Přečtěte si oficiální popis

o IBCM

Vítejte na International Business College Mitrovica!

IBCM studenti

Vítejte na IBCM, unikátní vysoké školy, která se pyšní moderním způsobem myšlení, učení a uplatňují znalosti. Umístěný v našich dvou krásných, moderních areálech v Severní a Jižní Mitrovici, specializujeme se na přípravě našich studentů na vstup do světa práce.

Historie, dárci a partneři

International Business College Mitrovica (IBCM) byla založena v březnu 2010 jako mezinárodně registrovaný ne-pro-zisk nadace provozovaného pod záštitou nizozemské nevládní organizace SPARK.

IBCM

Bylo zjištěno, s dary od:

  • Švédská agentura pro mezinárodní rozvojovou spolupráci (SIDA)
  • Dánské ministerstvo zahraničních věcí
  • Ministerstvo Dutch pro rozvojovou spolupráci
  • Britské velvyslanectví Priština
  • Švýcarská konfederace
  • Evropská unie úřad v Kosovu
  • Německo Velvyslanectví Priština

IBCM vyvinuli tři vysoce kvalitní akademické programy ve spolupráci s vysokoškolskými institucemi v Dánsku: Lillebaelt Academy of Professional vysokého školství, Tietgen Business College a University College Lillebaelt. Po několika letech intenzivního informace a dovednosti výměny, kde byly studijní programy přizpůsobené místním podmínkám a personál a učitelé dostávali intenzivní trénink, stadium vývoje osnov partnerství byla dokončena v roce 2014. Tyto programy jsou nyní plně předána IBCM.

Partnerství s dánskými orgány je nyní pracuje na úrovni údržby, s klíčovými dánští učitelé pokračovat v provádění jejich kvalitu dohledu nad procesu hodnocení a vyšetření IBCM je. Tím, že udržuje tuto dohodu, IBCM studenti obdrží dvoulůžkových stupňů, což znamená, že získají diplom z obou IBCM az příslušné partnerské škole v Dánsku Po úspěšném absolvování studijního programu.

IBCM byla akreditována Německá akreditační agentura EVALAG od roku 2013.

IBCM

PŘÍSTUP

Na IBCM náš přístup je student-střed. Naším cílem je vybudovat studenty do odborníky s dovednostmi, aby se rozdíl v jejich pracoviště a komunit. Jedná se o kolej, kde je kladen důraz na kvalitu vzdělání, jeho aplikaci do praxe, a začlenění mezinárodních osvědčených postupů ve všech oblastech.

Naše motto, od teorie k praxi, je podána v designu a osnov všech našich studijních programů. Práce s odbornou profesní osvědčených postupů, jak byly zavedeny prostřednictvím našich dánských partnerů, naše studijní programy jsou přizpůsobeny místním a použít pedagogický model, který zajišťuje maximální učení.

IBCM

IBCM Vize

Mitrovica se stane ekonomicky živé hub na západním Balkáně, který ukazuje, sociálně-etnické začlenění různých skupin a komunit v regionu. Vysoce kvalitní vzdělávání a odbornou přípravu k tomuto cíli přispěje tím, že poskytuje rozvoje klíčovou dovedností, stejně jako expozice vůči mezinárodnímu společenství, a tím překlenutí etnických skupin v Mitrovici.

Prázdný

IBCM Poslání & Mandát

IBCM se stane self-udržitelný instituce vyššího odborného vzdělávání, která poskytuje vysoce kvalitní mezinárodní vzdělání za přijatelnou rychlostí. Prostřednictvím poskytování vynikající vzdělání a odborné přípravě, bude poskytovat mládeže i dospělých v regionu Mitrovica se ekonomických příležitostí a podporovat hospodářský rozvoj v regionu. Prostřednictvím aplikace motto IBCM "od teorie k praxi" IBCM studenti jsou vybaveny up-to-date soubor dovedností, které jim umožní rozvíjet profesní kariéry.

IBCM
Programy se vyučují na:
  • Angličtina

Tato škola dále nabízí:

Bakalář

International Business College Mitrovica (IBCM)

Program IBCM životního prostředí a zemědělství Management (EAM) poskytuje studentům interdisciplinární zkušenosti s řízením kritických otázkách životního prostředí, jako ... [+]

Bakalář v oboru životního prostředí a zemědělského hospodaření

The IBCM životního prostředí a zemědělství Management (EAM) Program poskytuje studentům interdisciplinární zkušenosti s řízením kritických otázkách životního prostředí, jako jsou zemědělské výroby, biologické rozmanitosti, přírodních zdrojů a obnovitelných zdrojů energie. Jako EAM studenta, získáte reálných vhled do moderního životního prostředí a zemědělsko-obchodních praktik a trendy, které poskytují vám dovednosti, které potřebujete pro úspěšnou kariéru.

Mezinárodní a akreditovaných stupňů

Program je vyučován v angličtině a je založen na European Credit Transfer System (ECTS). Kurzy jsou mezinárodně uznávané a přenosné.... [-]

Jižní Súdán Mitrovica
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
Kombinované
Kampus
Přečtěte si více v češtině
International Business College Mitrovica (IBCM)

Program mládenci IBCM management Veřejná správa (PSM) dává studentům schopnost čelit výzvám moderního řízení veřejného sektoru a reformy. ... [+]

Bakalář v oboru management Veřejná správa

Bakalář v oboru Public Service Management IBCM

The IBCM Public Service Management (PSM) bakaláři program dává studentům možnost čelit výzvám moderního řízení veřejného sektoru a reformy. To zahrnuje celou řadu společenských, demokratických a ekonomických pojmů, jako jsou lidská práva, inovací, rozvoje a evropské integrace. Naším cílem je vybavit našim studentům řešení problémů myšlením a jasný soubor hodnot, které jim pomohou řešit výzvy, kterým čelí veřejným činitelům a moderní občané dnes.

Mezinárodní a akreditovaných stupňů

Program je vyučován v angličtině a je založen na European Credit Transfer System (ECTS). Kurzy jsou mezinárodně uznávané a přenosné.... [-]

Jižní Súdán Mitrovica
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
Kombinované
Kampus
Přečtěte si více v češtině
International Business College Mitrovica (IBCM)

Program pro prodej a marketing IBCM International se specializuje na obchodních studií se silným zaměřením na mezinárodní marketing, ekonomie, komunikace, vedení organiza ... [+]

Bakalář v oboru mezinárodní obchod a marketing

The IBCM mezinárodní prodej a marketing (ISM) Program se specializuje na obchodních studií se silným zaměřením na mezinárodní marketing, ekonomie, komunikace, vedení organizace a podnikání a inovace. Program ISM zařídíme se tento problém řešit a podnikatelský způsob myšlení, které potřebujete k úspěchu.

Mezinárodní a akreditovaných stupňů

Program je vyučován v angličtině a je založen na European Credit Transfer System (ECTS). Kurzy jsou mezinárodně uznávané a přenosné.

Všichni studenti IBCM získat dvojí titul. To znamená, že budete mít diplom z IBCM a diplom z naší partnerské instituce, Lillebaelt akademie pro profesionální vysokého školství v Dánsku.... [-]

Jižní Súdán Mitrovica
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
Kombinované
Kampus
Přečtěte si více v češtině