EDULINK INTERNATIONAL COLLEGE NAIROBI

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Edulink International College Nairobi byla založena v roce 2014 a od září 2016 nabízí širokou škálu obchodních možností jak na úrovni nadace, tak na vysokoškolském stupni, což povede k udělení titulu University of Northampton.

Univerzita v Northamptonu ve Velké Británii získala pravomoc spolupracovat s Edulink International College v Nairobi Komisí pro univerzitní vzdělávání (CUE) v Keni.

Spolupráce mezi University of Northampton a Edulink International College je jedním z přístupů k podpoře keňských studentů při dosahování jejich stávajících vzdělávacích cílů tím, že získá kvalitní titul v UK v Nairobi, a zároveň těží z toho, že nemusí cestovat do zámoří a řídit náklady, které zámořské vzdělání nese.

Naše vize

Naší vize má být celostátně uznávaným a komplexním studijním střediskem, který poskytuje univerzitní vzdělání světové úrovně prostřednictvím "malého vysokoškolského" vzdělávacího prostředí, které nabízí příležitosti "velké univerzity".

Naše poslání

Edulink International College Nairobi (EICN) je multikulturní institucí, jejímž úkolem je přinést keňské vzdělání světové úrovně prostřednictvím dynamického partnerství s přední britskou univerzitou.

  • Poskytneme dokonalost neustálým zlepšováním kvality vzdělávání, stipendií a služeb pro naše studenty prostřednictvím učení se zaměstnanci a moderních, plně vybavených zařízení.
  • Všichni absolventi EICN budou úspěšní ve východní a střední Africe a celosvětově z hlediska zajištění a vytváření budoucího zaměstnání

O společnosti Edulink Group

Edulink Consultants v mezinárodním obchodě se sídlem v Dubaji. Vlastní a řídí řadu vysokoškolských institucí na 3 kontinentech a také řídí zdravotní a zubní kliniky a nemocnici v Dubaji. Je soukromý a profesionálně spravovaný. Zdravotní rada podnikání byla založena v roce 1987 jednou klinikou, od níž se rozrostla o chirurgické a zubní speciality s průměrem 6000 návštěv pacientů měsíčně. Naše vzdělávací zájmy pocházejí z roku 2005 se založením Middlesex University Dubai ve spolupráci s Middlesex University London. Toto rozkvétalo do prosperujícího areálu, který poskytl základy naší vzdělávací expanze do Asie a Afriky. Nyní máme více než 3000 studentů, kteří studují širokou škálu vysokoškolských a postgraduálních programů na 3 kontinentech. Naše programy jsou dodávány ve spolupráci s 3 UK univerzitami a 2 dalšími poskytovateli kvalitního vzdělávání. Naše strategie dovoluje studentům získat stejnou kvalifikaci, kterou udělují studentům v domácím areálu, ale zůstat v jejich vlastním regionálním prostředí. Naše budoucí strategie zahrnuje rozšíření a rozvoj jak zdravotnictví v Dubaji, tak mezinárodních vzdělávacích divizí našeho podnikání.

Místa

Nairobi

Adresa, 1. řádek
Ndemi Rd- Ngong Road Juncation,
Nairobi, Nairobi County, Keňa

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium