Université de Hearst

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Jedinečný případ v francouzském Ontariu


Université de Hearst je jedinou univerzitní institucí v provincii, která nabízí programy výhradně ve francouzštině. S námi je všechno možné ve světě, kde vzdálenost nezáleží.


Všechny kurzy v UdeH jsou uvedeny v bloku tří týdnů.

Budete se moci soustředit na jeden kurz v době, a tak usnadnit integraci a upevnění svého učení.


Proč zvolit blokový kurz?

No, blokový kurz:

  • Podporuje soustředění myšlenek spíše než rozptýlení.
  • Optimalizujte správu času, zdroje a skupinovou práci.
  • Odstraňte stresující relace. Dokončil studium pěti zkoušek ve stejnou dobu.
  • Zaměřte se na výlety na hřišti : výlety, které se mohou konat den, týden nebo během celého bloku. Wow!


Jak to funguje?

Na rozdíl od tradičního semestru, v němž člověk absolvuje pět kurzů současně od září do prosince, nabízí Block Blocking Formula jeden kurz na dvanáct setkání po dobu tří po sobě jdoucích týdnů.

Školní rok je stále rozdělen na setkání sestávající z pěti blokových kurzů a jarní prázdniny. A ano, týden volného času na dobití vašich baterií. Jinými slovy, délka semestru blokových kurzů a počet hodin školení každého kurzu zůstává stejný jako předtím nebo jinde. Vzorec je skvělý!


Učení podle zkušeností

Rozmanitost pedagogických přístupů a zkušenostních učebních aktivit jsou nedílnou součástí budování vašich znalostí. Výlety po okolí, firemní zájezdy, kulturní zážitky a konference jsou jen málo možností, jak se ponořit do regionální, národní a mezinárodní reality.

  • Interdisciplinarita u Lake Superior Park
  • Exkurze na řece Moose
  • Návštěva ve vojenské základně Petawawa
  • Návštěva firem z regionu
  • Pád nové příspěvky
  • Indická tradice koupel


Centrum integrace předchozího vzdělávání

Integrační centra univerzity vám také umožňují procvičit své know-how a praktické dovednosti v praktických kurzech v oblasti překladatelské, výzkumné a archivní studia. ekonomického a komunitního rozvoje.


Stáž na pracovišti

Využijte praktické školení a zkušenosti bez prodloužení doby studia díky pracovním stážím integrovaným do určitých programů UdeH. S podporou koordinátora stáže naplánujte své umístění v bloku nebo dvou v organizaci společnosti nebo komunity. Upozorňujeme, že pro stáž mezinárodní klientely je vyžadováno pracovní povolení.


Otevření světa


Studijní cesta

Každý rok UdeH pokračuje jako dobrodružství v cizí zemi jako studijní cesta. Od roku 2005 studenti Université de Hearst navštívili země v Evropě, Maghrebu, Jižní Americe a Střední Americe. Naším dalším cílem je Thajsko.


Přislíbený výlet

Na studijní cestě existují další možnosti mobility studentů. Vzorec pro hromadné kurzy upřednostňuje poskytování zápočtů: cesty, během nichž je studován, pozorován nebo analyzován jazyk, společenský jev nebo lidský problém. Španělský kurz by se mohl velmi dobře konat v Mexiku a poskytnout tak ideální kulturní kontext pro výuku jazyka.

Místa

Hearst

Adresa, 1. řádek
60, 9e Rue
P0L 1N0 Hearst, Ontario, Kanada

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium