalifikaci na úrovni NSK 6, jak je určena stavu výbor s průměrem 60% u subjektů třetí rok.... [-]


Videos

UJ Corporate video 2016

UJ generations of accomplishment

Contact
Adresa destinace
University of Johannesburg
PO Box 524

Johannesburg, Gauteng, 2006 ZA
Social Media