Přečtěte si oficiální popis

O STENDEN

U Stenden Qatar University of Applied Sciences, budete vítáni v příjemném, relativně malém prostředí s přátelskou a rodinnou atmosférou, místem, kde se budete cítit jako doma od prvního okamžiku.

Stenden Katar University of Applied Sciences nabízí čtyřletý bakalářský program v oboru Business Administration se specializací na řízení cestovního ruchu, mezinárodní pohostinství a mezinárodní podnikatelské a manažerské studie.

Jedinečný vzdělávací koncept vám nabízí možnost získat dovednosti, které by vás odlišily od ostatních v oboru. Portfolio vysokoškolských diplomů nabízených na Stendenově univerzitě v Kataru má za cíl poskytnout vysokoškolské vzdělání, které by své absolventy vybavilo odbornými znalostmi v oblasti správy služeb, aby se staly kompetentními inovativními manažery a mezinárodními předními podnikateli. Profesní titul strukturovaný kolem konceptu vzdělávání založeného na problémech spolu s kombinací teorie a praxe dokázal, že naši absolventi jsou obzvláště zaměstnatelní bezprostředně po ukončení studia.

Programy, které nabízíme, jsou stejné jako programy dodané v Nizozemsku, kromě některých úprav z praktických a kulturních důvodů. NVAO (Nizozemská vlámská organizace pro akreditaci) akreditovala ekvivalentní programy v Nizozemsku a ministerstvo školství a vysokoškolského vzdělávání v Kataru uznává evropské tituly dodávané na Univerzitě aplikovaných věd Stenden Katar.

Chcete-li dokončit akademické požadavky svého holandského titulu Bachelor of Business Administration (BBA), máte možnost studovat ročník v Nizozemsku. V praxi to znamená, že budete trávit buď část svého druhého a třetího, nebo celý třetí rok na jednom z našich areálů v Holandsku.

Na Univerzitě aplikovaných věd ve Stendenu v Kataru chápeme, že studenti jsou pro nás stejně důležití, jakou je univerzita pro studenty. Univerzita je proto odhodlána nabízet studentem orientovaný přístup ke vzdělání a současně je vybavena několika zařízeními, která vám umožní vychutnat si studium.

PROČ ZVOLTE STENDEN

1 - Teorie a praxe

Naši studenti jsou dobře připraveni začít pracovat v reálném světě bezprostředně po promoci. Naše programy nabízejí dobrou rovnováhu mezi teorií a praxí. Studenti musí absolvovat určitý počet hodin v praktickém prostředí souvisejícím s jejich kurzem. Stáž v posledním roce studia nakonec připraví studenta na jeho profesní dráhu.

2- Problémové učení

Problematické učení (PBL) je studentský učební koncept, ve kterém studenti společně řeší problémy a reflektují své zkušenosti. Vlastnosti PBL jsou: Učení je řízeno náročnými, otevřenými problémy, studenti pracují v malých kolektivních skupinách a učitelé hrají roli zprostředkovatelů učení.

3 - Vaše budoucnost začíná zde

Stenden univerzita aplikovaných věd, absolvent je velmi vyhledávaný a od naší první absolventské třídy, máme nyní absolventy v bankovnictví a finance, průmyslu pohostinství a cestovního ruchu, Katar Foundation, ministerstva a mezinárodní práce. Stupeň z Stenden University v Kataru otevírá dveře do vzrušující budoucnosti s různými kariérními vyhlídkami a možnostmi

4 - Přístup, filozofie a styl vzdělávání

Univerzita aplikovaných věd Stenden Katar má přístup k učení a vzdělávání velmi zaměřenému na studenty. Náš etický kodex a politika zákaznických služeb zajišťují, že se studenti i zaměstnanci zaměřují na hlavní cíle a usilují o rozvoj celé osoby. Posláním našich programů je připravit studenty na jejich budoucí řídící funkce v mezinárodním prostředí. Představuje flexibilní a široce založené odborné vzdělání pro absolventy, kteří mají být přivítáni po celém světě ve všech oblastech řízení služeb a služeb.

5 - Setkat se s World - Grand Tour

Proč odložit cestování až po ukončení studia, kdy můžete během studia studovat? S naší Grand Tour můžete kombinovat studium s cestováním a poznávání jiných kultur a zemí! Přihlášený na Univerzitě aplikovaných věd Stenden vám dává příležitost absolvovat části studia v Evropě, Africe, na Středním východě nebo v Asii. Ať už si vyberete Nizozemsko, Jižní Afriku, Katar, Thajsko nebo Bali, pracujete na tom, abyste získali zvolený titul bez jakýchkoli prodlev.

Programy se vyučují na:
  • Angličtina

Tato škola dále nabízí:

BBA

Stenden University Of Applied Sciences - Qatar

Tento čtyřletý titul Bachelor of Business Administration v oboru International Hospitality Management je určen pro přípravu studentů, kteří usilují o manažerské pozice v ... [+]

Kurz

Tento čtyřletý titul Bachelor of Business Administration v oboru International Hospitality Management je určen pro přípravu studentů, kteří usilují o manažerské pozice v pohostinských a servisních organizacích, a to jak v soukromém, tak ve veřejném sektoru. Vyznačuje se důrazem na kombinaci teorie s praktickou aplikací konceptů a manažerských dovedností, s důrazem na internacionalizaci.

Zaměřením modulů je poskytování znalostí a dovedností v oblasti správy služeb a řízení pohostinství.

Instruktážní instruktáž je angličtina.

Programy a aktivity

V prvním roce jsou studenti seznámeni s průmyslem pohostinství a služeb s důrazem na různé aspekty služeb a zákazníka v kontextu služeb.... [-]

Katar Doha
Kontaktuj školu
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Stenden University Of Applied Sciences - Qatar

Bakalářský titul v oboru Management cestovního ruchu se zaměřuje na poskytování podnikatelských a manažerských znalostí potenciálním odborníkům v oblasti cestovního ruchu ... [+]

Kurz

Bakalářský titul v oboru Management cestovního ruchu se zaměřuje na poskytování podnikatelských a manažerských znalostí potenciálním odborníkům v oblasti cestovního ruchu a služeb. Je to směs teorie, odborných znalostí a praxe o aktuálních otázkách řízení v rámci místních, regionálních, národních a mezinárodních podniků cestovního ruchu a organizací služeb.

Různé formy studia v programu jsou navrženy tak, aby studentům poskytly potřebné dovednosti a důvěru, aby buď rozvíjely své vlastní podniky, nebo se staly manažery v oboru, který neustále potřebuje kvalifikované manažery. Toto je zvláštní oblast výklenku pro Katar jak to připraví sebe hostit fotbalový světový pohár v 2022 kromě jeho vize k pozici sám jako turistická destinace.... [-]

Katar Doha
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Stenden University Of Applied Sciences - Qatar

Čtyřletý bakalářský titul v oboru mezinárodní obchodní a manažerská studia byl vyvinut v roce 2001 třemi evropskými univerzitami se specializací na ekonomii, řízení služe ... [+]

Kurz

Čtyřletý bakalářský titul v oboru mezinárodní obchodní a manažerská studia byl vyvinut v roce 2001 třemi evropskými univerzitami se specializací na ekonomii, řízení služeb a podnikání. Výsledkem této spolupráce byl mezinárodní, kulturně adaptabilní a interaktivní studijní program, který nabízí studentům příležitost stát se tvůrčími inovátory, efektivními komunikátory, rozhodujícími projektovými manažery, informovanými osobami s rozhodovací pravomocí a empatickými vůdci.

Instruktážní instruktáž je angličtina.

Program a aktivity

V průběhu prvního roku se dozvíte o mnoha tématech, abyste měli široký přehled o dovednostech, které mezinárodní manažer potřebuje. Předměty jako marketing... [-]

Katar Doha
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině