Přečtěte si oficiální popis

Casa College

Casa College v Nikósii na Kypru přiznává žadatele na základě kritérií, které prokazují schopnost absolvovat vyšší vzdělání a nakonec splňují všechny požadavky na absolvování studia. Dodržujeme mezinárodní standardy vyššího vzdělávání. Casa pomáhá studentům stát se vzdělanými jednotlivci, dosažením jejich akademických a kariérních cílů a pomáhá jim převzít zodpovědné role v měnícím se světě mezinárodní spolupráce a vzájemné závislosti. Casa poskytuje studentům plné vzdělávací zkušenosti a vytváří prostředí, ve kterém se budou intelektuálně a osobně rozvíjet. To je to, co dělá Casa College jednou z nejlepších vzdělávacích možností pro vás.

Jsme s vámi na každém kroku

V Casa se domníváme, že rozhodování o studiu v zahraničí není snadné. Chápeme, jak se cítíte a jsme zde, abychom vás podpořili. Poskytneme vám nejlepší podporu a péči při studiu na Casa College . Pomáháme tisícům studentů, víme, co očekávat a jak jim pomoci. Naši učitelé jsou profesionální, vášniví a odhodláni pomoci vám uspět. Každý učitel chápe potřeby mezinárodních studentů - poskytuje komunitu důvěry, péče a úspěchu. Naše učební plán je přizpůsoben a přizpůsoben tak, aby vyhovoval vašim potřebám. Budeme s vámi spolupracovat, abyste vytvořili kompletní dovednostní základnu - akademickou, jazykovou, kulturní a sociální - abyste se stali sebevědomou osobou, která uspěje v každé fázi vaší budoucí kariéry.

Kontaktní údaje

Casa College

Pan Nasir Hussain

Mezinárodní důstojník pro přijímání

3 Jean Moreas Street 1075 - NICOSIA. KYPR

Programy se vyučují na:
Angličtina

Tato škola dále nabízí:

BA

Casa College

Program poskytuje důkladné znalosti o standardech a postupech hotelového průmyslu. Tito absolventi budou vybaveni znalostmi a dovednostmi, které usilují o úspěšnou kariér ... [+]

O

Program poskytuje důkladné znalosti o standardech a postupech hotelového průmyslu. Tito absolventi budou vybaveni znalostmi a dovednostmi, které usilují o úspěšnou kariéru v mezinárodním průmyslu pohostinství.

Obecný program umožňuje studentům získat potřebné dovednosti pro úspěšné řízení.

Dokončením programu Správa hotelů budou studenti rozvíjet znalosti a dovednosti potřebné k tomu, aby se stali lídry a rozvíjeli kariéru v pohostinském průmyslu. Navíc studenti získají neocenitelné teoretické znalosti v různých klíčových oblastech řízení, výzkumu a hodnocení, kritickém myšlení a řešení problémů, které vyvrcholí dobře formulovaným programem. Studenti se dobře vyškolejí v naší profesionální a dobře vybavené kuchyni, kromě naší vlastní restaurace, která jim umožňuje získat zkušenosti ze skutečného živého prostředí. Program zahrnuje čtyřměsíční placené praktické školení na konci třetího semestru studia. Doba praktického výcviku nabízená studentům tohoto kurzu může poskytnout dodatečný příjem za školné v posledním ročníku studia.... [-]

Kypr Nicosia
Září 2019
Angličtina
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Casa College
Website
Telefonní číslo
+357 22 681882