Přečtěte si oficiální popis

Jedinečný případ v francouzském Ontariu


Université de Hearst je jedinou univerzitní institucí v provincii, která nabízí programy výhradně ve francouzštině. S námi je všechno možné ve světě, kde vzdálenost nezáleží.


Všechny kurzy v UdeH jsou uvedeny v bloku tří týdnů.

Budete se moci soustředit na jeden kurz v době, a tak usnadnit integraci a upevnění svého učení.


Proč zvolit blokový kurz?

No, blokový kurz:

 • Podporuje soustředění myšlenek spíše než rozptýlení.
 • Optimalizujte správu času, zdroje a skupinovou práci.
 • Odstraňte stresující relace. Dokončil studium pěti zkoušek ve stejnou dobu.
 • Zaměřte se na výlety na hřišti : výlety, které se mohou konat den, týden nebo během celého bloku. Wow!


Jak to funguje?

Na rozdíl od tradičního semestru, v němž člověk absolvuje pět kurzů současně od září do prosince, nabízí Block Blocking Formula jeden kurz na dvanáct setkání po dobu tří po sobě jdoucích týdnů.

Školní rok je stále rozdělen na setkání sestávající z pěti blokových kurzů a jarní prázdniny. A ano, týden volného času na dobití vašich baterií. Jinými slovy, délka semestru blokových kurzů a počet hodin školení každého kurzu zůstává stejný jako předtím nebo jinde. Vzorec je skvělý!


Učení podle zkušeností

Rozmanitost pedagogických přístupů a zkušenostních učebních aktivit jsou nedílnou součástí budování vašich znalostí. Výlety po okolí, firemní zájezdy, kulturní zážitky a konference jsou jen málo možností, jak se ponořit do regionální, národní a mezinárodní reality.

 • Interdisciplinarita u Lake Superior Park
 • Exkurze na řece Moose
 • Návštěva ve vojenské základně Petawawa
 • Návštěva firem z regionu
 • Pád nové příspěvky
 • Indická tradice koupel


Centrum integrace předchozího vzdělávání

Integrační centra univerzity vám také umožňují procvičit své know-how a praktické dovednosti v praktických kurzech v oblasti překladatelské, výzkumné a archivní studia. ekonomického a komunitního rozvoje.


Stáž na pracovišti

Využijte praktické školení a zkušenosti bez prodloužení doby studia díky pracovním stážím integrovaným do určitých programů UdeH. S podporou koordinátora stáže naplánujte své umístění v bloku nebo dvou v organizaci společnosti nebo komunity. Upozorňujeme, že pro stáž mezinárodní klientely je vyžadováno pracovní povolení.


Otevření světa


Studijní cesta

Každý rok UdeH pokračuje jako dobrodružství v cizí zemi jako studijní cesta. Od roku 2005 studenti Université de Hearst navštívili země v Evropě, Maghrebu, Jižní Americe a Střední Americe. Naším dalším cílem je Thajsko.


Přislíbený výlet

Na studijní cestě existují další možnosti mobility studentů. Vzorec pro hromadné kurzy upřednostňuje poskytování zápočtů: cesty, během nichž je studován, pozorován nebo analyzován jazyk, společenský jev nebo lidský problém. Španělský kurz by se mohl velmi dobře konat v Mexiku a poskytnout tak ideální kulturní kontext pro výuku jazyka.

Programy se vyučují na:
 • Francouzština

Tato škola dále nabízí:

Bakalář

Université de Hearst

Chcete přispívat k rozvoji organizací zde a jinde? Pocit podnikání žije ve vaší duši? Připojíte se k řídícímu týmu? Bez ohledu na vaše ambice se programy podnikové správy ... [+]

Chcete přispívat k rozvoji organizací zde a jinde? Pocit podnikání žije ve vaší duši? Připojíte se k řídícímu týmu? Bez ohledu na vaše ambice se programy podnikové správy a řízení zaměřují na celkové pochopení organizačního kontextu a podnikatelského světa. Jsou navrženy tak, aby z vás byly etické, tvrdě pracující a analytické osoby.

Studentský profil

Touha rozvíjet a vykonávat vedení. Milujte výzvy. Zajímá se o řízení projektů Zůstaňte krok s technologickými inovacemi Buďte stimulováni řešením problémů. Mají silný sklon k týmové práci.

Přehled programu

Programy pro správu a řízení podniku vám poskytnou obecné znalosti z oblasti účetnictví, financí, managementu, marketingu, ekonomiky a výroby a řízení lidských zdrojů. Váš trénink bude obohacen terénními výlety a konkrétním učením; Návštěvy společností, simulace, debaty a případové studie patří mezi strategie, které fakulta využívá k podpoře integrace obsahu.... [-]

Kanada Hearst
Září 2020
Francouzština
Denní studium
3 - 4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Université de Hearst

Lidské chování vás fascinuje, jak je konkrétněji zkoumá psychologové? Témata současné psychologie, jako je neurobiologie, lidský vývoj, psychopatologie a metody hodnocení ... [+]

Lidské chování vás fascinuje, jak je konkrétněji zkoumá psychologové? Témata současné psychologie, jako je neurobiologie, lidský vývoj, psychopatologie a metody hodnocení a poradenství, probouzejí touhu po poznání? Psychologický program vám nabízí solidní trénink ve všech těchto rozměrech.

Studentský profil

Chcete-li vědět, jak poslouchat a komunikovat s lehkostí. Ukazuje zvědavost jak na normální, tak abnormální lidské chování. Ukažte přísnost, kritické myšlení a otevřenost.

Přehled programu

Chcete-li důkladně prozkoumat hloubky lidského chování, máte k dispozici řadu kurzů. Někteří se zaměří více na hlavní teorie, které prohloubí naše chápání člověka. Jiní se naopak budou zajímat o vědecké, metodologické a analytické nástroje, které poskytují zubům teorii. Kromě této sady nástrojů jsou dovednosti a know-how, které vás připravují k lepšímu zasahování. Psychosociální intervence není jedinou cestou, kterou absolvují naši absolventi. tento bakalářský titul vás také může připravit na výuku a absolvování studia.... [-]

Kanada Hearst
Září 2020
Francouzština
Denní studium
3 - 4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Université de Hearst

Máte zájem o několik disciplín? Chcete chápat prostředí, které je vaše a které vás spojuje se zbytkem světa? Tento bakalářský titul vám nabízí školení zaměřenou na interd ... [+]

Máte zájem o několik disciplín? Chcete chápat prostředí, které je vaše a které vás spojuje se zbytkem světa? Tento bakalářský titul vám nabízí školení zaměřenou na interdisciplinaritu v sociálních a humanitních vědách. Pomůže vám to všestrannou, mobilní a otevřenou osobou, vyhledávanou kvalitou na trhu práce rychle se měnícího světa.

Studentský profil

Zobrazit zvědavost o složitosti lidských a sociálních interakcí. Usilovat o poznání a pochopení původu a vlivu současných lidských a sociálních otázek. Mají obecnou kulturu a chtějí ji rozšířit. Současná otevřenost a kritický smysl.

Přehled programu

Bakalářské studium v ​​oblasti lidských a sociálních studií představuje originální a působivý vzorec. Otevře se k interdisciplinárním rozměrům, aby interpretoval a pochopil původ a vývoj lidských a sociálních otázek v širším smyslu. Kurzy v tomto programu jsou rozděleny do tří částí: nápady, metody a prohloubení. Inspirovaný odkazem humanitních věd, lidského chování a společenských jevů bude oslovován z geografického, historického, literárního, psychologického a sociologického hlediska. Kromě toho získáte solidní vědecké poznatky, které vám umožní provádět výzkumné projekty, stejně jako analyzovat a využívat data všeho druhu s kritickým pohledem. Zaznamenané nebo natištěné všeobecnými znalostmi a konkrétním učením, budete konečně vést k hloubkovému rozboru otázky vašeho výběru během čtvrtého roku programu.... [-]

Kanada Hearst
Září 2020
Francouzština
Denní studium
3 - 4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině