Přečtěte si oficiální popis

Příběh CMU

Kanaďan Mennonite univerzita je výsledkem sloučení tří vysokých škol: Mennonite bratrské Bible College / Concord College (est. 1944); Kanadská Mennonite Bible vysoká škola (est. 1947); a Menno Simons College (est. 1989).

Počátky CMU sahají do počátku 1990, kdy lidé z podnikatelské sféry a ze čtyř Mennonite vysokých škol v Manitobě-CMBC, Concord College, Steinbach Bible College a Menno Simons College-setkali hovořit o inter-Mennonite spolupráce v oblasti vysokoškolského vzdělávání , To vedlo k formální jednání mezi vysokými školami, začátek v roce 1995. Steinbach Bible vysoká škola odstoupila z procesu v roce 1996.

V srpnu 1998, vláda Manitoba prohlásil chartu pro vytvoření univerzitní úrovni, studia udělení federaci Mennonite vysokých škol. Dne 18. listopadu 1998, tři vysoké školy podepsaly memorandum o dohodě, znamenat konečné schválení pro vytvoření federace. Dne 4. května 1999, dohoda o koupi 500 Shaftesbury byla uzavřena. Mennonite College federace začala nabízet své nové, společně sponzorované akademické programy v září 1999. Do září 2000, CMBC a Concord College společně umístěny na společném kampusu v 500/600 Shaftesbury Boulevard. (Menno Simons College zůstal v centru města Winnipeg jako CMU kampusu v University of Winnipeg.) V říjnu 2008, CMU stala členem Asociace univerzit a vysokých škol Kanady (nyní známý jako univerzit v Kanadě).

Každý ze zakládajících škol má svůj vlastní příběh. Přesto, od počátku, jednotlivé příběhy se často protínají a jsou nyní součástí společného příběh-příběh o tom, jak Bůh vedl je, aby společně pracovat na společném vzdělávacím misi s názvem CMU.

Poslání

CMU je inovativní křesťanské univerzitě, zakořeněný v Anabaptist Mennonite tradici, se stěhoval a transformován do života a učení Ježíše Krista. Prostřednictvím výuky, výzkumu a služeb CMU inspiruje a vybavuje ženy a muže pro život služby, vedení a smíření v církvi a ve společnosti.

Sdělení mise CMU, jako to jakékoliv organizace, je jako hustě zabalené cívky s potenciálem a povinnosti ožily v živé škále programů a projektů, rozhovorů a závazků. Poslání CMU je předem a tam v jeho zvláštnosti. Věrnost k příběhu Božího vytváří a transformuje práce skrze Ježíše Krista je srdeční tep se všímavost a motivační impuls pro služby, vedení a usmíření, jehož prostřednictvím CMU podílí na církve a společnosti.

V CMU, usmíření je akademická práce se všemi druhy sociálních, osobních, teologických, mezilidských, uměleckých, fyzické a environmentální rozměr, abychom jmenovali alespoň některé. Usmíření, jako je vzdělávání, je vždy o "budování chápání." A "budování porozumění" je vždy o zapojení se do vědomostí i vztahy, způsoby vidění, zapojení a sdílení ve světě, který je báječné, že je trápí, a to někdy potřebuje naši nejlepší péči a představivost.

Fráze, "zakořeněný v Anabaptist Mennonite tradice" je možná nejlépe přiblížil skrze svědectví CMU studentů. To, co úlovky v jejich myslích a srdcích jejich najednou je soudržnost a soulad mezi tím, co profesoři učí ve třídě, a jak se tyto "učitelé života" jít o každodenním životě. Silné odsouzení k usmíření a integrity v životě a víry byly v popředí vzniku novokřtěnců v šestnáctém století. Integrace akce a vyznání i nadále mít zásadní význam dnes, stejně jako praxe komunitního rozlišování při zatýkání, co je pravda. Tyto rozsudky navrhne odvážné zranitelnost a dynamický svobodu, a ty jsou hluboce a pouze prostřednictvím vztahů důvěry. Je to v rámci vztahu důvěry a komunitní soudnosti, že CMU se rozumí, že se univerzitní kostel související, vytvoření fóra pro probíhajícího dialogu o tom, jak společně jsme povoláni hovořit milost a přijmout usmíření v kostele, ve společnosti a ve světě, jak jsme to vědí.

Z toku této mise, CMU zřídil čtyři závazky, které charakterizují svou práci v rámci všech svých programů a aktivit:

Vzdělávání pro mír a spravedlnost

Závazek se vzdělávat pro mír a spravedlnost barvách všech našich programů a náš institucionální život jako celek a je výslovně zastoupena v některých podpisových programech a práci několika našich institutů (např Canadian School of budování míru).

Učení prostřednictvím myšlení a konání

Akademická analýza je doplněna zkušenostního učení způsobem, který formuje i myšlení a života, a to zejména prostřednictvím našich Practica, Outtatown, co-op, a stáží.

Velkorysý Hospitality ... Radikální dialog

CMU vítá všechny, neboť podporuje dialog přes náboženské, ekonomické, sociální, politické, etnické, národní a kulturní propastmi, které rozdělují lidstvo, v Severní Americe a na mezinárodní úrovni.

Modelování Invitational Community

CMU nálada individualismu naší doby podle modelování a rozvíjení invitational komunity, které jsou různorodé, ale učit se spolu, ve kterém lidé se vzájemně podporují, a které podporují soucit a představují naději těm, kteří v nich i mimo něj.

Programy se vyučují na:
  • Angličtina

Tato škola dále nabízí:

BA

Canadian Mennonite University

Biblický teologický a studií (BTS) zve studenty k disciplinované, přemýšlivý reflexe na Bibli, na teologických tradic a historie kostela, a na zkušenostech a postupech kř ... [+]

Biblický teologický a studií (BTS) zve studenty k disciplinované, přemýšlivý reflexe na Bibli, na teologických tradic a historie kostela, a na zkušenostech a postupech křesťanských komunit po celém světě. Oba tříletý a čtyřletý bakalář umění se zaměřením na BTS poskytuje šíři expozice humanitních věd, nebo společenských věd, a významný hloubku v biblické a teologická studia. Tyto tituly připravit studenty dobře jakékoli oblasti zaměstnání nebo povolání s cenné dovednosti-komunikace, psaní, analytické, kritické myšlení, a organizování. Tří- nebo čtyřletý BA v BTS také slouží jako pevný základ pro zahájení do odborných studií, jako je sociální práce, práva, a tak dále.... [-]

Kanada Winnipeg
Září 2020
Angličtina
Denní studium
3 - 4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Canadian Mennonite University

Dokážete si představit, jak hudba může nabídnout vizi krásy v rozbité světě, což nám pomáhá slyšet hlasy těch, odlišné od sebe, transformace nás, a být viděn jako dárek b ... [+]

Dokážete si představit, jak hudba může nabídnout vizi krásy v rozbité světě, což nám pomáhá slyšet hlasy těch, odlišné od sebe, transformace nás, a být viděn jako dárek boha? Hudební studie bilance přísnou disciplínu vedle tvůrčí fantazie a touha po umělecké dokonalosti a vášeň vedle soucitem a citlivostí na lidské potřeby. Koncentrace zahrnují výkon, hudební vzdělání, hudební vědu, hudební službu, a komplexní studie.

Bakalář hudby je profesionální program, který nabízí tyto koncentrace: Hudební výchova, ministerstvu hudby, muzikologie, výkonu, a komplexní. Studenti jsou schopni dokončit jednu nebo více koncentrací jejich stupňů. Absolventi těchto koncentracích často sledují postgraduální studium před zahájením profesionální kariéru v hudbě. Zatímco tyto koncentrace jsou označeny jako profesní dráze, tyto tituly jsou také cenné jako obecné mír umění. B.Mus. absolventi často jsou uznávány jako dobře disciplinovaný, dobře vzdělaný a nápadité lidi, s působností, aby sloužili společnosti dobře v celé řadě oblastí.... [-]

Kanada Winnipeg
Září 2020
Angličtina
Denní studium
8 - 24 měsíce
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Canadian Mennonite University

Jak mohou lidé používat symboly, obrázky, zvuky a vytvořit smysl, který mohou být sdíleny mezi skupinami a jednotlivci? V jakém okamžiku se přesvědčovací publikace stala ... [+]

Jak mohou lidé používat symboly, obrázky, zvuky a vytvořit smysl, který mohou být sdíleny mezi skupinami a jednotlivci? V jakém okamžiku se přesvědčovací publikace stala propaganda? Jak se nové sociální média vliv rodinná dynamika v Severní Americe? Proč lidé sdílet své soukromý život s cizími lidmi, za podmínky, že cizinec má mikrofon?

V komunikačních a mediálních studií, budou studenti mít zázemí v teorii komunikace, jakož i praktické dovednosti, které potřebují, aby byly účinné na pracovišti. V průběhu tohoto procesu, budou studenti povzbuzováni k čelit velké otázky na pole o významu, šíření informace a nápady, sílu hlasu, a interakce mezi vírou a odborné praxe.... [-]

Kanada Winnipeg
Září 2020
Angličtina
Denní studium
3 - 4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Canadian Mennonite University

Mezinárodní studie rozvoje (IDS) je studium chudobě, nerovnosti a jak vytvořit změnu a učinit svět lepším místem k životu. Studenti prozkoumat etiku kolem, co to vlastně ... [+]

Mezinárodní studie rozvoje (IDS) je studium chudobě, nerovnosti a jak vytvořit změnu a učinit svět lepším místem k životu. Studenti prozkoumat etiku kolem, co to vlastně znamená poskytnout pomoc někdo žije v chudobě, stejně jako osvědčené postupy v oblasti snižování chudoby a vytváření dlouhodobě rozdíl v životech lidí.

Potraviny spravedlnost, reakce na katastrofy, kanadský politika pomoc, udržitelnost životního prostředí, ozbrojené konflikty, nemoci a vzdělání jsou příklady témat, která IDS dotýká. Oba tříletý a čtyřletý bakalář umění se zaměřením na Mezinárodní rozvojová studia poskytuje šíři expozice humanitních, věd a společenských věd, a zahrnují významný hloubku IDS. Tento významný je určen pro studenty se zájmem o globální spravedlnosti, občanství a trvale udržitelný rozvoj. Tyto tituly připravit studenty dobře jakékoli oblasti zaměstnání nebo povolání se cenné dovednosti, komunikace, psaní, analytické, kritické myšlení, a organizování. Tří- nebo čtyřletý BA v IDS také slouží jako pevný základ pro zahájení do odborných studií, jako je komunitní rozvoj, veřejnou politiku, sociální práce, práva, a tak dále.... [-]

Kanada Winnipeg
Září 2020
Angličtina
Denní studium
3 - 4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Canadian Mennonite University

Dokáže zpívat "Tento malý Světlo Mine" opravdu pomůže někdo znovu naučit mluvit, poté, co byl střelen do hlavy přes Broca oblast? Jak mohou intervence hudební založený na ... [+]

Dokáže zpívat "Tento malý Světlo Mine" opravdu pomůže někdo znovu naučit mluvit, poté, co byl střelen do hlavy přes Broca oblast? Jak mohou intervence hudební založený na zlepšení fungování a kvalitu života Alzheimerovy pacientů? Mohl by hudba být životaschopnou alternativou pro léky nebo jiné druhy terapie v léčbě poruch nálady? Jak hudba vliv na vývoj dětí?

Pokud se některý z těchto otázek vás zajímají, zvažte zapsal do hudební terapie programu CMU, akreditovány Kanadskou asociací pro muzikoterapii (CAMT).

Tento program je určen pro studenty se zájmem o práci v muzikoterapii. Hudební terapeuti používat hudbu šikovného, ​​systematickým způsobem, aby podporovaly pozitivní změny v psychické, fyzické, emocionální nebo duchovní fungování jednotlivců a skupin. Pracovní příležitosti pro muzikoterapeuti existují v zařízení pro duševní zdraví, domovech důchodců, nemocnicích, školách, skupinových domovů, a mnoho dalších nastavení. Také, mnoho muzikoterapeuti rozvíjet své vlastní soukromé praxe. Hudební terapeuti se očekává, že budou splněny a univerzální hudebníci se solidní základy v studiu normálního a abnormálního lidského vývoje navíc k jejich dovedností muzikoterapie. Nad rámec dovedností a technik muzikoterapie, studenti na CMU porozumět duchovnosti, etiky a poradenství, neocenitelný ke kariéře v jakékoliv péče profesi.... [-]

Kanada Winnipeg
Září 2020
Angličtina
Denní studium
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Canadian Mennonite University

Redekop School of Business je rozvoj potenciálu budoucích obchodních lídrů přivést dohromady zdravé podnikatelské praktiky se závazky víry, štědrost a servis. ... [+]

Redekop School of Business je rozvoj potenciálu budoucích obchodních lídrů přivést dohromady zdravé podnikatelské praktiky se závazky víry, štědrost a servis.

Zisk Perspective

V a mimo učebny, studenti zkoumat složitost výroby moudré podnikání a etická rozhodnutí. Výuka a mentoring profesoři, majitelé podniků, a ne-pro neziskové vůdců, společně s programem podnikatel-in-rezidenci, Cvičení umístění, on-kampusu Business Club, mezinárodních možnostech studia, a možnost co-op zkušenosti, budovat obohacený učení základ.

Studenti jsou připraveni na kariéru v globálním podnikatelském prostředí, jak se učí v rámci interdisciplinární obchodní program. Mají možnost zapojit se do různých mezinárodních cestovní studijních programů, které sahají od mikrofinancování a rozvoj v Latinské Americe k podnikání v Evropské unii. Studenti budou také těžit z rozsáhlé sítě mezinárodních organizací, které CMU partneři se po celém světě pro vytvoření stáže či pracovních příležitostí.... [-]

Kanada Winnipeg
Září 2020
Angličtina
Denní studium
120 hodiny
Kampus
Přečtěte si více v češtině

About CMU

Why I chose CMU

Residence Life at CMU

Community Life at CMU

Business