American University Of Technology

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

univerzita Mission

Posláním AUT je poskytovat inovativní, technologicky bohatých, podnikatelských, prožitkové vysokoškolské vzdělávací prostředí, které produkuje občansky aktivní a absolventi TRH-READY.

Univerzitní historie

American University of Technology (AUT) byla založena paní Ghada Hinain v roce 1998 v Fidar - Halat, Libanon jako ne pro zisk, soukromé instituce vyššího vzdělání a získal svůj prezidentský dekret 2143 do ledna 2000.

AUT má nyní tři další školní areály v Tripolisu, Tyre, a Akkar. Program Tripoli mimo areál zahájila svoji činnost v roce 2002.

AUT nabízí 27 majorů hned na bakalářské úrovni (bakalářské) a šest postgraduální programy (nahrávky) do tří fakult: Business Administration, aplikovaných věd a umění a humanitní vědy. S více než 3000 absolventů a asi 1500 současných studentů a 90 na plný úvazek a částečný úvazek instruktory a 65 zaměstnanců zaměstnanců, AUT byl úspěšný v tom, každé ze svých studentů osobní pozornost, kvalita vzdělávání a mezinárodní expozice, které značně posílit profesních vyhlídek její absolventi.

Akreditace

AUT získat plný univerzitní status 18. ledna 2008 dekretem 8465 s oběma bakalářských a magisterských studijních programů akreditovaných Ministerstvem vysokého školství v Libanonu. AUT je nyní členem AACSB International (Sdružení pro Advance Collegiate školy podnikání) a navádět (Akreditační komise pro inženýrství a technologie) mezinárodními akreditačními orgány.

Kultura a kulturní dědictví

AUT se stará o kulturu a dědictví Hlavním cílem tohoto projektu AUT pro Národní památkový den roku 2015, je informační kampaň o významu dědictví jako kulturní kapitál pomocí různých inovativních technologií poskytnout návštěvníkům více kreativní a přesné informace o kulturních památek.

  • Doba bronzová
  • fénický
  • Peršan
  • Roman Period
  • Crusaider Období

Místa

Libanon online

Adresa, 1. řádek
Byblos Highway, Fidar - Halat, Lebanon
Libanon online, Libanon

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Akreditace

AACSB Accredited