St. Francis Xavier University Gerald Schwartz School of Business

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

StFX je Gerald Schwartz School of Business vyrábí některé z nejvlivnějších světových vedoucích podniků a průmyslu. Jsme hrdí na to, že máme vynikající pověst v oblasti výuky a vedení v obchodních oblastech, jako je výzkum, marketing, účetnictví a podnikání - abychom jmenovali alespoň některé.

Lovci Race / Unsplash

Ať už máte sny a plány, které máte do budoucna, škola Geralda Schwartze vás může vybavit znalostmi a dovednostmi, které potřebujete.

Příprava na opravdový svět

Gerald Schwartz School of Business je hrdý na to, že nabízí bakalářský titul Business Administration (BBA), se sedmi hlavních, pokročilých hlavních a studijních proudů:

  • Účetnictví
  • Podnikové systémy
  • Podnikání
  • Finance
  • Mezinárodní obchod
  • Vedení a vedení
  • Marketing

Nezáleží na tom, který stream si vyberete, naučíte se dovednostem, perspektivám a postojům, které potřebujete k tomu, abyste se stali efektivním lídrem v dnešním - a zítřejším - globálním podnikatelském prostředí.

Praktické učení. Nejmodernější zařízení

Ve StFX budete dělat víc než jen jít do třídy - budete se ponořit do praktických vzdělávacích příležitostí. Naučte se od špičkové fakulty , propojíte svou práci se skutečnými výzvami prostřednictvím interaktivních případových studií, obchodních simulací, hostujících řečníků a workshopů. Můžete si také vybrat z řady praktických výukových stáží a naší možnosti co-op , kde budete kombinovat aktivity ve třídě s placenou pracovní zkušeností.MBM / Unsplash

A uděláte to vše v Gerald Schwartz School of Business ve výši 23 milionů dolarů , což je neuvěřitelné akademické zařízení s moderními třídami, prostorem pro spolupráci a funkcemi, jako je finanční místnost Jonathan Deitcher . Otevřena v roce 2015, obchodní místnost simuluje reálné finanční obchodní prostředí, kompletní s přístupem k tržním datům, podnikovým finančním výkazům a obchodní technologii využívané finančními organizacemi v reálném světě. Praktické, zážitkové učení v nejlepší kvalitě!

Místa

Antigonština

Gerald Schwartz School of Business

Adresa, 1. řádek
3090 Martha Drive
B2G 2W5 Antigonština, nové Skotsko, Kanada
Telefonní číslo
+1 (902) 867-2167

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium