Přečtěte si oficiální popis

Historie společnosti AlmaU začala v roce 1988 s malou školou managementu, která se stala prvním znamením nové generace manažerů pro naši mladou zemi. V roce 1996 , kdy byla úspěšně dokončena první fáze vývoje, se Asijská škola manažerů (ASM) přeměnila na Mezinárodní akademii podnikání (IAB). A 25 let po vytvoření, univerzita vstoupila do dalšího kola vývojové špirály a akademie získala status UNIVERZITY . Podle nové strategie společnosti AlmaU v roce 2014 absolvovala univerzita kurz o vytvoření modelu podnikatelské univerzity.

Univerzita je připočítána vyučováním vedení prvních kazašských podnikatelů, prvních programů MBA a DBA v Kazachstánu, nejlepších učitelů a populárních absolventů.

AlmaU se může jmenovat řidičem kazašského vzdělání, univerzita, která je vždy na špici vzdělávacích inovací a postupuje kupředu, přijímá nové výzvy a dobývá nové výšky. O tom svědčí řada ocenění univerzity.

Almaty Management University je v kategorii TOP-3 podle nejlepších obchodních škol ve střední a jižní Asii podle Mezinárodní ratingové agentury Eduniversal (Francie); TOP - 3 v národním hodnocení "Nejlepší humanitární a ekonomické univerzity v Kazachstánu", lídr v oblasti mezinárodního rozvoje a internetových technologií využívajících a podporujících univerzitu v internetovém prostoru podle hodnocení IQAA - Nezávislá kazašská agentura pro zajištění kvality ve vzdělávání, Kazachstán .

AlmaU je univerzita, která vytváří významy.

Programy se vyučují na:
  • Angličtina
  • Ruština

Tato škola dále nabízí:

Bakalář

Almaty Management University

Bakalářské programy jsou profesionální programy vysokoškolského vzdělávání na dobu čtyř let s udělením titulu "bakalářský" v konkrétní specializaci. Na AlmaU existují ško ... [+]

Bakalářské programy jsou odborné vysokoškolské programy na dobu 4 let s udělením titulu "bakalářský" v konkrétní specializaci. Na AlmaU existují školy (fakulty) studijních oborů, které mohou efektivněji a zaměřit se na školení odborníků v různých oblastech.

Kdo je tento program proabsolventy středních školabsolventy vysokých škol

Vzdělávání se odehrává v jednom ze tří jazyků: kazašský, ruský nebo anglický.

Forma studia

plný úvazek (po škole a vysoké škole) a vzdálenost (po vysoké škole pro příbuzné speciality).

Pracovní zátěž programů je měřena v kreditních jednotkách.

K dispozici studentům:

Učebny s vysokým technickým vybavením, počítačové a vědecké místnosti s bezplatným přístupem k internetu (včetně Wi-Fi), přístup k elektronické knihovně předních vědeckých a výzkumných časopisů a knih.Kreativní zóna AlmaU.SportSpecializace "Marketing"... [-]
Kazachstán Almaty
Září 2020
Angličtina,Ruština
Denní studium
4 roky
Kampus
Online forma
Přečtěte si více v češtině

Welcome to Almaty!

Eduniversal ENG

Student anthem of Almaty Management University