Přečtěte si oficiální popis

Naše poslání

Edwards School of Business vyvíjí odborníky v oblasti obchodu stavět národy.

Edwards School of Business vytváří příležitosti pro dynamické učení a kritického myšlení. Máme jsou založeny na našich hodnotách o pravosti a integrity. Přijmeme model učitel-učenec, a dodat naše poslání prostřednictvím fakulty s výrazným akademické a profesní odbornost. Naše kultura oslavuje rozmanitost a zahrnuje pluralitu. Zabýváme se naše zúčastněné strany k vybudování hodnoty ve svých komunitách.

O Edwards School of Business

Zatímco v průběhu let došlo ke změně názvu obchodní programování, co se nezměnilo, je celkový závazek vynikající vzdělávací zkušenost pro studenty. Přes minulosti téměř 100 let, jak jsme se rozrostli z malého programu spojeného s profesních účetních komunity ke komplexnímu Business School jsme poslouchali vás! Řekl jste nám, že podnik vzdělávání musí mít hluboké kořeny funkční v klíčových oborů účetnictví a financí, marketingu a řízení lidských zdrojů a strategie. Ale ty nám také řekl, že tyto hluboké kořeny funkční, musí být posílena s integrovanými procesů rozhodování dovednosti. Nakonec jste nám řekl si uvědomit, že efektivní rozhodování vyžaduje klíčových odborných kompetencí komunikace a vedení a to v rámci etiky a společenské odpovědnosti. Najdete tyto vlastnosti vložené do všech našich programů.

Pohled na Edwards School of Business dnes:

  • Více než 20 milionů dolarů ročního provozního rozpočtu
  • Přes 121 fakulty a zaměstnance
  • Přes 2200 studentů
  • Pět studijní programy (Bachelor of Commerce, Master of Business Administration, Master of Professional účetnictví, Master of Science v oboru Finance, Master of Science v marketingu)
  • Dva programy certifikátu (Certificate Administration Obchod, domorodý Business Administration Certificate)
  • Více než 23.500 absolventů
Programy se vyučují na:
  • Angličtina

Tato škola dále nabízí:

Bakalář

University of Saskatchewan, Edwards School of Business

Náš čtyřletý B.Comm. pomáhá studentům rozvíjet dovednosti kritického myšlení, řešení problémů, komunikace a týmové práce, které zaměstnavatelé požadují. V roce 2017 bylo ... [+]

O

Studenti z celého světa si vybírají studium na Edwards School of Business, protože nabízíme praktické zkušenosti ve všech oblastech studia. Jdete nad rámec analýzy případů a do komunit a absolvujete legitimní konzultační zážitky z vašeho životopisu.

Náš čtyřletý B.Comm. pomáhá studentům rozvíjet dovednosti kritického myšlení, řešení problémů, komunikace a týmové práce, které zaměstnavatelé požadují. V roce 2017 bylo 93% absolventů ve svém oboru zaměstnáno do 6 měsíců od ukončení studia.

V Edwards máme specializovaný tým studentských poradců, což znamená, že si můžete zarezervovat schůzku s poradcem do jednoho dne (pomocí našeho online rezervačního systému). Nabízíme také stejný den drop-in servis pro rychlé dotazy.... [-]

Kanada Saskatoon
Září 2020
Angličtina
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Adresa destinace
Saskatoon, Saskatchewan, S7N 5A7 CA
Adresa destinace
Edwards Downtown Campus
KW Nasser Centre
256 3rd Avenue South

Saskatoon, Saskatchewan, SK S7K 1L9 CA