Přečtěte si oficiální popis

Americká univerzita v Phnom Penh Studie místně. Žít po celém světě.

American University of Phnom Penh (AUPP) byl otevřen v květnu 2013. AUPP byla zahájena kambodžské státním příslušníkům, kteří mají vášeň a závazek poskytovat kvalitní vysokoškolské vzdělání v Kambodži, a touhu pomoci předem Kambodži s vzdělaných vůdců.

American University of Phnom Penh (AUPP) je nezávislá instituce vyššího vzdělávání nabízí přísný, kvalitní americký styl vzdělání, které připravuje studenty s silnou teoretického základu a praktické dovednosti k dalšímu studiu a aby byly konkurenceschopné na globálním trhu. AUPP poskytuje vzdělávací prostředí, ve kterém studenti dosáhnout kompetence v oblasti jejich studia, prokázal schopnost efektivní kritického myšlení a komunikační dovednosti a využívat zvuk strategie řešení problémů. AUPP vychovává studenty se přispívat globální občané, kteří mají silnou znalostní základnu, se zaměřuje na celoživotní vzdělávání a prokázat vysoké etické standardy a chování.

American University of Phnom Penh je uznáván jako lídr v oblasti vysokoškolského vzdělávání, který je známý pro akademické přísnosti, výuky špičkovou kvalitu a inovace, a vysokých etických standardů. Univerzitní spolupracuje s vysokými školami ve Spojených státech a dalších vysokých škol nabízí příležitosti a přístup, který zajistí, že naši absolventi patří mezi nejlépe vzdělané na světě.

AUPP nabízí skvělou příležitost pro studenty, a alternativu k vyjíždějících studentů do zahraničí studovat v USA, Austrálii, Velké Británii, nebo dokonce regionu. Jako mezinárodní univerzity, AUPP poskytuje vynikající vzdělání Kambodžanů a dalších národností. Poskytuje kvalitní vzdělání pro kariéru vynikající vzdělání pro studenty, kteří chtějí odejít do zahraničí za magisterského titulu, ale také.

AUPP nabízí bakalářské programy v zákoně; Globální záležitosti; Business; a informační technologie řízení. V současné době existuje v menší liberálních studií a ekonomika. Tyto programy byly strategicky vybrány a navrženy na základě národních, regionálních a mezinárodních trendy a potřeby. Další programy jsou identifikovány, a to i na základě analýzy trhu.

Všechny akce univerzity se řídí národními a mezinárodními akreditačních standardů.

AUPP chápe a je odhodlána pokračovat partnerství s podniky a průmysl, spolu s dalšími zahraničními univerzitami. V současné době, AUPP má partnerství s University of Massachusetts, Lowell, Ohio University a California State University, Long Beach, stejně jako MOU s místním průmyslem, jako je například RMA. Univerzita se snaží, aby hostující reproduktory do areálu, vzít fieldtrips podnikům a jiným organizacím, záběr s komunitních projektů tak, že studenti mají skutečné životní zkušenosti, aby se vztahují k jejich akademické ročníkové práce, a provádět výzkum pro zlepšení Kambodža.

Mise

American University of Phnom Penh (AUPP), je první v americkém stylu nezávislá vysoká škola nabízí kvalitní a důsledné vzdělávání, které připravuje studenty se silnou teoretického základu a praktických dovedností, aby mohli studovat a být konkurenceschopné na globálním trhu. American University of Phnom Penh nabízí vzdělávací prostředí, ve kterém studenti dosáhnout kompetence v oblasti jejich studia, prokázal schopnost efektivní kritického myšlení a komunikační dovednosti a využívat zvuk strategie řešení problémů. American University of Phnom Penh vychovává studenty bude přispívat globální občané, kteří mají silnou znalostní základnu, se zavázaly k celoživotnímu vzdělávání a prokázat vysoké etické standardy a chování.

Vidění

American University of Phnom Penh bude lídrem v oblasti vysokoškolského vzdělávání, známý pro akademické přísnosti, výuky špičkovou kvalitu a inovace, a vysokých etických standardů. Univerzitní spolupracuje s vysokými školami ve Spojených státech a dalších vysokých škol nabízí příležitosti a přístup, který zajistí, že absolventi naší univerzity patří mezi nejlépe vzdělané na světě.

Hodnoty

Vzdělaní občané

American University of Phnom Penh se domnívá, že znalost je nezbytná pro rozvoj kambodžské a globální společnosti, a je odhodlána akademické kvality.

Celoživotní vzdělávání

American University of Phnompenhu se hlásí k víře, že by lidé měli být investovány v procesu celoživotního učení, a snaží vštípit, že víra ve svých absolventů.

Společenská odpovědnost a Global Perspective

American University of Phnom Penh se zavazuje k řešení problémů v dnešní globální společnosti a bere vážně svou odpovědnost připravit studenty / absolventy být dobrými globální občany.

Integrity

American University of Phnom Penh se domnívá, že etické chování je rozhodující pro společenskému blahobytu; vysoké etické standardy jsou základní pro univerzity a na základě zkušeností studentů.

Programy se vyučují na:
  • Angličtina

Tato škola dále nabízí:

BA

AUPP: American University of Phnom Penh

Program Globální záležitosti poskytuje studentům pochopení současných problémů v regionu ASEAN a po celém světě. ... [+]

Posláním programu je připravit studenty pro globální vedení a služby, a cvičit novou generaci vůdců politických řešit složité problémy globalizovaného světa. Je určen pro jednotlivce, kteří chtějí být politici na národní, regionální a místní vládní agentury, mezinárodní organizace, nevládní organizace a nadnárodní korporace.

Program Globální záležitosti poskytuje studentům pochopení současných problémů v regionu ASEAN a po celém světě. Program poskytuje možnost studovat klíčových současných problémů - konflikt mezi a v rámci jednotlivých zemí demokratizace, ekonomické a politické globalizace, regionální konflikty a vznikající význam nestátních aktérů; jakož i analýza zahraničních a ekonomických tvorby politiky a bezpečnostních otázkách v regionu i v celosvětovém měřítku.... [-]

Kambodža Phnom Penh
Srpen 2020
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
AUPP: American University of Phnom Penh

Bachelor of Arts v právu (BA, Právo) program připravuje absolventy pro úspěch v kariéře v soukromých firmách, právní oddělení, nevládních organizací, mezivládních organiz ... [+]

Zákon je náročná kariéra, ve které je nezbytné k úspěchu schopnost analyzovat informace a poskytovat řešení pro klienty. Program na AUPP zákona je zakotvena v kritické myšlení, odborné dovednosti a etiky, a nabízí širokou škálu možností kurzu. Program zahrnuje kurzy v oblasti občanského a trestního práva a program zahrnuje zvláštní kurzy kambodžské, ASEAN a mezinárodního práva.

Bachelor of Arts v právu (BA, Právo) program připravuje absolventy pro úspěch v kariéře v soukromých firmách, právní oddělení, nevládních organizací, mezivládních organizací nebo vlády. Studenti zapsaní v BA, programu Právo Očekává se, že klíčové kompetence v oblasti znalostí, analýzy, kulturní citlivosti a profesionalitu.... [-]

Kambodža Phnom Penh
Srpen 2020
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině

BSc

AUPP: American University of Phnom Penh

Informační technologie Management (ITM), program je určen na rozvoj odborníků v rozvíjejících se a sbíhajících se informačních a komunikačních technologií. V oboru ITM p ... [+]

Informační technologie Management (ITM), program je určen na rozvoj odborníků v rozvíjejících se a sbíhajících se informačních a komunikačních technologií. V oboru ITM produkuje absolventy, kteří mohou organizovat obchodní procesy na podporu strategických firemní potřeby, požadavky a cíle na úrovni managementu. Program je navržen tak, aby překlenout propast mezi problémy podniků a možnostech informačních technologií, a vyrovnejte technologie s obchodními strategiemi. Studenti zvýšení jejich kritické myšlení, řešení problémů, a analytické schopnosti se znalostí principů řízení. Program je rovnováha technologie, řízení, komunikace a svobodných umění.... [-]

Kambodža Phnom Penh
Srpen 2020
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
AUPP: American University of Phnom Penh

Business Program připravuje absolventy pro úspěch ve světě podnikání, ať už v Kambodži, jihovýchodní Asie, nebo mimo ni. ... [+]

Business Program připravuje absolventy pro úspěch ve světě podnikání, ať už v Kambodži, jihovýchodní Asie, nebo mimo ni. Business vzdělání a úspěšný výkon obchodního kariéry vyžaduje absolventy pochopit základní ekonomické pojmy a matematické vztahy, zatímco ve stejnou dobu jsou analytické a je schopen komunikovat myšlenky efektivně prostřednictvím písemných a ústních sdělení.

Studenti zapsaní v podnikání rozvíjet klíčové kompetence v každé z funkčních oblastí podnikání - marketing, finance, účetnictví a řízení - s cílem pochopit vzájemné vztahy mezi těmito funkčních oblastí a jak se tyto vztahy mohou ovlivnit provoz a hodnotu organizace.... [-]

Kambodža Phnom Penh
Srpen 2020
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině

AUPP Now Accepting Applications