University of Alberta

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Fakulta kineziologie, sportu a rekreace na University of Alberta je jednou z předních fakult tohoto druhu. Jsme hrdí na to, že se můžeme pochlubit vynikajícími výsledky v oblasti výuky a výzkumu, které byly nedávno uznány v žebříčku QS World University Rankings podle předmětu, kde byla fakulta v žebříčku 2017, 2018 a 2019 v žebříčku 2017, 2018 a 2019 mezi 10 nejlepšími na světě ve sportovních oborech.

Naší silnou stránkou ve výzkumu a výuce je naše rozmanitost v těchto oblastech. Naše excelence ve výzkumu a výuce zahrnuje práci, kterou děláme v oblastech sportu, cvičení, fyzické aktivity, zdraví, cestovního ruchu, sportovní rehabilitace, rekreace, sportovního managementu a dalších. Naše rozmanitost se rozšiřuje na aspekt studovaných oblastí - biologické, mechanické, behaviorální a sociokulturní.

Prostřednictvím našeho výzkumu, výuky a různých servisních ramen v rámci fakulty jsme hrdí na to, že se věnujeme zlepšování kvality života a zdraví našich komunit prostřednictvím fyzické aktivity, sportu a rekreace po dobu více než 50 let.

Kolegiální a interdisciplinární

S 37 členy fakulty na palubě, 16 atletickými trenéry, více než 1000 vysokoškolsky vzdělanými a 140 postgraduálními studenty a více než 450 studentskými atlety, nabízí KSR univerzálně rozmanitou atmosféru, mezioborový výzkum, vynikající výukové a vzdělávací příležitosti.

Výuka fakulty a výzkumné zájmy se dotýkají biomechanických, historických, neuromotorických, pedagogických, filozofických, fyziologických, psychologických a sociokulturních perspektiv lidského pohybu, fyzické aktivity a cvičení.

Místa

South Central Edmonton

Adresa, 1. řádek
T6G 2R3 South Central Edmonton, Alberta, Kanada

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium