Přečtěte si oficiální popis

AACSB Accredited

Jako přední inovátor v oblasti globálního vzdělávání, Fairleigh Dickinson University hledá nové způsoby, jak nabídnout své jedinečné vzdělávací příležitosti pro studenty z celého světa. Univerzitní kampus nejnovější otevřen v roce 2007 v Vancouver, British Columbia. Nachází se v západní Kanadě poblíž hranic USA, Vancouver je jedním ze světově nejvíce scénických, kosmopolitní a multikulturních měst.

Vancouver Areál nabízí studentům jednu z mála příležitostí, jak vydělat americký vysokoškolský titul zatímco studuje v Kanadě. Všechny studijní programy vyučované na Vancouver Campus byly schváleny British Columbia ministerstva Advanced školství. Fairleigh Dickinson University - Vancouver vítá studenty z celého světa vytvořit kulturně různorodé učební prostředí. Vancouver nabízí zdroje pro studenty, kteří potřebují dodatečnou podporu při rozvoji jejich anglické jazykové dovednosti před zahájením stupni studia.

Proč Fairleigh Dickinson? Fairleigh Dickinson University je centrem excelence akademické věnována přípravě občanů na celém světě přes globální výchovy. Univerzita se snaží poskytnout studentům multidisciplinární a mezikulturní porozumění etické potřebných k účasti, olovo a prosperovat v globálním trhu myšlenek, obchodu a kultury.

Společnost byla založena v roce 1942, FDU je New Jersey je největší soukromá univerzita, sloužící téměř 12.000 absolventů a vysokoškolských studentů, včetně více než 1000 zahraničních studentů z celého světa. The University je dva američtí školní areály jsou v severním New Jersey, nedaleko New Yorku. Kromě Vancouver Campus, Univerzita vlastní a provozuje školní areál v Wroxton, Anglie.

Vancouver Campus je řízena prostřednictvím Fairleigh Dickinson University of British Columbia Foundation, což je ne-pro-zisk subjektu v Britské Kolumbii, Kanada.

Akreditací a osvědčení Univerzita je akreditována Komisí Středním států o vysokých školách a licencí od státu New Jersey komise o vysokých školách. FDU je Silberman College of Business Administration je držitelem prestižní akreditaci AACSB International - asociace pro Advance Collegiate školy podnikání. Mnoho z univerzitních jednotlivé akademické studijní programy jsou akreditovány příslušnými odbornými a vzdělávací agentury.

Pod pojmem "univerzita" je používána na základě písemného souhlasu British Columbia ministerstva školství Advanced efektivní 08.5.2006, které prošly procesem posuzování kvality a bylo zjištěno, že splňují kritéria stanovená ministerstvem. Fairleigh Dickinson University je první non-kanadské instituce získat schválení podle přísných standardů Britské Kolumbii přijaté v roce 2003.

Programy se vyučují na:
  • Angličtina

Tato škola dále nabízí:

BA

Fairleigh Dickinson University, Vancouver Campus

Tato oblast Vancouver je jedním z kanadských nejoblíbenějších turistických destinací a jako výsledek lokalita s bohatou pracovních příležitostí pro lidi, kteří hledají za ... [+]

Specializace v pohostinství a cestovním ruchu řízení Mocný VZDĚLÁVÁNÍ Program pro vás získat pověření, budete muset začít, nebo předem ve své kariéře ve světě nejrychleji rostoucí odvětví.

Tato oblast Vancouver je jedním z kanadských nejoblíbenějších turistických destinací a jako výsledek lokalita s bohatou pracovních příležitostí pro lidi, kteří hledají zaměstnání v oblasti pohostinství a cestovního ruchu. Bachelor of Arts v individualizovaných studií (BAIS) Program poskytuje ideální příležitost jak pro jednotlivce, kteří chtějí připravit se na kariéru v oblasti pohostinství a cestovního ruchu lokálně nebo na mezinárodní úrovni, a pro ty, kteří v současné době pracují v oboru, kteří chtějí získat bakalářský titul pro pokrok ve své profesi. V FDU Vancouveru, můžete získat doplnění vzdělání potřebné pro placenou kariéru v oblasti pohostinství prostřednictvím tohoto specializovaného programu nabízeného International School univerzity z pohostinství a cestovním ruchu Management.... [-]

Kanada Vancouver
Září 2020
Angličtina
Denní studium
120 hodiny
Kampus
Přečtěte si více v češtině

BSc

Fairleigh Dickinson University, Vancouver Campus

Bakalář programu Science (BS) v oblasti informačních technologií (IT) nabízí interdisciplinární učební plán se zaměřením na informační technologie a informatiky. Kromě to ... [+]

Bakalář programu Science (BS) v oblasti informačních technologií (IT) nabízí interdisciplinární učební plán se zaměřením na informační technologie a informatiky. Kromě toho, že program je jedinečný v tom, že spojuje tradiční akademické témata s náběžnou hranou a aktuální IT postupů a technologií.

Zastřešujícím cílem programu je připravit studenty s širokou, integrovanou IT znalostmi, včetně komunikací, počítačových sítí, počítačových systémů, správu databází, vývoj software, vývoj webových stránek, digitálních médií a elektronického publikování. Studenti se naučí, jak vyhodnotit stávající a nově vznikající technologie; identifikovat potřeby uživatelů; Design uživatelsky přívětivé rozhraní; platí, konfigurovat a spravovat technologií; a zhodnotí dopad technologií na jednotlivce, organizace a společnosti.... [-]

Kanada Vancouver
Září 2020
Angličtina
Denní studium
122 hodiny
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Fairleigh Dickinson University, Vancouver Campus

Koncentrace International Business připravuje studenty k pochopení a účinně se podílet na řízení obchodních firem působících v mezinárodním prostředí. Kurzy prozkoumat d ... [+]

Koncentrace International Business připravuje studenty k pochopení a účinně se podílet na řízení obchodních firem působících v mezinárodním prostředí. Kurzy prozkoumat do hloubky teorie a aplikuje pojmy vztahující se k podnikání v konkurenčním globální scéně. Mezinárodní obchodní kurzy zahrnují: mezinárodní obchod, mezinárodní management, mezinárodní marketing a mezinárodní obchod.

Obchodní program Přednosti Možnosti praxe

Během posledního ročníku mají studenti možnost absolvovat stáž buď za účelem získání kreditu, nebo ne. To má mnoho výhod, protože jim umožňuje získat cenné pracovní zkušenosti, rozvíjet a stavět na dovednostech, dostat nohu do dveří ve společnosti atd.... [-]

Kanada Vancouver
Září 2020
Angličtina
Denní studium
150 hodiny
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Fairleigh Dickinson University Vancouver
Adresa, 1. řádek
842 Cambie St Vancouver, BC V6B 2P6 Canada
V6B 2P6 Vancouver, Britská Kolumbie, Kanada
Website
Telefonní číslo
+1 604-682-8112