Carleton University Undergraduate

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Vítejte na univerzitě v Carletonu, kapitálové univerzitě v Kanadě!

Univerzita Carleton University poskytuje vysoce kvalitní vzdělání více než 24 000 studentům na plný úvazek a na částečný úvazek na bakalářské a postgraduální úrovni. Žákům z více než 140 zemí nabízíme různorodý a otevřený areál a více než 153 000 absolventů žijících ve více než 160 zemích po celém světě.

Našich 22 bakalářských studijních programů - s více než 100 velkými společnostmi, koncentracemi a specializacemi - poskytuje dovednosti a znalosti k řešení skutečných problémů.

875 akademických pracovníků společnosti Carleton je mezinárodně uznáváno za své stipendium a špičkový výzkum ve více než 50 oborech. Studenti společnosti Carleton těží z interdisciplinárního, aktivního, praktického přístupu k výuce a výzkumu, který provádějí členové fakulty, az četných partnerství, která má univerzita s federální vládou, dalšími univerzitami a partnery ze soukromého sektoru.

Náš kampus a město poskytují krásné a příjemné prostředí, ve kterém můžete žít a studovat. Areál je situován jižně od centra Ottawy a je ohraničen řekou Rideau, historickým kanálem Rideau a příjemnými obytnými čtvrtími. Naše umístění v národním hlavním městě vám poskytuje přístup k neuvěřitelným prostředkům mimo školu, jako jsou vládní zařízení, muzea a archivy, zahraniční ambasády, lékařské a výzkumné laboratoře pro životní vědy a prosperující high-tech průmysl.

Přijďte a buďte součástí této mimořádné univerzity!

110034_109890_Riverbuilding.jpg

Co definuje Carleton?

 • Usilujeme o inovaci ve výzkumu, výuce a učení.
 • Naše umístění v hlavním městě Ottawy nás spojuje se světem.
 • Doporučujeme praktické zkušenosti ve třídě.
 • Nabízíme výjimečnou podporu studentů.

Co definuje naše absolventy?

 • Mají podnikatelský duch.
 • Jsou připraveni na kariéru v našem rychle se měnícím trhu práce.
 • Jsou poháněny touhou změnit svět.
 • Oni jsou 153,000 silný.

110035_109891_Carleton1.jpg

Ottawa, národní kapitál Kanady

Carletonova blízkost vládním institucím, knihovnám, médiím a prosperující ekonomice založené na znalostech dělá z Carletonu skvělé místo, kde se učí a žije.

Studenti, zaměstnanci, fakulty a návštěvníci Carletonské univerzity mohou využít to, co nabízí Ottawa po celý rok: umění, venku, profesionální sporty a vzrušující, živý noční život a silný smysl pro komunitu.

Carletonská univerzita se nachází v blízkosti velkolepých parlamentních budov Kanady, rušného Byward trhu a krásného parku Gatineau.

Dobré vědět:

 • Většina vysokoškolských programů společnosti Carleton zahrnuje pracovní příležitosti. Co-op studenti Carleton spolupracovali s mnoha zaměstnavateli, včetně: Blackberry, Bombardier Aerospace, Kanady Revenue Agency, Environment and Climate Change Canada, Ericsson, Hydro Ottawa, IBM Canada, National Research Council, Nokia, Ross Video, Scotiabank a další.
 • Po absolvování studijního programu mohou zahraniční studenti požádat o pracovní povolení na pobyt v Kanadě po dobu až tří let, aby získali pracovní zkušenosti.
 • Carleton je domovem rozsáhlé sítě více než 200 aktivních klubů a společností - skvělý způsob, jak poznat nové lidi, získat cenné dovednosti a sledovat své zájmy mimo třídu.

Místa

Ottawa

Adresa, 1. řádek
315 Robertson Hall
1125 Colonel By Drive

K1S 5B6 Ottawa, Ontario, Kanada