Vega School of Brand Leadership

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Vega byla založena v roce 1999 V uznání řazení globální zaměření směrem Brand vedení a řízení a zvyšující se poptávce po kreativní a inovativní značky myslitelů. Akreditovaný Independent Institute of školství, stupňů, vyznamenání a magisterských programů jsou dobře známy a respektovány značky, marketingu a komunikačních technologií.

Vega škola, vzdělávací značka Independent Institute of Education, je přesvědčen, že značky jsou největšími devizami na světě k významným změnám. Vega proto si klade za cíl absolvovat nový druh myslitel dodáním plně akreditované certifikáty, programy maturitu, Honours a mistři v budování značky a kreativní komunikace. Vega mantra - moudrostsmagic - komunikuje svou víru v tvůrčí strategického myšlení. IIE Vega absolvent je průzkumník, který je chytrý, barevné a vášnivá, ale obecně nespokojeni se současným stavem, protože on / ona ví, že značky, podniky, ekonomiky a společnosti může být zdravější a lepší pro lidi.

Absolventi IIE úspěšně přispívají k rozvoji společnosti v různých firemních a společenských arénách.

o Vega

Vega je název nejjasnější hvězda nebeské souhvězdí Lyry. Vzhledem ke své intenzivní luminiscence a zásadní roli, kterou hraje v námořní plavbě, Vega byl popsán astrofyzik Austin F. Gulliver jako "další nejdůležitější hvězda na nebi po slunci".

Společnost byla založena v roce 1998 odtržené skupině pionýrů a inovátorů Mavericks, Vega škola se narodil v reakci na naléhavou potřebu paradigmatu od konvenčních marketingových komunikací. Tradiční přístupy k budování značky, marketingu a reklamy byly vyčerpány a bylo rychle dosaženo jejich datum prodeje. Nová myšlenkový směr byl nazýván pro Vega a odpověděl, že volání.

Víra, že značka se narodil, aby vedl je základním stavebním kamenem filozofie Vega. Podle slov Vega zakladatele Gordona Cooka, "značka přináší zvláštní a jedinečný význam, aby přidanou hodnotu a spojit se s lidmi." Jinými slovy, značka není jen název výrobku, ale projevem identity a co je důležitější, účel: myslet na značky jako Apple, Greenpeace a Google a budete brzy uvědomí, že značky jsou mnohem víc než jen písmena a loga, ale mocný kulturní síly utvářející svět, jak jej známe.

Naše výuka P hilosophy

Princip jádro pedagogický obejat Vega se odráží v naší samotný název. Vzhledem k tomu, Vega je navigační hvězda je koncept navigace je ústředním Vega unikátní didaktiky. Vega lektoři jsou navigační systémy: my jsou poháněny étosem proaktivní, odborným vedením spíše než to pouze vyvozovat informací, které jsou pasivně absorbovány.

Ústředním bodem navigační procesu je dialog vytvořeno mezi navigátorem a studentem. Důsledné vyšetření, hodnocení a kritická analýza nápadů umožňuje kontinuální vývoj konceptů do finální ruční práce produkovat nejvíce rafinované a smysluplných výsledků je to možné. Snad nejdůležitějším stavebním kamenem Vega výuky filozofie je, že zakotvena v naší mantrou moudrostiskouzlo. Vyjádřeno v tomto výroku je zásadně synergický povahu vztahů mezi kreativitou a strategie; inspirace a inovace; nápad a skutek.

Naše Val u es

Věříme v kreativitě se strategickým záměrem
Věříme, že v tvůrčím uplatnění bez hranic vědomostí
Naše studio je lidská představivost a my jsme zde mít pastelka-světlé zábavy
Snažíme se vždy být společensky a kulturně relevantní
Věříme, že vždy je vřele a hned člověk, protože to dává prostor pro moudrost kouzlem do povrchových
Snažíme se být na špici v oblasti inovací
Spojíme firmu do zisku o přidávání hodnoty životy lidí

Místa

Johannesburg

Adresa, 1. řádek
Johannesburg Campus
Physical address: 444 Jan Smuts Avenue, Bordeaux, Randburg
Postal address: PO Box 2369, Randburg, 2125

Johannesburg, Gauteng, Jihoafrická republika

Durbane

Adresa, 1. řádek
Durban Campus
Physical address: The Glades Office Park, 70 Armstrong Ave, La Lucia
Postal address: PO Box 1669, Westville, 3630

Durbane, KwaZulu-Natal, Jihoafrická republika

Kapské město

Adresa, 1. řádek
Cape Town Campus
Physical address: 130 Strand Street, De Waterkant, Cape Town
Postal address: PO Box 430, Roggebaai, Cape Town, 8001

Kapské město, Western Cape, Jihoafrická republika

Pretoria

Adresa, 1. řádek
Pretoria Campus
Physical address: 34 Ingersol Rd, Menlyn, Pretoria
Postal address: PO Box 12361, Hatfield, 0028

Pretoria, Gauteng, Jihoafrická republika

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium