Carleton University Undergraduate

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Vítejte na univerzitě v Carletonu, kapitálové univerzitě v Kanadě!

Carleton University, kanadská kapitálová univerzita, je dynamická a inovativní univerzita se silným závazkem k výuce, výzkumu a učení. Naše akademické programy, komunita kampusu, umístění hlavního města a globální možnosti poskytují nespočet příležitostí, jak se učit v učebně i mimo ni.

Carleton University se nachází v Ottawě, hlavním městě G7, které nabízí příležitosti, které nikde jinde nenajdete. Ottawa, známá především jako sídlo kanadské federální vlády, je tím a ještě mnohem více. Je domovem více než 130 ambasád a vysokých provizí z celého světa, stejně jako mnoha národních organizací a muzeí. Velké procento hlavních kanadských lékařských, klinických a biologických výzkumných center se nachází v oblasti Ottawy a také technologický průmysl složený z více než 1900 společností.

Ottawa je také jedním z nejkrásnějších hlavních měst na světě, s velkým množstvím sousedních parků a klidných zelených ploch, vodními cestami, které se vine městem, a historickými a architektonickými památkami. Nádherný park Gatineau s 165 km turistických stezek se nachází v oblasti národního kapitálu.

view from above campus with downtown in background

Nachází se v krásném areálu jen pár minut od centra města, Carleton si získal reputaci jedné z předních univerzit v oblasti mezinárodních záležitostí, obchodu, žurnalistiky a špičkových technologií. Široká škála národně a mezinárodně uznávaných programů nabízí flexibilitu při výběru stupně, který vyhovuje vašim zájmům.

S více než 100 obory a specializacemi, z nichž si můžete vybrat, nabízí Carleton 22 vysokoškolských studijních programů na fakultách umění a sociálních věd, obchodu, inženýrství a designu, vědy a veřejných záležitostí. Více než 30 000 studentů se těší našim malým a interaktivním třídám, nejmodernějším výzkumům, laboratorním a atletickým zařízením.

students

Nejlepší výukové prostředí spojuje teorii a praxi. Výzkum ukazuje, že zážitkové učení přispívá k zapojení studentů, hlubšímu učení, zlepšeným akademickým výsledkům a zlepšeným pracovním a životním dovednostem. V Carletonu se snažíme poskytnout studentům alt = "zkušenosti z reálného života, které přinášejí třídu do světa a svět do třídy. Zdůrazňujeme praktický výzkum, zapojení komunity, pracovní zkušenosti a pohlcující učení.

Mnoho z našich programů obsahuje možnosti spolupráce nebo cvičení, což umožňuje studentům alt = "rozvíjet své dovednosti v pracovním prostředí. Rovněž podporujeme vysokoškolský výzkum, podnikatelské iniciativy a učení komunitních služeb. Mít placenou zkušenost z reálného světa slouží doplnit vše, co se vyučuje ve třídě, a otevírá dveře příležitostí po dokončení vysokoškolského studia.

Carleton má dlouhou historii přitahování mezinárodních alt = "studentů do našeho uvítacího a inkluzivního kampusu. Dnes má univerzita přibližně 4 500 mezinárodních alt =" studentů ze 150 zemí, což vytváří rozmanitou a podpůrnou akademickou komunitu. Zavázali jsme se, že budeme dávat zpět prostřednictvím vzdělávání a zároveň budeme přispívat k obecnému blahu. Tyto základní hodnoty jsou jádrem zaměření univerzity na výzkum, partnerství v komunitě a excelentní výuku.

Místa

Ottawa

Adresa, 1. řádek
315 Robertson Hall
1125 Colonel By Drive

K1S 5B6 Ottawa, Ontario, Kanada

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium