Přečtěte si oficiální popis

Studenti vstupující do dnešní pracoviště vyžadují speciální dovednosti, aby byla úspěšná. Moderní svět potřebuje jedince, kteří mají dostatečné znalosti, adaptabilní a flexibilní souborů dovedností, které se neustále mění. Naše jedinečná osnovy vyniká v této funkci a umožňuje studentům, aby se specializují na jejich vzdělávání.

úspěšnou kariéru

WAS instruktoři jsou všichni profesionálové a velmi úspěšná ve svých oborech. S využitím své znalosti, připravujeme naše studenty k úspěchu. Naše fakulta se inspirovat studenty, aby plnily své kariéru a uspět v pracovním procesu.

Rychlá fakta

  • BYLO má zbrusu nový Apple podporovaný výukovým pracovištěm nachází ve funkci Junction, Whistler.
  • WAS má zcela nový výrobní laboratoře, dílny a učebny v rámci našeho zařízení.
  • WAS kurzy dát studentům v reálném světě dovednosti z odborníků v současné době pracuje ve svých oborech.
  • Byli studenti žijí, pracují a hrají na horách, v obci Whistler a zažít to nejlepší z západním pobřeží.

Shrnutí

Whistler dobrodružství School přináší studentům z celého světa zažít bydlení v krásném západním pobřeží Britské Kolumbie, Kanada. BYLO se nachází jen pár minut od základu obou pohoří Whistler a Blackcomb, světové třídy lyžařské středisko, které hostilo v roce 2010 Zimní olympijské hry.

WAS je nově otevřený areál, který nabízí certifikaci v nejrůznějších budování kariéry předmětů. Naší fakulty jsou odborníky ve svých oborech a byly vybrány na základě jejich odborných znalostí a schopností učit. Horské měst, jako je Whistler a zaměstnavatelé v rychle se rozvíjejícím akční sportovním světě vyžadují zaměstnanci s odbornými dovednostmi byl podporuje komunitu a zaměstnavatelům otevřením požadované možnosti na výcvik.

WAS nabízí příležitost mimo učebnu s prací co-op příležitostí a budování kariéry umístění. Váš vzdělávací cesta je užil si při hraní v horách žijí v oceněný multikulturní město Whistler.

Studenti mohou absolvovat individuální kurzy nebo plná programy tím, že naplánuje jeho časového harmonogramu kolem jejich Whistler životní styl.

Programy se vyučují na:
  • Angličtina

Tato škola dále nabízí:

Welcome to Whistler

Introduction to Whistler Adventure School