Almaty Management University

Úvod

Read the Official Description

Historie AlmaU začala v roce 1988 s malou školou managementu, která se stala prvním znamením nové generace manažerů pro naši mladou zemi. V roce 1996 , kdy byla úspěšně dokončena první fáze vývoje, byla Univerzita pro administrativu Almaty (ASM) transformována na Mezinárodní akademii podnikání (IAB). A 25 let po vytvoření, univerzita vstoupila do dalšího kola vývojové špirály a akademie získala status UNIVERZITY . Podle nové strategie společnosti AlmaU v roce 2014 absolvovala univerzita kurz o vytvoření modelu podnikatelské univerzity.

Univerzita je připočítána vyučováním managementu prvních kazašských podnikatelů, prvních programů MBA a DBA v Kazachstánu, nejlepších učitelů a populárních absolventů.

AlmaU se může jmenovat řidičem kazašského vzdělání, univerzita, která je vždy na špici vzdělávacích inovací a postupuje kupředu, přijímá nové výzvy a dobývá nové výšky. O tom svědčí řada ocenění univerzity.

Almaty Management University je v kategorii TOP 3 v kategorii nejlepší obchodní školy ve střední a jižní Asii podle Mezinárodní ratingové agentury EDU (Francie); TOP - 3 v národním hodnocení "Nejlepší humanitární a ekonomické univerzity v Kazachstánu", lídr v oblasti mezinárodního rozvoje a internetových technologií využívajících a podporujících univerzitu v internetovém prostoru podle ratingů IQAA - Nezávislá kazašská agentura pro zajištění kvality ve vzdělávání, Kazachstán .

AlmaU je univerzita, která vytváří významy.

This school offers programs in:
  • Angličtina
  • Ruština

Vidět Bakalář »

Programs

Tato škola dále nabízí:

Bakalář

Bakalářský program: marketing, finance, management, obchodní analýza a velké údaje, softwarové inženýrství

Online forma Campus forma Denní studium 4 let September 2019 Kazachstán Almaty + 1 více

Bakalářské programy jsou profesionální programy vysokoškolského vzdělávání na dobu 4 let s udělením titulu "bakalářský" v konkrétní specializaci. Na AlmaU existují školy (fakulty) oborů, které mohou efektivněji a zaměřit se na školení odborníků v různých oblastech. [+]

Bakalářské programy jsou profesionální programy vysokoškolského vzdělávání na dobu 4 let s udělením titulu "bakalářský" v konkrétní specializaci. Na AlmaU existují školy (fakulty) oborů, které mohou efektivněji a zaměřit se na školení odborníků v různých oblastech.

Kdo je tento program pro:

absolventy středních školabsolventy vysokých škol

Vzdělávání se odehrává v jednom ze tří jazyků: kazašský, ruský nebo anglický.

Forma studia - denní (po škole a vysoké škole) a distanční (po škole pro příbuzné speciality).

Pracovní zátěž programů je měřena v kreditních jednotkách.

K dispozici studentům:

Učebny s vysokým technickým vybavením, počítačové a vědecké místnosti s bezplatným přístupem k internetu (včetně Wi-Fi), přístup k elektronické knihovně předních vědeckých a výzkumných časopisů a knih.Kreativní zóna AlmaU.SportSpecializace "Marketing"... [-]

Videos

Welcome to Almaty!

Eduniversal ENG

Student anthem of Almaty Management University