RIT Kosovo™

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

RIT Kosovo (AUK) je jediná soukromá, nezisková vysokoškolská instituce v Kosovu, která vyučuje výhradně v anglickém jazyce. Je také jediným institutem v Kosovu, jehož diplomy jsou akreditovány a uznávány po celém světě díky partnerství s Rochester Institute of Technology ( RIT ) v New Yorku.

Jako vzdělávací instituce jsme odhodláni rozvíjet kosovské hospodářství prostřednictvím vzdělávání. Udržujeme se na nejvyšší úrovni a měříme se s předními univerzitami v jihovýchodní Evropě a světem. Studentský orgán RIT Kosovo (AUK) se skládá ze studentů z 17 různých zemí po celém světě. RIT Kosovo (AUK) dodává stejné vysoké standardy amerického vysokoškolského vzdělání, které přijímá studentům RIT - stejný stupeň, stejný osnov, stejné zkoušky a standardy hodnocení - učí mnoho z těchto členů fakulty. Naším úkolem je učit naše studenty na nejvyšší mezinárodní standardy. Neposkytujeme žádné doktorské nebo jiné výzkumné tituly. Snažíme se poskytnout vzdělání, které kladí naši studenty na stejnou konkurenční úroveň jako jejich kolegové z nejlepších univerzit ve Spojených státech a Evropě. Po dokončení studia jsou naši studenti připraveni vstoupit do odborného světa nebo přejít na postgraduální studium. Naše úroveň úspěchu může být měřena kvalitou absolventů. Podle jejich velkého úspěchu lze říci, že RIT Kosovo (AUK) uspěl v misi. RIT Kosovo™ (AUK) nabízí americký akreditovaný a mezinárodně uznávaný bakalářský titul v oboru Aplikované umění a vědy po úspěšném absolvování vysokoškolského studia. Tento titul je udělen Rochester technologickým institutu, americká univerzita s více než 180 let zkušeností nabízející vysokoškolské a postgraduální programy ve Spojených státech a po celém světě. Struktura vysokoškolského akademického programu je založena na instruktážním modelu "pouze pro angličtinu"; každý student je držen na stejných vysokých akademických standardech jako ti, kteří navštěvují třídy ve Spojených státech. V RIT Kosovo™ (AUK) jsou studenti dospělí, povzbuzováni, aby převzali zodpovědnost za svůj vlastní úspěch a rozvíjeli pocit sebe samého jako jednotlivce. Studenti začínají svou akademickou kariéru sledováním přísného čtyřletého vzdělávacího programu, jehož cílem je vystavit je širšímu světonázoru, pocitu zvědavosti a inovacím. Během prvních dvou let získávají studenti řadu kurzů, které jim také pomáhají rozvíjet pevné základy:

 • Behaviorální
 • komunikace
 • Počítačová gramotnost
 • Kritická a abstraktní myšlení
 • Celosvětové problémy
 • Svobodná umění
 • Literatura
 • Matematika
 • Řešení problémů a výzkumné dovednosti
 • Mluvené a psané angličtiny

Studenti, kteří se zapsali do juniorského (3.) ročníku na RIT Kosovo™ (AUK), jsou schopni vytvořit individualizovaný studijní program, který splňuje jejich akademické a profesní cíle. V tuto chvíli si každý student vybírá kombinaci dvou oblastí profesionální koncentrace a menšího. Koncentrace a nezletilé osoby byly navrženy tak, aby umožnily studentům rozvíjet multidisciplinární znalosti, zkušenosti a dovednosti nezbytné k zahájení kariéry v soukromém sektoru, ve veřejném sektoru nebo v oblasti médií a komunikace. Navíc každý absolvent RIT Kosovo™ (AUK), který si to přeje, má dobré postavení, aby mohl absolvovat pokročilé postgraduální studium v ​​řadě oborů. Akademické koncentrace nabízené v RIT Kosovo™ (AUK) jsou následující:

Koncentrace

 • Ekonomika
 • Řízení
 • Veřejná politika
 • Multimédia
 • Nezletilí

Ekonomika Mezinárodní vztahy Veřejná politika Partnerství s RIT Rochester Institute of Technology ( RIT ), jedna z největších soukromých univerzit v USA, spravuje učební osnovy RIT / AUK. Společnost byla založena v roce 1829 a sídlí v Rochesteru v New Yorku. RIT je domovem více než 18 000 studentů. Studenti RIT / AUK mají všechny atributy, které mají studenti RIT . Po úspěšném absolvování studijního programu získávají studenti RIT / AUK celosvětově uznávaný americký diplom, vydaný RIT . Jsou považováni za součást stejného studentského orgánu, který se nachází v různých oblastech. Především studující RIT / AUK dostanou možnost navštívit některý z oborů RIT na semestr a získat kredity počítané k jejich titulu.

Povinná fakulta

Zatímco 50% fakulty RIT / AUK přichází přímo z RIT , zbývajících 50% se získává z evropských a regionálních zemí. Úřad pro nábor zaměstnanců RIT zajišťuje, aby všechny fakulty RIT / AUK splňovaly stejné vysoké standardy, jaké jsou vyžadovány u RIT . Instruktoři jsou vybráni na základě svých akademických znalostí a praktických zkušeností. Tímto způsobem poskytuje RIT / AUK kariérové ​​vzdělávání určené k podpoře potřeb Kosova.

Místa

Prishtina

The American University in Kosovo

Adresa, 1. řádek
Dr. Shpëtim Robaj,21
10000 Prishtina, Kosovo
Telefonní číslo
+381 38 608608

Rochester

Adresa, 1. řádek
1 Lomb Memorial Dr
Rochester, NY

14623 Rochester, New York, Spojené státy americké

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium