Alupe University College

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

O Alupe University College

Alupe University College (AUC), která je ústřední vysokou školou Moi University, je jednou z nejnovějších univerzitních vysokých škol v zemi. Byla založena prostřednictvím oznámení o zákonné objednávce č. 163 ze dne 24. července 2015. Jeho rada byla zřízena ve videozáznamu zvláštního vestníku č. 136 ze dne 7. listopadu 2016. To bylo zahájeno na žádost tehdejší Busia sever komunita k tehdejšímu prezidentu Kenya Honovi Mwai Kibakimu, když navštívil oblast 18. září 2007. Následně začal jako Alupe Campus na univerzitě v Moi v roce 2008.

Vysoká škola má 200 akrů půdy v okrese Busia. To se nachází 7 km od města Busia na silnici Busia-Malaba. Je to 23 km od města Malaba. Nachází se v okrese Teso South v okrese Busia a je jedinou veřejnou univerzitou v okrese Busia. Sousedí s Ugandou, a proto rozšíří mezinárodní výměnné studentské programy včetně přeshraničního vzdělávání a výzkumu ve východoafrickém regionu.

Alupe University College se snaží stát centrem excelence v integrovaném vzdělávání a výzkumu v oblasti zdravotnictví, biologie, zemědělství, živočichů, informačních a inženýrských věd. Cílem je využít silné stránky tohoto integrovaného přístupu, aby země mohla dosáhnout vize 2030.

Bude pracovat se sousedními vědci KEMRI, KALRO a LBDA ve výuce, výzkumu a poskytování služeb kenskému obyvatelstvu a regionu. Alupe University College má za cíl být základem znalostí ve vědách a ve vzdělávání, obchodních studiích, ekonomice, společenských vědách, rozvoje lidských zdrojů, cestovního ruchu a pohostinství.

Student

Místa

Eldoret

Adresa, 1. řádek
Moi University, Main Campus, Kesses
P.O Box 3900-30100 Eldoret
Uasin Gishu County, Kenya

Eldoret, Kraj Uasin Gishu, Keňa

Programy

V současné době žádné programy k zobrazení

Upřesněte vyhledávání výše, podívejte se na naše oblíbené níže uvedených kategorií nebo provést vyhledávání podle klíčových slov.


... or simply by choosing your degree: