International Business College Mitrovica (IBCM)

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

o IBCM

Vítejte na International Business College Mitrovica!

IBCM studenti

Vítejte na IBCM, unikátní vysoké školy, která se pyšní moderním způsobem myšlení, učení a uplatňují znalosti. Umístěný v našich dvou krásných, moderních areálech v Severní a Jižní Mitrovici, specializujeme se na přípravě našich studentů na vstup do světa práce.

Historie, dárci a partneři

International Business College Mitrovica (IBCM) byla založena v březnu 2010 jako mezinárodně registrovaný ne-pro-zisk nadace provozovaného pod záštitou nizozemské nevládní organizace SPARK.

IBCM

Bylo zjištěno, s dary od:

  • Švédská agentura pro mezinárodní rozvojovou spolupráci (SIDA)
  • Dánské ministerstvo zahraničních věcí
  • Ministerstvo Dutch pro rozvojovou spolupráci
  • Britské velvyslanectví Priština
  • Švýcarská konfederace
  • Evropská unie úřad v Kosovu
  • Německo Velvyslanectví Priština

IBCM vyvinuli tři vysoce kvalitní akademické programy ve spolupráci s vysokoškolskými institucemi v Dánsku: Lillebaelt Academy of Professional vysokého školství, Tietgen Business College a University College Lillebaelt. Po několika letech intenzivního informace a dovednosti výměny, kde byly studijní programy přizpůsobené místním podmínkám a personál a učitelé dostávali intenzivní trénink, stadium vývoje osnov partnerství byla dokončena v roce 2014. Tyto programy jsou nyní plně předána IBCM.

Partnerství s dánskými orgány je nyní pracuje na úrovni údržby, s klíčovými dánští učitelé pokračovat v provádění jejich kvalitu dohledu nad procesu hodnocení a vyšetření IBCM je. Tím, že udržuje tuto dohodu, IBCM studenti obdrží dvoulůžkových stupňů, což znamená, že získají diplom z obou IBCM az příslušné partnerské škole v Dánsku Po úspěšném absolvování studijního programu.

IBCM byla akreditována Německá akreditační agentura EVALAG od roku 2013.

IBCM

PŘÍSTUP

Na IBCM náš přístup je student-střed. Naším cílem je vybudovat studenty do odborníky s dovednostmi, aby se rozdíl v jejich pracoviště a komunit. Jedná se o kolej, kde je kladen důraz na kvalitu vzdělání, jeho aplikaci do praxe, a začlenění mezinárodních osvědčených postupů ve všech oblastech.

Naše motto, od teorie k praxi, je podána v designu a osnov všech našich studijních programů. Práce s odbornou profesní osvědčených postupů, jak byly zavedeny prostřednictvím našich dánských partnerů, naše studijní programy jsou přizpůsobeny místním a použít pedagogický model, který zajišťuje maximální učení.

IBCM

IBCM Vize

Mitrovica se stane ekonomicky živé hub na západním Balkáně, který ukazuje, sociálně-etnické začlenění různých skupin a komunit v regionu. Vysoce kvalitní vzdělávání a odbornou přípravu k tomuto cíli přispěje tím, že poskytuje rozvoje klíčovou dovedností, stejně jako expozice vůči mezinárodnímu společenství, a tím překlenutí etnických skupin v Mitrovici.

Prázdný

IBCM Poslání & Mandát

IBCM se stane self-udržitelný instituce vyššího odborného vzdělávání, která poskytuje vysoce kvalitní mezinárodní vzdělání za přijatelnou rychlostí. Prostřednictvím poskytování vynikající vzdělání a odborné přípravě, bude poskytovat mládeže i dospělých v regionu Mitrovica se ekonomických příležitostí a podporovat hospodářský rozvoj v regionu. Prostřednictvím aplikace motto IBCM "od teorie k praxi" IBCM studenti jsou vybaveny up-to-date soubor dovedností, které jim umožní rozvíjet profesní kariéry.

IBCM

Místa

Mitrovica

Adresa, 1. řádek
North Campus:
Str. Cara Dusana nn, 38220 Mitrovica

South Campus:
Str. Bislim Bajgora nn, 40.000 Mitrovica

Mitrovica, Jižní Súdán