Přečtěte si oficiální popis

historie

V pozdní 1940, Spojené Baptist Convention začala mít obavy o mladých lidech, kteří odcházeli Kanadě Atlantiku za vysokoškolské vzdělání Bible. Navzdory skutečnosti, že označení měl University v Wolfville, NS, došlo oblast Christian vzdělávání, které se není pokryta. V roce 1949, Spojené Baptist Bible Training School byla založena v Moncton jako jak Bible vysoké školy a střední školy. V následujících dvou desetiletích, mladí lidé přišli z celé Kanadě Atlantiku ke studiu v křesťanském kontextu a žít v křesťanské komunitě.

Akademický excellence velice rychle se stal charakteristickým znakem nové školy, a mnoho lidí dal obětavě rozšířit zařízení a programy. Dr. Myron Brinton opustil úspěšnou pastorate vést rodící instituce pro většinu z jeho prvního desetiletí. Jeho smysl pro rodinu a křesťanské závazek připravit půdu pro hodně z jeho tradice.

Do roku 1968, škola byla v přechodu, protože důraz se změnil na post střední školy programu. To se stalo Bible College a křesťan Junior Liberal Arts College. V roce 1970 byl název změněn na Atlantic Baptist College, aby odrážely nové programy. Během tohoto období, předseda, Dr. Stuart E. Murray, snažil se vybudovat silnou schopnost a poskytnout rozšířil výběr kurzů.

V roce 1983, New Brunswick legislativa prošla listinu o udělení Atlantik Baptist vysokou školu, je právo nabízet bakalářského stupně. Více než deset let později, v roce 1996, původní zákon zákonodárce byl pozměněn změnit název Atlantic Baptist University. To bylo provedeno tak, aby odrážely pokračující růst a rozvoj univerzity, o čemž svědčí udělení titulů v různých oborů, včetně umění, vědy, obchodu a vzdělávání.

V roce 2008, v roce 2010, byly provedeny drobné změny zákona, nejprve rozšířit poskytování stupňů nad rámec bakalářském studiu, a druhý pro změnu názvu na Crandall University na počest Josefa Crandall, který založil několik baptistické církve v větší Moncton oblasti v pozdních 1800s. Tento nový název byl také prezentován jako způsob, jak jasněji nabídnout k invititation pro křesťanské studenty a příznivců, kteří nebyli z baptistické tradice.

Poslání

Posláním Crandall univerzity je, že mění životy lidí prostřednictvím kvalitní vysokoškolské vzdělání pevně zakořeněné v křesťanské víře. Tato mise je dosaženo prostřednictvím:

Výuka svobodných umění, vědy a odborných studií, které zahrnují: Přístup student-střed, která se zaměřuje na učení, spíše než dodávky pouze pro vaši informaci; Závazek k celostní růstu osoby: duchovní, intelektuální, osobní / sociální a fyzickou pohodu; Týmová práce vynikajících a ochotný personál, fakulty, správci a členové rady; Rozvoj jednotného a starostlivého komunity, kde účastníci jsou citlivé k potřebám sebe, navzájem povzbuzovat v formování charakteru, vůdčí schopnosti a integrace víry a učení, na jejichž základě jsou připraveny pro budoucí pozice vlivu a vedení ve službách Boží království; Otevřenost osobám každé rasy, barvy pleti, pohlaví a vyznání, kteří se rozhodli stát se součástí komunity Crandall univerzity. Výzkum fakulty, která zahrnuje, ale není omezen na: Rozšíření znalostí v rámci učence kázně; Etalonem nejvyšší kvality, který potvrzuje závazek University je na akademické celistvosti; Pokrok integraci víry a učení prostřednictvím vědy a publikace, která hodnotí teorie / závěry ve světle křesťanského pohledu na svět.

Prohlášení víry

Bůh: K dispozici je jeden Bůh, věčně existující ve třech osobách: Otec, Syn a Duch svatý. V Bohu jsou tyto tři osoby jsou si rovny a jednotní ve své podstatě a dokonalosti. Oni provést různé, ale harmonické funkce v velkém díle vykoupení. Bůh je Otec všem lidem v obecném smyslu Stvořitele a sustainer vesmíru. Má otcovskou soucit pro celé lidstvo. Bůh je Otec, v osobním slova smyslu, všem, kteří vyznávají víru v Jeho jednorozeného a jedinečné Syna, Ježíše Krista. Ježíš Kristus je Bůh zjeven jest v těle; my tvrdíme jeho narození z panny, bez hříchu lidstva, Boží zázraky, zástupné smrti jednou pro všechny časy, tělesné vzkříšení a nanebevstoupení, zprostředkovatelská práce před Otcem, a blahoslavené naděje Jeho osobní návrat v moci a slávě. Duch svatý je třetí osoba Božství, který vychází z Otce a Syna. Duch svatý usvědčuje lidstvo z hříchu, spravedlnosti a Božího soudu; vyzývá lidi k pokání a víru v Ježíše Krista, přebývá a umožňuje věřící žít svatý život; a zmocňuje věřící svědčit, a pracovat pro Pána Ježíše Krista.

Písmo: Písmo svaté Starého a Nového zákona mají autoritu od Boha samotného, ​​a jsou nám dal božské inspirace. Jsou to jen perfektní, nejvyšší, neomylný, a dostatečná úroveň pro všechny věcech víry a chování. Byly pečlivě konzervované Boží prozřetelnost prostřednictvím práce věrných věřících.

Lidstvo: Lidstvo bylo vytvořeno bez hříchu. Do neposlušnosti prvního muže a ženy, hřích vstoupil do lidské rasy. Prostřednictvím tohoto neposlušnosti celé lidstvo je narozen hříšný, pod prokletím odsouzení a smrti, potřebují pokání a odpuštění.

Salvation: Spása ztracené a hříšné lidstvo je možné pouze pro zásluhy Ježíše Krista a Jeho zástupnou smrt za nás. Spasení musí být doručena skrze pokání a víru, a to je na rozdíl od děl. To se vyznačuje tím, regenerace Duchem svatým.

Církev: Církev se skládá ze všech pravých věřících v Pána Ježíše Krista. Bible také identifikuje místní církev jako shromáždění pokřtěných věřících organizovaných pro uctívání, učednictví, dosah, a službu druhým k Bohu.

Vzkříšení a Posudek: K dispozici bude všeobecné vzkříšení z těl právě i nespravedlivé. Bůh bude soudit celé lidstvo. Ti, kteří jsou spaseni budou žít věčně v Boží přítomnosti. Ti, kteří se ztratili v hříchu obdrží věčné zavržení.

Tato škola dále nabízí:

BA

Crandall University

Bachelor míry umění od Crandall University vybavuje si s analytickými nástroji a psaní dovednosti potřebné k úspěchu v pokročilých studií či profesionální kariéře. ... [+]

Studium Vzdělávání Fit pro dnešní výzvy

Bachelor míry umění od Crandall University vybavuje si s analytickými nástroji a psaní dovednosti potřebné k úspěchu v pokročilých studií či profesionální kariéře. Crandall Bachelor of Arts titul také nabízí mnohem více. Budete také získat duchovní znalosti, které budou podporovat a posilovat svou víru a připravit se vám dobře na výzvy života.

Udělejte si chvilku, aby se podívali na náš výběr Bachelor of Arts velkých společností. Podívejte se, proč naši studenti zvážit vzdělání Crandall University být vynikající hodnotu v oblasti vysokoškolského vzdělávání. To je čtyři roky, které vás připraví na co život přináší do cesty.... [-]

Kanada Moncton
Září 2020
Denní studium
Kampus
Přečtěte si více v češtině

BBA

Crandall University

Crandall Business School nabízí stupeň BBA Cooperative vzdělávání, které prostřednictvím on-the-job zkušenosti, poskytuje studentům možnost dát učení do praxe a zároveň r ... [+]

Připravte se na náročné kariéru v oblasti obchodu v Crandall v Business School

Studium oboru Business Administration Vás připravuje bohatství možností kariéry. Na Crandall je Business School, obchodní studenti mají možnost soustředit své obchodní studium v ​​oblasti účetnictví, marketingu a řízení podniku. Prostřednictvím programu, který se naučí komunikovat jasně, analyzovat organizační záležitosti, řešení obchodních problémů a určit osvědčené obchodní praktiky.

Business dnes je neuvěřitelně složitý. Nástroje a dovednosti, které získají v Crandall v Business School vybaví, abyste uspěli v náročném povolání nebo vykonávat Masters v oboru Business Administration.... [-]

Kanada Moncton
Září 2020
Denní studium
Kampus
Přečtěte si více v češtině

BSc

Crandall University

V oboru biologie z Crandall University vám pomůže získat pro analýzu, interpretační a komunikační dovednosti potřebné začít svou kariéru ve vědě nebo pokračovat pokročilé ... [+]

Studují svět je úžasné formy života

Biologie zkoumá svět živých organismů. Nálezy v této oblasti mají zásadní význam pro pokrok v zemědělství, lékařství, biotechnologie a ekologie. V oboru biologie z Crandall University vám pomůže získat pro analýzu, interpretační a komunikační dovednosti potřebné začít svou kariéru ve vědě nebo pokračovat pokročilé vzdělávací studií.

Společně se svými profesory a spolužáky, budete studovat funkce a interakce živých organismů zkoumáním jejich strukturu, chování a životní procesy. Kromě toho, budete mít možnost rozvíjet dovednosti, které zvyšují vaše pochopení světa vyplněním holistického svobodných umění základní osnovu univerzity.... [-]

Kanada Moncton
Září 2020
Denní studium
Kampus
Přečtěte si více v češtině

Bakalář

Crandall University

Bakalář programu vzdělávání v Crandall University je jedním z nejvíce respektovaných programů přípravy učitelů ve východní Kanadě. Stupeň Crandall Education vás připraví ... [+]

Vzdělávání na Crandall

Bakalář programu vzdělávání v Crandall University je jedním z nejvíce respektovaných programů přípravy učitelů ve východní Kanadě. Stupeň Crandall Education vás připraví učit prakticky v každé třídě, kdekoliv.

Cílem našeho bakalářského programu vzdělávání je absolventem učitele, kteří se stanou studenta zaměřený vzdělávací vůdce se závazkem k důležitým posláním vzdělávat generationsto přijít.

Po úspěšném absolvování bakalářského pedagogiky, budete dobře připraveni vzít na vyučování výzvy v širokém rozsahu nastavení třídě. Budete mít také nárok žádat o New Brunswick úroveň 5 Fakultní osvědčení, které je připraví na vás učit na základní nebo střední škole ve třídě.... [-]

Kanada Moncton
Září 2020
Denní studium
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Crandall University

Naše Bakalář absolventů technického vzdělávání držet dobrou pověst po celém světě. Často jsou výslovně požadovány pro stáže umístění v místech, jako jsou Čína a Austrálie ... [+]

Technical Education Na Crandall

Bakalář technické výchovy Udělen (BTEd.) Je inovativní program navržen tak, aby spojit své předchozí technické dovednosti a školení s 21. vzdělávání učitelů století. Pokud máte zkušenosti v oblastech, jako jsou obchodní technologie, informační a komunikační technologie, kulinářské umění, designu interiérů, obchodů či pohostinství a chtějí pracovat ve školním prostředí, pak je to program pro vás.

Po úspěšném absolvování bakalářského technického vzdělávání stupně, budete mít nárok žádat o úroveň 4 Výuka certifikát od New Brunswick ministerstva školství.

Speciální program zdůrazňuje, pro bakaláře technické výchovy... [-]

Kanada Moncton
Září 2020
Denní studium
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Crandall University

Toto jedinečné partnerství dává CRANDALL studentům možnost získání titulu z Acadia University (přes Acadia Divinity College), současně s jejich míry Crandall. ... [+]

Crandall-Acadia Bachelor of teologie partnerství

Toto jedinečné partnerství dává CRANDALL studentům možnost získání titulu z Acadia University (přes Acadia Divinity College), současně s jejich míry Crandall. V Acadia Bakalářská teologie programu, budou studenti mít specializované kurzy, které se zaměřují na osobní učednictví, křesťanské služby v církvi a společenství, stejně jako kurzy v biblických studií a teologii. Praktické prvky v programu poskytne studentům příležitost sloužit a vést místní i mezinárodní úrovni.

Tento titul je určen speciálně pro studenty, kteří mají vášeň pro sloužit Bohu a rozvoj silnější vztah s Ním. To poskytuje solidní základ pro vedení v církevních a společenských ministerstev.... [-]

Kanada Moncton
Září 2020
Denní studium
Kampus
Přečtěte si více v češtině