Přečtěte si oficiální popis

Grenfell Campus, Pamětní univerzita se nachází ve východní Kanadě ve městě Corner Brook na západním pobřeží Newfoundlandu.

Jedinečná poloha společnosti Grenfell nabízí mezinárodním studentům živé, přátelské a bezpečné prostředí pro učení. V Grenfellu jsou naše třídní velikosti malé, takže je snadné se seznámit s vašimi profesory a spolužáky - v tuhle chvíli se budete cítit jako doma. Pamětní univerzita se také může pochlubit nejnižšími mezinárodními výukovými kurzy v zemi a současně nabízí vzdělání, které je respektováno po celém světě.

Mezinárodní studenti hrají důležitou roli ve studijním životě v Grenfellu . Stanete se součástí komunitního kampusu a doplníte kulturní rozmanitost komunity.

Proč Grenfell? Protože jsme úžasní, to je důvod.

Jsme cenově dostupné, mají úžasnou polohu, nabízejí malé třídy v bezpečném prostředí, nabízejí studentům prvního ročníku garantované bydlení a mají špičkové vybavení.

dostupnost

Jako školní areál v Memorial University se budete těšit na nejnižší školní výuku v angličtině. Provinční vláda dává vysokoškolské vzdělání vysokou prioritu a poskytuje rozsáhlé finanční prostředky na Memorial University. Tento závazek nám umožňuje poskytnout cenově dostupné a vysoce kvalitní postsekundární vzdělávání.

Malé třídy, bezpečné prostředí

Samozřejmě, že spousta univerzit má malé třídy, ale u Grenfella znáte své profáky na základě jména. A Corner Brook je také malý, takže se budete cítit bezpečně a bezpečně v jednom z nejbezpečnějších měst Severní Ameriky. Nabízíme kvalitní vysokoškolské tituly v oblasti umění, obchodu, vzdělávání, výtvarného umění, ošetřovatelství, řízení zdrojů a vědy. Magisterské tituly jsou nabízeny v politice životního prostředí a boreální ekosystémy a zemědělské vědy. Naše malé prostředí v kampusu vám pomůže prospívat ve vašem vzdělávacím úsilí. Mnoho našich studentů se také může zúčastnit výzkumu se svými profesory - příležitost, která vám poskytne jedinečné praktické zkušenosti.

Místo, location, location

Grenfell se nachází v jednom z nejkrásnějších lokalit v zemi: čistý vzduch, řeřavý oceán, majestátní hory. Západní pobřeží Newfoundlandu je středem dobrodružství v létě, zimě, na jaře a na podzim. Turistické stezky křižují oblast. K dispozici jsou místa pro lyžování, snowboarding, skalní stoupání a zipline. Marble Mountain Resort je lyžařský a snowboardový areál o rozloze 1 700 metrů a lyžařské středisko Blow Me Down Trails Cross Country má 42 km upravených turistických stezek - jen pár minut od areálu. A krátkou jízdou autem je Národní park Gros Morne, místo s celosvětovým dědictvím s námořními zátokami, bohatými lesy a ledovcem vyřezávanými fjordy. Získejte venkovní drážku.

Jsme také prosperující divadelní komunita s několika produkcími každý rok. Naše umělecké galerie jsou domovem exponátů z celého světa. Projděte se v centru pro nákupy, noční život a stolování nebo navštivte naše další nákupní oblasti, včetně maloobchodní velkokapacitní čtvrti. Jsme malé město se vším, co potřebujete.

Programy se vyučují na:
  • Angličtina

Tato škola dále nabízí:

BA

Memorial University, Grenfell Campus

Anglický program v Grenfell Campus, Pamětní univerzita vám umožní pracovat na bakalářském umění s majorem v angličtině a minor v jiné oblasti. ... [+]

Anglický program v Grenfell Campus, Pamětní univerzita vám umožní pracovat na bakalářském umění s majorem v angličtině a minor v jiné oblasti.

Nabízíme výuku anglické literatury a tvůrčího psaní v rámci programu liberálního umění.

Anglický program společnosti Grenfell zahrnuje klíčové kurzy, které vám dávají jasnou představu o základních aspektech anglické literatury. Kurzy se zaměřují také na specifické oblasti studia angličtiny, včetně:

Kanadská literatura Dramatické literatury Moderní literatura Kreativní psaní Proč studovat angličtinu u Grenfella?

Pokud máte rádi čtení a psaní, anglický program v Grenfellu rozšíří vaši kreativitu, představivost a kritické myšlení. Zvláštní pozornost se věnuje tvůrčímu psaní a naši instruktoři vás vystavují různým pohledem na svět prostřednictvím literatury, což vám umožní novým způsobem analyzovat kulturu, světové události a své každodenní setkávání.... [-]

Kanada Rohový potok
Září 2020
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Memorial University, Grenfell Campus

Můžete absolvovat psychologii prostřednictvím bakalářského nebo bakalářského studijního programu Grenfell Campus. Můžete také dokončit ocenění v psychologii prostřednictv ... [+]

Můžete absolvovat psychologii prostřednictvím bakalářského nebo bakalářského studijního programu Grenfell Campus.

Můžete také dokončit ocenění v psychologii prostřednictvím jednoho stupně.

Proč studovat psychologii u Grenfella?

Psychologie se snaží pochopit, jak si myslíme, jednáme a cítíme. Průzkumem duševních funkcí a činností můžeme porozumět individuálnímu a skupinovému chování. Grenfellův program psychologie nabízí studentům širokou škálu témat a poskytne vám dovednosti a znalosti, které budou mít význam během vašeho života včetně:

Kritické myšlení Řešení problémů Analytické schopnosti Psací dovednosti Prezentační dovednosti ... [-]
Kanada Rohový potok
Září 2020
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Memorial University, Grenfell Campus

Grenfell nabízí čtyřletý bakalářský studijní program zaměřený na environmentální studia. Program je ideální pro studenty, kteří milují venku a snaží se navrhnout environm ... [+]

Grenfell nabízí čtyřletý bakalářský studijní program zaměřený na environmentální studia.

Program je ideální pro studenty, kteří milují venku a snaží se navrhnout environmentální řešení pro budoucnost. Studenti v programu environmentálního studia v Grenfell studují environmentální otázky a řešení v různých oblastech včetně:

geografie ekonomika Politická věda Řízení zdrojů Zákon o životním prostředí Studium náboženství Outdoorové aktivity Proč studovat environmentální studie?

Naše planeta potřebuje šampióny. Potřebuje vášnivých, informovaných obhájců. Potřebují vůdce, kteří dokážou vyvážit potřeby průmyslu se snahami ochránců přírody a veřejnosti. Náš program vám dovolí být správcem planety pomocí silného interdisciplinárního uzemnění v oblasti etiky životního prostředí, ekologické ekonomie a přírodních věd. Budete se dívat na problémy prostřednictvím lokálních i globálních čoček. Budete zkoumat problémy ekologické ekonomie, včetně komplexních vztahů mezi nedostatkem a poptávkou a hojností a odpadem.... [-]

Kanada Rohový potok
Září 2020
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině

BBA

Memorial University, Grenfell Campus

Program podnikové správy v Grenfell Campus, Pamětní univerzita se zaměřuje na vědu a umění řídit lidi k výrobě zboží a služeb. ... [+]

Program podnikové správy v Grenfell Campus, Pamětní univerzita se zaměřuje na vědu a umění řídit lidi k výrobě zboží a služeb.

Studium obchodní správy kombinuje řadu témat, včetně:

Účetnictví a finance Obchodní etika a sociální odpovědnost Obchodní právo Komunikace Podnikání a inovace Řízení lidských zdrojů marketing Řízení provozu Strategie a řízení změn

Grenfellův obchodní program vás připravuje na tuto konkurenční oblast a učí vám umění pracovat s lidmi, zdroji a nápady.

Proč studovat obchodní administrativu u firmy Grenfell?

Program Grenfell pro správu podnikání vám pomůže rozvíjet praktické dovednosti, jako například:... [-]

Kanada Rohový potok
Září 2020
Angličtina
Denní studium
Kombinované
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Memorial University, Grenfell Campus

Fyzikální program v Grenfell Campus uspokojí vaši zvědavost na to, jak vesmír funguje. Tento čtyřletý program bakalářské vědy zkoumá vše od nejmenšího jádra až po nejvzdá ... [+]

Fyzikální program v Grenfell Campus uspokojí vaši zvědavost na to, jak vesmír funguje. Tento čtyřletý program bakalářské vědy zkoumá vše od nejmenšího jádra až po nejvzdálenější galaxie. Studenti se naučí základům, které jim dávají pevný základ, na němž se mohou stavět. Můžete zvolit směr studia výběrem kurzů v oblasti subatomické a částicové fyziky, astronomie a kosmologie.

Proč studovat fyziku u Grenfella?

Lidé, kteří studují fyziku, se chtějí naučit, jak funguje vesmír. Jejich zvědavost je vezme z oblasti velmi malého - struktury atomového jádra - do velmi velké - struktury vesmíru - a všude mezi sebou! Můžete se dozvědět o astrofyziky a kosmologii prostřednictvím jednoho z největších astronomických dalekohledů v Atlantské Kanadě právě zde na observatoři Campus Grenfell. Nebo můžete prohlédnout základy elektrické energie a magnetismu, kvantové mechaniky, geofyziky a fyziky částic. Můžete svůj program utvářet tak, abyste se soustředili na to, co vás nejvíce intrikuje. Váš titul v oboru fyziky může být dokončen za čtyři roky.... [-]

Kanada Rohový potok
Září 2020
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině

BSc

Memorial University, Grenfell Campus

Math je všude kolem nás, od přistání, který dokonalý skok na snowboardu, až po navržení další nejprodávanější aplikace. Jedná se o objevování tohoto místa, v němž žijeme, ... [+]

Math je všude kolem nás, od přistání, který dokonalý skok na snowboardu, až po navržení další nejprodávanější aplikace. Jedná se o objevování tohoto místa, v němž žijeme, pomocí algoritmů, výpočtů a logického uvažování. Výpočetní matematický program v Grenfell Campus, Memorial University je čtyřletý bakalářský vědecký titul. Studenti posilují své logické uvažování a získávají technické znalosti v různých oblastech, včetně:

ekonomika strojírenství Fyzika biologie chemie psychologie obchod Počítačová věda Proč studovat výpočetní matematiku v Grenfellu?

Výpočtová matematika je o řešení reálných problémů s čísly. Jedná se o to, abyste se učil myslet kriticky a rozvíjet analytické dovednosti, které vás připraví na nesčetné příležitosti. Výpočtová matematika je jazykem budoucnosti. Získáte dovednosti, které potřebujete pro navigaci čísel a připravte se na vývoj mnoha průmyslových odvětví.... [-]

Kanada Rohový potok
Září 2020
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Memorial University, Grenfell Campus

Můžete absolvovat psychologii prostřednictvím bakalářského studijního programu nebo bakalářského studijního programu Grenfell Campus. Můžete také dokončit ocenění v psych ... [+]

Můžete absolvovat psychologii prostřednictvím bakalářského nebo bakalářského studijního programu Grenfell Campus.

Můžete také dokončit ocenění v psychologii prostřednictvím jednoho stupně.

Proč studovat psychologii u Grenfella?

Psychologie se snaží pochopit, jak si myslíme, jednáme a cítíme. Průzkumem duševních funkcí a činností můžeme porozumět individuálnímu a skupinovému chování. Grenfellův program psychologie nabízí studentům širokou škálu témat a poskytuje vám dovednosti a znalosti, které budou mít význam během vašeho života včetně:

Kritické myšlení Řešení problémů Analytické schopnosti Psací dovednosti Prezentační dovednosti ... [-]
Kanada Rohový potok
Září 2020
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Memorial University, Grenfell Campus

Program vědy o životním prostředí v Grenfell Campus, Pamětní univerzita, se zaměřuje na přírodní vědy a na to, jak zvyšují povědomí o životním prostředí. ... [+]

Program vědy o životním prostředí v Grenfell Campus, Pamětní univerzita, se zaměřuje na přírodní vědy a na to, jak zvyšují povědomí o životním prostředí.

Programové kurzy zkoumají vědecké zaměření, které umožňuje pochopení reakcí, mechanismů, rozmanitosti a vlivu na životní prostředí. Čtyřletý program environmentálních věd nabízí hluboké znalosti ve dvou proudech - chemii a biologii.

Proč studovat přírodní vědy u Grenfella?

Přirozený svět s jeho složitostí a krásou nabízí mnoho příležitostí k učení. Naše prostředí nám poskytuje energii, výživu, zaměstnání a rekreace - a správně je využívat, musíme to pochopit.... [-]

Kanada Rohový potok
Září 2020
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině

Bakalář

Memorial University, Grenfell Campus

Čtyřletý studijní program čerpá z existujících kurzů sdílených mezi různými programy v Grenfell Campus a také představuje nové kurzy. ... [+]

Program udržitelného řízení zdrojů v Grenfell Campus, Memorial University není bakalářem uměleckého titulu ani není vědeckou hodností.

Spíše je to bakalář řízení zdrojů (BRM), který překlenuje vědecké obavy o přírodní zdroje s rozvojem a řízením politiky. Čtyřletý studijní program čerpá z existujících kurzů sdílených mezi různými programy v Grenfell Campus a také představuje nové kurzy.

Proč studovat udržitelnou správu zdrojů u firmy Grenfell?

Co je udržitelné řízení zdrojů? Lidské nároky na naše drahocenné zdroje rostou. Potřeba chránit tyto zdroje je větší než kdy jindy. Naše společnost, ekonomika a planeta potřebují vzdělané odborníky, kteří tuto rovnováhu naleznou.... [-]

Kanada Rohový potok
Září 2020
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Memorial University, Grenfell Campus

Náš čtyřletý titul bakaláře výtvarných umění v divadle je jediný svého druhu v kanadském Atlantiku. Můžete studovat hereckou nebo technickou divadelní tvorbu. ... [+]

Náš čtyřletý titul bakaláře výtvarných umění v divadle je jediný svého druhu v kanadském Atlantiku. Můžete studovat hereckou nebo technickou divadelní tvorbu.

Účinný proud - Rozvíjení základních hereckých schopností včetně hlasu, pohybu a řeči. Naučíte se aplikovat tyto dovednosti na studium scény, techniku ​​a živé vystoupení.

Technický divadelní proud - Zvládnutí klíčových dovedností divadelní výroby, včetně osvětlení, zvuku, šatníku, rekvizit, tesařství, kreslení, scénického malířství a scénografie.

Proč studovat divadlo v Grenfellu?

Grenfellův divadelní program kombinuje praktické a akademické školení. Kromě spolupráce s divadelními profesionály získáte široké vzdělání o liberálním umění se silnou koncentrací v dramatické literatuře. Takže bez ohledu na to, zda sledujete své divadelní sny nebo se rozhodnete použít svůj titul jako platformu pro další kariéru, budete dobře připraveni.... [-]

Kanada Rohový potok
Září 2020
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Memorial University, Grenfell Campus

Výtvarní umělci jsou motivováni svou vášní, aby se vyjádřili svou prací a motivovali své okolí. Je to způsob, jakým vnímáte a interpretujete svět. Program výtvarného uměn ... [+]

Výtvarní umělci jsou motivováni svou vášní, aby se vyjádřili svou prací a motivovali své okolí. Je to způsob, jakým vnímáte a interpretujete svět.

Program výtvarného umění v Grenfell Campus je dokonalým studijním čtyřletým studijním programem v oblasti současného umění. Prozkoumejte svou kreativitu prostřednictvím různých oblastí výtvarného umění, jako například

Výkres Malování Sochařství

Naši instruktoři podporují studenty ve své cestě k nalezení materiálů, procesů a postupů, které nejlépe vyhovují jejich uměleckým představám. Pomůžeme vám zlepšit své technické dovednosti a zároveň rozvíjet svůj tvůrčí záměr. ... [-]

Kanada Rohový potok
Září 2020
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině