University of Toronto

Úvod

Read the Official Description

Byla založena v roce 1827, University of Toronto má jednu z nejsilnějších výzkumných a pedagogických fakult v Severní Americe, představí špičkové studenty na všech úrovních s intelektuálním prostředí, bezkonkurenční hloubku a šíři na jakémkoli jiném kanadském kampusu.

Mise

University of Toronto se zavázala, že mezinárodně významná výzkumná univerzita, s vysokoškoláka, absolventa a profesionální programy vynikající kvalitě.

Účel univerzity

University of Toronto je určen k podpoře akademické komunity, v níž učení a stipendium na každého člena se může dařit, s bdělou ochranu lidských práv jednotlivce, a rozhodný závazek dodržovat zásady rovných příležitostí, rovnosti a spravedlnosti.

V jedinečné univerzitní kontextu, nejdůležitější ze všech lidských práv jsou práva svobody projevu, akademické svobody a svobodu výzkumu. A tvrdí, že tato práva jsou bezvýznamné, pokud zahrnuje právo vznést hluboce znepokojivé otázky a provokativní výzvy pro hýčkané přesvědčení společnosti jako celku a na univerzitě sám.

Je to lidské právo na radikální, kritické výuku a výzkum, se kterými univerzita má povinnost především se to týká; Pro neexistuje nikdo jiný, žádná jiná instituce, a žádný jiný úřad, v naší moderní liberální demokracie, která je správcem tohoto nejcennější a zranitelné vpravo osvobozené lidského ducha.

Cíle z University of Toronto

University of Toronto je odhodlán stavět na svých minulých úspěchů, a tak zvýšit jeho výzkum a výuku. Univerzita předpokládá, že se bude i nadále velké univerzity. To bude i nadále využívat výhod velikosti podporou stipendium v ​​širokém spektru oborů v humanitních, společenských věd, věd a profesí. To bude i nadále oceňovat své dědictví vysokých škol či federální univerzity, které dávají mnoho studentů institucionální domů ve velké univerzity. Bude usilovat o to, aby její kampusů atraktivní nastavení pro vědecké činnosti.

výzkum

Univerzita bude nadále podporovat výzkum vysoké kvality. Univerzita se zavazuje:

Poskytování prostředí příznivé pro výzkum; S důrazem na výzkum, publikace a související odborné příspěvky v definování profesních očekávání profesorské zaměstnanců; Zajistit, aby fakulty a školy zapojené do pregraduální výuce se také zapojit do postgraduální výuky a výzkumu; Udržování schopnost selektivně reagovat na nové oblasti výzkumu, jak se objeví; Požadavek na národní a mezinárodní vzájemné hodnocení kvality svých programů; Spolupráce s jinými univerzitami, průmyslu, obchodu, svobodných povolání, institucí veřejného sektoru a vlád, kdy je vhodné výzkumných záměrů; Poskytování informací, knihovnu a výzkumné služby na nejvyšší mezinárodní standardy.

učení

Univerzita se bude snažit zajistit, aby jeho absolventi jsou vzděláváni v nejširším slova smyslu, se schopností jasně myslet, objektivně posoudit, a přispět konstruktivně společnosti.

Univerzita chce zvýšit svou schopnost přilákat studenty z jinde v Kanadě a v zahraničí, v přesvědčení, že když tito studenti získají vzdělání jejich přítomnost obohatí zkušenosti studentů z místní komunity. Ve všech svých výukových programů, univerzita je odhodlána:

Dosažení nejvyšší akademické standardy; Přilákat studenty, jejichž schopnosti a touhy shodují programy jsou k dispozici; Reakce na potřeby různorodé studentské populace; Poskytování nejlepší možné vybavení, knihovny a učební pomůcky; Trvat na významu vyučování v profesní očekávání profesorského zaměstnanců, uznává kvalitu výuky a poskytování příležitostí ke zlepšení výuky; Zajistit, aby profesorský zaměstnanci běžně učí i absolventa a studenty; Pokračování přilákat studenty z jiných provincií Kanady a ze zahraničí; 8. Obohacení zkušenosti studentů ve spolupráci se a pomoci jim v realizaci jejich vzdělávacích cílů, zejména které se vyznačují svou celoživotní vzdělávání a profesní rozvoj, jejich fyzické a emocionální růst a blahobyt, jejich potřeby, včetně speciálních nebo dočasných ty a jejich kulturní a rekreační činnosti.

Areály

Na University of Toronto, studentů, učitelů, zaměstnanců studium, práci a žít na třech areálech. S některými z nejprestižnějších architektury a krásné zelené plochy v Torontu a větší Toronto oblast, a více než 1000 mimoškolní aktivity k dispozici pro studenty, U T nabízí nevšední prostředí, ve kterém se učit a pracovat.

University of Toronto se nachází v jedné z nejživějších městského prostředí na světě. Zařadil nejrůznorodější město v Severní Americe, Torontu a okolní větší Toronto oblast jsou dynamické, pozvat oblasti s pro každého něco. Od sportovních týmů kulturních akcí, festivalů ulice trhy, Toronto má všechno.

K dispozici jsou tři areály na výběr u U T - Downtown Toronto (St. George), Mississauga (na západě) a Scarborough (na východě).

Mississauga (UTM)

Byla založena v roce 1967, University of Toronto Mississauga (UTM) je U T-druhé největší divizi s studentské populace, který dosáhlo výše přes 12,000.

Díky 15 akademických oddělení, je Institut komunikačních, kultury a informační technologie, 148 programů a 89 oblastí studia, UTM nabízí vysokoškoláka a mezioborových postgraduální studium programů.

Školní areál se může pochlubit také živé výzkumné prostředí, a mnoho z jeho schopnosti a výzkumných pracovníků jsou mezinárodně uznávána pro svou inovativní práci. UTM Oceněná zařízení se nachází na 225 akrů chráněných zeleném podél řeky Credit, 33 km západně od U T-Downtown Toronto (St. George) Campus.

Downtown Toronto (St. George)

Downtown Toronto (St. George) areál spojuje historickou architekturu a vyzvala zelené plochy jako pozadí na skutečně pozoruhodné společenství.

Se nachází v centru Toronta, jednoho z nejdynamičtějších a nejrůznějších světových měst, to je místo, kde se studenti, zaměstnanci a fakulty zapojit s živou akademického života a nespočet spolupráce vzdělávacích aktivit.

Hned za areálu je mnoho akcí, sousedství a odvětví, která Toronto má nabídnout. Od Scotiabank Nuit Blanche, každoroční festival umění, který běží od soumraku do úsvitu, sportovních her na jednom z vysoce výkonných zařízení univerzitního střediska, tato lokalita je neodmyslitelně spojeno s významnými kulturními nabídkami města vytvořit bohatý a jedinečný zážitek pro každého.

Scarborough (UTSC)

Zážitková pedagogika je znakem University of Toronto Scarborough Campus (UTSC). Studenti získají náskok na jejich budoucnost prostřednictvím U T je pouze co-op programu, jakož i stáže, praktický výzkum, zapojení komunity a pulzující akademický život.

Nachází se hned vedle oblíbených přírodních památek v nejzelenější části Toronta, UTSC areál zažívá dynamický růst. Nová Aquatics Centre a postaví dům reprezentuje Kanadu je největší investice do amatérské sportovní infrastruktury, a bude otevřena pro Pan Am / Para Panamerické hry v roce 2015.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět BBA programy » Vidět BA programy » Vidět BSc programy » Vidět Bakalář » Vidět Health BScs » Vidět Health Bakalář »

Programs

Tato škola dále nabízí:

BA

Bakalář umění v ekonomii

Campus forma Denní studium 4 let September 2019 Kanada Toronto

Ekonomie se zabývá jakékoli otázce vyplývající z konfliktu mezi poptávkou po zboží a službách, a omezenou dodávkou zdrojů pro uspokojení těchto požadavků. Bakalářský kurz ekonomie se studenti seznámí s disciplínou ekonomického myšlení, a zaručila, že pro inteligentní zhodnocení současné ekonomické ... [+]

Bachelor of Art v oboru ekonomie

Ekonomie se zabývá jakékoli otázce vyplývající z konfliktu mezi poptávkou po zboží a službách, a omezenou dodávkou zdrojů pro uspokojení těchto požadavků.

Bakalářský kurz ekonomie se studenti seznámí s disciplínou ekonomického myšlení, a zaručila, že pro inteligentní zhodnocení současných ekonomických problémů.

Ekonomika nabízí programy, které vedou jak Hon. BA a Hon. BSc stupňů.

První rok kurzy ECO 100Y1 - Úvod do ekonomie MAT 133Y1 - analýzy a lineární algebry pro obchod MAT 135H1 - Matematická I (A) MAT 136H1 - Matematická I (B) MAT 137Y1 - kalkul MAT 157Y1 - analýza I Pokyny pro první rok, ... [-]

Vyznamenání Bachelor of Arts v mezinárodních vztazích

Campus forma Denní studium 4 let September 2019 Kanada Toronto

Program Mezinárodní vztahy má interdisciplinární přístup, a zahrnuje kurzy, které nabízejí oddělení historie, politologie a ekonomie. Program zkoumá přetrvávající otázky původu války a zachování míru, povahu a výkon moci v rámci mezinárodního systému, a měnící se povahu aktérů (jak státu a nestátních), kteří se podílejí na různých úrovních ... [+]

Vyznamenání Bachelor of Arts v mezinárodních vztazích

Program Mezinárodní vztahy má interdisciplinární přístup, a zahrnuje kurzy, které nabízejí oddělení historie, politologie a ekonomie. Program zkoumá přetrvávající otázky původu války a zachování míru, povahu a výkon moci v rámci mezinárodního systému, a měnící se povahu aktérů (jak státu a nestátních), kteří se podílejí na různých úrovních mezinárodní rozhodování.

Kariéra

Hlavní funkcí programu je nabídnout studentům co nejlepší vzdělání, k dispozici v Kanadě, pokud jde o povahu mezinárodních vztahů. Někteří absolvent další práci v oblasti mezinárodních vztahů v postgraduálním studiu. Jiní usilovat o další doplňkové vzdělávání, například tím, že navštěvuje právnickou fakultu, magisterské programy v podnikání nebo veřejné správy, vzdělávání učitelů, nebo žurnalistiky školy, v rámci přípravy na kariéru v soukromém nebo veřejném sektoru.... [-]


Vyznamenání bakalář umění v anglicky

Campus forma Denní studium September 2019 Kanada Toronto

Naše studijní programy a obory seznámit studenty s celou škálu literárních žánrů a tradic v angličtině, od jedenáctého století elegie psané ve staré angličtině současným postkoloniálních románů. Kurzy mohou být zaměřeny na rozvoj jednotlivých forem (např lyrický báseň), po určité období (např viktoriánský věk), nebo konkrétního autora (Shakespeare, například, nebo Jane Austen). Studenti získají důkladné školení v ... [+]

Vyznamenání Bachelor of Arts v angličtině

Spolu s výtvarného umění a hudby, literatury má za tisíciletí pokud lidstvo prostředky popisujících, zamyslet se nad tím, a pochopit naši existenci, z těch osobních údajů každodenního života velké filozofické nebo náboženské snahy pochopit svět jako celek. Literární umění jsou nezbytné k tomu, co to znamená být člověkem; Jejich studie nutně hraje ústřední roli v moderní univerzity. Naše programy konkrétně zaměřují na to, jak literatura v angličtině vyvinula v průběhu staletí, po celém světě, a bohatou škálu různých forem a způsobů, od ústní recitacemi na digitální média.

Naše studijní programy a obory seznámit studenty s celou škálu literárních žánrů a tradic v angličtině, od jedenáctého století elegie psané ve staré angličtině současným postkoloniálních románů. Kurzy mohou být zaměřeny na rozvoj jednotlivých forem (např lyrický báseň), po určité období (např viktoriánský věk), nebo konkrétního autora (Shakespeare, například, nebo Jane Austen). Studenti získají důkladné školení v kritické čtení a psaní. Vnímavý a pozorný čtení a jasný a přesvědčivý psaní jsou klíčem k řemeslu literární kritiky, a naše programy jsou navrženy tak, aby studentům lepší kritiky; ale tyto dovednosti jsou stejně důležité ve všech oblastech výzkumu, podnikání a profesní činnosti, a proto jsou trvalé hodnoty a to jak uvnitř, tak vně univerzity. ... [-]


Vyznamenání bakalář umění v dramatu

Campus forma Denní studium 4 let September 2019 Kanada Toronto

Program Centra Drama, divadlo a výkonu studií kombinuje vysokou úroveň praktické, odborné divadelní trénink s širokým, bohaté, a pečlivý akademický program. Nabízí kurzy dramatické literatury, dramaturgii, světového divadla, a kritické teorie a historie, stejně jako praktické proudy v herectví, výrobě a designu, a drama a režii, Drama Centre zdůrazňuje integraci akademické a ... [+]

Vyznamenání Bachelor of Arts v Drama

Program Centra Drama, divadlo a výkonu studií kombinuje vysokou úroveň praktické, odborné divadelní trénink s širokým, bohaté, a pečlivý akademický program. Nabízí kurzy dramatické literatury, dramaturgii, světového divadla, a kritické teorie a historie, stejně jako praktické toky do herectví, výrobě a designu, a drama a režii, Drama Centre zdůrazňuje integraci akademické a praktické práce v komplexním přístupu k klasický prostřednictvím současného divadla a výkon.

První rok kurzy DRM 100Y1 - Drama: Forma a styl Pokyny pro první rok,

DRM 100Y- Drama: Forma a styl je povinný pre- nebo co předpokladem pro všechny DRM kurzů, včetně vstupních bodů na třech praktických proudů: DRM 200Y - Úvod do výkonu, DRM 228H - Úvod do psaní divadelních her, a DRM 254Y - Výroba, z nichž všechny jsou otevřené pro studenty prvních ročníků. Přijetí do DRM 200Y je založeno na konkurz a pohovor v dubnu a znovu v srpnu; přijetí do DRM 254Y je založen na pohovor v dubnu; a přijetí DRM 228H je založena na podání portfolia splatnosti v květnu.... [-]


Vyznamenání bakalář umění v lingvistice

Campus forma Denní studium September 2019 Kanada Toronto

Lingvistika je vědecké studium lidského jazyka. To zahrnuje teorie jazykové struktury ve všech oblastech: hlásek (fonetika a fonologie), slova (morfologie), věty (syntax), což znamená (sémantika), a texty, nebo rozhovory (při řeči). Další dílčí pole lingvistiky jsou psycholingvistika (získání jazyka, zpracování jazyka, naučit se číst, a souvisejících poruch, stejně jako nervové ... [+]

Vyznamenání Bachelor of Arts v lingvistiky

Lingvistika je vědecké studium lidského jazyka. To zahrnuje teorie jazykové struktury ve všech oblastech: hlásek (fonetika a fonologie), slova (morfologie), věty (syntax), což znamená (sémantika), a texty, nebo rozhovory (při řeči). Další dílčí pole lingvistiky jsou psycholingvistika (získání jazyka, zpracování jazyka, ale naučit se číst, a související poruchy, stejně jako nervové architekturu základem všech těchto): sociolingvistiky (jazyk variace podle regionu, pohlaví, třídy, atd. , stejně jako sociální funkce jazyka); historická lingvistika (jak jazyky měnit v čase, a proč); a aplikované lingvistiky (např druhý studium jazyků, překlady, klinické lingvistika).... [-]


Vyznamenání bakalář umění v žurnalistiky

Campus forma Denní studium Kombinované 4 - 5 let September 2019 Kanada Toronto + 1 více

Studenti žurnalistiky mohou vydělat Honours Bachelor míry umění a Ontario College Advanced diplom, když se učí z předních akademiků a odborníků. Program se zaměřuje na kritické myšlení, výzkumu, etika, psaní a komunikační dovednosti potřebné zkoumat měnící se otázky týkající se zprávy médií, žurnalistiky a společnost ... [+]

Vyznamenání Bachelor of Arts v žurnalismu

Studenti žurnalistiky mohou vydělat Honours Bachelor míry umění a Ontario College Advanced diplom, když se učí z předních akademiků a odborníků. Program se zaměřuje na kritické myšlení, výzkumu, etika, psaní a komunikační dovednosti potřebné zkoumat měnící se otázky týkající se zprávy médií, žurnalistiky a společnost.

Studenti se naučí vyprávět příběh z každého úhlu, v každé mediální podobu odpovídající dnešní publikum. Absolventi vzít s sebou do portfolia prokázání zkušenosti z výroby skutečné komunitní noviny, on-line publikace a internetové rádio, a jsou připraveny pro profesionální kariéru v médiích, nebo v komunikaci veřejného a soukromého sektoru. Získejte náskok na vaši kariéru tím, že kombinuje to nejlepší na univerzitní a vysokoškolské vzdělání. University of Toronto a Centennial College společných programů nabízejí výjimečnou fakulty v čele svých polí a reálné zkušenosti v nejmodernějších prostředí.... [-]


BBA

Bachelor of Business Administration v řízení (BBA)

Campus forma Denní studium 4 let September 2019 Kanada Toronto

University of Toronto Scarborough nabízí Bachelor of Business Administration (BBA) míře také na studenty, kteří dokončí jeden z specialista programů v oblasti řízení. Nabízíme také Co-operative verzi řídícího programu, stejně jako non-Co-op Certificate in Business ... [+]

Bachelor of Business Administration v řízení (BBA)

Konstrukce učiva v řízení je vedeno Naše poslání, který zní: "Posláním katedry managementu na univerzitě v Torontu Scarborough je poskytnout našim studentům s nejlepším pre-odborného vzdělávání managementu vysokoškolák v Kanadě. Se zvláštním důrazem na naší co-op modelu vzdělávání, naším cílem je poskytnout ucelený soubor učení zkušeností, které zároveň učí manažerské dovednosti a rozvíjí schopnost analyticky myslet na manažerských, ekonomických a sociálních problémů a příležitostí. Naše fakulta se zabývá národně a mezinárodně uznávaný výzkumu, který posouvá hranice poznání, slouží zájmům naší komunity, a přináší nové pohledy na naše studenty. Zlepšíme současné i budoucí zkušenosti našich studentů tím, že staví a udržuje úzké vztahy s organizacemi ze soukromého a veřejného sektoru, tím, že pomůže studentům překlenout propast mezi vzděláním a zaměstnáním, a tím, že poskytuje trvalý a živé spojení mezi současnými a bývalými studenty oddělení, "University of Toronto Scarborough nabízí Bachelor of Business Administration (BBA) míře také na studenty, kteří dokončí jeden z specialista programů v oblasti řízení. Nabízíme také Co-operative verzi řídícího programu, stejně jako non-Co-op Certificate in Business.... [-]


BSc

Bachelor of Science v informatice

Campus forma Denní studium 4 let September 2019 Kanada Toronto

Informatika je znepokojen v nejširším slova smyslu se studiem výpočtu a aplikací výpočetní techniky. Jeho vývoj byl stimulován spoluprácí s mnoha oblastech, včetně strojírenství, fyzikálních a biologických věd, matematiky a statistiky a obchodu. Nicméně, počítačová věda je mnohem víc než jen soubor technik používaných v těchto oblastech použití. Informatika jako disciplína zahrnuje širokou škálu oblastí výzkumu ... [+]

Bachelor of Science v informatice

Informatika je znepokojen v nejširším slova smyslu se studiem výpočtu a aplikací výpočetní techniky. Jeho vývoj byl stimulován spoluprácí s mnoha oblastech, včetně strojírenství, fyzikálních a biologických věd, matematiky a statistiky a obchodu. Nicméně, počítačová věda je mnohem víc než jen soubor technik používaných v těchto oblastech použití. Informatika jako disciplína zahrnuje širokou škálu oblastí výzkumu. Například, "Interakce člověka s počítačem" je studie způsoby používání počítače a návrh rozhraní mezi uživateli a výpočetních systémů. "Softwarové inženýrství" zahrnuje jak proces budování softwaru a studium produkce software jako podnikání. "Systems" (sítě, operační systémy, databáze, překladače) se zabývá designem a analýzu komplexních výpočetních systémů. "Numerická analýza" zahrnuje design, testování a analýzu numerických metod pro řešení výpočetních problémů v oblasti vědy a techniky. "Šifrování" je studium skrývání informací. "Teorie" zahrnuje vypočitatelnost - co může a nemůže být počítán pomocí strojů; složitost - relativní úsilí potřebné k provádění různých výpočtů; a ověřování - formální důkaz správnosti programů. ... [-]


Ctí Bachelor of Science v forenzní vědy

Campus forma Denní studium 4 let September 2019 Kanada Toronto

U soudního programu T Mississauga Science bakalářské, první svého druhu v Kanadě, je navržen tak, aby studentovi pochopení vědeckých analýz, teorií, laboratorní dovednosti, aplikace a terénní techniky - přičemž student zdůraznit jeden konkrétní oblast ve větším detailu. Toho je dosaženo díky požadavku buď forenzní hlavní program - které musí být vykonávány společně s ... [+]

Vyznamenání Bachelor of Science v forenzní vědy

Forensic Science je studium fyzických důkazů v moderním právním kontextu. To je nejlépe definovat jako "věda v provozu k soudu." Existuje mnoho subfields forenzních včetně forenzní antropologie, forenzní biologie, chemie, forenzní forenzní počítačové vědy, forenzní psychologie, atd Jediný, sjednocující paradigma forenzní vědy je hledání pravdy a význam důkazů v obou trestních vyšetřování a skrze soudy.

U soudního programu T Mississauga Science bakalářské, první svého druhu v Kanadě, je navržen tak, aby studentovi pochopení vědeckých analýz, teorií, laboratorní dovednosti, aplikace a terénní techniky - a zároveň umožňuje, aby student zdůraznit jednu konkrétní oblast ve větším detailu. Toho je dosaženo díky požadavku buď forenzní hlavní program - které musí být vykonávány společně s druhou vědy rozsáhlého programu ve schváleném oblasti studia nebo forenzní specialista programu, kde se studenti sledují jeden z proudů specializace. ... [-]


Ctí Bachelor of Science v neurovědy

Campus forma Denní studium 4 let September 2019 Kanada Toronto

Neuroscience zahrnuje aspekty různých oborů, které mají společný cíl pochopení toho, jak nervový systém funguje. Techniky z ustavujících oborů, jako je anatomie, biochemie, molekulární biologie, farmakologie, fyziologie, psychologie a zoologie se používají, aby odhalili některé z tajemství mozku a jeho mechanismy účinku. Vyšetřovatelé v neurověd mají také zásadně přispět k klinické aspekty neurodysfunction a chování ... [+]

Vyznamenání Bachelor of Science v Neuroscience

Neuroscience zahrnuje aspekty různých oborů, které mají společný cíl pochopení toho, jak nervový systém funguje. Techniky z ustavujících oborů, jako je anatomie, biochemie, molekulární biologie, farmakologie, fyziologie, psychologie a zoologie se používají, aby odhalili některé z tajemství mozku a jeho mechanismy účinku. Vyšetřovatelé v neurověd mají také zásadně přispět k klinické aspekty neurodysfunction a chování.

Major Program je určen pro studenty, kteří chtějí spojit studium neurověd s jinými oblastmi zájmu. Specialist Program je určen pro studenty, kteří mají zvláštní zájem o neurověd a chtějí zaměřit své studium v ​​této oblasti. Specialist (Co-operative) Program poskytuje studentovi se širokým zázemím v neurovědy, s intenzivním zkušenostmi laboratorní a praktické zkušenosti v reálném prostředí pracovních míst.... [-]


Ctí Bachelor of Science v oblasti biotechnologie

Campus forma Denní studium 5 let September 2019 Kanada Toronto

Biotechnologie byla praktikována lidské společnosti od začátku zaznamenané historie v takových činnostech, jako pečení chleba, vaření alkoholických nápojů, nebo chov potravinové plodiny, nebo domácí zvířata. V moderní společnosti, biotechnologie je použití vědeckých poznatků spojené s molekulární biologie, genomů a proteinů pro zlepšení nebo ochrany organismů. Biotechnologický průmysl doufá, že ke zvýšení budoucí potenciál ... [+]

Vyznamenání Bachelor of Science in Biotechnology

Biotechnologie byla praktikována lidské společnosti od začátku zaznamenané historie v takových činnostech, jako pečení chleba, vaření alkoholických nápojů, nebo chov potravinové plodiny, nebo domácí zvířata. V moderní společnosti, biotechnologie je použití vědeckých poznatků spojené s molekulární biologie, genomů a proteinů pro zlepšení nebo ochrany organismů. Biotechnologický průmysl doufá, že ke zvýšení budoucí potenciál biotechnologií, pokud jde o drogy, zemědělství, lesní a výrobky v oblasti životního prostředí. Tento specialista program Biotechnologie nabízí studentům pevné základy ve vědě biotechnologie a důkladné pochopení průmyslu a jeho sociální a etické důsledky v globálním měřítku. Fakulta jsou vybíráni z biologie a chemie útvary, se spoluprací na Fakultě managementu.... [-]


Ctí Bachelor of Science v oblasti vědy o životním prostředí

Campus forma Denní studium 4 let September 2019 Kanada Toronto

Lidská činnost je hlavní příčinou změny životního prostředí. Studium dynamiky obou přirozených a antropogenních změn vyžaduje znalosti trvat mnoho vědeckých disciplín. Nedávná degradace životního prostředí, jako jsou povrchových a podpovrchových vrstev znečištění vody, ovzduší a půdy, změny klimatu, vyčerpání zdrojů, vymírání druhů a problémů nakládání s odpady jsou důsledkem nepochopení ... [+]

Vyznamenání Bachelor of Science v vědy o životním prostředí

Lidská činnost je hlavní příčinou změny životního prostředí. Studium dynamiky obou přirozených a antropogenních změn vyžaduje znalosti trvat mnoho vědeckých disciplín. Nedávná degradace životního prostředí, jako jsou povrchových a podpovrchových vrstev znečištění vody, ovzduší a půdy, změny klimatu, vyčerpání zdrojů, vymírání druhů a problémů nakládání s odpady jsou důsledkem nepochopení ekologických systémů a procesů. Degradace životního prostředí má vliv nejen na lidské bytosti, ale na všechny druhy a ve většině přírodních systémů, takže jeho pochopení vyžaduje přístupy a dovednosti z mnoha oborů, jako je biologie, chemie, geologie, geografie, matematiky, fyziky a ekologie.... [-]


Ctí Bachelor of Science v psychologii

Campus forma Denní studium 4 let September 2019 Kanada Toronto

Psychologie je to vědní obor, který se snaží porozumět chování a mysl. Proč organismy - fotky a infrahuman - působí jako to dělají, je jedním z nejzajímavějších a dlouhodobých otázek v dějinách lidského myšlení. Filozofové, umělci, spisovatelé, teologové a jiní hledali odpověď prostřednictvím různých prostředků. Psychologie používá metody vědeckého bádání řešit otázku ... [+]

Vyznamenání Bachelor of Science v oboru psychologie

Psychologie je to vědní obor, který se snaží porozumět chování a mysl. Proč organismy - fotky a infrahuman - působí jako to dělají, je jedním z nejzajímavějších a dlouhodobých otázek v dějinách lidského myšlení. Filozofové, umělci, spisovatelé, teologové a jiní hledali odpověď prostřednictvím různých prostředků. Psychologie používá metody vědeckého bádání řešit otázku.

Oblasti zájmu zahrnuté oboru psychologie, patří: Jak se lidé učit, přizpůsobovat, a pamatujte, jak se mění v průběhu svého života; jak jsou ovlivněny přítomností ostatních; jak se jejich chování se vztahuje k jejich fyziologických funkcí; Jak duševní procesy mohou vykazovat patologické stavy a jak mohou být tyto patologické léčit. Náš kurz nabídky v psychologii jsou všechny z těchto témat, které pokrývají jak psychologové jít o zodpovězení důležitých otázek v každém, a to, co jsme se naučili o sobě.... [-]


Bakalář

Bakalář aplikované vědy v chemickém inženýrství

Campus forma Denní studium 4 let September 2019 Kanada Toronto

Chemici kombinují chemie, biologie, matematiky a inženýrství řešit naléhavé problémy a vytvářet inovační procesy a produkty. Jako Chemical Engineering studenta, naučíte se řešit problémy s velkým dopadem na společnost: potřeba snížit naši ekologickou stopu, k vytvoření udržitelné procesy a zlepšování lidského zdraví. Naši profesoři jsou v čele výzkumu, rozvoje obnovitelných paliv a materiálů pomocí biotechnologie na ... [+]

Bachelor of Applied Science v chemického inženýrství

Chemici kombinují chemie, biologie, matematiky a inženýrství řešit naléhavé problémy a vytvářet inovační procesy a produkty.

Jako Chemical Engineering studenta, naučíte se řešit problémy s velkým dopadem na společnost: potřeba snížit naši ekologickou stopu, k vytvoření udržitelné procesy a zlepšování lidského zdraví. Naši profesoři jsou v čele výzkumu, rozvoje obnovitelných paliv a materiálů pomocí biotechnologie vyčistit znečištění, vyrábět produkty, udržitelně, vytvářet umělé orgány, a opevnit potravin, které mají řešit podvýživě.

U T patří jako nejlepší univerzity v Kanadě chemického inženýrství a nabízí jeden z nejlepších programů na světě. V prvních dvou letech, získáte pevné základy chemie, fyziky, matematiky a technických zásad. Ve svých vyšších ročníků, si můžete prohlédnout některé z fakulty šesti nezletilých a zvolit kurzy v oblastech, jako je strojírenství, bioprocess biomedicínského inženýrství, udržitelné energie, vody a čištění odpadních vod a techniky prostředí. Ty jsou také oprávněni provést výzkumný projekt v rámci programu.... [-]


Bakalář aplikované vědy ve strojírenství

Campus forma Denní studium 4 let September 2019 Kanada Toronto

Mechanické inženýři design, výroba, a provozovat systémy, které rozšiřují naše fyzické schopnosti. Práce strojní inženýr je vidět každý den, co se hýbe. To zahrnuje projektování letadel, plánování ventilační zařízení budovy a zlepšení spotřeby paliva automobilu. Strojírenství také zachraňuje životy přes bioinženýrské technologií. První na světě umělé srdce byla částečně navržena, vyrobena a ... [+]

Bachelor aplikovaných věd ve strojírenství

Mechanické inženýři design, výroba, a provozovat systémy, které rozšiřují naše fyzické schopnosti. Práce strojní inženýr je vidět každý den, co se hýbe. To zahrnuje projektování letadel, plánování ventilační zařízení budovy a zlepšení spotřeby paliva automobilu. Strojírenství také zachraňuje životy přes bioinženýrské technologií. První na světě umělé srdce bylo částečně navrženy, vyrobeny a implantovat mechanických principů inženýrství.

Jako strojní inženýr, jste inovátor. Máte zájem o fyzikálních principech, zapojených do navrhování výrobku, její výroby a montáže, je to bezpečný provoz a konečné likvidaci. Musíte také vzít v úvahu vzhled a snadnost použití, náklady na konstrukci, výrobu, provoz a vlivy na životní prostředí vašeho produktu. Robotika, automatizace pro výrobu, šetrné k životnímu prostředí energie nebo jakékoliv jiné formy dopravy jsou jen některé z oblastí, kde může být váš produkt používat. Ve skutečnosti by bylo těžké najít oblast nebo objekt v každodenním životě, který není nějakým způsobem ovlivněna strojního inženýra.... [-]


Bakalář aplikované vědy v počítačové techniky

Campus forma Denní studium September 2019 Kanada Toronto

Computer věda nabízí na Filozofické fakultě a věd na University of Toronto. Jedná se v první řadě zabývá progamming stranou počítačů, stejně jako výpočetní teorie, numerické analýzy a umělé inteligence. Počítačové inženýrství nabízí Fakulta aplikovaných věd a inženýrství na U T, což znamená, že bude inženýr, když absolvent. Počítačové inženýrství studenti učí hardware a ... [+]

Bachelor of aplikované vědy výpočetní technika

Computer věda nabízí na Filozofické fakultě a věd na University of Toronto. Jedná se v první řadě zabývá progamming stranou počítačů, stejně jako výpočetní teorie, numerické analýzy a umělé inteligence. Počítačové inženýrství nabízí Fakulta aplikovaných věd a inženýrství na U T, což znamená, že bude inženýr, když absolvent. Počítačové inženýrství studenti učí o hardware a software počítačů. Studují počítač architekturu a jak počítače mohou být použity v průmyslu, medicíně a dalších systémů, jako je komunikace nebo tranzitních systémů. Mohou si vybrat z mnoha oblastí studia, včetně elektroniky, fotoniky, energetické systémy, elektromagnetismu, komunikační sítě, nano inženýrství, biomedicínské inženýrství, abychom jmenovali jen několik.... [-]


Bakalářský obchodu

Campus forma Denní studium September 2019 Kanada Toronto

Commerce programy kombinují ekonomiku a různé dílčí disciplíny podnikání a řízení umožňuje studentům rozvíjet analytické schopnosti a získat znalosti institucí. Toto pozadí je vhodný pro řešení problémů a rozhodování v obchodních a vládních prostředí ... [+]

Bachelor of Commerce

Commerce programy kombinují ekonomiku a různé dílčí disciplíny podnikání a řízení umožňuje studentům rozvíjet analytické schopnosti a získat znalosti institucí. Toto pozadí je vhodný pro řešení problémů a rozhodování v obchodních a vládních prostředí.

Absolventi Commerce často stávají profesní účetní, ekonomové, znalci, finanční analytici, marketingové analytici, manažeři firem a vlády, či majitelé malých podniků. Někteří commerce studenti rozhodnou dělat postgraduální studium; právnické školy a MBA programy jsou oblíbené u čerstvých absolventů.

Specialista Program v účetnictví umožňuje studentům dokončit tyto požadované studium pro profesionální účetní kvalifikace v rámci BCOM. Tam jsou také specialista programy pro finance a marketing. ... [-]


Rotman commerce programu

Campus forma Denní studium September 2019 Kanada Toronto

Nabízené společně Rotman School of Management a University of Toronto Fakultou umění a vědy, náš program poskytuje vyvážený přístup k podnikání, který je jedinečný v rámci bakalářského obchodní vzdělání v Kanadě. Při sledování vašeho BCOM s námi, obdržíte solidní základy v základech řízení, přitom budou mít možnost vybrat si z flexibilní a inovativní osnov. [+]

Nabízené společně Rotman School of Management a University of Toronto Fakultou umění a vědy, náš program poskytuje vyvážený přístup k podnikání, který je jedinečný v rámci bakalářského obchodní vzdělání v Kanadě. Při sledování vašeho BCOM s námi, obdržíte solidní základy v základech řízení, přitom budou mít možnost vybrat si z flexibilní a inovativní osnov.

Budete trávit svůj první rok dostat představil hlavních oblastí podnikání studia, jakož i zkoumání předmětů, které se líbí vám v umění a vědy. Ve svém druhém roce, budete vybírat specializaci v jednom ze tří klíčových oblastí: účetnictví, financí a ekonomiky, nebo managementu. V závislosti na své osobní zájmy, můžete také zvolit menší nebo major v druhém předmětu. Vaše třetí a čtvrtý rok budou využity pokročilé kurzy pro uspokojení vašeho specialistu, více či méně významné (v případě potřeby), a volitelných požadavků.... [-]


Vyznamenání bakalář umění v architektonických studií

Campus forma Denní studium September 2019 Kanada Toronto

Architektura je jak profese a disciplína studia, které se týkají širokého spektra pracovních příležitostí. Jako profesi hraje klíčovou roli v produkci zastavěného prostředí, přemostění technické a sociální, praktické a teoretické. Jedná se o kulturní a umělecká praxe, která je kriticky zabývá se silami urbanizace a technologické změny, výzvy na životní prostředí ... [+]

Vyznamenání Bachelor of Arts v oboru architektury

Architektura je jak profese a disciplína studia, které se týkají širokého spektra pracovních příležitostí. Jako profesi hraje klíčovou roli v produkci zastavěného prostředí, přemostění technické a sociální, praktické a teoretické. Jedná se o kulturní a umělecká praxe, která je kriticky zabývá se silami urbanizace a technologické změny, výzvy udržitelnosti životního prostředí a boj o kulturních projevů. To zahrnuje návrh, výrobu, a organizaci hmotné kultury z rozsahu domácích předmětů k rozsahu metropolitního regionu. Jako takový, studium architektury v interakci s řadou příbuzných oborů, ve společenských a humanitních věd, stejně jako strojírenství, technologie a média. Tyto studie mohou vést k odborné postgraduální programy v architektuře, krajinné architektury, plánování a urbanismu, jakož i uplatnění v souvisejících oborů designu, umění, historie, podnikání, žurnalistiky a veřejného pořádku.... [-]