Přečtěte si oficiální popis

114360_114323_membership-high.jpgChcete rozvíjet svůj individuální styl vedení?

University Canada West (UCW) je univerzita s jasnou vizí - být vedoucí, respektovanou nezávislou univerzitou v Kanadě a v zahraničí, známá pro inovace a efektivitu při přípravě motivovaných studentů pro profesní kariéru a společenské vedení. UCW transformuje studenty do absolventů připravených na vedení pro komunity po celém světě.

Co nás odlišuje?

 • ACBSP-akreditovaný MBA a bakalářský program obchodu.
 • Fakulta se zkušenostmi z první ruky v podnikání.
 • UCW učební prostředí je dynamické a praktické. Velikosti tříd jsou omezeny tak, aby se více zaměřily na individuální požadavky.
 • Studujte v srdci živé obchodní komunity ve Vancouveru.
 • UCW centrální kampus poskytuje vám bezkonkurenční přístup k síti potenciálních zaměstnavatelů.
 • Máme studenty ze 40 zemí, kteří vám poskytují dostatek příležitostí k přenosu sítí a znalostí.

Takže jste připraveni propracovat svou kariéru na další úroveň?

Faktor Vancouveru

„Vancouver je Manhattan s horami.“ - The New York Times.

Když budete studovat s UCW, zjistíte, proč bylo toto krásné město zvoleno 3. nejlepším městem, kde žije The Economist *.

Vancouver je město tvořené inteligentními a vysoce kvalifikovanými lidmi z celého světa a na vás čeká příjemný, kosmopolitní životní styl. Město Vancouver nabízí bohaté studijní a pracovní příležitosti a budete obklopeni nádhernou přírodní krásou. To je skutečně to pravé místo.

S bohatou historií napříč různými sektory se Vancouver prosadil na světové ekonomice a nadále významně ovlivňuje tradiční a novější průmyslová odvětví.

Přijďte na palubu:

 • Obchodní orientace, výuka - intenzivní učení
 • Světové učební zařízení v centru Vancouveru
 • Kariéra-orientované vzdělání a schopnost experta
 • Vynikající servis a podpora z fakulty a zaměstnanců
 • Příležitosti k rychlejšímu sledování vašich vzdělávacích a cílových programů

114362_114320_MBA728X291.jpg

Náš kampus:

University Canada West (UCW) je snadno dostupná v centru Vancouveru na adrese 626 West Pender St. UCW se nachází v obchodní čtvrti ve Vancouveru. Mnoho největších světových společností má kanceláře v docházkové vzdálenosti od našeho centrálního kampusu.

Klikněte zde pro virtuální prohlídku butiku UCW.

Naši studenti jsou našimi velvyslanci značky

University Canada West (UCW) je univerzita s jasnou vizí - postavit své studenty do středu všeho. Od první chvíle, budete krok na akademické půdě, aby vaše promoce, každý zážitek University Canada West nabízí je na míru, aby vám nejlepší možný start ve své kariéře.

Služby pro studenty:

Noví studenti se rychle seznámí s oddělením Student Services během Orientace, kde tým poskytne studentům přehled o univerzitním kampusu, portálu myUCW, knihovních službách a asistenci při výběru a registraci kurzu.

Stejně jako odborná a fakultní podpora mohou studenti prostřednictvím služby Student Services přistupovat:

 • Koučování psaní a počítání
 • Akademické poradenství
 • Informace o kampusu
 • Workshopy a semináře
 • Akce studentského života a studentského výboru, jako jsou například: prázdninové párty, konec společenského života, filmové večery a mnoho dalšího.

Aby bylo zajištěno, že vaše zkušenosti University Canada West je příjemné, pokud narazíte na nějaké problémy, je třeba upozornit, že řešení je často jen kliknutí nebo zavolat.

114361_114324_BAinBusinessComms728X291.jpg114363_114322_BAinBusinessComms728X291-2.jpg

Kariérní služby

Katedra kariérních služeb University Canada West byla vytvořena s cílem usnadnit poutavé partnerství se všemi svými studenty a absolventy, kteří přecházejí z vysokoškolského vzdělávání do prostředí pracovní síly a dále. Prostřednictvím těchto partnerství budou služby kariéry překlenuty propast potřeb zaměstnavatelů a pracovních příležitostí pro naše studenty a absolventy.

Kariérní služby pracují se studenty a absolventy, kteří se nacházejí ve Vancouveru a v celé Kanadě, aby poskytli informace o kariéře a přípravě na zaměstnání prostřednictvím pomoci on-line programu služeb kariéry. Studenti a absolventi mohou přistupovat k programu přes internet, když chtějí a mohou generovat četné kariérové dokumenty, které jsou relevantní pro pozice, o které se ucházejí, z centrálního místa.

Jak studenti získávají uplatnitelné dovednosti a absolventi rostou v rámci své kariéry, univerzita Canada West je zaměřena na jejich propojení s podniky v celé Kanadě, pokud jde o zaměstnanost a možnosti rozvoje. Kde je vzdělávání a přenosné dovednosti školení "musí mít" na dnešním konkurenčním trhu práce.

Služby University Canada West Career zahrnují, ale nejsou omezeny na:

 • Životopisy;
 • Krycí dopisy;
 • Rozhovor s dovednostmi;
 • Techniky hledání zaměstnání;
 • Síťové příležitosti; a
 • Kariérní koučování
Programy se vyučují na:
 • Angličtina

Tato škola dále nabízí:

BA

University Canada West (UCW)

Bakalář umění v obchodní komunikaci (BA) je interdisciplinární program, který rozvíjí vaše znalosti o médiích, kulturních studií a podnikání vedle teoretických a praktick ... [+]

Bakalář umění v obchodní komunikaci

Bakalářský obor Podniková komunikace (BA) je interdisciplinární program, který bude rozvíjet vaše znalosti médií, kulturních studií a podnikání vedle teoretických a praktických dovedností. Komunikační metody se naučily a mediální trénink studenti dostanou během tohoto kurzu jsou relevantní pro kariéru v profesionálním psaní, žurnalistice, public relations, komunikaci a reklamě.

Proč bakalář umění v obchodní komunikaci?Naučte se hodnotit a integrovat všechny typy médií a komunikace.Demonstrovat techniky a metodologie mediálního výzkumu.Vytvářejte eticky a právně zdravý obsah pro různá média a trhy.Integrujte média a obsah, aby přesvědčivě komunikovali s určitým publikem.Aplikovat komunikační techniky na obchodní problémy a souvislosti.... [-]
Kanada Vancouver
Leden 2020
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Online forma
Přečtěte si více v češtině

Bakalář

University Canada West (UCW)

Obchodní bakalář (BCom) vám poskytne rozsáhlé znalosti o současném podnikání a jeho praxi. Umístěný ve Vancouveru v Kanadě, tento ACBSP-akreditovaný titul připravuje vás ... [+]

Bakalářský obchod

Bakalářský obchod (BCom) vám poskytne široké základy znalostí současného podnikání a jeho postupů. Tento akreditovaný stupeň ACBSP se sídlem ve Vancouveru v Kanadě vás připraví na úspěšnou kariéru v oblasti obchodu nebo řízení, kde budete konstruktivně přispívat ke globální ekonomice.

Proč bakalář obchodu?

Naučte se hodnotit a integrovat všechny typy médií a komunikace.

Demonstrovat techniky a metodologie mediálního výzkumu.

Vytvářejte eticky a právně zdravý obsah pro různá média a trhy.

Integrujte média a obsah, aby přesvědčivě komunikovali s určitým publikem.... [-]

Kanada Vancouver
Leden 2020
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Online forma
Přečtěte si více v češtině

University Canada West (UCW) : Hear What Students Have To Say

University Canada West (UCW): International Students

UCW alumni: Anastasia and Loujeine

University Canada West Convocation 2018

UCW Alumni: Jasjit - MBA graduate

UCW MBA student from Iran discusses her new university

Adresa, 1. řádek
Vancouver Campus Suite 100 – 626 West Pender Street
Vancouver, British Columbia, Kanada