Přečtěte si oficiální popis

Ammán Arab University (AAU) byla založena v roce 1999 jako soukromý (non-profit) vysokoškolské specializuje na postgraduální studium pod názvem "Amman Arab University pro postgraduální studium". Jednalo se o první univerzita v Jordánsku nabídnout Ph.D. programy. V roce 2009, univerzita připustila první kousek bakalářských studentů a jeho jméno bylo změněno na "Amman arabské univerzitě".

Univerzita dosáhla obecné a soukromého akreditaci vysokého školství Akreditační komise (HEAC) v Jordánsku a je členem Asociace arabských univerzit.

Univerzita usiluje o zlepšení kvality vzdělávání a zaměřuje se na poskytování studentům znalosti a dovednosti, aby byl aktivní a efektivní člen ve společnosti. Skupina vědců a akademických odborníků zřídila univerzitu stát se majákem znalostí a efektivně a účinně fungovat s vysokou integritou na úrovni světové třídy. Kromě toho bylo potřeba z institucí vyššího vzdělání pro absolventy s významnými kompetencemi, aby vyhovovaly současným a budoucím výzvám.

Ammán Arab University dodala místní a národní trhy s předními a kvalifikovaných absolventů. Celkový počet studentů, kteří byli promoval na univerzitě ve všech programech přesahuje 7000.

Máme 90 významní členové na plný úvazek fakulty, kteří absolvovali od renomovaných vysokých škol a 522 vysokoškolských studentů a 449 postgraduálních studentů.

Univerzita se nachází na Jordan Street-Mobis s krásným výhledem na Ammánu (hlavní město), Al-Balqa a Jerash. Univerzita je postaven na 122 akrech a budovy univerzity jsou kloubově a smíchá s originalitě a modernosti, a místo je asi 12 km severně od hlavního města Ammánu. Univerzita je moderně pokud jde o vybavení a zdrojů, aby splňovaly potřeby výuky a výzkumu.

Poslání a Vission

VISION:

Dobře proslulé místní a regionální univerzitní pro vysoce kvalitní výuku, výzkum a obecně prospěšných prací.

MISSION:

Produkovat absolventy, kteří jsou kritické myslitel, kreativní a celoživotnímu učení a vybaveni dovednostmi a znalostmi, které jim umožní konkurovat na trhu a stát lídry ve svých komunitách, na podporu výzkumu a inovací fakulty a studentů a šířit výsledné poznatky, podporovat neustálé zlepšování kvality, a vytvořit efektivní partnerství s komunitou.

Programy se vyučují na:
  • Angličtina
  • Arabština

Tato škola dále nabízí:

Bakalář

Amman Arab University

Mobilní výpočetní technika se šíří velmi rychle v podobě mobilních produktů a řešení, jako jsou chytré telefony, tablety, bezdrátové infrastruktury, a bezdrátových datový ... [+]

Mobilní výpočetní technika se šíří velmi rychle v podobě mobilních produktů a řešení, jako jsou chytré telefony, tablety, bezdrátové infrastruktury, a bezdrátových datových plánů. Zúčastněné profesionálové mohou mít on-line, nebo ve své třídě školení využít své znalosti a dovednosti mobilní výpočetní techniky.

Nicméně, mladí lidé mohou najít takové kurzy těžké využívat jako takové kurzy vyžadují, aby účastníci mají vynikající znalosti a praktické zkušenosti v různých oblastech, které konsolidovat páteř mobilních počítačů, jako je práce na počítači a programovacích jazyků; Vývoj / Test / Provoz platformy; Sítí a bezdrátových síťových systémů; Operační systémy; Internetové technologie (např web serverů a skriptovací jazyky, jako jsou Servlets, JSP, atd), datových centrech, atd Tak, to se stalo nezbytné, aby Academia předpokládá, že svou úlohu vyvinout a nabídnout slušné vysokoškolské programy, které se zaměřují na oblasti mobilních počítačů.... [-]

Jordánsko Amman
Září 2020
Angličtina
Denní studium
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Amman Arab University

Jedná se o bakalářský studijní program, který je založen na obou teoretické a praktický přístup k učení. Specializuje se na audit přes prostřednictvím in-hloubkové a krit ... [+]

Co přesně dělá specializace na řízení a finanční kontrolu obnáší?

Jedná se o bakalářský studijní program, který je založen na obou teoretické a praktický přístup k učení. Specializuje se na audit přes prostřednictvím in-hloubkové a kritické přenosu vzdělávací znalostí. Absolventi, kteří major v této oblasti budou odborníkům v oboru auditu v širším měřítku, účetnictví, finanční analýza, řídící management, řízení rizik, výzkum a vyšetřování. Kromě toho budou studenti mít prospěch z postupující své manažerské a lingvální schopnosti.

Jak se tento obor přicházejí do formace?

Jako součást naší společenské odpovědnosti, široká studie o trhu práce byla provedena která odhalila následující:... [-]

Jordánsko Amman
Září 2020
Angličtina
Denní studium
Kampus
Přečtěte si více v češtině